Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechal mě kvůli ženě

17. 01. 2022 v 15:37Off-line Anonym
Měl jsem přítele skoro 3 roky, teď by jsme oslavili výročí. Když jsme spolu šli do vztahu, věděl jsem, že je bisexuální, ale podle jeho slov, to měl všechno srovnané v hlavě a už chtěl jen muže. První dva roky byli super, měli jsme velké plány. Poslední rok se to začalo kazit. V sexu nebyl dostatečně spokojený, když jsme se o tom bavili, nebyla to moje chyba, pouze mu chyběla nějaká žena, tak jsme koupili hračky, umělá vagína nefungovala dlouho, přemlouval mě do trojky s holkou, což je pro mě absolutně tabu, ale miloval jsem ho, tak jsem souhlasil. Sex jsem si vůbec neužil, nebyl jsem schopný s ženou něco fyzicky mít, ale při pohledu na něj jsem viděl, jak si to užívá a je v sedmém nebi, psychicky jsem to neustál, rozbrečel se a odešel z domu. Pak se mi omluvil, nějakou dobu byl klid a nakonec přišel s tím, že by chtěl dítě, mluvili jsme o možnosti adopce jednou, ale to odmítl, že chce vlastní a pak to přišlo. Prý mě miluje, ale nedám mu to co žena a chce rodinu. Odstěhoval se, doufá, že budeme pořád přátelé, ale já ho vyloženě nenávidím. Proč mi musel zničit takhle život, co víc jsem pro něj ještě měl udělat ve vztahu :(
17. 01. 2022 v 15:55Off-line velkoocasnik  (20/-/-)
Takhle to dopadá, když si někdo začíná s bisexuálama.
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
17. 01. 2022 v 16:12Off-line vasek698  (25/-/-)
Chudáčku :( s tím nic neuděláš, když je to vůl. Holt chce něco jinýho a nebyl ohledně toho upřímný/nevěděl to. Zníš chytře a fajn. Až to preboli (a že to asi bude bolet hodně), určitě si najdeš někoho, kdo tě bude víc hoden. Přeju pevné nervy a bude líp. Věř mi, nejsem Babiš a nedávám ti koblihu. :) Hlavně nevyváděj žádný blbosti, pamatuj, že tě čeká v životě mnohem víc. Zkrátka nemáš vagínu a s tím bojovat nemůžeš. I on potřebuje být šťastný. Je to blbý, ale je to tak. Víc jsi dělat nemohl, není to tvoje chyba.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2022 v 16:15Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Doufá, že budete přátelé - nechává si zadní kolečka, až si pořídí babu a mláďata a začne mu chybět p**o v hubě.
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 01. 2022 v 16:24Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jinak, mě se spíš víc ekluje představa, že takoví jedinci si chtějí zakládat rodiny.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2022 v 16:44Off-line Lolitak69  (22/171/62)
To není jen o tom jestli je bisexuál nebo ne. Tam potom hraje hlavně roli jak moc to SKUTEČNĚ v té hlavě má srovnané. Z přirozenosti lidé touží mít děti, ale ne všichni. Každý by měl mít ve starším věku ujasněné jak to vlastně má (ačkoliv se to časem může měnit). Celkově sexuální přitažlivost je dost obsáhlé a složité téma, takže je jasné že ne každý ví jak přesně na tom je. Nicméně tím chci říct že ne každý bisexuál je takový jak se ho tu někteří snaží vykreslit. I "gay" si může postupem času říct že radši přeřadí na holky aby měl děti a potom ho ve stáří opět přepadnou staré chutě. A samozřejmě i zapřísáhlý heterák může v pozdějším věku přesměrovat. Tohle opravdu není jen záležitost bisexuálů.
17. 01. 2022 v 16:50Off-line bombakul  (29/176/75)
Kdyby tě nechal kvůli klukovi byl by v tom rozdíl? Jak dlouho ste se znali než ste si řekli že půjdete do vztahu?
17. 01. 2022 v 16:53Off-line tatrman  (27/-/-)
TommenBaratheon (18/173/71) NOVÉ
Doufá, že budete přátelé - nechává si zadní kolečka, až si pořídí babu a mláďata a začne mu chybět p**o v hubě.

Tady je to přesně vystiženo.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2022 v 16:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Bohužel stát se to může že nějakej bisex odejde ze vztahu protože chce dítě a s ženou je to jednodušší, pak se ale taky může stát, že ve vztahu s ženou mu zase bude chybět muž a zas bude nespokojen a bude třeba zahýbat ženě s chlapem... jenomže stejně tak se může stát, že gay je ve vztahu s gayem a stejně jeden z nich třeba nebude spokojen v posteli nebo s něčím jiným a odejde ze vztahu... takže je to asi fakt zase o povaze a ne bisexualitě či homosexualitě... vědomě bych do vztahu s bisexem nešel, ale kdo mě zaručí že mě buzna nekopne do p***le a neodejde ze vztahu :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2022 v 17:10Off-line Anonym
Znali jsme se delší dobu přes chat, pak jsme se setkali a scházeli se zhruba asi rok a půl než jsme si řekli, že půjdeme do vztahu. Nebyl jsem si vztahem jistý, kamarádkám se sice zamlouval, ale měli nějaké zkušenosti, co se týkalo bisexuality a odrazovali mě od toho vztahu. Nakonec jsem do toho šel a teď se splnilo přesně to, co mi řekli, že se stane. V předešlém vztahu partner odešel za jiným a podváděl mě, ale přesto jsem necítil tak velké ublížení, jako když odešel za ženou, je to úplně jiný pocit, daleko horší :-(
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2022 v 17:16Off-line bombakul  (29/176/75)
Delší dobu přes chat znamená vůbec a rok a půl ste se scházeli tzn jak často a kolik času ste na té schůzce trávili? Jednou za měsíc a deset minut v kabince v paladku?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 01. 2022 v 17:23Off-line Anonym
Tak to já nevím podle jakých svých praktik to posuzuješ, ale většinou jsme se scházeli 2-3x týdně zašli na kafe atd.. Tak po tom roce a půl randění jsme přešli do vztahu. Snad už to chápeš.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2022 v 17:25Off-line bombakul  (29/176/75)
Tak máš prostě smolu a kolik že vám je? Ono tak do třicítky je to běžný a po třicítce bys tady nefňukal tak to prostě zkus znovu :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 01. 2022 v 18:07On-line yekindar  (21/186/72)
Tomu borcovi rozumím.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 01. 2022 v 19:14On-line i8051  (53/184/97)
No, proto je pro nas lepsi si sbalit bisexuala a je po problemech ... :-)

(ale spis bude toto trolling proti bisexum, holt dosla temata o kovidu, vraci se temata o bisexualech)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 01. 2022 v 21:23Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Bisexuály nebrat, jsou to nevyvinutí jedinci, nevědí co chtějí a pak to takhle dopadá. I kdyby slibovali věrnost až za hrob, stejně jim to v mozku přeskočí a vám zbydou jen oči pro pláč. Ale i kdybych to sem psal každej den, tak je to marný, je to marný, je to marný. Vždycky se někdo nachytá.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 01. 2022 v 22:17Off-line Sachista  (22/-/-)
Sice se moc nevyjadřuji, ale chápu tvé pocity. Bohužel se s tím nedá nic moc dělat. Dovolím si vyjádřit svůj názor, který se nebude líbit všem a sice takový, že bisexuálové mohou velmi často preferují ženy z prostého důvodu. Pro společnost je přijatelnější hetero pár než homo pár. S bisexuálem není vůbec problém být kamarád, pokud si rozumíte a pomáháte si vzájemně. Chápu, že gaye odrazuje bisexuál na vztah, protože opuštění nás kvůli jiné ženě je asi stejně ponižující, jako když nově přiznaný gay opustí ženu pro chlapa.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2022 v 17:41Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
"V předešlém vztahu partner odešel za jiným a podváděl mě, ale přesto jsem necítil tak velké ublížení, jako když odešel za ženou, je to úplně jiný pocit, daleko horší"
- proč?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 01. 2022 v 13:19Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak naštěstí existuje ta adopce /po registraci/ nebo v zahraničí, pokud někdo jo musí chtít děcko, nebo ho někomu ta žena nechá, ale naštěstí v 19 to ještě nehrozí bohudík / ne u mě/...i když rodinný typy už blbnou v tom věku po děckách
23. 01. 2022 v 00:38Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve to je irelevantná otázka, kto koho píchal. Väčšina bisexov čo poznám sa rada nechá opichať :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2022 v 00:56Off-line Dinos  (37/-/-)
Co je na tom špatného, že si nakonec vybral směr žena/rodina/děti. Neber to jen ze svého subjektivního sobeckého pohledu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2022 v 01:48Off-line panskrt  (48/178/81)
Ale no tak, sami nevíte, co chcete, a přesto chcete vyčítat a soudit. Udělejte si čas pro sebe, třeba pak najdete čas i pro ostatní.
23. 01. 2022 v 06:45On-line Richard33  (44/185/80)
Lukrecius.01: Třeba proto, že ten bisex musel vedět, že do sebe nechává zabouchnout někoho, kdo mu nedá dítě, které on chce. A když se nabaží, tak mu to vpálí, jako by to byla chyba toho protějšku :)

Dinos: Jistě, on si najednou vybral a je to chyba kde koho, jen ne jeho :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2022 v 15:57Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,dobře to dopadlo,Tvůj bývalý protějšek chce rodinu,Ty mu ji nedáš,adopce nic neřeší!Čas Ti pomůže zapomenout,nebo,přeji Ti,ať najdeš ještě větší lásku,než jsi měl!Jen se netrap,neseď doma v koutě a buď aktivní a najdeš!!Znám to,láska moc bolí,ale prožíváš to jinak ve 20,30,40 atd.,i zkušenosti Ti pomáhají!Ano,byl jsem i z rozvedeným v devadesátých letech,pracovali jsme na hospodě,bylo fajn,nakonec jsem zůstal už přes 22 let se svobodným na domě a je nám fajn,máme volný vztah.Už nechceme nic měnit,protože 1+1 je více,než 1!!!
25. 01. 2022 v 03:43Off-line Anonym
https://ctrlv.cz/aACA Našel jsem bývalého přítele dokonce na amatérech a ten jeho osobní popisek mě teda dostal. Tak on mě nechal kvůli babě a chce založit rodinu a zároveň se nechává rád ojíždět od starších borců, fakt sorry, ale za mě jsou bisexuálové totální bezpáteřní hovada!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 03:53On-line i8051  (53/184/97)
Anonym
https://ctrlv.cz/aACA Našel jsem bývalého přítele dokonce na amatérech a ten jeho osobní popisek mě teda dostal. Tak on mě nechal kvůli babě a chce založit rodinu a zároveň se nechává rád ojíždět od starších borců, fakt sorry, ale za mě jsou bisexuálové totální bezpáteřní hovada!!!
-------------------
Mozna vim, proc te nechal. Ono mit vedle sebe nedospelou stalkerskou hysterickou stihacku, co ventiluje vztah na buznapavlaci, to asi snese malokdo. Takze bezpaterni hovadko budes spise ty a on udelal moc dobre, ze te vykopnul. Drzim mu palce s novym a normalnim partnerem ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 01. 2022 v 06:56Off-line radomir  (40/183/75)
Bezpáteřní byl zejména tvůj ex a upřímně - buď rád, že ses ho zbavil... S tebou naháněl holky a teď zase pro změnu kluky (když je ve vztahu s holkou).

Chápu, že jsi ublížený, ale je třeba jít dál... Nezaslouží si ani v nejmenším tvou další pozornost...

Pak jen nebuď v pohotovosti, kdyby ti náhodou napsal... Bych si vždy vybavil ten jeho inzerát na amatérech ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 11:25Off-line hrzd  (24/194/85)
Musel to být k****n, hodně štěstí a sil :) sám by si tvůj ex měl zajít k psychiatrovi, protože lhát a usvědčovat tě, že bude jen na kluky a pak tě takhle zradit nechutně tak to je moc, myslím že tě nemiloval vůbec, jen s tebou manipuloval
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 12:34Off-line bombakul  (29/176/75)
To ale není v orientaci ale v samotným člověku
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 12:50Off-line hrzd  (24/194/85)
Bombakul přesně, je to jen o lidech
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 12:51Off-line panskrt  (48/178/81)
Jsem rád, že nejsem jezova cílovka, věkem a pojištěno orientací. Hned je život veselejší. Upřímně mi ani nevadí kolektivní odsuzování, nedovedu si vedle sebe představit někoho, kdo má tak černobílé vidění. I když jako bezpáteřní hovado bych mohl této slabosti využít:)
25. 01. 2022 v 13:42On-line i8051  (53/184/97)
Tak u Jeziny je to obhajitelny. Malokterej pedofil ma totiz rad bisexualy ... :-)
25. 01. 2022 v 14:08Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Tak pedofilovi zajímajícího se o stejný pohlaví by mohly bisexuální podpatnáctky spíš vyhovovat a nejspíš by se jich asi i pár našlo. Problém ovšem je, že takoví by zas neměli rádi Jeze.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload