Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

HIV testování

12. 03. 2022 v 17:57Off-line Anonym
Ahoj, mám dotaz. Co si myslíte o HIV testování? U nás v ČR se doporučuje u testů 4. generace testování po 8 týdnech, u staršího typu testů 3 měsíce. Ale například v zahraničí, které používají stejnou 4. generací testů běžně testují po 6 týdnech a výsledek je spolehlivý. Kámoška z USA mi tvrdila, že u nich se běžně testuje dokonce už po 4. týdnech. Koukal jsem dokonce na CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) kde se také doporučuje testování již po 6 týdnech. Proč vlastně dávám toto téma do diskuze? Stalo se mi, že má starší praktická lékařka mi tvrdila, že HIV test je spolehlivý až po půl roce či 12 měsících. Jako čekat na HIV test půl roku mi přijde dost dobré psycho. Nechtěla vůbec slyšet můj názor, no a na venerologii mě normálně otestovali po 6. týdnech. Nevím, ale přijde, že co lékař, to jiný postoj.
12. 03. 2022 v 19:06On-line i8051  (53/184/97)
Ja ti nevim, rika se stale, ze inkubacni doba je 3T-6M a doporucuje se testovat po 6T nejdriv. Takhle je to leta furt stejny. A doktorce svuj nazor rikat nemusis, muzes si zajit na testy klidne druhej den, sice je to k nicemu, ale muzes ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 03. 2022 v 20:33Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Psát ze 3 profláklých vajconicků, které tady stejně všichni znají, je úchylka větší, než věřit na chřipečku :o)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 03. 2022 v 20:43Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
A čeština ti taky moc nejde, vajco jedno natvrdlé :o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload