Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaro

05. 05. 2022 v 17:40Off-line Adam1513  (27/-/72)
Potkávám různé lidi, ale takový magor jako jsi ty, tak takový já nejsem :)
05. 05. 2022 v 19:23Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Jarní tání je fajn.
05. 05. 2022 v 21:43Off-line IIIIII  (33/-/-)
Khalo (35/187/85) NOVÉ
"Nevím, když jsem venku tak jsem soustředěný na to, co tam dělám a neslintám po něčem co nemůžu mít :o)"


Využiju toho, že tu dneska neřádí ropušák z kajaku a dá se tu psát. Takže moje reakce: To, že člověk venku nebo i v budovách, dopravních prostředcích sleduje druhé lidi, aspoň letmo, není třeba hanlivě označovat jako slintání. On to je totiž evoluční princip. 80% informací k lidskému mozku putuje skrze zrak. A mozek pokud není mrtvý nebo nespí, tak neustále vyhodnocuje podněty z okolí. Děje se to bezděky, spontánně, automaticky. Samozřejmě slepcům se to neděje. Zdraví lidé s jakžtakž funkčním zrakem skutečně vše poměřují. Součástí je neustálé vyhodnocování jak atraktivity, tak síly druhých, apod. A dělají to i heteráci. V posilovně sledují ostatní. Už jen z konkurenčních důvodu. Je to příroda.

Tak to byla dnešní vsuvka. Zítra už sem nastoupí strejda ropucha a budete to mít zase jako dříve. Ahoj.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2022 v 21:44Off-line idea  (39/170/-)
Tak to neberte tam vážně, to jen tak pro odreagování, když už je venku tak krásně. Tak mě zajímalo jestli koukáte po klucích, tak jsem se dozvěděl, že koukáte soustředěně asi do země, tak se pak nedivte, že nemůže nikoho najít... :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload