Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Výtok z bradavek

06. 05. 2022 v 18:41Off-line Anonym
Dobrý den,
jak už jste z názvu tématu poznali, při zmáčknutí z bradavek mi vytéká taková čirá až bíla tekutina... Nevím vůbec o co jde, myslel jsem si, že toto mají jen ženy v těhotenství ale pozoruju to na sobě už delší dobu, pár měsíců.
Je mi 18 let, zprvu jsem si myslel, že to jsou prostě jebáky, ale jebáky na bradavce? To je zvláštní, tak jsem to nechal být. Ale teď jsem nějak pátral po informacích na internetu a nějak moc jsem se nedostal k informaci, že by se toto dělo i u mužů. Tak bych vás prosil o radu, jestli nevíte o co jde apod.
Prosím také, nechte si hloupé komentáře stranou, od toho tady jsou mnohem zábavnější a banálnější poradenské příspěvky.
Děkuji
06. 05. 2022 v 18:48Off-line fifotronic  (33/188/92)
Asi te nekdo naprcal a ted cekas dite :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 05. 2022 v 18:51Off-line Maykeee  (20/175/70)
Tady dostaneš čistě vědecké odpovědi ;) Zkus ty bradavky nějaký ten týden dva nemučit, nijak nemačkat. Pokud to vytéká samo, zajdi si k obvoďákovi, ten ti jistě poradí jestli je to něco více nebo méně závažného. Vzhledem k tomu, že ti je 18, může to být způsobeno vývinem žláz, které máme pod bradavkami všichni. Jen u holek jsou plně aktivní pro vytváření kojeneckého mléka. Já měl třeba v 16 právě pod bradavkami něco na způsob ztvrdlých bulek, pod každou bradavkou jednu. Zašlo se k doktorovi a bylo zjištěno, že se jedná o normální činnost právě těch žláz (nebo co to bylo, už nevím přesně) a nebyl důvod k panice. A zmizelo to fakt po chvíli ;) Takže pokud chceš dostat fakt užitečnou radu, která by tě uklidnila, tak zajdi k lékaři, 100% poradí, vysvětlí. GL
06. 05. 2022 v 18:52Off-line Anonym
Maykeee, děkuju za upřímnou a slušnou radu.
Čeká mě výstupní prohlídka u doktorky, takže ji o tom povím.
06. 05. 2022 v 19:01Off-line Bromley  (26/198/98)
Aww to je wholesome
06. 05. 2022 v 20:04Off-line Maykeee  (20/175/70)
No, určitě by to bylo dobré to zmínit, jak u této doktorky, tak i u nového doktora pro dospělé (nebo doktorky), ke kterému nastoupíš ;) Ať je o tom přehled. Není zač, věřím, že to bude jen pubertou ;)
07. 05. 2022 v 10:23Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Laktace u mužů je způsobena zvýšenou produkcí prolaktinu, který se tvoří v důsledku dráždění bradavek, užívání estrogenu v lécích nebo někdy i stresu. Může být i výsledkem chorobného stavu. Doporučuju doktora.
07. 05. 2022 v 10:23Off-line makov  (103/170/-)
Môže sa to stať aj pri užívaní liekov na prostatu - alfablokátory. No píšeš, že máš 18 rokov, tak také lieky určite neužívaš. Rieš to s lekárom.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload