Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah a seznámení?

02. 02. 2022 v 04:14Off-line AnonymKralik  (27/189/132)
Ahoj lidi, nějak... nevím kam to napsat a napadlo mě, že sem, protože tuhle stránku navštěvuji už dlouho. I když to není asi ideální, někteří lidé jsou trošku ostří, ale...
To je jedno - o co jde...

Jsem ve vztahu s chlapem, nejsem moc spokojený a potýkám se s některými potížemi psychiky, dříve úzkosti, nyní spíše deprese. K psychologovi/psychiatrovi nechodím, dřív jsem chodíval, ale přišlo mi, že to moc nepomáhá.
Toho chlapa, se kterým jsem, mám rád, i přesto, že někdy se chová trochu ošklivě, občas jsem nešťastný, většinou několikrát do měsíce brečím (což se dřív nestávalo, pár let zpět), ale jsem s ním velmi dlouho a myslím si, že to není dobré...
Chci dělat jiné věci, stýkat se s jinými lidmi, ale on s tím moc nesouhlasí...

Chci se rozejít, i když on mi vyčítá, že nejsem vděčný za to, co mám - a jsem vděčný, ale prostě se... cítím hrozně, i tak. I přes to všechno.

Co se ale stalo je, že jsem potkal jednoho chlapa - kterého jsem mohl potkat už minulý rok a psal mi kdysi, ale potom se odmlčel... Hrozně mě to nakonec mrzí, že jsme se nebavili - protože jsem ho konečně poznal.

Poznal jsem ho... A je úžasný, snad nejlepší chlap, co jsem kdy potkal, bavil se a tak. Cítil jsem se s ním vážně fantasticky, vůbec jsem neměl potřebu být smutný, byl jsem vedle něj vážně šťastný... Ale ten chlap se schází s někým jiným (koho poznal už také před chvílí)...

A já tak nějak - jsem strašně rád, že jsem ho poznal, ale zároveň se mi zdá, že nemám šanci najít v životě někoho takového.

Jde o spoustu maličkostí, co si člověk potom všimne. Jak se daný člověk chová a co dělá, je to těžký to popisovat, ale pro příklad... Přijdu si občas spíš jako "služka" na doma - přítel chodí totiž do práce a já pracuji z domova za méně peněz, chce, abych vše dělal, uklízel, pral, jídlo a vše okolo - jenže on má někdy dost specifické požadavky... A také je strašně "líný". On prostě chce, abych mu připravoval vše. Denně ho třeba i masíroval, aby lépe usnul, aby měl vychlazenou vodu po tom, co přijde, připravoval mu vitamíny (prášky různé, ale říkám vitamíny... například testosteron občas, kurkumin, gotu kola a tak dále) - je jich třeba 10. A to chce do práce a i na večer.

To je jen takový menší příklad... Je toho strašně moc a já chápu, že přeci když on je v práci a já jsem "doma", že se budu starat o tu domácnost, ale starám se o ní jen já. O vše. On nikdy nechce nic dělat, vše musím dělat já, vše připravovat, každou maličkost, dokáže být za to naštvaný a vyčítat mi to a já díky svým problémům s psychikou si to vyčítám ještě více.

Je to těžký, protože... Díky nízkému sebevědomí mám pocit, že jsem fakt k ničemu. Nevím co mám nějak dělat. Mám se skvěle a nemám důvod proč si stěžovat? I když jsem furt jen zavřený doma a nemám chodit ven? Abych se nek***il, ale doma sex žádný nemám, on vůbec sex skoro nechce. Jednou za pár týdnů a to mě nestačí. Znám ho už hodně dlouho (znám se s ním od doby kdy mi bylo pod 18 let)...

Taky mi říká, že přeci jsme spolu, chodíme spolu, proč bych chodil třeba za rodiči, moje místo je tady - když jsem říkal, že tam chci jít... Tak on říká že ne, že to je zbytečný, že co bych tam dělal, prostě oni tam jsou s bráchou a tak, k čemu já... Ale mně to fakt mrzí, že tam nejsem a zanedbávám je.

A na druhou stranu je mi líto i jeho - nechci, aby zůstal sám, ale co mám dělat? Mám "strádat" takhle? I když se necítím dobře? A co ostatní? Mamka taky říkala, že jí tam chybím (stejně jako ostatním) a tak...

Zkrátka... Prej zkrátka, tu píšu takovej článek... Je toho hrozná spousta na mě někdy a cítím... že vůbec nevím co s tím...

Omlouvám se, že je to pátý přes devátý, ale... Tak nějak to píšu tak, jak mě to napadne.

A toho chlapa co jsem poznal, panebože, musím na něj furt myslet... Jsem z toho strašně nešťastný, i teď když o něm začínám psát a myslet na něj tak skoro brečím... Fakt jsem se s ním cítil nádherně, choval se normálně, žádný..." podej mi tohle, přines mi tamto, mám žízeň, je mi zima" a tak podobně - doslovně takhle... Opravdu to dělám a nevadí mi příteli dát ponožky, ale... nemám z toho "dobrý" pocit, ale... nevím, většinou to vše dělám, abych měl klid... Aby nekřičel a nevyčítal mi, že nic nedělám...

Říkal jsem mu i, že myslím, že mám depresi (už pár let zpět?) a on mi moc s tím nepomáhá, říká, ať jdu prostě k psychiatrovi, že aspoň dostanu nějaký dobrý prášky a ať řeknu, že nemůžu spát atd (aby je třeba mohl brát on, bere i moje prášky na úzkost z dřívějška...)

No...já nevím, dokážu o tom napsat milion věcí a co se vše stalo a tak, ale vůbec nevím, zda je to vhodný... Už tohle je trošku přes čáru asi...

Nevím si nějak vůbec rady, co mám dělat. Nechci totiž někomu kazit vztah (tomu chlapovi co jsem poznal, co s někým "chodí"), ale... cítil jsem se fakt jak v nebi, nádherně... Dokázal bych se vzdát různých věcí... strašně mi ten pocit chybí a i přes to, že pravděpodobně ho ještě navštívím - nevím, zda vůbec mám?

Možná ještě jednou ho navštívím, ale co potom? Mám za ním jezdit? Nechci mu kazit vztah nebo něco, ale je to tak nádherný... A najít si partnera je nějak složitý, protože já sám mám různé ty "problémy" a nedokážu si pomoct... Jak mám nízké sebevědomí, pořád si říkám, že tohle a tamto... A úzkosti... Prášky mi nepomohli, bylo to naprd s nimi, protože ty zase dělají to, že řeknu vše, co mě napadne - i nevhodný věci. Cizím lidem. Potkám je a "no já beru prášky, pohoda, tohle tamto"... Jako... To není moc super.

A teď se mi zdá, že překonávám trochu tu úzkost (i když furt je to nahouby), ale víc mě štve ta deprese teď... Ponocuji, protože je takový klid, ticho, poslechnu si hudbu, pobrečím si...

Co jsem to napsal, takový kus textu, přečte si to vůbec někdo? No...

Já nevím co mám dělat...

Protože jsem taky při těle (prášky, ale přítelovi se to líbí tak mě "vykrmoval" a já to nevěděl, to bylo samý dej si, vždyť si skoro nic nesnědl...) a ne každému se to líbí, v pohodě, nikomu se nenutím - i když někteří lidé by nemuseli nadávat hned do prasat a tak :-)

A najít si chlapa, co bude v pohodě... mi přijde hrozný, chci normálně bejt s chlapem, v pohodě, chodit na procházku, doma se mazlit, líbat, mít sex, nic divnýho a navíc, ale... jak najdu někoho, kdo mě má rád takovýho, jaký jsem?

Ten chlap, kterého jsem potkal - ten mi říkal jak jsem pro něj krásný, to byl tak nádherný pocit, několikrát mi to řekl, já se cítil fakt... Skvěle. A on se mi taky hodně líbí.

Bylo mi nádherně, když on ležel, odpočíval, já ho hladil po těle, koukal na něj... Pořád mám v hlavě ten jeho výraz pohody, když jen ležel a já si ho užíval. On spal a já na něj jen koukal, hladil ho, hrozně se mi líbí - i tělesně i duševně. I přes rozdíly...

Já vůbec nevím co mám dělat, prostě... Teď když vím jaké to může být teoreticky mi to strašně chybí a jsem strašně smutný z toho, že něco takového třeba nemám... A zároveň si říkám, že každý je nějaký, třeba bychom si v něčem nesedli - to je normální, ale v aktuálním vztahu si přijdu fakt už...

Celé to píšu najednou, nekontroluju co píšu, jak píšu a tak, tak omluvte nějakou gramatiku a takový blbosti, ani nevím proč to píšu... Čekám radu? Nebo někoho potkat? Netuším...

Možná to chci jen napsat, abych to mohl dostat ze sebe - protože většinu takových věcí prostě nemůžete jen tak někde říct v reálu. Příteli říkám hodně věcí jak se cítím, ale... on některý věci prostě slyšet nechce. Rozejít se taky nechce... Prý je na mě zvyklý - a já na něj taky, ale prostě to tak asi už nechci...

Už nechci dál to protahovat a psát ještě dýl, protože už tohle je teda pořádná dávka textu, bych měl napsat snad takovou knihu blbostí o tom, co si myslím.

Zdá se mi, že na těch stránkách je to různý a seznamovat se je strašně složitý, nějak jsem to dřív neřešil, moc jsem nehledal seznámení - spíš sex... I když ani ten jsem moc neměl - protože... stydlivost, úzkost a tak. Jasně chlape, díky za nabídku, i když to zní pěkně, nechci jet za tebou 150 km do tvého bytu na sado maso akci, když jsem tě v životě neviděl a nikdy jsem nic takového nedělal a ne, nemusíme hned mít sex bez kondomu, díky...

No... s čím chci vlastně poradit... Asi chci slyšet třeba vaše názory - jak se cítíte vy? Jak shánět partnera? Nebo prostě chlapa, se kterým se dá být? Aby vás měl rád? Většinou se to zdá jako náhoda, že někoho potkáte. Přemýšlel jsem i, že budu prostě sám, nějak si to poberu, budu chvíli u rodičů a pak nějak začnu "žít" sám v bytě, něco si našetřím a tak, prostě klasika. A uvidím časem, co se stane, za pár let, třeba si najdu někoho, s kým mi bude dobře. Měl bych mít vůbec sex?

Většinou doma honím často, denně většinou, ale s chlapem? Se mi ani nepostaví... Nevím proč, jestli stydlivost nebo něco... S chlapem si píšu, těším se na něj hrozně a potom? Strašně se mi líbí s ním se mazlit, líbat, ale nestojí mi.

A sex mi chybí, ale... Spíš asi masturbuji jen pro ten pocit, prostě se udělat a hotovo, trochu endorfinu či co to je...

Berte trošku ten text s rezervou taky, píšu nejniternější pocity a různý věci, jsem normální člověk, co prostě má rád a je v pohodě... Ale prostě to bylo fakt skvělý, no. Mít chlapa vedle sebe, co říká, že jsem pěkný a že mě má rád takovýho, jaký jsem, hladit ho, mít ho u sebe, koukat se jen tak na TV a necítit se jako "obsluha" pro nějaký blbosti.

Vždy jsem něco takového chtěl napsat v podstatě, ale mám hrozný strach z toho, že... Budu odsouzený prostě, asi. Ta moje psychika je včetně strachu toho, co si o mně lidi pomyslí, že tohle a tamto. Furt nad tím přemýšlím.
02. 02. 2022 v 07:02Off-line tajemnydavid  (31/184/108)
Okamžitě se s tvým přítelem rozejdi a odstěhuj než se z toho zblázníš. Dělà si z tebe služku protože mu to vyhovuje. Odstěhuj se k rodině, kdse se dáš dohromady a pak si zkus najít někoho nového. Klidně s tím druhým se zkontaktuj, třeba ti pomůże se stěhováním k tvé rodině ale pokud s někým je, tak bych se nepokoušel o to mu zkazit vztah s tím s kým je, pokud jim to klape. Obdivuji tě, že si se takhle veřejně o své situaci rozepsal.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2022 v 10:33On-line R77  (45/-/-)
Ukázkový příklad jak člověk využívá druhého partnera jen na základě svojich vlastních sociálních jistot… bydlení a vyšší příjem.

On spoléhá na tvou nízkou sebedůvěru, submisivní chování, hlavně se bude spoléhat, že nemáš kam jít….

Hledat si přítele jen aby ti to dalo více odvahy a aby jsi měl kam jít odejít od toho tyrana není dobré řešení.

Je čas se postavit na vlastní nohy…
02. 02. 2022 v 10:50On-line R77  (45/-/-)
Jak shánět chlapa? Věř, že to není jako vybírat auto v bazaru… poté zjistíš že většina má protočený tachometr ;-).

Je třeba komunikovat a stýkat se s tou sortou lidí jež ti dá energii a možná jednou vzájemně přeskočí jiskra.

Nikdo ti nedá zaručený návod!
02. 02. 2022 v 10:51Off-line qwertyasdf  (37/171/67)
Toto je dlhé ako román. Keď musíš svoj problém napísať na viac ako 5 riadkov, je to znak, že je príliš komplexný a treba sa obrátiť na odborníka - psychiatra alebo psychológa...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 02. 2022 v 11:45Off-line TommenBaratheon  (19/174/74)
"někdy se chová trochu ošklivě"
TROCHU? Děláš mu totální s odpuštěním p**u, posluhuješ mu jak otrok a to líný hovado si ještě vymýšlí a bere si tě do huby. A zakazovat ti chodit za vlastními rodiči? To aby si náhodou milostpán nemusel nachystat žrádlo nebo hadry sám?
Ty vole, já jsem ve 13 sám uklízel, pral, vařil a hanba by mě fackovala halekat na máti, ať mi udělá žrádlo nebo mi podá fusakle. A tohle je k***a dospělej chlap. Já se svou povahou bych toho tvýho miláška hnal bičem hned druhej den. Jo, taky občas nachystám tomu svýmu žrádlo nebo mu přeperu/prežehlím hadry, ale to dělám dobrovolně (protože to stejně většinou dělám zároveň i pro sebe) a je to vzájemný - stejně tak on zas udělá něco pro mě. Ale tohle je regulérní vyjebávání. Ty nejseš žádnej jeho přítel, jenom jinak nazvanej sluha. A už pro něj ani nikdy nic jinýho nebudeš. Vyser se na něj zavčas.
Seš kus chlapa, tak čeho se bojíš? Že ti bude vyčítat nějakej nevděk? Za co bys mu měl být k***a vděčnej?
02. 02. 2022 v 12:03Off-line TommenBaratheon  (19/174/74)
No, já tam teda čtu, že skoro nešoustá.
A až dospěje? Je mu 26, tvl. Kdy jako chce dospět, v důchodu?
02. 02. 2022 v 12:10Off-line AnonymKralik  (27/189/132)
Sex s ním žádný nemám, prakticky vůbec. Ale ano, v podstatě je to "láska", empatie a podobný věci.
Ale je to fajn slyšet cizí názory - i když jsem pořád hodně věcí vynechal a tak, je to přeci jen hodně let známosti, stalo se toho hodně.

A díky vám všem za nějaký názor. Pomáhá to, i když moc dobře vím, že to, co jsem napsal... No je to pořádný kus textu, ale prostě to lítá samo, když člověk píše. A taky občas člověk má slabší chvilky a tak to jde a jde.

Musím se snažit si to už připravit nějak postupně, odnést si některé věci (na vícekrát..) a poté už nepřijít. Asi tak nějak bych to viděl, ale je to je detail, co se prostě doladí za pochodu.

Nechci, aby to vyznělo, že je právě jen hnusnej, má mě rád a tak, koupí mi něco dobrého, dá mi pusu a tak, ale.. Právě nevím, je to těžký to popisovat, no :D A nechci z téhle reakce dělat další kus textu.

Díky moc všem.
02. 02. 2022 v 12:35Off-line TommenBaratheon  (19/174/74)
To je hezký, že má občas světlý chvilky. Ale to mívala čachtická paní taky. I ta šlechta věděla, že poddaným je potřeba občas ukázat i vlídnej ksicht, aby nevzali vidle a nepřišli udělat ze zámku kůlničku na dříví.
A na tebe to bohužel evidentně funguje taky. Občas na tebe udělá milej kukuč a ty hned roztaješ jak sněhulák. Hele, když mám dobrou náladu a dám si záležet, tak se umím usmát i na lidi, co mě jinak serou.
A že tě má rád? To má teda zvláštní způsoby, jak to dávat najevo. Nevím jak to má v palici nastavený on, ale já teda lidi, který mám rád, nevyužívám jako svoje sluhy.
02. 02. 2022 v 12:48Off-line bombakul  (27/175/70)
Hele, když mám dobrou náladu a dám si záležet, tak se umím usmát i na lidi, co mě jinak serou.
To víme na mě už ses taky usmál :)
02. 02. 2022 v 12:58Off-line panskrt  (47/178/81)
Přijde mi, že je tvůj přítel dost majetnickej a málo empatickej. Štastnej s ním nejsi, nečekal bych, že se změní. Leda k horšímu. Nebál bych se to označit za toxickej vztah. Na tvým místě bych šel o dům dál.
02. 02. 2022 v 16:06Off-line Frederic  (26/178/65)
Tak to je typickej psychopat (myslím poruchu osobnosti) manipulátor. ten už jinej nebude. já bych teda zvednul kotvy a utíkal pryč, jestli to zvládneš.

ale připrav se na to, že tě bude nahánět. znám takový typy
02. 02. 2022 v 18:40Off-line idea  (37/170/-)
Já nevím co chceš radit, sám prakticky píšeš jak seš ve vztahu nešťastný, jak tě někdo jen využívá, protože máš nižší sebevědomí a nižší pracovní pozici, plat atd. To, že pracuješ z domova automaticky neznamená, že musíš makat na všem doma sám a on si jen přijde domů z práce a nedělá nic, protože má lepší práci a peníze. Vztah by měl být o tom, že si tu domácí práci rozdělíte, že každý třeba dělá doma co ho baví víc, dle domluvy. A ohledně toho druhého kluka třeba mu ten nový vztah nevydrží nebo myslí taky na tebe, chtělo by to zjistit jak si u něj na tom, pokud si s ním v kontaktu, tak asi nebude složité se zeptat jak se má a jestli u něj vše klape a je spokojený. :D
03. 02. 2022 v 10:31Off-line iglw  (52/172/77)
Hlavně----nedělej krkolomné závěry,jo?!!
03. 02. 2022 v 13:56Off-line Oldikk  (22/179/58)
Drž se!!
03. 02. 2022 v 18:23Off-line WileECoyote  (33/178/-)
Klasický případ jízdy na tygru, level psychopat. Řešením je slézt z tygra a v jednom okamžiku ho vymazat ze svého života. Taky jsem zažil a je to nejlepší řešení. Odvezeš si věci a řekneš mu, že končíš a že to nedáváš a hlavně proč končíš, a že už s ním nechceš nic mít. Klidně po telefonu, protože psychopati nemaj duši, jen program, tak si nemáš co vyčítat. Poté veškeré kontakty ukončit, vymazat, zablokovat. Otevře se ti nový život! Najednou se ti vrátí kamarádi, pohoda, soustředění, sebedůvěra, energie. Jaro je ideální pro zlepšení nálady, takže teď je ten správný čas na odkopnutí psychopata, protože když to neuděláš, bude to už jen horší.
03. 02. 2022 v 18:56Off-line ikar  (43/182/80)
Řekl bych, že to, co právě prožívás, je toxický vztah. Ty se potřebuješ dát dopořádku. To nevyřešís tak, že si najdeš jiného chlapa (kdyby Ti to s ním nevyšlo, tak by Te to totálně složilo). Na Tvém místě bych od přítele odešel - vždyť Te jen využívá. Vrat se třeba k rodičům, res to s psychologem, dej se do pohody. Dej tomu čas a uč se mít rád sám sebe, nauč se vážit si sebe sama.
04. 02. 2022 v 00:09Off-line AnonymKralik  (27/189/132)
Díky za všechny názory a rady, něco jsem si v podstatě myslel, ale chce to další názor a těžko ho jen tak hledat. Některý věci mi dávají pak smysl a rozhodně to pomohlo, že jsem to sem napsal. Díky moc! :)
04. 02. 2022 v 08:03Off-line Bromley  (25/198/98)
Wheeee, dej vědět jak to pokračuje :D
04. 02. 2022 v 20:07Off-line yekindar  (20/186/72)
Moc dlouhe, nectl jsem. ale rict mi nekdo tohle tak se rovnou seberu a odejdu...
"Taky mi říká, že přeci jsme spolu, chodíme spolu, proč bych chodil třeba za rodiči, moje místo je tady - když jsem říkal, že tam chci jít..."

ve vztahu musis myslet i na sebe a ne vse podrizovat tomu druhemu.
04. 02. 2022 v 22:54Off-line panskrt  (47/178/81)
V dobrým vztahu byste měli oba myslet navzájem na sebe, bez vzájemnýho pochopení to nejde.
25. 02. 2022 v 17:20On-line R77  (45/-/-)
@3134

Ale má síly dost na kamarádství s výhodami :D … lepší ztratit rok než pět.

Chápu tě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...

OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload