Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ulcerózní kolitida a anální sex?

15. 04. 2022 v 20:10Off-line Anonym
Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda zde má někdo ulcerózní kolitidu a je pasiv, nebo aktiv který měl pasiva s touto nemocí. Zajímá mě, zda můžu normálně v pasivní roli s*****it aniž bych pak na tom byl hůř. Je mi 16 a je mi blbý se na to ptát doktorky. Díky
15. 04. 2022 v 20:31Off-line Babadoo  (28/-/-)
Na Google je odpověď
15. 04. 2022 v 22:08Off-line Anonym
Jenže tam někdo říká že by pohodu a někdo že se tomu máš vyvarovat
16. 04. 2022 v 12:22On-line i8051  (53/184/97)
Tvl Jezina zase neco vyzobal nahodne z netu, dolil k tomu omacku a dela z toho radu. Proooc proboha? Co to je "ruznymi stadiemi"? Tvl neumis napsat ani "ruznymi stadii" a hrajes si na doktora. Holt je anonymovi 16, vid? Cune jedno ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2022 v 13:47Off-line panskrt  (48/178/81)
No nevím Jezi, jestli ti ičko píše (a)), b)-d) jsem tady nezaznamenal a na e) si stačíš sám.
16. 04. 2022 v 13:58Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Ahoj anonyme, já moc do poradny neodpovídám, ale sám mám zkušenosti s UC(ulceriozni colitidou). Vím, že ti doktor řekl: Je to nevyléčitelná nemoc. Doporučil bych ti tyhle stránky https://www.uzdravtesejidlem.cz/ . Měl by sis to určitě přečíst, já jsem se díky SCD z toho dostal a už nemám zánět ve střevě a mám plno síly a zdraví. Jinak odpověd na tvou otázku: Čím více budeš dráždit střevo při UC tím hůř se zahojí, ano můžeš si tím přihoršit, dá se však střevo zcela uzdravit a pak i užít si sexu v pasivní roli.
16. 04. 2022 v 22:10On-line i8051  (53/184/97)
Tvl jezino, nejenom, ze jsi vlezlej a pises patnactkam a lakas je na sex s sedesatnikem a v okamziku, kdy ti odmitnou je napraskas, nejenom ze jsi pedofilni cune, co popisuje sestnactkam sexualni praktiky, ale ty jsi dokonce uplne blbej a neustale to dokazujes. Tim, ze jsi nepochopil, o cem ten zakon je, jsi udelal ze sebe jeste vetsiho b***cka :-)

Vysvetlim ti to

a) Opakované dlouhodobé pokusy kontaktování oběti (dopisy, e-maily, telefonáty, SMS zprávy, vzkazy na ICQ, zasíláním různých zásilek s dárky apod.)
****** pisu ti na mobil? do mejlu? na wocap? volam ti? zvonim ti u dveri? posilam ti darky? NE ..pisu ti zde na verejnym cetu, kde jsi i ty stvrdil, ze souhlasis s podminkama a jsi tu dobrovolne

b) Demonstrování moci a síly stalkera (výhrůžky)
*** vyhruzky zde delas ty, zrovna timto obvinenim ze stalkingu

c) Ničení majetku oběti (patří sem i zasílání počítačových virů)
*** viru mas dost svejch, netreba ti nic posilat

d) Stalker označuje sám sebe za oběť
*** no to urcite ne .. ikdyz mozna jo, jsem obet tve blbosti :-)

e) Snaha poškodit reputaci oběti (stalker rozšiřuje o oběti nepravdivé informace v jejím okolí)
*** tak tvoje reputace je obecne mizerna, takze neni co k poskozovani, zvladnes to bravurne sam
*** "v jejim okoli" .. ja snad obchazim tve sousedy a neco jim rikam? ani nevim, kde tu plesnivou chatu mas
*** sirim jen to, cos realne udelal, tys mel na profilu, ze zaplatis patnactce listek na bus, kdyz prijede na chatu za tebou, ty hledas verejne deti do 16 let, ty pises patnactiletym nabidky k sexu do PM .. popres to? mam to sem zkopirovat? opravdu to chces? nebo uz zklapnes? ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload