Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tenisky

28. 04. 2022 v 23:54Off-line Anonym
Ahojte.
Chci si zase po čase koupit bílé tenisky a je to docela peklo - velikosti jsou i u značkových výrobců sázka do loterie (minimálně o číslo větší, než si kupuju normální boty), objednávám-vracím furt dokola.
Chci se ale zeptat, kdo jste si koupili tenisky z ekokůže (i když to do kůže má daleko :o)), jak dlouho vám vydrželi?
Díky moc.
29. 04. 2022 v 01:52On-line i8051  (53/184/97)
Ja kdyz si koupim na eshopu moji US11/EU45, tak je mi vzdy akorat :-)
01. 05. 2022 v 13:29Off-line Anonym
Spíš mě zajímal ten matroš.
01. 05. 2022 v 13:46Off-line Anonym
Ty budeš asi pěkný d***l.
Píšu Spíš mě zajímal ten matroš. a ty meleš o velikosti.
A změřit nohu si můžeš v obuvi i teď nejenom v těch tvejch komunistickejch krámech. Problém je jinde.
01. 05. 2022 v 16:24Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Imitace kůže je zlo, potí se v tom nohy, navíc praská a brzy odchází.
Radši látkové/síťovina.
01. 05. 2022 v 19:01Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ale hovno jedno číslování, Jezi. Za socíku tu byly boty akorát ze Zlína, který se šily všechny podle jednoho kopyta, takže to bylo stejný, ale to máš i teď, u jednoho výrobce. Velikosti jsou tak nějak sjednocený, ale každej výrobce má svoje "kopyto", taková jako forma, na který se to šije. A ta může být jinak tvarovaná, takže to může u různých značek plus mínus jedno číslo lítat.
Jo, boty se sice většinou vyrábí v Číně, ale on je jaksi rozdíl, jestli to ten Číňan vyrábí pro nějakou značku, kde má jasně nařízený parametry a technologii plus výstupní kontrolu, než když to šije podle sebe a nikdo ho nehlídá. Číňan ti vyrobí jen to, co si objednáš. Chceš kvalitní botu, tak ti i ten Číňan vyrobí kvalitní botu. Chceš levnej šit, dostaneš šit.
Třeba rámový boty (takový, kdy je podrážka přišitá k vršku, ne jen přilepená) od anglický značky Loake se v těch levnějších typech šijou v Indii (levnější pracovní síla). Ale furt jsou to kvalitní boty, který vydrží roky. A proč? Protože ten Ind dostane přesný pokyny, jak ty boty má vyrobit a z čeho, a Angličan si toho Inda pohlídá, aby to neojebal a nek***il mu renomé.
Jinak umělou kůži nebrat, to je šmejd největší. Ať už na boty, nebo na opasky.
01. 05. 2022 v 19:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Jj, umělou kůžu nebrat, lepší je umlátit nějaký zviřátko a stáhnout ho z kůže ve který se narodilo 8)
02. 05. 2022 v 00:18Off-line francjosef  (67/169/72)
Jsou věci který bych přes e-shop nikdy nekoupil . Boty jediné v krámu kdy si můžu vyzkoušet x páru a druhů. Zrovna tak oblečení si potřebují omakat . Což na fotce nejde a i barva nesedí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 05. 2022 v 07:11Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Nj franci, jenže ne každý žije v mega big city, aby si mohl oběhat 10 obchodů s botama a z nich vybrat. Já taky když nenajdu v tom, co mi místo pobytu nabízí, objednávám přes net a když mi přijde něco, co není OK, tak to prostě vrátím. Život 2022.
03. 05. 2022 v 15:54Off-line francjosef  (67/169/72)
Lukrecuus žiju na malé vesnici a když potřebuji tak dojdu do krámu a koupím. Nepotřebuji mega moderní, ale takové aby byly pohodlné a dali se v nich dělat i delší výlety a aby se mě líbili
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload