Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První láska

03. 04. 2022 v 10:30Off-line Anonym
Ahoj, měl jsem kamaráda kterého jsem dlouho miloval, vzali jsme doma flašku a šli ven. Povídali jsme si a tak nějak z něho vypadlo že mě má nejradši a líbali jsme se. Potom jsme si psali a volali skoro každý den. Když po týdnu přijel tak si dělal srandu že jsem "teploušek" ale myslím že to bylo škádlení.
Občas mi napíše, ale nemyslím si že mě miluje. Takže jak na něj zapomenout? Změnilo mě to a jsem vevnitř "mrtvý" protože jsem ho měl fakt rád...
03. 04. 2022 v 11:58Off-line mishek  (25/-/-)
Takový situace jsem nikdy moc neřešil. Snažil jsem se najít různý rozptýlení a časem jsem na tyhle lásky zapomněl.
Není to nikdy lehkej proces, ale čas zahojí všechny rány ^^
03. 04. 2022 v 13:09Off-line ellvin  (23/183/81)
Pokud si hodně často voláte a u toho hovoru vydržíte třeba i přes půl hodiny a jste schopni kecat i o blbostech, nebo pokud si i hodně často píšete, tak si nemyslím, že tě vidí jen jako kamaráda. Pokud jste se líbali a pokud ti řekl, že tě má nejradši, tak pak vůbec nechápu, co tě vede k tomu si myslet, že tě nemiluje.
03. 04. 2022 v 16:22Off-line Peta80  (43/187/-)
Mně spíš přijde, že jsou oba mladý telata, a ten jeho kámoš prostě neví, jestli jo nebo ne. Každopádně Anonyme, tu flintu jsi do žita hodil fakt dost brzo...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 04. 2022 v 20:27Off-line roztomilka  (27/170/52)
Změníš toi tím že si najdeš k sobě někoho druheho
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload