Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

UK biologie

26. 10. 2013 v 19:55Off-line Anonym
Ahoj chci se jen zeptat jestli tu nekdo nestuduje přirodovedeckou fakultu na UK, vím že tohle téma sem možná nepatří ale byl bych rád kdybych dostal nejakou odpoved zdali se dá na uk dostat z gymplu dobře a jestli se to da zvladnout. a taky jsem četl ze je tam povinej telocvik a nejaký plavání.. :D to mě trochu vyděsilo. díky za odpovědi!:)))
28. 10. 2013 v 19:44Off-line dmk  (26/180/79)
Nevím jestlu to je jen na MAtfyzu nebo ta pravildla jsou stejná na všech fakultách, ale s tělocvikem je to takto:
Někdy na začátku máš za úkol uplavat 100m pod tři minuty, pokud to zvládneš můžeš si vybrat, který sport chceš v rámci tělocviku dělat, pokud to neuplaveš tak budeš dělat plavání.
V tělocviku tě PRÝ skutečně učí daný sport, tj. nemělo by vadit, že jsi jej nedělal, nebo nejsi velký sportovec-není to jak TV na gymplu. Když ti nejde např.: fotbal, jdi nepř.:na tennis,
28. 10. 2013 v 20:40Off-line Anonym
Díky moc za radu!.) trochu se toho bojim no, ale snad se to bude dát zvládnout..
jen doufám, že se tam nebudou delat nejaky zkousky ze kterych bych rupnul já jsem na tělák a sport uplný dřevo..
28. 10. 2013 v 20:49Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Já jsem biochemik... co vím tak pro biology je plavání nepovinné
28. 10. 2013 v 20:58Off-line Anonym
Super strasne velky dík!!.) chci se zeptat kdybych se chtel vyhnout tomu telocviku a vzal si třeba tu evoluční biologii.. je tma hodne chemie nebo matiky? abych pak neprolít zase kvuli tomu a neomezí mě to ve výběru magisterský oboru potom ?
28. 10. 2013 v 21:08Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Nevím jak v biologickým oboru jelikož jsem hlavně mezi chemikama ale řekl bych že množství matematiky se nevyhneš (na biochemii je více Mat nez Chem) ... když napíšeš konkrétní obor tak kouknu do fakultního studijního plánu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload