Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je problém ve mě?

04. 05. 2022 v 11:52Off-line Anonym
Ahoj, vím že už se to tu někdy určitě psalo ale to je jedno. Nevím proč ale nemůžu si najít žádný vztah. Nevím co dělám špatně, píše mi dost kluků i kteří se líbí mě a i já jim ale prostě jsem si do teď nenašel vztah. Docela mě to trápí, už bych se chtěl usadit ale prostě se mi to nedaří. Vím že v tom úplně moc poradit nejde ale i tak to zkusím třeba se tady najde nějaký rozumný komentář. Samozřejmě počítám i s takovými klasickými blbyma komentářem a ale i takto tu napíšu nechte si ty blbý komentáře pro sebe.
04. 05. 2022 v 11:59Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Stabilní vztah se nehledá, buduje se.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 05. 2022 v 12:14Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ano, problém je v tobě. Přiznat si problém je prvním krokem k tomu ho vyřešit.
04. 05. 2022 v 13:14On-line panskrt  (48/178/81)
Nutně nemusí, ale pravděpodobně bude. Vztah nenajdeš (ad lolitak), můžeš najít někoho, s kým časem vztah vybuduješ. Víš co hledáš, není to nějaká chiméra? Znáš sám sebe? Reprezentuješ sám sebe, nebo svůj ideální obraz? Co si vůbec představuješ pod vztahem? Spousta otázek, který si můžeš položit. Ale taky se na to můžeš vysrat a doufat ve štěstí :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2022 v 21:50Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Můžeš být rád, že ti někdo píše. Mě třeba skoro nikdo nepíše :-D
04. 05. 2022 v 21:55Off-line Jenicekhonzicek  (23/170/65)
Mě taky skoro nikdo nepíše a je to docela vyhovující :-).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2022 v 23:20Off-line hrzd  (24/194/85)
Gayové jsou buzny nevěrný, do vztahu se nepouštěj nebo budeš zklamanější, gayové jsou ve vztazích nestabilní, kéž bych poznal alespoň 1 stabilní pár
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 00:27Off-line Bromley  (26/198/98)
*oči pro pláč heh
05. 05. 2022 v 08:37Off-line insdelenter  (103/-/-)
Počkej až přijede to prase od moře a ono ti jistě poradí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 10:06Off-line IIIIII  (33/-/-)
Lolitak69 (20/170/60) NOVÉ
Stabilní vztah se nehledá, buduje se.

To je naučená akademická fráze mladého cucáka, co nic neví o životě, jen chce působit jako moudrý. Zní to strašně vznešeně a je to jen naleštěný blábol. Jak ti odpovídá capslock0 - "Jo a v rámci které pětiletky? Ty budovateli." O vztahu můžou psát ti, co nějaký dlouhý vztah dejme tomu kolem 10 let trvání měli nebo mají.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 05. 2022 v 10:10Off-line IIIIII  (33/-/-)
Hrzd (26/194/85)
Gayové jsou buzny nevěrný, do vztahu se nepouštěj nebo budeš zklamanější, gayové jsou ve vztazích nestabilní, kéž bych poznal alespoň 1 stabilní pár

Znám několik stabilních párů, všechny trvají pět let a déle. Není pravda, že by gayové měli větší sklony k nevěře než heteráci. Je to pověra, předsudek. Není to ani fyziologicky možné. Gayové nemají silnější pohlavní pud, ani větší varlata ani větší penisy, ani více testosteronu, ani nejsou více zaměřeni na sex než heteráci. Jsou to jen blbosti a pomluvy, které o gayích šíří buď heteráci, zejména pobožní nebo zhrzení gayové, kteří nedostali, co chtěli, někdo je odmítnul, tak se mstí celé gay komunitě a používají princip kolektivní viny. Přitom je to tvoje vina, že sis vybral špatně.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 05. 2022 v 10:17Off-line IIIIII  (33/-/-)
Délka a intenzita vztahu záleží na tom, jak je dvojice kompatibilní. Takže základem je dobře si vybrat. Klidně dva roky jezdit na schůzky a být trpělivý. Chce to hodně překonat pohodlnost a zklamání. A nevzdávat to. Zas a znovu podniknout aktivitu, jet na schůzku až třeba na té čtyřicáté konečně potkáš TOP člověka a pak to jde samo. Vztah je spontánní věc. "Budovat vztahy" - to je strašné slovo. Kdybych měl vztah budovat, to je jako s*****it za účelem výroby dětí. To je odrazující :-) Vztah musí vyvěrat ze vzájemné přitažlivosti, porozumění. Neměla by to být dřina ani práce. To by bylo šílenství. Dřina a práce je zaměstnání. Tam za to beru prachy. Ale vztah je dobrovolný, spontánní, chtěný, naplňující. A nastane tehdy, když si dobře vybereš toho, kdo se k tobě hodí. No a na tom se musí zamakat. Nesedět doma na zadku, ale jezdit na seznamovací schůzky.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2022 v 10:19Off-line IIIIII  (33/-/-)
Capslock0 (101/-/-) NOVÉIIIIII (31/-/-
Jinými slovy gayové jsou u tebe něco jako nadlidé.


Nikoli. Kde jsi přišel na slovo nadlidé? Píšu, že jsou na tom stejně, co se týká pohl. pudu jako heteráci. Což odpovídá biologické realitě. Gayové nejsou ani nadlidé ani podlidé. Homo nebo hetero orientace s sebou neváže ani vyšší ani nižší libido.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2022 v 11:10Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Není pravda, že by gayové měli větší sklony k nevěře než heteráci. Je to pověra, předsudek. Není to ani fyziologicky možné. Gayové nemají silnější pohlavní pud, ani větší varlata ani větší penisy, ani více testosteronu, ani nejsou více zaměřeni na sex než heteráci.
- tak jest; potíž je v tom, že chlapi mají sexuální puzení silnější než ženy a tím pádem když se sejdou dva (gay) chlapi, je k sexu blíž, než když se sejdou (htr) chlap a ženská; thats all
05. 05. 2022 v 11:33Off-line IIIIII  (33/-/-)
Lukrecius.01 - souhlas s tebou. A ještě je rozdíl v tom, že holky jsou opatrnější v seznamování. Více si dávají na čas. Když si píšeš s holkou, tak to trvá déle než kývne na schůzku. Ona si více věcí ověřuje a i když na schůzku dorazíš, tak tě jinak poměřuje. Žena se dívá na muže jako potenciálního otce jejich dětí, takže sleduje třeba jakým autem jsi přijel, jaký má sociální status, jak bys případně zabezpečil rodinu apod.

Žen je sice v populaci více než gayů, takže by se zdálo, že heteráci to budou mít mnohem snazší a rychlejší se seznámit. Jenže je tu ta opatrnost žen. A dost velká vybíravost žen. Takže v reálu to heteráci lepší nemají. Proto na internetu vypisují zklamaní muži, že nemůžou najít partnerku. Říkají si incelové. Co jsem četl jejich nářky, tak si stěžují zejména na české ženy.

Tak teď jim tu přijely tisíce Ukrajinek, tak třebas jim jejich období incelovství skončí :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2022 v 14:36Off-line IIIIII  (33/-/-)
Aha a těch dalších 72 orientací a pohlaví to má jak? :-) capslock0 (101/-/-)

Myslíš třeba kdo se přeoperuje z chlapa na ženu? Pokud vím, tak při operaci z muže na ženu mu ufiknou koule a z penisu udělají imitaci vagíny. To by mu měl klesnout pud na minimum. Bez koulí bude mít málo testosteronu, ne?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:02On-line R77  (47/-/-)
Před 4 hodinamiOff-line IIIIII (31/-/-) NOVÉ
Lolitak69 (20/170/60) NOVÉ
Stabilní vztah se nehledá, buduje se.

To je naučená akademická fráze mladého cucáka, co nic neví o životě, jen chce působit jako moudrý. Zní to strašně vznešeně a je to jen naleštěný blábol. Jak ti odpovídá capslock0 - "Jo a v rámci které pětiletky? Ty budovateli." O vztahu můžou psát ti, co nějaký dlouhý vztah dejme tomu kolem 10 let trvání měli nebo mají
—————————————————————————————————-

Hahaha IIIIII … takže ty máš 10-15 let vztah, že nám dáváš rady?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:07Off-line IIIIII  (33/-/-)
Hahaha IIIIII … takže ty máš 10-15 let vztah, že nám dáváš rady?
R77 (44/-/-

Najdi mi místo, kde dávám rady do vztahu? To sis vymyslel a už vůbec nechápu, proč píšeš "nám"? Ty tu píšeš za nějaký kolektiv? :-) Předseda výboru? :-) Psal jsem o tom, že nemá vzdávat hledání partnera, pokud chce vztah a že to někdy trvá dlouho. Přečti si pořádně, co jsem psal. Rady do vztahu bych nikomu nedával, páč to je blbost. Do toho nikdo nevidí, než ti dva. A ano, mám zkušenost, že hledání vztahu může trvat déle a mám zkušenost, že se to vyplatí a vztah pak trvá déle. Když si důkladně vybereš. To jo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:10On-line R77  (47/-/-)
@IIIII

Dneska …. ???


Před 4 hodinamiOff-line IIIIII (31/-/-) NOVÉ
Lolitak69 (20/170/60) NOVÉ
Stabilní vztah se nehledá, buduje se.

To je naučená akademická fráze mladého cucáka, co nic neví o životě, jen chce působit jako moudrý. Zní to strašně vznešeně a je to jen naleštěný blábol. Jak ti odpovídá capslock0 - "Jo a v rámci které pětiletky? Ty budovateli." O vztahu můžou psát ti, co nějaký dlouhý vztah dejme tomu kolem 10 let trvání měli nebo mají
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:18Off-line IIIIII  (33/-/-)
A sranda je, že co jsem napsal já ohledně výběru partnera, to píše psí psycholog Rudolf Desenský ve vztahu k hledání vhodného psa:



Z čeho nejčastěji pramení problémy člověka a psa?


"Ze špatného výběru zvířete. Jakmile si vyberete psa, který není kompatibilní s vaší povahou, je to začátek konce. Psi by se měli vybírat podle povahy a ne podle exteriéru, jak se bohužel obvykle děje."
Zdroj: https://www.denik.cz/…0200417.html
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:24On-line R77  (47/-/-)
Vztahy jsou natolik individuální jako samotní účinkující v oněch vztazích. A ano, vztah se buduje, tak jako cokoliv jiného v životě.

Je úplně jedno kolik let máš vztah za sebou…jelikož to co by vyhovovalo tobě nebude vyhovovat stovkám párů, protože jejich život bude mít úplně jiný začátek, pokračování a konec.

Je úplně jedno na tvojich letitých zkušenostech ve vztahu, zda 1 rok nebo 15, protože v každém vztahu to funguje opravdu jinak.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:26On-line R77  (47/-/-)
Pes je pes…. Nic víc nic míň … aby vykonával činnost a poslouchal.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:26Off-line IIIIII  (33/-/-)
R77
Vztah se buduje? A co bychom asi tak spolu vybudovali, když smýšlíme úplně jinak a nepřitahujeme se ani fyzicky ani duševně? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:29Off-line IIIIII  (33/-/-)
A pes je taky parťák a kámoš. Je vidět, že jsi neměl pejska. Prý pes je jen od toho, "aby vykonával činnost a poslouchal."

Já se obávám, že to tak máš i s partnerem... :-)

Ty vole, s tebou něco budovat... :-)

To je nesmysl.

Základ je dobře si vybrat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:33On-line R77  (47/-/-)
Proč by jsi budoval s někým něco když smýšlíte úplně opačně?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2022 v 15:35On-line R77  (47/-/-)
Dobrmany ;-)

Pes tu není od toho aby ti suploval partnera v životě.

Ano můžeš mít velké city k psovi, to ale není člověk.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 05. 2022 v 17:17Off-line idea  (39/170/-)
Anonyme a skončí to vždy jen u psaní nebo co? Nejsi moc konkrétní, abychom zjistili ten problém. :)
07. 05. 2022 v 11:11On-line panskrt  (48/178/81)
6xI. Jo, vztah se buduje, samozřejmě to má smysl jen při nějaké úrovni kompatibility. Nebo si snad myslíš, že je vzájemná důvěra hned na úvodu na 100%? Že se po prvním setkání znáte a umíte se navzájem do sebe vcítit? To všechno nějakou dobu trvá a během poznávání můžou taky vyplynout nepřekonatelné rozdíly. Nebo je vše ideální, pak můžeš mít pocit, že se nic nebudovalo. Ovšem zdání klame.
07. 05. 2022 v 12:34On-line panskrt  (48/178/81)
Jezi, mě už 15 bylo před lety. Vztah si uplácej sám, třeba rukama z ho.en. Lžíce netřeba.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload