Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Film Zkažená mládež

16. 04. 2022 v 22:02Off-line Anonym
Viděl někdo? (2007)
prý podle skutečné události. Co na ten film říkáte? Je tam úvodní scénka, kterou znám z dob střední taky, v těláku jsem to měl podobně.
16. 04. 2022 v 22:08Off-line Anonym
Já ho teď dokoukal a mám depku. Vzpomínky.
16. 04. 2022 v 22:08Off-line bombakul  (31/176/75)
Viděl a má to pak dalších tuším 7 dílů. V každým se věnují někomu jak to ovlivnilo jeho život. Rodiče spolužáci atd a poslední byl samozřejmě o Kasparovi nebo jak se menoval. Celkově solidní :)
16. 04. 2022 v 22:13Off-line bombakul  (31/176/75)
Není to náhodou z Litvy nebo nějaké takové p***le?
16. 04. 2022 v 22:15Off-line bombakul  (31/176/75)
Teda Estonsko
16. 04. 2022 v 22:19Off-line Anonym
Ten Kaspar se mi ale líbí (jako kluk v tom filmu)
16. 04. 2022 v 22:19Off-line bombakul  (31/176/75)
Ale ten Kaspar byl docela pěknej možná proto sem na to koukal :D
16. 04. 2022 v 22:50Off-line i8051  (55/184/97)
Mladez zkazena neni, nebyli jsme lepsi. Naopak. My jsme chlastali hopsinky a oni uz jedou v dobrejch rumech. Slusnej pokrok :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 04. 2022 v 23:01Off-line panskrt  (50/178/81)
Zkažená mládež není o hopsinkách, ale o naprosto chybějící empatii. Dopadlo to špatně, protože vždycky je škoda mladýho života. A že v pubertě má většina lidí empatie minimum, holt chyběj životní zkušenosti, nic novýho pod sluncem. Viděl bych to spíš jako apel na rodiče...
Mmch. film byl jednodílnej, těch 7 dílů je seriál. Obsah je spojitej.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 04. 2022 v 23:06Off-line i8051  (55/184/97)
Ja nemluvim o filmu, ale o (ne)zkazene mladezi obecne :-)
16. 04. 2022 v 23:08Off-line bombakul  (31/176/75)
Mládež stojí za hovno :)
16. 04. 2022 v 23:09Off-line bombakul  (31/176/75)
A stáreš taky. Nejlepší sou bombíci :)
16. 04. 2022 v 23:13Off-line i8051  (55/184/97)
Ja uz jsem zkazena starez :-)
16. 04. 2022 v 23:21Off-line panskrt  (50/178/81)
No já nevím bombo, s tebou to musí bejt taky kříž. O íčkovi nemluvě.)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2022 v 23:25Off-line bombakul  (31/176/75)
Se mnou? Já sem náhodou dokonalý :)
16. 04. 2022 v 23:27Off-line panskrt  (50/178/81)
Taky jsem dokonalej, a proto vím, že to se mnou taky nikdo nemá jednoduchý, třeba proto, že mám na všechno odpověď:)
16. 04. 2022 v 23:29Off-line bombakul  (31/176/75)
Já odpovědi nepotrebuju. Já prostě řeknu a tak to je :)
16. 04. 2022 v 23:35Off-line panskrt  (50/178/81)
Jak že jsi měl nutkání jít někoho šikanovat?
Bombo, ty zrovna odpovědi potřebuješ, jen se neumíš správně zeptat:D
16. 04. 2022 v 23:39Off-line bombakul  (31/176/75)
Proč bych se ptal když vím všechno? :)
16. 04. 2022 v 23:55Off-line i8051  (55/184/97)
Na drogach? Jezino, neplacej zase hovna. Zadnej kamos mejch synku ze skoly a vejsky v zadnejch drogach nejede (ano, asi 4 hulej obcas travu, ale to neni nic vaznyho). A rum at si lemcaj za svy, je jim 18 a vydelavaj dost. To jen ty nalejvas Bozkov deckam, aby se z tebe nepoblili ... :-)
17. 04. 2022 v 02:55Off-line bombakul  (31/176/75)
Ano tom***eku to rozhodně jen Evropa jaksi zkolabuje a jak přesně budou pykat? Ne že bych jim fandil jen mě to zajímá když už se do mě zase navážíš :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 04. 2022 v 08:28Off-line bombakul  (31/176/75)
Já se Putina taky nijak nezastávám ale nedělá to on ale ti vojáci a to možná jeden úchyl a co dělali Ukrajinci víme? Já jen že oba národy sou stejná verbeš tam není žádný rozdíl. Nebo když sou tak počestní tak proč sou nejprolezlejší HIV a syflem v Evropě? :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 04. 2022 v 12:37Off-line i8051  (55/184/97)
Paneboze to je zase blabol ... :-)
17. 04. 2022 v 12:42Off-line Peta80  (45/187/-)
Jako nechci se Puťky zastávat, ale fakt pochybuju, že by svým vojákům dával rozkazem, ať někoho znasilňují. Btw tohle jste vůbec vzali kde, to o tom znásilňování?
17. 04. 2022 v 12:49Off-line Anonym
Bombakule tak už jsem zhlédl i ten seriál (1-7dílů), který na ten film navazoval jmenuje se to Zkažená mládež -život poté, a bylo to super. Nejvíc se mi líbil 6. a 7. díl, 6.díl je o tom agresorovi Tommasovi, jak se změnil, navíc taky moc hezkej kluk. A v 7. díle je Kaspar u soudu, musel jsem to dokoukat celý. Nešlo přestat.:D Škoda, že takových čestných lidí není víc.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 04. 2022 v 13:10Off-line bombakul  (31/176/75)
Hele tak samotní Čečenci přiznali že od puňti měli přísný zákaz útoku na civilisty s výjimkou sebeobrany a drtivá většina těch příběhů o znásilnění sou spíš z někama jinama ale je jasný že v tom počtu pár nadrženců bude i když jich nebude víc než na straně Ukrajiny kteří se chlubili tím jak nebudou brát zajatce a jak je i stříleli což je taky válečný zločin. Jezi já bych se nebál třetí války ale spíš stažení železné opony což by v Evropě vyvolalo totální kolaps a hladomor. Už teď se díky našim sankcím ve velkém vybíjí chov hlavně vepřového jak u nás tak ve Španělsku i jinde v Evropě. Další průser sou hnojiva a nebavím se o vzácných plynech nutných k výrobě displejů nebo titan hliník a nebude ani bluečko takže kamionová doprava na které je Evropa závislá se úplně zastaví. Paladium atd. Jen obilovin pochází 65% produkce z Ruska a i blbé dřevo aby ste si mohli koupit židličku z ikeji je většinou z Ruska. Zatím se topime ve vlastních sankcích tak jen počkejte až bolševici dokončí všechny smlouvy s asijskými zeměmi jako Afgánistán Turkmenistán Japonsko atd kde už je potrubí skoro hotový a jestli pak víte že Amerika zvýšila odběr ruského plynu? Nechcu strašit ale vaše jednání bude mít velmi vážné dopady
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 04. 2022 v 13:18Off-line i8051  (55/184/97)
Paladium taky zavrou, Bombiku? No co bude ten tatrman pak delat ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 04. 2022 v 13:20Off-line bombakul  (31/176/75)
To bude největší průšvih protože bude furt tady :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 04. 2022 v 14:46Off-line bombakul  (31/176/75)
Čína tady má spoustu obchodů i utopených peněz a ta na oponě zájem nemá takže nám bude dělat prostředníka za mírný poplatek :)
17. 04. 2022 v 15:01Off-line bombakul  (31/176/75)
Pochybuju že samotný Rusko na tom má zájem
17. 04. 2022 v 16:37Off-line Anonym
Proč mi tam někdo nasekal 3 mínuska, když sem jenom vyjádřil názor k filmu?
17. 04. 2022 v 16:45Off-line bombakul  (31/176/75)
Klidně se můžeme vsadit že do konce příštího roku tady máme víc než 20procentni nezaměstnanost ale různé reakce Německa Rakouska Francie turecka a dalších mi dává naději že Evropa nakonec udělá nějakou rozumnou dohodu
17. 04. 2022 v 20:39Off-line Tygr728  (33/190/90)
Zkažená mládež je perfektní film ale nechápu proč do toho měl někdo potřebu zatáhnout rusko :D a ještě s homofantaziema o znásilnování mladjech kluků vojákama :D po tom možná touží ti co o tom píšou xD
17. 04. 2022 v 20:44Off-line bombakul  (31/176/75)
Hele tak nám taky napiš nějaký svůj odhad jak to skončí? Zatím jen nadáváš všem kteří mají jiný názor a jediný co si řekl že rus za to musí zaplatit ale jinak nic tak ukaž svůj nadhled a rozpovídej se :)
17. 04. 2022 v 20:45Off-line Anonym
Proč sem cpete Rusko a Čínu, když je to vlákno o filmu?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 04. 2022 v 20:47Off-line bombakul  (31/176/75)
K filmu už sem se vyjádřil a zvykej si :)
17. 04. 2022 v 20:59Off-line bombakul  (31/176/75)
Hele zrovna Německá armáda může bojovat tak leda v loutkovém divadle to bych spíš vsadil na polskou která je jako jediná v Evropě na světové úrovni a co má nato společný s ukrajinskoruským konfliktem? Myslíš jako vyhlásit Rusku válku? Ještě že ty o tom nerozhoduješ jinak by z Evropy byl už dávno kráter :). A konců války může být daleko víc ovšem žádný nekončí ruskou vojenskou porážkou i když je víc než pravděpodobný že odtamtud opravdu brzo odejdou řekněme do dvou let :)
17. 04. 2022 v 21:00Off-line bombakul  (31/176/75)
A špatně dopadne jenom Evropa bohužel
17. 04. 2022 v 21:02Off-line i8051  (55/184/97)
Jez1920FC22 (58/196/-)
Bombakoule, ty nevíš, že Čína staví megadálnici do Evropy, že?
--------------
No zrejme to vis jen ty, nebo mas na to nejakej realnej odkaz nebo projekt? :-)
17. 04. 2022 v 21:06Off-line bombakul  (31/176/75)
Nestavěla náhodou dálnici na černé hoře? Jak to tam vůbec dopadlo? Už někam vede nebo furt nemá začátek ani konec a už sou čínskou kolonií? :D pokud vím tak měli problém se smlouvou a nebyli schopni splácet ale nějak to nesleduju tak kdyby měl někdo info :)
17. 04. 2022 v 21:07Off-line bombakul  (31/176/75)
Tomasekku Rusku fakt nefandím a o armádách různých zemí toho asi moc nevíš ty :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload