Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak kontaktovat policistu?

03. 02. 2022 v 17:29Off-line Anonym
Pěkné odpoledne všem. Potřebuju sehnat policajta, který mě včera zastavil k běžné silniční kontrole. Moc hezkého policajta, kterému jsem si netroufl cokoliv navrhnout, protože to vypadalo, že mi za 3 přestupky jenom domluví a znáte to, policie a tihle tvrdí hoši, tam můžou být předsudky, předtím zaznělo něco že by za to mohl být docela flastr, tak jsem byl zticha, kdyby byl nějaký homofob, aby se mi nepomstil.

Teď když už mi nemůže nic udělat bych to ale chtěl zkusit. Pamatuju si spz jejich auta, číslo jeho uniformy (takže asi i odznaku?), obcházel mi celý auto takže mám i jeho "fotku", protože ho nahrála palubní kamera.

1, Jak poznám, kam mám vůbec napsat nějaký dopis nebo něco? Předpokládám, že s číslem uniformy je možné napsat dopis tak, aby se dostal do jeho rukou. Ale když to pošlu na blbou služebnu, nejspíš se na to vykašlou a on to nikdy do ruky nedostane.

2, Dejme tomu, že existuje možnost napsat prostě na obecné sídlo policie a věřit tomu, že se to k němu dostane. Existuje i nějaká rychlejší a potažmo jistější možnost, jak se dostat do kontaktu s ním? Mám pocit, že tou první variantou sám sobě moc nepomůžu, budu týdny nebo měsíce čekat na nějakou odpověď, která mi nejspíš nepřijde, protože i kdyby si to fakt četl, tak pravděpodobnost, že výroky "je gay", "líbil jsem se mu natolik aby mu stálo za to to zkusit" a "je ochotný odepsat na takový dopis a s někým takovým se sejít" jsou všechny najednou pravdivé, je rovna odhaduju - a to ještě asi optimisticky - asi tak 4% * 10% * 50% = 0.2%. Docela málo, co :D

Ale mně to za pokus stojí, nemůžu přestat myslet na ten obličej, na jeho hlas, na to že byl fakt profesionální a přísný ale vlastně docela milý. I kdybych se dozvěděl, že se mu nelíbím nebo že je na holky nebo že se zastavenýma ke kontrole si nic nezačíná, tak je to lepší než vědět že jsem to ani nezkusil, protože "co kdyby".

Budu rád za každou reakci k věci, vážně. Děkuju.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload