Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je láska prchavá?

26. 10. 2013 v 14:00Off-line Anonym
Ahoj. Vezmu to zkrátka: Mám přítele, se kterým jsme spolu už více než pár měsíců. Všechno se zdálo být naprosto ideální. Od strany povahové až po tu sexuální. Vše bylo poměrně v harmonii. Ale nyní mi přijde, že na příteli začínám vidět nejen to skvělé, které jsem na něm tolik miloval, ale objevují se i ty špatné věci. Nebo se tak začíná chovat. A mně přijde, že z toho vztahu pomalu ale jistě má láska vyprchává, ačkoli on na mně pořád stále stejně lpí. Má podle vás smysl nadále udržovat takový vztah?
26. 10. 2013 v 14:31Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Podstatou vztahu je být spolu v dobrém i špatném. Jestli máš pocit, že tvoje láska vyprchává ve chvíli, kdy poznáváš ty horší vlastnosti partnera, evidentně ta láska není natolik silná, aby udržela vztah. Nikdo není dokonalý a každý má dobré i špatné vlastnosti. Vztah je o tom, že si těch dobrých užíváme a ty špatné tolerujeme. Jestli té tolerance nejsi schopen, je to blbý a asi to nemá smysl, ubližoval bys jemu i sobě.
Otázka pak je, jestli jseš schopnej té tolerance u někoho jinýho nebo to bude i jinde stejný. Možná na vztah ještě nejsi dost zralý...nakonec, všechno má svůj čas ;-)
26. 10. 2013 v 14:51Off-line alundra  (34/182/133)
Kazda zamilovanost casom vyprcha.tolerovanoe partnerovych nedostatkov je dan za zivotny zvtah.
26. 10. 2013 v 14:52Off-line heap  (51/183/150)
Láska je k***a...
26. 10. 2013 v 14:56Off-line klucinek  (33/176/75)
A proč by nemělo cenu, přecházíš z fáze zamilovanosti do fáze normálního soužití. Já jsem to měl s přítelem to stejný, po cca roku jsem jak u něj tak u sebe začal pozorovat chování které před tím nebylo. A není to chování žárlivý, nebo nějaká agresivita. Pouze se člověk přestává "přetvařovat" a vrací se do normálu takovej jakej ve skutečnosti je a přestane potlačovat svý chyby. Teď se jen musíš rozhodnou jestli ty chyby co se začínaj projevovat jsou tak závažný že se musíte rozejít, a samozdřejmě si musíš taky uvědomit k jakým změnám v chování došlo u tebe. A věř že došlo, jen se to blbě pozoruje...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload