Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partnerovi kamoši

06. 03. 2022 v 19:23Off-line Anonym
Čau, boli ste v situácí že váš partner vás zoznámi s jeho kamarátmi, tí vás nepokladajú za nič, pred partnerom vás zosmiešňujú, a on tam len stojí a nechá ich lebo sú to jwho kamaráti ktorích pozná dlhšie ako vás. Keď ho konfrontujem, tak sa tvári že nič sa nestalo a otočí to proti mne. Máme sa radi ale mám pocit že to čo si myslia druhí je dôležitejšie ako sa cítim ja. A to sme len na začiatku vzťahu. Vždy je lepšie čo povedia a urobia oni, aj keď som podobné chcel aj ja, vtedy to bolo zle.
06. 03. 2022 v 19:27Off-line bombakul  (28/176/75)
To ses teda měl kam dostat. Mojeho ňuníka moji kamarádi plně respektují stejně jako mě ti jeho kamarádi takže v takové situaci sem fakt nebyl
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2022 v 19:49Off-line Anonym
Je to na nic… ohldnotila ma ešte skor ako ma videli z jeho rozpravania… uprimny asi nebude
06. 03. 2022 v 20:42Off-line i8051  (53/184/97)
Co sis nasel, to mas. Kdyz ti to nevyhovuje, muzes to ukoncit. Zavazky ti zadne neplynou. Jednej podle sebe, ne podle nas, z nas si p***l tvuj starej nedela :-)
06. 03. 2022 v 20:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Občas je takovéhle "otloukání" pouze přijímací ***uál. Jsi si jistý, že nejde pouze o jejich způsob jak tě přijmout a asimilovat?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2022 v 20:55Off-line i8051  (53/184/97)
Asi milovat? Vypada to, ze ho asi nemiluje :-)
06. 03. 2022 v 20:59Off-line Anonym
Krst ohňom myslíš? Nie, toto bolo vyslovene divné, keď príd eniekam niekto nový tak sa ho snažím zapojiť, rozprávam sa s ním, oni sa začali baviť o ľuďoch ktorích nepoznám, rozoberali čo robili pred mesiacom a mňa total ignorovali
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2022 v 22:04Off-line vasek698  (25/-/-)
Záleží, jak výrazný to je. Já se třeba s ex přítelem před jeho přáteli v praze ani po 4 letech vztahu necítil jako doma a oni mě tak vnímali jednoduše proto, že jsem tam moc nebyl. Jak se nevidíš dostatečně, nemusí tě úplně vidět jako součást jeho nebo svého života. Nejsou na tebe nastavení. Není to asi úplně příjemný, což úplně chápu, ale zase je to i pochopitelný, když se na to podíváš takhle.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2022 v 22:41Off-line R77  (47/-/-)
Pokud jak říkáš dovolí tvůj partner, že jeho kámoši tě zesměšňují, dělají si z tebe srandu na tvůj účet… možná tvůj partner nechová k tvé osobě takový respekt jež by jsi chtěl… možná jsi pro něj jen mladé maso - přívěšek.

Nebo jeho kamarádi mají prostě suší humor a ty nemáš tu hroší kůži a jsi více introvert než extrovert.
06. 03. 2022 v 23:48Off-line iglw  (48/172/77)
Naivní jsi až moc,ukonči to,hned!!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2022 v 10:14Off-line Anonym
Ja viem zme to nie je moja partia, ani moji kamoši. Chlapské reči a doberanie mi nevadí, ale vyslovene niekoho ignorovať, a tváriť sa že tam nie je, to už je aké správanie. Očakávania som nemal veľkolepé, ale aspoň som si myslel že ich bude zaujímať s kým tvorí pár ich kamarát. on keď bol s mojimi priateľmi, úprimne sa oňho zaujímali lebo je moja súčasť, zapájali ho do debaty, komunikovali s ním, chceli spoznať človeka s ktorým som šťastný a chcem niečo budovať.
07. 03. 2022 v 12:40Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Kamarádi nemusí být nutně vzájemní. Nevím co to je za lidi, ale ne všichni prostě hned někoho cizího vítají s otevřenou náručí. A máš vůbec snahu bavit se ty s nima?
Že je bude zajímat, s kým tvoří pár jejich kamarád... No, já nechci být zlej, ale mně je třeba úplně putna, s kým chodí moji kamarádi a spousta lidí to bude mít podobně.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2022 v 18:04Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tak asi bych si vybral jednu ze dvou možností.
Možnost #1. Přímá konfrontace. "Hele vy bando č***ků, co máte k***a za problém? Jestli vám na mě něco nevoní, tak to řekněte a nebo si vyližte p***l! A ty si taky vyliž p***l, Můj partnere!"
Možnost #2. Nikam s nima nechodit - není přece žádné pravidlo, že bys musel být součástí party tvého přítele. Můžeš být doma a věnovat se něčemu jinému. Pokud by přítel naléhal na tvou přítomnost, vracíme se k možnosti #1.
A kdyby tě snad někdo označil za "hysterku" tak mu šlápni do ksichtu, ať vidí že jsi muž činu a neplácáš jen prázdná slova
07. 03. 2022 v 18:06Off-line i8051  (53/184/97)
Jsem pro variantu 1 + prosim natocit reakci :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2022 v 18:24Off-line bombakul  (28/176/75)
Khalo to je pěkná blbost. Osobně bych neřadil partnera nad kamarády myslím tím ty opravdové. Důvod je jednoduchý. Přátelství je věčné kdežto partner může být zítra největší nepřítel tak potom zůstaneš úplně sám. Jeho partner by ale nějak zasáhnout měl pokud debata překročí jisté meze ale my nevíme co přesně se stalo ani jestli anonym není jen citlivka nebo přímo sociopat který jen neunesl že krom něho sou v životě toho druhýho i jiní lidi
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 03. 2022 v 09:03Off-line WileECoyote  (34/178/-)
Buď on vymění kamarády (nepravděpodobné), nebo ty vyměníš partnera. Pokud jsou to heteráci, dalo by se to ještě pochopit, protože možná nechtějí shodit jeho (je jim užitečnej), tak si to vylejou na tebe. Pokud jsi typ "šílená hospodyňka" nebo "telenovelní hysterka", tak se nediv ty a škoda každého kluka, co takovým sedne na lep.
09. 03. 2022 v 20:05Off-line Anonym
Ďakujem za názory.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload