Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kámoš

23. 01. 2022 v 00:09Off-line Anonym
Ahoj, mám takový problém s " kamarádem " Známe se už dlouho, často se vídáme a samozřejmě tam je i nějaký ten sex, vztah spolu zatím neplánujeme, není na to připravený. Můj problém je ovšem v tom, že ho mám rád, rozumíme si, ale pokud má přijít na sex, mazlení atd... Jsem v tom vlažný, nedělám to úmyslně, prostě necítím žádnou chemii ani vzrušení ze své strany a i když se hodně snaží, tak se mi naposledy ani nepostavil. Nějak jsem to zakecal, ale spíše mě začalo to fyzično s ním odpuzovat. Neříkal jsem mu o tom, nechci ho nějak ranit nebo aby si to bral osobně, doufám, že mě třeba zase začne přitahovat. Mám ho rád minimálně kamarádsky a nechtěl bych o něj takhle přijít, nevím co dělat.
23. 01. 2022 v 00:22Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ďalší chemik, tak si skús v labáku namiešať nejakú chemiu do voňavky aby si to pri ňom cítil a snáď trafíš správne zloženie nato aby ti stál :))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
23. 01. 2022 v 00:46Off-line R77  (47/-/-)
Nezávazně jste se viděli (měli sex) a ta “novota” chemie pro tebe už vypršela, a tvůj kamarád by měl se snažit pochopit, jsi také jenom člověk, a nemůže za tebou přijít a vyžadovat sex když pro tebe, ač ho máš rád, to kouzlo vypršelo.

Jde jen o to mu to říct v pravou chvíli, aby porozuměl tvoje pocity… nejsi přece jen hračka na hraní.
23. 01. 2022 v 01:13Off-line Anonym
Asi ano, jen doufám, že se nějak neurazí. Nestalo se mi, že by chemie vyprchala i v dlouhodobém vztahu, zevšedněla, ale pořád to tam bylo. Tady roběhla poprvé a pak začala ustupovat. Akorát se bojím, aby to nebral jako, že jsem so měl jen do postele a když jsem dosáhl svého, tak jsem ho odkopl, kdyby mě přitahoval i nadále, jeto úplně něco jiného, ale nevím proč se to úplně změnilo z ničeho nic.
23. 01. 2022 v 01:42Off-line R77  (47/-/-)
Je těžké zvolit správná slova/ čas a místo. Vždy dojde ke zranění toho druhého pokud to nečeká…

Snad pochopí, že opravdu stojíš aby jsi byl jeho kamarád a vždy může u tebe najít útočiště a oporu.

Někdy když to tak ten druhý protějšek necítí tak s tím nic nenaděláš… zda se urazí nebo tě v daném momentě nařkne… z něčeho … to je normální, když to bolí.

Je důležité aby pořád věděl, že tu pro něj jsi… pokud bude něco potřebovat.

"You love him but you're NOT in love with him"
23. 01. 2022 v 06:51On-line Richard33  (44/185/80)
Klid, jestli to bude takhle pokračovat, tak sex přestane a jestli to kamarádství vyrží, tak mu půjdeš za svědka na svatbu :)
23. 01. 2022 v 13:53Off-line i8051  (53/184/97)
Cas hledat noveho sexualniho kamose ... nebo sis snad myslel, ze ti doporucime nejakej zamilovavaci fixacni lektvar? Navic na vztah nejsi pripraveny spise ty, jinak bys tohle sem nepsal. On je v poradku, problem je u tebe. Soryjako za uprimnost ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 01. 2022 v 14:07Off-line Anonym
Takže když jsem se ho před časem a během celé naší známosti ptal průběžně, co by řekl na vztah a on odpovídal, že na něj není připravený a nikdy ho pořádně neměl, znamená to, že na něj nejsem připravený já, aha ...
23. 01. 2022 v 14:11Off-line i8051  (53/184/97)
No, prave aha ... chybu hledas vzdy v okoli, vid? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2022 v 16:03On-line iglw  (48/172/77)
Nebuduj vztah,když nejsi do něj zamilován!!Půjde to do krachu!!I bez sexu může pokračovat kamarádství!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 06:49Off-line radomir  (40/183/75)
Spíš mi přijde, že ani tak nejde o to, že by tě tvůj kamarád přestal přitahovat, ale spíš o to, jak se vyjádřil na téma vztahu s tebou...

To vedlo k určitému bloku u tebe a ta propast se bude jen zvětšovat - dokud mu neřekneš o svých pocitech po tomto "odmítnutí" z jeho strany.

Jemu to zkrátka vyhovuje takto "nezávazně" a ty cílíš někam jinam, to je celé a to mu musíš říct...

A buď mu to otevře oči a uvědomí si, že vlastně chce to samé co ty, nebo opravdu každý cílíte někam jinam... A pak je o vašem společném osudu víceméně rozhodnuto...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 13:28Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl jihoceskej Plzak zase ordinuje ... to je zase nesmysl :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 13:31Off-line R77  (47/-/-)
:D :D :D… já už nemůžu nechte toho kluci
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2022 v 20:20Off-line Frederic  (27/178/70)
Jezino, tyhle moudra máš z vysoký školy života?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload