Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Historky z rande

09. 01. 2022 v 18:19Off-line Oldikk  (23/179/58)
Ahoj, potřebuji se odreagovat, tak mě napadlo založit diskuzi, jestli se vám stal nějaký trapas na rande.
Můj zážitek: Pán mi řekl jiným jménem a ptal se mě, jak se mi bydlí ve městě X, přičemž já ve městě X nebydlím. Evidentně měl v těch chlapcích trochu guláš.
09. 01. 2022 v 19:00On-line Acarum  (28/170/70)
Borec strašně machroval jaky je hulič, jak furt tahá bonga, nebo brka. Reinkarnace SnoopDogga, jak za 3 dny spálí 8 gramů. 3x Si potáhl z jointa, zezelenal a hodil šavli tak dobré 2 metry před sebe xdddd
09. 01. 2022 v 19:16Off-line bombakul  (29/176/75)
Můj největší trapas byl ten když sem na prvním rande nechtěl s*****it :D
09. 01. 2022 v 19:43Off-line Mikkky  (35/185/95)
Já jsem toho moc nezažil, jednou jsem odpověděl na otázku, která nebyla pro mě a po rande jsem od toho druhého dostal jako zpětnou vazbu zklamání, že nic nebylo. Přitom jsme se domluvili jen na procházce a povídání. Ale jeden kamarád třeba dostal košem za to, že přišel na rande v brýlích, jinej zase rád blbnul v zaměstnání až ho chytili a měl ostudu po celé budově. Další zase "miloval" partnera tak moc že ho nechtěl obtěžovat svou neustálou nadržeností a přiš**ával si jinde... Takový zážitky by vydaly na knihu


Čím dál víc přestávám chápat dnešní dobu
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2022 v 19:47On-line BussterX  (103/130/150)
Hoď sem rači nějakou historku z rande džezino :D
10. 01. 2022 v 09:01Off-line Bromley  (26/198/98)
Tož třeba před pár lety jsem v noci kdesi v brně kouřil kluka na shodech mezi panelákama, říkali jsme si, že tam z tech panelaku nebude videt a bylo hodne pozde tak ze tam urcite nikdo nepujde. No a samozrejme, ze tudy zrovna chtela jit nejaka paní, jsme se od sebe odtrhli a ona prosla mezi nama :D musim říct že byla docela odvážná :D no a minulej tejden se mi stalo něco podobného, měl jsem kluka v autě, zajeli jsme kamsi do pryč a samozřejmě tam museli jít dva chlapi běhat, takže kolem nás proběhli jednou tam a za nějaký čas zase zpátky :) a pak ještě paní se psem :D též se mi stalo, že na mě kluk na prvni schuzce převrhl pivo, ale fakt jakože přímo na mě, to bylo takovy jelito celkově, ale mě to docela pobavilo, protože jsem si předsatvil jak mu musí bejt trapně a byl jsem rád že se to nestalo mně :DD
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2022 v 14:45Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Mě pobavil Oldikk větou "Pán mi řekl..", nevím proč, ale zdá se mi to moc formální :D. Nebo byl už tak starý, že i zapomněl na město a jméno. Tvl..nebyls venku s Jezinou Oldíku? xD
10. 01. 2022 v 15:02On-line BussterX  (103/130/150)
Jestli se počítá jako rande i schůzka s klukem na skype tak sem jeden hezký trapas zažil kdysi :D nebyli jsme z jednoho města a vídali jsme se jen o víkendu, takže přes týden jsme skajpovali, ani ne sex ale prostě jsme si povídali a tak, každej si na PC dělal svoje ale v rožku jsme měli okýnko s tím druhým... no a já jsem v PC makal takže jsem neměl zrovna moc času odpovídat tak mi týpek předčítal nahlas z knížky co si zrovna četl... a byl to malý princ... a zrovna když jsem se mrknul do rožku na skype na něj tak se za ním začaly otvírat dveře... já jsem se upe lekl... a v těch dveřích se objevila hlava jeho matky, a on furt četl toho malýho prince... ležel na břichu na pohovce (oblečenej :D) a četl nahlas toho malýho prince... a máma se podívala na monitor kde mě on měl na skajpu tak jako já jeho a potkali sme se očima s tou mámou... chvíli sme na sebe čuměli, a on furt četl nahlas... ona se najednou začala strašně smát a zmizela za dveřma a zavřela je za sebou... já se cítil stejně trapně jako kdyby nás chytla při sexu :D btw jeho máma byla skvělá, pak jsme se poznali aji v reálu a byla fakt mimořádná ženská...
10. 01. 2022 v 21:16Off-line Senfel  (29/-/-)
Jednoho krásného letního dne jsem se domluvil s týpkem, kterého jsem dosud neviděl, že si pojedeme zaplavat do jedné přírodní nádrže. On vyjel na kole a měl mě docela po cestě, tak mě nabral a jeli jsme, po cestě kecali (celkem sympaťák, říkal jsem si :D) a docela pohodka. No, když jsme byli skoro u nádrže, tak jsme nejeli rovně (kudy jsem zvyklý), ale odbočili jsme. Říkám si, že supr, na té straně jsem nebyl, poznám něco nového. Jedeme jedeme, vypadalo to tam fajn, až jsem si řekl, že bychom třeba už mohli zastavit... No a po chvilce najednou, když všude byli lidi, tak tam zastavil... Jedu blíže a vidím, že všichni jsou nazí xD .... Říká: Tak jo, odložíme si třeba tady? Tak mě málem trefilo, začervenal jsem se a začal se rozpačitě smát, že co to má znamenat, že s tím jsem opravdu nepočítal :D... No, tak řekl, že ahaaa, naštěstí to pochopil a jeli jsme kousek vedle, kde nikdo nebyl. A on: Hmmmm, já si stejně nevzal plavky, protože jsem počítal s nudapláží xD... A na cestu zpátky si usmyslel, že chce jet super zkratkou, ne po silnici. Říkám: Okej, můžeme. Tak jsme místo po silnici 15 minut jeli přes šutry, vyhýbali jsme se bahnu a kalužím. To bych zvládl, jenže on to trochu nezvládl, když bylo bahno přes celou cestu a on jakožto první tam hezky zapadl se svými (prý novými) botkami :D ... Jeho kolo za****é od bahna, nicméně jak bylo bahno překonáno, tak jsme jeli po cyklostezce, kde jsem jel radši 10 metrů za ním, protože jeho kolo střílelo bahno hezky dozadu ke mně ještě dobrých 10 minut :D ...
10. 01. 2022 v 22:48On-line BussterX  (103/130/150)
Nezapoměl si u tebe aktovku? lol ne soryjako ftipek :D:D sem si představil kolik mu muselo bejt že si ho ségra odvlekla za ucho domů :D:D:D
10. 01. 2022 v 22:51On-line BussterX  (103/130/150)
Fpoho fpoho, sranda ne :D:D
10. 01. 2022 v 22:54On-line BussterX  (103/130/150)
Ne jo? a dop***le O_o
10. 01. 2022 v 22:56On-line BussterX  (103/130/150)
Moje první holka měla 17 :D
03. 10. 2023 v 13:44Off-line Francjosef  (67/169/72)
Když mě bylo asi 25 tak jsme si s mim klukem udělali výlet na brněnskou přehradu . Obcházeli jsme ji kolem po kopcích ., když jsme našli místo dost vysoko s výhledem na přehradu tak jsme se vysvlekli do slipu a když konečně našli místo kde nebyli mravenci a začali se mazlit tak říkám, že slyším hlasy. Přítel že neslyší nic.
Na poslední chvíli jsme si stačili sednout na velký kámen a to již kolem procházela rodinka s dětmi. Nevím co si myslela když viděla 2 kluky ve slipech co sedí na kamenu a tváří se jako by čekali na autobus na zastávce.
Pak jsme se tomu moc nasmáli a představovali si co by říkali kdyby nás nacpali jak se k sobě tulíme
03. 10. 2023 v 13:45Off-line Francjosef  (67/169/72)
To zas bude řeči že odpovídám na starší téma.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2023 v 17:06Off-line Denis36  (60/-/-)
Kdysi se mi líbil kluk ve fabrice. Stál u mašiny na výrobu skla. Večer jsem šel do restaurace na jídlo a pár piv. Měl jsem to z bytu tehda kousek. Ten kluk tam seděl, přisedl jsem si a začal konverzaci. Rychle to uteklo a já ho pozval na skleničku domů. Ráno, když jsme se probudili, mi řekl, že ten kluk, kterýho jsem viděl u stroje, byl někdo jiný. Ta podoba mě dostala. Od tý doby jsme se občas scházeli a užili si společnou noc.
Takže jsem si vrznul s někým jiným, než jsem chtěl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2023 v 17:21Off-line Kas1  (21/-/-)
Což takhle něco romantického by nebylo ?
03. 10. 2023 v 17:23Off-line Denis36  (60/-/-)
Romantiku si musís udělat sám, pokud máš s kým.
Nebo si pujč v knihovně Červenou knihovnu.
03. 10. 2023 v 22:29Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Bussterův příběh s Malým princem je super a romantický je, Kasi1, víc než dost.
04. 10. 2023 v 14:49Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Hmm, pamatuji si, že mě ex když jsme se poznali poprvné naléval jedním pivem za druhým a byli jsme u něj v práci na baru do rána. Nějak mi to nesedlo a následující den jsem měl celý den běhavku xD K jeho rodičům jsem nechtěl, rozhodně jsem si nepředstavoval, že se seznámíme takhle, tak jsme šli k jedné jeho kamarádce. Bohužel tenké stěny na záchodě udělali své a bylo to slyšet všude po bytě. No krása. Malá kompenzace byla snad v tom, že večer se to uklidnilo, dali jsme romantický sexík na hřbitově, akorát jsem mu omylem na lavičce roztrhnul nohu o hřebík, nevím proč tam byl :o)
04. 10. 2023 v 15:54On-line Domcul  (22/183/76)
Asi když jsem se udělal přečasně asi po 20 minutách už :D
04. 10. 2023 v 17:10Off-line Kas1  (21/-/-)
Denis36-jo romantika je něco co člověk kterého ovládají jen živočišné pudy nepochopí
04. 10. 2023 v 22:04Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
BussterX: Už spolu nejste? Kde je tomu skvělému klukovi konec?
07. 10. 2023 v 18:13Off-line Frankie11  (19/174/51)
Nebylo to přímo z rande, ale....
při točení jednoho shotu jsem se chtěl stylizovat do role cajta,
bylo to u lesa, a najednou jsem potřeboval, ehm, na wc, tak jsem šel za strom- a pak tam vyšel po té pěšině reálnej cajt....:-)))) eehm, trochu divný....nikde nebyl nikdo, o to šlo, aby nelezl do záběru....
ještě že mu ten kostým nedocvakl....:-)))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload