Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pořád se nedaří....

14. 08. 2012 v 10:00Off-line Anonym
Ahoj, je mi 21 a nedaří se mi najít někoho kdo by za to stál. nepotřebuji zrovna vztah, ale když je to jen o sexu tak to taky neni zrovna ono. Bud se potkám s b***i nebo zas jsem spíš b***c já jakože něco podělám třeba řeknu blbost a tak. Klukům jde bud jen o to jedno, nebo se se mnou už radši nesejdou a nebo zas zdrhám já. já nevim co dělat přijde mi že něco hledat nemá smysl zatim to bylo spíš o zklamání....
14. 08. 2012 v 11:59Off-line xdancerx  (34/175/64)
Hele, 21 jedna není velký věk. Prostě jsi nenašel zatím toho pravého. Někde tam je. Chápu tě, ale v dnešní době, většina vztahů jde přes postel. Bohužel, ale určitě se najde někdo kdo tě zaujme a ty zaujmeš jeho. Jestli někdy řekneš blbost no co? umění je se tomu zasmát, hodit to do outu a jedem dál. Jestli se nesejdou, tak je to jejich věc, každému se líbí někdo jiný, něco jiného. Někteří tu pravou lásku najdou ve 20 někdo ve 30 :) Je lepší si vybírat také kluky, se kterými máš něco společného abyste se měli o čem bavit a třeba se u toh okoníčku sejít - fitko, kolo, brusle, kino, šachy :D atd:)
14. 08. 2012 v 13:13Off-line travelmate2  (47/175/80)
No ze zkušeností můžu říct ,že pravdu má anonym.Je to opravdu složité a když hledám kluka co není zženštilý to je opravdu těžké a můžu říct že se snažím až až a na dobrotu na žebrotu a nepočítám ani už ty kilometry co jsem procestoval jen abych dokázal a pokusil štěstí i 400km daleko. Je to těžký najít rozumného kluka ksobě.Takže všem přeji hodně štěstí,ale i já už někdy nemám sílu a neveřím tomu moc ,že někdy najdu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload