Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Naruby

15. 12. 2021 v 08:33Off-line Anonym
Ahojte.
Stalo se vám někdy se ženou, že být ta situace naruby, tak by z toho bylo druhé mee too, minimalne průšvih? A jak jste se u toho cítili?
Nemusí jít uplne o sex, ale např u nás v saune (ne gay) uklízečka suverénně nakraci vytirat před zavirackou do prostor plných nahých chlapu, aniž by se zeptala, jestli to někomu treba nevadi. Ne každému je to příjemné.
Nedovedu si představit, že by to bylo obráceně...
15. 12. 2021 v 09:18Off-line R77  (47/-/-)
Vjaceslav: Nevyžádaná náklonnost (dotěrnost - vlezlost) se sexuálním podtextem. Od cizí osoby, nadřizeného, spolubydlícího.......atd. Zažil, nic příjemného.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 12. 2021 v 09:39Off-line R77  (47/-/-)
Vjaceslav; preferoval by jsi němčinu? :0)

Ať si tu kluci mluví třeba 10ti jazyky: kolik jich umíš, tolikrát jsi člověkem!
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 12. 2021 v 10:28On-line i8051  (53/184/97)
Jestli srovnavas uklizecku/uklizece v saune, kde jsou chlapi/zensky ... tak to opravdu neni problem me too .. sis trosku poplet pojmy, anonyme :-) Btw pokud ti neni pani uklizecka prijemna a vadi ti to, tak to muzes oznamit provoznimu sauny a vyzadat napravu nebo chodit jinam. Fnukanim tady se to nevyresi :-)

Ale uz me jedna kamoska znasilnila. Teda ja se moc nebranil. Spis vubec. Vlastne proto jsem ji i vzal k sobe domu. Takze stezovat si na ni nebudu ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 12. 2021 v 11:28Off-line Anonym
Napsal Havlovic pohnůtek :-)
-------------
Mam takovy pocit ze se nazvy -v tomto pripade hnuti- tak uplne neprekladame. Nebo jestli treba misto Volkswagen pouzivas Lidovy vuz?
Navic slovo pohnůtek neexistuje, tak si radsi misto poucovani dodelej zakladku.


Jestli srovnavas uklizecku/uklizece v saune...
-----------
Ty za prve cti poradne. Za druhe ta tvoje nutkava zavislost na psani uz neni ani k smichu, to uz je diagnoza.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 12. 2021 v 11:33Off-line tatrman  (27/-/-)
Sice jsem na bazéně díky naší vládě už 2 roky nebyl, ale anonym má pravdu, když rovnoprávnost tak se vším všudy. Tzn. požadoval bych pěknýho uklízeče místo uklízečky...:) Když ti dělá osobní prohlídku policajt, taky to musí dělat chlap a ne ženská, na to je zákon.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2021 v 11:40Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Na mužích se přece nikdo takovýchto nekalostí nedopouští. Nikdo je přeci neočumuje, neosahává, netýrá, neznásilňuje a ani nic jiného. Vždyť my se máme skvěle a nic se nám neděje...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 12:01On-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Ty za prve cti poradne. Za druhe ta tvoje nutkava zavislost na psani uz neni ani k smichu, to uz je diagnoza.
-------------
Ano srovnavam presne to, cos napsal. Pises o uklizecce, co leze do pansky sauny. Presne na to reaguju. Ale chapu, zes chtel nejakej erotickej pribeh a baba s kyblem ti sexy neprijde. Jooo, to kdyby tam prisel nejakej hosan, to bys u toho prasknul. To by sis obracene predstavit dovedl v mokrejch snech, vid?:-)

A moje nutkava zavislost na psani? No nevim, co na to tvoje nutkava zavislost zakladat anonymni temata, to uz je teprv diagnoza nudiciho se prizdisrace ... :-)

Joa pise se to "me too" a ne "mee too" .. tak nemec, jako koza :o)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 12. 2021 v 13:13Off-line Anonym
Že uklízečka spadá do me too jsem nepsal a o pěkném uklízeči tu psal někdo jiný.
Slovní spojení "Nemusí jít úplně o sex" nebo zkratka "např." ti asi nic neříká, chápu.
Jestli tu založí někdo jiné téma asi moc neovlivním a založit ho anonymně je jedna ze dvou legálních možností tohoto webu.
Za překlep se omlouvám, pane Dokonalý, ale mně dosud neznámé pořekaldo(?) "Němec, jako koza" postrádá v tomto případě tak trochu smysl.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 13:23On-line i8051  (53/184/97)
Jasne, zalozis tema o me too a jako dlouhy a jediny priklad k tomu uvedes:
"Nemusí jít uplne o sex, ale např u nás v saune (ne gay) uklízečka suverénně nakraci vytirat před zavirackou do prostor plných nahých chlapu"
... a nakonec reknes, zes to nepsal .. taky dobry. Prasky na to beres? :-)

Btw to s to kozou byla reakce na to "mee" .. koza totiz meci a dela mee mee .. ale to jsi mozna ve skole zrovna chybel, kdyz to pani ucitelka rikala :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2021 v 13:29Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Už se mi na bazéně párkrát stalo, že tam přišla uklízečka,ale nijak jsem se s toho nehroutil...
15. 12. 2021 v 15:23Off-line Anonym
Že bych to cos uvedl nepsal jsem nikde nepsal, než příště zase něco vychrstneš, tak si to na co reaguješ několikrát a pomalu přečti.:o)

Ty jsi evidentně chyběl, když se brala diak***ika, nechápající chytrolíne.:o)
A určitě lepší udělat jednu chybu v cizím jazyce, než hromady v rodném. :o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 15:24Off-line Anonym
Kuliferdo, mně jde spíš o to, že kdyby ta situace byla obrácená a do ženské šatny přišel vytírat uklízeč, to by asi bylo jiné haló...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 15:45Off-line klucinek  (33/176/75)
Tak třeba u nás ve fabrice si hlavní pan manager , v rámci svý posedlosti, chodil sednout na šatnu pět minut před padla , aby nachytal ty, co se chodili převlíknout dřív. Prostě tam seděl na lavičce v tom svým obleku za padesát táců a čuměl jak se sto chlapů převlíká a čekal až za půl hodiny bude mít padla druhá část fabriky.... Asi ho rajcujou chlapi od šmíru... Jinak to, že uklízečka má nejvíc na pilno ráno když se nastupuje na šichtu aby zkoukla ohony, na to už si každej zvyknul.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 16:12Off-line Anonym
Jinak to, že uklízečka má nejvíc na pilno ráno když se nastupuje na šichtu aby zkoukla ohony, na to už si každej zvyknul.

A to s tím nikdo nic nedělá?
A jasně, chlapům to přece nevadí, resp. nemá co vadit, takže kdo se ozve je za chudáčka, nejlépe s malým p***m, co se za něj stydí.

Tohle je podle mě horší, než když se ženské ozývají, že vykozená manekýna v reklamě nebo na obálce časáku je devalvace ženství na kus masa.
Jenže tohle je "live", ne na obálce a navíc ta modelka to dělá dobrovolně a za prachy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 12. 2021 v 18:29Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Zlatá uklizečka, ta jenom šmíruje, ale tohle už je fakt moc:
https://www.idnes.cz/…i-trendy_bib
Jenom nechápu, proč je nevyhodí, když je ten vyhazovač!
15. 12. 2021 v 18:44Off-line R77  (47/-/-)
Mr.mrkvička; to že dává či kontroluje razítka v nějákém podniku z něj nedělá kvalifikovaného (vyhazovače).

Já taky výměním na autě pojistky či žárovku, ale neříkám si autoelektrikář :0)
15. 12. 2021 v 18:57Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Ty jo, ty si umíš vyměnit pojistky a žárovku na autě? To už dneska moc lidí neumí, s každým prdem jedou do autoservisu. Tak pro mě seš autoelektrikář.
A ten klučík by stejně nikoho nedokázal vyhodit, vždyť jeho by přeprala každá ženská, co je trochu při těle. :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 12. 2021 v 19:04Off-line R77  (47/-/-)
Zato neumím 101 dálších věcí! :0).
15. 12. 2021 v 19:25On-line i8051  (53/184/97)
Anonym NOVÉ
Jinak to, že uklízečka má nejvíc na pilno ráno když se nastupuje na šichtu aby zkoukla ohony, na to už si každej zvyknul.
------------------
Ty chodis rano do sauny, kdyz se tam uklizi? Zajimavy ... :-)
Jo ale uz viiiim, kdo jsi, asi rok zpet jsi tu porad knucel, ze chodej uklizecky do panskejch saten a dodnes te to nepreslo a musis to neustale resit. Zkus nejakyho odbornika, on ti to mozna smazne z hlavy. Nikomu normalnimu to totiz nevadi, ono totiz neni duvod, aby to nekomu vadilo. Nemysli si, ze jsi neco extra, ona ma fakt tvyho ohona u ***u :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 12. 2021 v 20:59Off-line Anonym
I ty hloupý, to o uklízečce bylo z příspěvku nade mnou, ach jo.
Zase si to popletl, stejně jako v jiném tématu zdroj x stroj.

tatrman (25/-/-)
HR , pro někoho je člověk zdroj,stejně jako dříví v lese nebo uhlí v dole.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1 Nahlásit

Před 39 minutamiOff-line i8051 (50/184/97)
Sak ano, s tvojema schopnostma jsi tatrmane jako stroj, proste jen sukaci masina ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2021 v 10:01On-line i8051  (53/184/97)
V tom pripade je bezne citace oznacovat vcetne zdroju. Dela se to tak bezne. Skoda, zes ve skole zrovna na to chybel :-)

Co se ostatniho tyce, tam jsem zadne srovnani zdroj a stroj nedelal, jen jsi nepochopil obsah sdeleni v kontextu. No ale co, pojdme dal ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2021 v 11:32Off-line Anonym
Prosťáčku, o srovnání nepadlo z mé strany ani slovo, ty jsi ale do sebe tak samolibě zahleděný, že budeš argumentovat nesmyslama a zapřeš i nos mezi očima, než abys uznal, že si se spletl. Navíc už se začínáš opakovat, je mi tě upřímně líto.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2021 v 11:48On-line i8051  (53/184/97)
Anonym
Zase si to popletl, stejně jako v jiném tématu zdroj x stroj.
+
Anonym
Prosťáčku, o srovnání (zdroj a stroj) nepadlo z mé strany ani slovo ...
-------------
Tak jo ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2021 v 12:41Off-line Anonym
Nepadlo z mé strany ani slovo = že jsi ho nedělal, ale že jsi to prostě a jednoduše zmastil :o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2021 v 17:44Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Anonyme:ono chlapi moc jako uklízečky nepracují,ale asi by to bylo haló kdyby vešel do dámských sprch, ženský nám na p**o koukat můžou,ale my na kozy a bubáka už ne:D:D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2021 v 18:10Off-line bombakul  (28/176/75)
Do šatny moc ne. Teda ve škole jo ale ony za náma taky chodily a jinak spíš na diskotéce sme chodili na dámské WC ale ta snad všichni
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload