Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Paní Jochová bude nově radit ministerstvu

13. 05. 2022 v 11:59Off-line Anonym
Její hnutí se stalo poradním orgánem ministra Jurečky.MPSV, má ministerstvu radit ohledně tradiční rodiny a manželství.

https://video.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/
13. 05. 2022 v 12:27Off-line Fgjk  (21/195/90)
Radši bych si tedal vzal nějakýho aru než přiblblýho capslocka;-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2022 v 12:53Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ty, kapsloku, pohlaví jsou jen dvě, to nevíš? Gender je trošku o něčem jiném...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2022 v 14:42Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ani tahle ježibaba trendy nezastaví. A trendem je, že západ se ve všech oblastech stále víc a víc otepluje a manželství není výjimkou. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2022 v 20:48Off-line IIIIII  (33/-/-)
Lukino_Luk (33/180/74) NOVÉ
A trendem je, že západ se ve všech oblastech stále víc a víc otepluje a manželství není výjimkou. :-P

Souhlasím s tebou. Ostatně když se o nás baví Číňané s Rusy, tak nepoužívají slovo Europa, ale Gayropa. Teď jde o to, jestli to je nebo není kompliment? Nevidí nás nějak takhle?
https://i.pinimg.com/…e800ae15.jpg
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
13. 05. 2022 v 21:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Ble fujki...ale kdyby neměl ty hnusný fousy tak du do něj 8)
14. 05. 2022 v 04:40Off-line Monogatari  (43/195/80)
Tak a teď nás zakážou -_______-
14. 05. 2022 v 08:45Off-line IIIIII  (33/-/-)
Tak jsem video nakonec dokoukal do konce. Jochová se plete v tom, že považuje homosexualitu za nemoc. Nemoc je něco, co člověku brání vést kvalitní život. Ona nemá potuchy, že společný život dvou gayů může být natolik zajímavý, uspokojující, že může někdy i předčít svojí intenzitou a vnitřní dynamikou hetero pár. Na druhé straně s ní souhlasím v tom, když ve videu říká, že Czeslaw Walek a další LGBTQ+ aktivisti to hrotí. Třeba s požadavkem pozitivní diskriminace u zaměstnavatelů (firmy, stát). Prý budeme podporovat všechny lidi s odlišnou sexuální orientaci... ha ha. Já bych řekl, že zaměstnavateli není nic po sexuální orientaci zaměstnance. Ten nemá žádné právo toto ani zjišťovat ani řešit. Mě kdyby se při konkurzu na prac. místo zeptali na sex. orientaci, tak odejdu. To považuji za drzost a nestydatost. Co je komu do toho? A jak to má souviset s výkonem prac. povinností? Zaměstnanec je snad placen za podané výsledky a splnění úkolu. Podle prac. smlouvy. Ne podle toho, co s kým dělá nebo nedělá doma v ložnici. No to je neuvěřitelné, pokud progresivisti a globalisti začnou zjišťovat sexuální orientaci lidí na pracovištích. Navíc i kdyby nějaké pracoviště zavedlo pozitivní diskriminaci LGBTQ+ lidí, nevím, nějaké výhody třeba finanční nebo už jen počty jako kvóty, tak přece můžou lidi záměrně lhát. Tedy nějaký heterák by předstíral gaye, jen aby místo dostal. No celé je to postaveno na hlavu a v tomto souhlas s konzervativci! A dále souhlasím s konzervativci v tom, že se musí v prvé řadě zohlednit zájem dítěte. Takže já jsem taky zastánce toho, aby děti přednostně mohly skončit v rodině, kde budou mít jak maminku, tak tatínka. Neříkám, že bych zakázal dvěma chlapům adoptovat děcko z ústavu. Ale spíše bych tuto homo dvojici bral jako poslední možnost. Kdyby se nenašel žádný hetero pár. Není to diskriminace gayů. Je to o tom, že na prvním místě je zájem děcka. A děcko - pokud to lze, tak má mít mámu i tátu. I náhradní mámu a tátu. Taky z důvodu toho, že ve škole to pro něj bude lepší. Kdyby vyrůstalo dítě u dvou chlapů gayů, tak ve škole mlže být terčem poznámek, nedejbože šikany. A proč dítě vystavovat takovému zbytečnému riziku, když se tomu lze vyhnout? Neříkám, že hetero pár automaticky garantuje lepší zázemí. Jen tvrdím, aby hetero adopce zůstala jako možnost první volby.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:05Off-line IIIIII  (33/-/-)
"Ona nemá potuchy, že společný život dvou gayů může být natolik zajímavý, uspokojující, že může někdy i předčít svojí intenzitou a vnitřní dynamikou hetero pár."

O tom se píše už v Bibli. Když Davidovi zemřel jeho druh Jonatán, řekl toto: "Stýská se mi po tobě, můj bratře Jónatane, byls ke mně pln něhy, tvá láska ke mně byla podivuhodnější nad lásku žen." (2 Samuelova 2)

Toto Jochové mohl říct moderátor Veselovský. Když ona tvrdí, že je věřící :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:11Off-line tatrman  (27/-/-)
S tím upřednostňováním hetero rodičů před gay párem u adopce se ale dopouštíš diskriminace. Snižuješ hodnotu takového svazku a dáváš vyšší hodnotu heterákům. Před zákony si musí být všichni rovni, je můj názor.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:18Off-line IIIIII  (33/-/-)
Upřednostnit se musí zájem dítěte. Před zákony si nejsou všichni rovni. Třeba bohatí mají výhody před chudými a v případě adopce se k tomu přihlíží taky. Když jsou pěstouni nebo náhradní rodiče finančně dobře zabezpečení, posudková komise takovému páru dá přednost před dvojicí, co je chudá a nedokázala by dítěti zajistit takový ekonomický standard.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:20Off-line IIIIII  (33/-/-)
A posudkové komise přihlížejí i k profesi a vzdělání. To znamená, že pokud jsou žadatelé o adopci vysokoškoláci, třebas manžel doktor a jeho žena učitelka, tak mají vysokou šanci, že jim bude vyhověno. Proti tomu dvojice žijící ze sociálních dávek, bez práce a bez vzdělání si na adoptované dítě počká, nebo se nedočká nikdy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Aha, takže když bude gay pár bohatý a oba partneři budou mít vysokoškolské tituly tak by měli dostat přednost při adopci před chudým heteropárem uklízečky a popeláře 8)
14. 05. 2022 v 09:25Off-line IIIIII  (33/-/-)
Na to mají k***éria. Každý žadatel se boduje. Za každý nabízený bonus je bod. Pak se to sečte. Dítě dostane ten, kdo mu nabízí nejlepší zázemí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Učitel - plus bod, bohatý - plus bod, gay - minus deset bodu... :D
14. 05. 2022 v 09:29Off-line IIIIII  (33/-/-)
Hele, to je pochopitelné. Koukni se na inzeráty, kde někdo nabízí svého pejska, že se stěhuje nebo odjíždí do zahraničí, tak v inzerátu stojí: "Daruji pejska do dobrých rukou tomu, kdo mu zajistí dobré zázemí." No a přihlásí se několik lidí a dárce to dá tomu, o kom si myslí, že se pejsek bude mít u něho nejlíp.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2022 v 09:39Off-line IIIIII  (33/-/-)
Kdybych byl v posudkové komisi a rozhodoval se, zda přidělím dítě

této dvojici
https://g.cz/…ily.com_.jpg?…

nebo této dvojici
https://www.elitedate.cz/…ou-1-xxl.jpg

tak....
14. 05. 2022 v 09:49Off-line BussterX  (103/130/150)
14. 05. 2022 v 10:04Off-line IIIIII  (33/-/-)
Ok, případě volby od BussterX bych to viděl naopak. Akorát kdyby to bylo mezi
https://www.elitedate.cz/…ou-1-xxl.jpg

https://cdn.xsd.cz/…6e9c9f7a.jpg

tak bych zůstal z důvodu předběžné opatrnosti a zájmu dítěte u té první volby.
14. 05. 2022 v 11:30Off-line tatrman  (27/-/-)
Důležitější než obrázky jsou charaktery těch postav. To nevíte? Na tom je vidět, jak jsou lidi povrchní. OK v případě sexu totak asi bude, ale tady se bavíme o adopcích, tam bych viděl jiný k***éria než obrázky rodičů. Bohužel je nejsou schopny ty úřednice posoudit,proto bych jim nedával takovou moc.
14. 05. 2022 v 11:50Off-line IIIIII  (33/-/-)
Pokud jsou v posudkové komisi jen úředníci, tak to je špatně. Měl by tam být i dětský psycholog. Ale i kdyby tam byl psycholog, tak charakter žadatele z jednoho sezení nepozná. Navíc charakter je slovo se subjektivním významem. Jak chceš obodovat kolonku charakter? Kolik bodů za co? Zatímco vzdělání, vybavenost bytu, domácnosti můžeš nějak doložit, zkontrolovat. Kdybys byl ty, tatrmane, členem komise, tak zvolíš k***érium charakter? A jak budeš tomu dotyčnému měřit charakter? :-) Jakým přístrojem nebo testem? :-)

Rozumíš, IQ se dá změřit testem aspoň nějak, vzdělání se dá doložit nějakými papíry, finanční zabezpečení se dá nějak doložit, ale charakter? To je přece subjektivní.

Z mého pohledu třeba zamindrákovaný machýrek z kajaku, dále mstící se bývalý architekt nahánějící imaginární Soňu, nebo slovák v majonéze, co prý všechno ví nejlíp a od všeho má klíče a další slavní duhoví kavalíři tohoto serveru mají podivný nebo žádný charakter. No a z jejich pohledu zase já nebo ty nemáme charakter. Takže je to subjektivní k***érium.
14. 05. 2022 v 12:10Off-line hrabuvka  (40/180/75)
No a?
14. 05. 2022 v 14:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně je ctí do té společnosti nepatřit, je vidět že moje lavírování ode zdi ke zdi nese své plody :P
14. 05. 2022 v 14:44Off-line IIIIII  (33/-/-)
BussterX je jediný z tohoto serveru, který dokáže hrát informační ping pong, ostatní zde jsou gumy, co nemají znalosti a jsou leniví studovat i přemýšlet. Ale nemám zájem se hádat.

Mír se všemi. I s gumami.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2022 v 14:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Wow :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2022 v 14:52Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Homosexualita nikdy neměla bejt legalizována. Aspoň by jsme se vyhnuli trollům.
14. 05. 2022 v 16:04Off-line LuciferCZE  (22/-/-)
Ty co vnucují něco kvůli své víře by měli mlčet
14. 05. 2022 v 17:28Off-line tatrman  (27/-/-)
Kdybys byl ty, tatrmane, členem komise, tak zvolíš k***érium charakter? A jak budeš tomu dotyčnému měřit charakter? :-) Jakým přístrojem nebo testem? :-)

No máš pravdu, že je to těžko měřitelné. Ale třeba když chceš zbrojní průkaz,takmusíš dělat psychotesty, nebo když chceš lítat letadlem jako pilot, tak taky musíš projít náročnými psychotesty,kde se měří reaktivita na krizové okamžiky, neříkám, že je to samospásné, sám jsem docela skeptik k metodám psychologů, ale nic jiného nemáme. Jako comůže udělat úřednice? Zeptat se souseda sousedky a když to bude kráva, tak ti děcko nedají. Jako nemělo by to ležet jenom na jednom člověku s razítkem. Já osobně bych třeba nechal i to dítě,pokud už má rozum, ať si vybere rodiče samo, ke komu chce jít. S tím, že by bylo potom dotazováno na spokojenost.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2022 v 17:39Off-line tatrman  (27/-/-)
Jinak k tomu charakteru, si myslím osobně, že se to dá poznat spíše skrz konkrétní činy než slova. huba toho snese hodně. Daleko důležitější je podle mě schopnost empatie, abys byl schopen rozpoznat něčí charakter, než nějaké dotazníky. Budhisté říkají, že soucit je základem všeho. Někdo ho má, někdo ne, anebo poskrovnu. Je to vidět i tady v poradně. Určitě sis toho všiml sám, že jsou v tomto veliké rozdíly, a krásně se v tom postoji zrcadlí skutečná povaha jedince. Já být tím děckem k adopci, tak je mi jedno, jestli je to gaypár nebo hetero, ale důležitější by pro mě bylo, jak bych se tam cítil v takové rodině, jestli jako ve škole nebo jako doma a peníze v tomto nejsou vše. Je spousta rodin ctižádostivých rodičů hladových po výkonu a penězích, ale celkově citově chladné prostředí, bezemoční, taková rodina spíše připomíná školu nebo pracoviště. Tam bych jako dítě žít teda nechtěl, byť by si to ti rodiče určitě na úřadech vyběhali.
14. 05. 2022 v 19:30Off-line R77  (47/-/-)
Vývoj rodiny od 16. století do 60. let minulého století

Obecně můžeme v Evropě od 16. do 19. století rozlišit tři fáze vývoje rodiny (od tradičních forem rodiny po moderní):

1. V 16. století převládaly nukleární rodiny žijící v poměrně malých domácnostech, které udržovaly silné vztahy se svou komunitou včetně příbuzných. Prožitek citové blízkosti nebyl normou a lidé o něj ani neusilovali, pohlavní styk v manželství byl považován spíše za nutnost sloužící ke zplození dítěte nežli jako zdroj potěšení a rozkoše; neexistovala svobodná volba partnera. Tradiční forma rodiny tak byla navenek otevřenou, málo prestižní, neemotivní a auto***ářskou institucí, která neměla dlouhého trvání.

2. Od počátku 17. století do konce 18. století převažovala nukleární rodina, která se vyznačovala výrazným odlišením rodinných vztahů od vazeb k příbuzným či sousedům. Důraz byl kladen na rodičovskou a mateřskou lásku, byly zvyšovány auto***ativní pravomocí otce.

3. V současné západní rodině převládá soukromí soustředěné na výchovu dětí, roste citový individualismus, tj. manželské vztahy jsou vytvářeny na základě osobní volby, která vychází z romantické lásky či sexuální přitažlivosti. Rodina přestává být v důsledku oddělení pracoviště a domova místem výroby hmotných statků a stává se místem jejich spotřeby.

První výrazná změna tradičních forem domácností nastala se vznikem a následně v průběhu procesu industrializace (od poloviny 18. století až po 60/70. léta století dvacátého). S industrializací spojené procesy urbanizace (stěhování osob z venkova do měst), sekularizace (zesvětštění, klesající vliv náboženství a náboženských hodnot v kultuře), sociální mobility a byrokratizace, způsobily změnu v reprodukčním chování (v demografii se hovoří o tzv. prvním demografickém přechodu).

Změny v reprodukčního chování se projevily dvojím způsobem: (1) snížením porodnosti (fertility) a (2) zvýšením mimomanželských porodů a předmanželských početí. Tyto změny byly opětovně identifikovány na sklonku roku 1900 a poté v rámci první vlny feminismu ve dvacátých a následně i v třicátých letech minulého století (Goode, 1963; Rabušic, 1990).

V reakci na stále častěji praktikovaný předmanželský sex je na začátku 20. let poprvé veřejně diskutována i existence atypických rodinných forem v USA, jakými jsou nesezdaná soužití (konsensuální svazky, resp. kohabitace). Žádný z předložených návrhů však veřejností nebyl přijat.
14. 05. 2022 v 19:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 3 hodinamiOn-line treska_v_majoneze (45/-/-) NOVÉ
Oh Hilda, jak ja ti tu verejnu pochvalu od Jiriny zavidim, ale aspon vieme, preco si sukromne nemame co povedat. To len nizka zavist mnou hegluje :))
Souhlasím • Nesouhlasím

xxx

no snaha byla, zajímal jsi mě pro své názory v poradně jednu dobu, byl jsi jeden z velmi mála, kterým jsem psal soukromě (PM) a jeden ještě z menšího mála, které jsem oslovil jako první, ale neva, poučil jsem se z krizového vývoje a provedl sebek***iku, mohu ti slíbit, že soukromě už tě více nebudu obtěžovat, přenechám tuto privilej protřelým přitákavačům :P
14. 05. 2022 v 19:57Off-line IIIIII  (33/-/-)
"To len nizka zavist mnou hegluje :))" treska_v_majoneze

A není to jedno, jaká emoce tě řídí? Dokud tě budou řídit emoce místo rozumu, je to jedno, jaká emoce to je. Nevím, proč čtenářům prozrazuješ svoje emoce?

Napsal jsem: "BussterX je jediný z tohoto serveru, který dokáže hrát informační ping pong, ostatní zde jsou gumy, co nemají znalosti a jsou leniví studovat i přemýšlet."

Takže já se bavím o informacích a tématu a ty mi tu vypisuješ emoce. Je jasné, že jste progresivisti a eurohujeři kvůli emocím. Nemáte v tom rozum, jen ty emoce. Nevíte, proč fandíte EU. Nedokážete vyjmenovat žádná přesvědčivá fakta. Jste řízeni emocemi. Mainstream TV vysíláním. Což jsou taky jen emoce a žádná fakta. Vysílání o Ukrajině jsou taky jen emoce.

LGBTQ+ aktivisti taky jen tlačí na emoce. Prý JSME FÉR. Takže prý není fér, aby dva chlapi spolu nemohli mít děcko. Jenže příroda není fér a dva chlapi nejsou schopni zplodit dítě. Takže příroda není fér?

Znovu říkám. Ne emoce. Radši rozum. Rozum velí se podívat na zájem děcka. Co je pro děcko nejlepší? Nejlepší je, aby mělo mámu a tátu. Takže proto by posudkové komise měly dát přednost hetero párům. Jednak bude mít mužský a ženský vzor a jednak nebude vystaveno agresivním komentářům, kdyby si ho adoptovali dva chlapi. Zkuste se vcítit do hlavy 14 letého hetero kluka, kterého adoptovali dva gayové. Ve škole mu říkají spolužáci co asi? Společnost je homofobní. Netvařme se, že ne. Já sám za sebe říkám, že jsem rád, že mě vychovávali biologičtí rodiče a nechtěl bych bydlet u dvou chlapů. Tím spíše to takto bude cítit hetero kluk. Pochybuji, že by nějaký hetero kluk chtěl aby ho vychovávali dva gayové. Tak to nedělejme. Však jsou volné hetero páry. Těm dejme přednost. Dva chlapi nedokážou nikdy vytvořit běžnou rodinu. To prostě nejde. Ani treska_v_majoneze to nedokáže. I když se tu přiznal, že ho řídí emoce, tak ani tak kompletně ženu imitovat nedokáže a neposkytne plnohodnotný ženský vzor. Nebo snad ano?
14. 05. 2022 v 20:21Off-line R77  (47/-/-)
@IIIIII

Co já bych zato dal kdyby se naši rozvedli když mi bylo okolo 14 ti let trvalo to dalších 20 let.

Já se domníval, že vztah mezi pěstouny a dítětem musí být harmonický…


Děcko má mít rodiče/ patrony co se o něj starají i ve volném čase a jsou mu oporou.

Spíše by mě zajímala anketa jež neexistuje kolik děti ve věku 15+ by dalo přednost mít raději par dospělých co něj nebo o ní mají zájem….to je to co je prvořadé.

Pořád se tu řeší kluk dítě a gayové…. Tak proč neumožní dítěti - holce udělat tuto volbu.
14. 05. 2022 v 20:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Khalo, začal bysem tím, že bysem z vlády vykopal křesťany, protože sme sekulární stát a nevidím důvod, proč by se mělo o některých otázkách rozhodovat z pohledu menšiny věřící na nadpřirozené bytosti... ale jsem proti názvu manželství pro svazky gayů, protože soustruhu nebudu říkat fréza jen proto, že je to zrovna v módě :D taky razím názor, že na prvním místě by mělo být blaho dítětě, ale v poslední době mám ve svém blízkém okolí tolik kamarádů a kamarádek, kteří i s dětma prožívají různé rozpady manželstvích a všelijaké problémy ze strany bývalých partnerů které pociťují i jejich děti, že vím, že tzv. normální hetero manželství není zárukou blaha dítěte... takže a´t si klidně dva tatínci uzavřou sńatek a vychovávají dítě a ať není rozdíl mezi svazkem žena-muž - nebo žena-žena, ale kuwa ať se stejnopohlavní svazek byť jinak plnohodnotný s manželstvím heteráků nemenuje manželství, protože soustruh NENI fréza -_-
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2022 v 20:38Off-line R77  (47/-/-)
@Penal88

Tady nejde o intelektuální debatu, co je plně nahraditelnější nebo ne.

Jde o to, že ústavy jsou přeplněné… systém nefunguje .. a možnosti 18 letých co vyjdou z dětských domovů nejsou připraveni na život venku… finanční gramotnost, mizivé pracovní uplatnění + sebevědomí je nízké. Nemají oporu v žádném rodinném systému… a poté už jsou dospělí a systém na mnohé už zapomíná.
14. 05. 2022 v 20:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Hele, neplodnost je stále větší, jestli jsou plné domovy děcek, tak to určitě neni proto, že by nebylo dostatek pěstounů... stačí, když rodič jedenkrát do roka pošle děcku do děcáku zprávu, a už není dítě volné k adopci, protože rodič projevuje zájem... takto to kdysi bylo a mám dojem, že je to furt... dále sou v domovech děti, které nikdo nechce, protože mají genetickou zátěž nebo postižení....

P.S.: kuwa penál mě předběhl -_-
14. 05. 2022 v 20:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 2 minutamiOn-line Khalo (35/187/85)
....Hele asi ano na jednu stranu, byli tu tací co byli pro, ale nechtěli aby manželství jako název byl pro všechny a LGBT komunita to odmítla...

xxx

jaká komunita? KOMUNITA? já nic neodmítl, odmítli to nenažraní profi aktivisti -_-
14. 05. 2022 v 20:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Du gamesit, a kuwa přetíká mně vana, dpč jdu
14. 05. 2022 v 20:48Off-line R77  (47/-/-)
@Khalo

Já osobně nemám problém s registrovaným partnerství, ale štve mne, že nemám stejná práva jako manželé.
14. 05. 2022 v 21:01Off-line R77  (47/-/-)
@Khalo

Upřímně ruku na srdce, kolik lidí zde by chtělo adoptovat dítě. Nemyslím si, že to je to nejdůležitější.

Beru v úvahu ty praktické záležitosti v normálním životě jako:

- Nedochází automaticky ke vzniku společného nájmu
- Hypotéky
- SJM … tedy SJRP
14. 05. 2022 v 21:06Off-line R77  (47/-/-)
@Penal88

Je jedno kolik by jsi měl sociálních bytů … když neumíš zacházet s penězi, nikdy jsi nežil o samotě…atd. Člověk potřebuje oporu min do 25-27 věku. A tím myslím né jen racionální ale i emociální. Oporou se nemyslí mít vše na stříbrné podnosu.
14. 05. 2022 v 21:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Vana nepřetekla, o chlup, ale omylem jsem ji napustil plnou studené vody, takže jsem ji musel vypustit a provádím pokus o naplnění č.2... gamesit nejdu, nebudu riskovat další fiasko s vanou 8) btw kachnička je pro děcka, my velcí kluci máme jiné hračky :P https://sport-hracky-cz.s8.cdn-upgates.com/…aa45938c.jpg
14. 05. 2022 v 21:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Já děcka nemám rád, od 0 let do cca 20 sou děcka strašná :P
14. 05. 2022 v 21:12Off-line R77  (47/-/-)
@Khalo

Máš pravdu, ikdyby to pomohlo jen jednomu dítěti v ČR tak to stojí zato.
14. 05. 2022 v 21:47Off-line tatrman  (27/-/-)
Khalo:registrované partnertsví, zní to strašně, prostě divně, jako když si registruješ psa.

přesně tak, to slovo je strašný. Zaregistrovat vozidlo a přidělit mu SPZ... to je hrozný.
15. 05. 2022 v 00:34Off-line IIIIII  (33/-/-)
Khalo (35/187/85)
Odkud se bere homofobie u děcek které by nadávali dětem které vychovávají stejnopohlavní páry? Předají jim to jejich omezení rodiče. Výchova dětí stejnopohlavních párů by byla jedině přínos, už jen z toho pohledu, že by vyrůstala generace, která by byla vychovávana tak, že je úplně normální být gay/lesba/bisex a nijak by se to neřešilo, časem by to téměř vyhladilo tyhle d***lní homofobní předsudky a spolelečnost by se konečně posunula dál. Khalo (35/187/85)

Já ti rozumím. Ty bys chtěl převychovat společnost, aby si postupně zvykla, že tu jsou stejnopohlavní páry, co vychovávají děti. A jak píšeš, časem by vyhladilo homofobii. Ok, to je pěkná myšlenka. Problém je pouze v tom, že k tvému ušlechtilému úmyslu chceš použít živé tvory - děti. Ty se na celou věc díváš optikou gaye. Já se na to dívám optikou dítěte. Mě to sociální inženýrství trochu děsí. Můžeš mít hezký úmysl, ale pokud je tu možnost volby a dostatek vhodných heteropárů, tak bych dal přednost jim. To není, že bych chtěl být zlý na gaye a nepřál jim. Já jim přeju. Ale podle mě má prio***u dítě a jeho zájmy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 05. 2022 v 00:36Off-line IIIIII  (33/-/-)
Ale jsem proti názvu manželství pro svazky gayů, protože soustruhu nebudu říkat fréza jen proto, že je to zrovna v módě :D BussterX (101/130/150)

Souhlas
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 05. 2022 v 00:38Off-line IIIIII  (33/-/-)
V poslední době mám ve svém blízkém okolí tolik kamarádů a kamarádek, kteří i s dětma prožívají různé rozpady manželstvích a všelijaké problémy ze strany bývalých partnerů které pociťují i jejich děti, že vím, že tzv. normální hetero manželství není zárukou blaha dítěte... BussterX (101/130/150)

Taky souhlas
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 01:00Off-line IIIIII  (33/-/-)
Takže bys dal gay páru k adopci/pěstounství 14 letého hetero kluka, ačkoli on sám by to nechtěl? I proti jeho vůli?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 01:13Off-line IIIIII  (33/-/-)
Wow... Nemám slov. Vyrazil jsi mi dech. O to více ovšem chápu heteráky a jejich averzi vůči LGBT aktivistům.

Já jenom bych ti chtěl říct, že kdybych já byl tím chlapcem a umístil bys mě proti mé vůli ke dvěma gayům, tak bych tě nenáviděl.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 05. 2022 v 01:37Off-line IIIIII  (33/-/-)
Pokud se toto uzákoní, pokud k takovému případu dojde a pokud s tím ten kluk někde vyrukuje a bude se to medializovat, obrátí se to proti gayům. Už tak je aktivismus LGBTQ+ aktivistů kontraproduktivní. Největší svoboda byla v 90. letech, kdy se dalo i tančit na hetero diskotéce ploužák s klukem. Protože tehdy většinová společnost fandila gayům a lesbám. Jenže od doby, co jsme vstoupili do EU, aktivisti začali tlačit adopce a manželství LGBT, začalo se veřejné mínění obracet proti gayům. Kdo chce moc, nemá nic. Vidím to tak, že nám to vnucují ze Západu. Toto jsou myšlenky ideologie progresivismu, globalismu. Než to tu přišlo ze Západu, tak kluci byli šťastní, že můžou si najít svého přítele a podnikat různé aktivity, prostě svobodně žít. V té době nikdo neuvažoval o imitaci heteráckého života jako rodinka, dětičky, přišlo by to směšné. Ale najednou s nástupem západního progresivismu se tu začaly hromadně tlačit tyto ideologie. Nejen manželství a adopce pro LGBTQ+, ale taky inkluze ve školství, genderismus, green deal, atd. No v tom se neshodneme. Já to vidím jako největší zlo od převratu 89.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 05. 2022 v 01:53Off-line IIIIII  (33/-/-)
Potkal jsem za život asi kolem 300 gayů, ale nepoznal jsem ani jednoho, který by mě vyhledal kvůli tomu, že by se mnou chtěl tahat kočárek s miminkem. Dodnes mám profil na ib, a jestli mi někdo napíše, tak buď kvůli sexu nebo aktivity jako sport, kolo, bazén, fitko, nebo výlety do hor apod. Já ty chlapy gaye s maminkovskými pudy neznám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 02:05Off-line IIIIII  (33/-/-)
Heteráci mají taky v hlavě prcání. Ale to jim žena dá jen za podmínky, že přinesou výplatu a postarají se o děti. Za odměnu chlapovi nastaví nebo roztáhne nohy. Manželství je de facto kšeft. On se postará o rodinu a za odměnu dostává pravidelný sex, který nemusí složitě shánět.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 02:08Off-line IIIIII  (33/-/-)
Podívej se někdy na dokument o domorodcích. Tam chlapi a ženy žijí odděleně. Muži mají své kolektivy a přes den se věnují lovu nebo stavbě obydlí apod. A ženy se starají o děti, vaří. Takto žili po statisíce let i naši předkové. Manželství je umělý novodobý konstrukt. Má to původ v náboženství.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 02:11Off-line IIIIII  (33/-/-)
Že by si dva chlapi chtěli dobrovolně komplikovat život tím, že si do kvartýru naberou děcko/a z ústavu - to je ra***ní. Ano, videokanál Dva mámové znám. Beru to jako kuriozitu. Všimni si diskuse pod jejich videi. Píšou tam jenom ženy. Příspěvky od maminek, jak je to klášné ty dětičky. Ale chlapi tam nepíšou. Ani heteráci, ani gayové. Kdyby to bylo terno, tak by tam psali gayové, že to chtějí taky. Ale nepíšou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 02:22Off-line IIIIII  (33/-/-)
Wow a kvůli tomu, že chceš zanechat odkaz, tak si pořídíš řvoucí 5kg neštěstí, co potřebuje měnit plíny a cucat mlíko z kozy nebo flašky?

No tak si "to" pořiď. Hele, já ti to přeju. Třebas najdeš lesbu, co se s ní na tom domluvíš. Nebo jako ti Dva mámové si zaplatíš nosnici v USA.
15. 05. 2022 v 08:42Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Znám gaye kteří si dítě zaslouží. Ale bohužel pořád znám o 1000% více gayů kteří jsou uchylní či jinak psychicky duševně nestabilní. Stačí si založit profil 13 letého femboye a budete vyléčený homosexuálové na doživotí.
15. 05. 2022 v 09:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Tojono, a taky by bylo zajímavý vědět, kolik těch uchyláků co 13ti letýmu fembojovi píšou jsou ženatí bisexuální fotříci co dávno vychovávají svoje vlastní děcka v harmonickém posvátném hetero manželství :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 05. 2022 v 10:13Off-line Peta80  (43/187/-)
Buřte, nebuď tak vysazenej na bisexoně. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2022 v 11:23Off-line IIIIII  (33/-/-)
Nejlepší jsou Poláci. Ti, co bydlí Bielsko Biala, Tychy, Katowice, Gliwice a okolí. V pátek/sobota v gay klubu v Ostravě a v neděli u nich v kostele s manželkou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 11:24Off-line IIIIII  (33/-/-)
Do Česka jezdí si užívat, aby je tam u nich neodhalili.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
15. 05. 2022 v 11:31Off-line R77  (47/-/-)
@IIIII

Ty se jim divíš?
15. 05. 2022 v 11:45Off-line IIIIII  (33/-/-)
R77 (44/-/-)

Kde jsem psal, že se jim divím?

Konstatoval jsem, jak to probíhá. A mně to je jedno. Na můj život nemá vliv, jestli Polák v Česku řádí na gay diskotéce a v neděli předstírá heteráka u nich v kostele. To jsem napsal jen reakci na příspěvek Khalo (35/187/85), že prý bisexuálové jsou buď s mužem nebo ženou, nekombinují a jsou věrní.

Tak tomu můžu říct, že věrného bisexuála neznám. Znám jen ženáče, co vedou dva životy. Jeden s manželkou a druhý s klukama. Ale já nejsem soudce. Takže tohle nesoudím. Nikdy jsem s bisexuálem nic neměl. Protože mně by to vadilo, kdyby mi řekl, že na mě nemá čas a musí jet za ženou a má rodinný program. Takže jsem si vždycky hledal jen gaye, bisexuálům jsem se vyhýbal.
16. 05. 2022 v 16:37Off-line LuciferCZE  (22/-/-)
@IIIIII Ale to není chování bisexuála ale chlapa co chce sex. To je problém v Gay komunitě kde nevíš kdo chce úlet a kdo něco víc. U holky to poznáš protože to naznačuje.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload