Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Platonická láska

14. 01. 2022 v 18:35Off-line Anonym
Ahoj pánové a kluci,
chci se Vás zeptat na názor - několik let se přátelím s jedním klukem, který je heterosexuál a nedělám si naděje, že bychom spolu něco mohli někdy mít, ikdyž je pravda, že jsem do něj platonicky zamilovaný a čas, kdy se delší dobu nevidíme mi přijde nekonečný.

Proto se Vás chci zeptat jak se toho pocitu zbavit, aby mi to pořád nelezlo do hlavy a tak...

A další věc je, že on to neví, že jsem na kluky. Bojím se mu to říct, ikdyž se známe už několik let a lidsky si rozumíme. Asi se stydím nebo se bojím reakce. Máte někdo s tím zkušenost? Nebo co byste doporučovali? Budu rád za seriózní reakce. Mějte se pěkně!
14. 01. 2022 v 18:48Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Čau, toho pocitu se zbavíš ve chvíli, kdy najdeš svou lásku :) Přátelé zůstanete, ale ten pocit zamilovanosti bude pryč a začneš ho brát jako kamaráda.
A pokud je to opravdu tvůj přítel, myslím, že když si o tvých citech k němu promluvíte, ještě víc vás to sblíží :) Aspoň já jsem to tak kdysi udělal a přátelé jsme dodnes ;)
14. 01. 2022 v 19:31On-line BussterX  (103/130/150)
Problémy s platonickou láskou vyřeší rohypnol, doporučená dávka je taková, která ho spolehlivě uspí a neucítí když mu budeš kouřit p**o 8) soryjako, dělám si p***l, já byl platonicky zamilovanej asi 6x a z nich sem to řekl akorát jednomu a neměl jsem to dělat... jinak ale samik má pravdu s tim, že až se zamiluješ do jinýho tak pak budeš mít pokoj od platonlásky, je to moudrý pán celkem
14. 01. 2022 v 19:52Off-line tatrman  (27/-/-)
Nezbavíš se toho nikdy. Nejde to. Teda pokud ho budeš mít na očích třeba v práci každej den.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 01. 2022 v 20:09Off-line R77  (47/-/-)
Nemá cenu se stýkat s kamarádem jež máš (platonicky rád), ale ve skutečnosti po něm a jeho fyzické blízkosti prahneš.

Dej si od kámoše odstup na nějakou dobu a soustřeď se i na jiné lidi v tvém životě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2022 v 20:59Off-line Anonym
Díky za reakce :-) Neřekl bych, že po něm jako "fyzicky prahnul", naopak mi fyzicky nikterak extra atraktivní a přitažlivý nepřijde, neřekl bych, že je pohledný/hezký, to ne, spíš mi jde o jeho vlastnosti a tak... Ale každopádně nevím, jak by se vyrovnal vůbec s tím, když bych řekl, že jsem na kluky, ikdyž bych s ním nic mít nechtěl... To je to, z čeho má člověk strach.
14. 01. 2022 v 21:02Off-line R77  (47/-/-)
"čas, kdy se delší dobu nevidíme mi přijde nekonečný".....ano prahneš!
14. 01. 2022 v 22:58Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym: Zažil jsem to (v dosti bouřlivé podobě); vím, o čem píšeš. Emoční vazba odezní - jak už tu v mnoha vláknech padlo - až se zamiluješ jinde a nový vztah dojde naplnění. Tehdy jsem svému protějšku řekl, co se děje, souběžně se závazkem neútočení a s předpokladem, že do roka bych mohl přijít k rozumu. Trvalo to tři roky, možná víc - právě do chvíle, než zaplnil mysl i srdce někdo jiný. Stále patří k nejlepším přátelům, nejspíš i dík tomu, že jsme překonali doby značně turbulentní. Dlužno říct, že náš kontakt včetně dodržování ***uálů podněcuje jeho choť. Kdysi přišla řeč na to, že jsem byl do jejího muže těžce zaláskovaný. Zeptala se: Věděl o tom? Já že Samozřejmě! Ona že Pak je vše v pořádku! A tak se nám u čistého stolu dobře žije. Neboj se toho.
15. 01. 2022 v 04:53Off-line bombakul  (29/176/75)
A proč mu to chceš říct? Myslíš že ho to zajímá?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload