Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Primitivci

21. 05. 2022 v 16:48Off-line Anonym
Pardon že to tak musím napsat, ale jsem jediný kdo si všímá, že tu jsou strašně neinteligentní tupí lidé, kteří jsou schopní otravovat každý den ve zprávách, nabízet prachy, š**ání a jiné věci, když o to nemáte zájem a navíc máte přítele. Nikdo si neumí přečíst profil a je to jak přes kopírák, začínám si myslet, že tu je plno tupých lidí co jsou snad ze zvláštní školy.
21. 05. 2022 v 18:11Off-line dominantnimens  (54/195/110)
To mně víc vadí anonymové, ty ostatní si prostě bloknu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2022 v 18:40Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Buď v klidu, nejseš jedinej. Oni to nečtou, oni si prostě hodí filtr profilů z jejich kraje ve věku od-do a bombardují to na všechny strany, však on už se někdo chytne. Nebo prostě chtějí zkusit dostat do pelechu někoho, kdo se veřejně neprezentuje jako k***a, co jde s každým - třeba mají rádi výzvy a baví je "dobývat" někoho, kdo má napsaný, že sex nehledá... Další lidi mají prostě jednodušší myšlení a berou to automaticky tak, že "máš tu profil=hledáš chlapa". Klasický hlody:

"Co tady teda děláš, když nikoho nehledáš?"
"Máš kluka, tak proč máš profil na seznamce?"
"Buď žádnýho kluka nemáš, nebo mu tady zahybáš"
"A to mu nevadí, že chodíš na gay seznamku?"
"Kdybych ti dal vic, tak bys šel"
"Nechceš jen proto, že se ti to zdá málo"
"Nechceš se sejít/poslat fotky/jít na webku, protože jsi fejk"
"Nechceš jenom proto, že jsem starej/tlustej, s někým mladým/hubeným bys mu klidně zahl"
"To je moc dlouhý, kdo má číst ty tvoje romány"
atd atd atd.

(ne třeba doslova takhle, ale v tomhle duchu)

Tohle známe asi každej. A nevysvětlíš jim, že seznamka je jen část webu.
Ale s tím prostě nic neuděláš. Máš dvě možnosti - ignorovat to, nebo je s tím posílat do p***le, podle nátury. Pokud tu chceš být z jiných důvodů než shánění kluků, tak se s tímhle spamováním holt musíš smířit.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2022 v 18:48Off-line ellvin  (23/183/81)
Také jsem si všiml toho, že se zde vyskytuje až nezdravě moc hloupých jedinců, kteří nejsou schopni věnovat pět sekund svého života přečtení těch úplně nejzákladnějších informací, které mám na profilu. Těchto lidí si tady nelze nevšimnout. Bohužel. Pak se mě pár takových IQ invalidů zeptá, copak zde hledám. Jako kdybych to neměl na profilu... :-/
21. 05. 2022 v 19:03Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
Souhlas ale spíš mi dovol otázku @TommenBaratheon protože to je jedna z věcí co si nemyslím že je v pořádku ...

"Máš kluka, tak proč máš profil na seznamce?"... Proč ... Nevím přišlo by mi to jako zadní vrátka ... Bral bych to jako nevěřím ti hledám dál

A seznamka je část webu ... Celkem hlavní částí webu ... všechno okolo jsou spíš doplňky a sry ale to to je tady za výplachy od Červenky a jiných podobných stvoření už jenom kvůli rubrikám akcím a magazínu mi je na blitku
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 05. 2022 v 20:10Off-line i8051  (53/184/97)
Pokud nemas asertivitu to tu prezit, tak sem nelez a bez si s tim svym zaprcat. Ze zvlastni skoly spise budes ty, kdyz si s beznou zivotni situaci samostatne neporadis a musis na to zde zalozit po desaty opakovany tema ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 05. 2022 v 20:17Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, ja treba kvuli prudeni. A dari se mi to ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2022 v 20:27On-line WileECoyote  (35/178/-)
Ti otravující jsou většinou spam profily. Pošlou clickbait odkaz a to je vše.

Já sem přišel se seznámit, ale už jenom někdy rejpu, jindy radím v poradně.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2022 v 02:25Off-line Riku  (63/176/110)
Klídek,mám napsán věk i váhu. Jsem tu kvůli poradně, která teď stojí za h o vno. Ale našel jsem tu lásku,svého mladeho. Občas někdo napíše,vždy odepíšu.
22. 05. 2022 v 08:43Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Říkám pořád že homosexualita je určitý druh autismu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 05. 2022 v 10:27Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"Nevím přišlo by mi to jako zadní vrátka ... Bral bych to jako nevěřím ti hledám dál"
Čtení článků a psaní příspěvků do diskuzí jsou zadní vrátka? Jo, tak pokud to bereš takhle, tak seš přesně ten případ, o kterým mluvím. A pokud někdo žárlí kvůli pouhý existenci profilu na tomhle webu, tak s nejvyšší pravděpodobností bude žárlit i na X dalších věcí. Navíc... Kdyby to tu někdo chtěl mít jako "zadní vrátka" nebo rovnou prostředek k zahýbání, tak si na to prostě založí novej profil, o kterým boyfriend vědět nebude.

"Celkem hlavní částí webu"
Možná, ale pořád ne jediná.

"ale to to je tady za výplachy od Červenky a jiných podobných stvoření"
Já neříkám, že ty články tady jsou nějaká špičková novinařina (spíš takovej gay Blesk), ale co je nebo není výplach, to už ponech na uvážení jednoho každýho soudruha.
22. 05. 2022 v 10:53Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
Nevím přijde mi že míň a míň lidí zná a používá věci jako věrnost upřímnost a pochopení.
Smazání profilu mi přijde spíš jako ... jsednoduchej sprostej a prostej důkaz ve stylu jsi jedinej budeš jedinej koho kdy budu a chci milovat... a co si o mě myslíš tak je mi fakt volný ale nepsali jsme si spolu takže nevíš co jsem a kdo jsem tak si přestaň fantazírovat o tom co jsem za případ ....a tohle třeba " Nový film „Zákon lásky“: Toto je důvod, proč v Česku ještě není uzákoněné manželství pro gaye a lesby" nebo to že má kovy novou úžasnou fotečku loooooool tak to že novinařina změnilo mi to živobytí při návratu měsíce oběžné dráhy Saturnu ..... Konec pohádky a dobrou noc a ať vás neštípou blechy ani štěnice protože to by znamenalo že jste fakt špíny
22. 05. 2022 v 11:01Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
Taky dobrý xDDD

Video: Gay akrobaté The Arrow zamilovaně rotují v obří obruči

Kvůli rubrikám xDDDD ty krávo tak yo dobrou chuť
22. 05. 2022 v 19:05Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"Smazání profilu mi přijde spíš jako ... jsednoduchej sprostej a prostej důkaz ve stylu jsi jedinej budeš jedinej koho kdy budu a chci milovat..."

Tak tohle je ten nejblbější důkaz lásky, o jakým jsem kdy slyšel. Mně zas bazírování na smazání profilu přijde jako projev nedůvěry. Mimochodem, znáš to pořekadlo o podaným prstu? Začalo by to tím, že bych si jako "důkaz lásky" smazal profil a skončilo tak, že bych se bez tvýho vědomí nesměl ani pošrábat na p***li. Notovíšžejo. Ne každej je submisivní čokl, kterej z lásky udělá všechno co budeš chtít.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2022 v 14:11Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
Vůbec nevíš bráško... Neznáš mě tak si názory o mojí osobě nech xDDD a nevím kde si našel co o submisivním čoklu xDDDD lmao ty si zase nutně musíš vyšlapat svůj názor ... Nebo klasicky naházet co největší hromadu hoven xDDD užívej papa ... vymýšlet random hovna twl xDDDDD p***l z toho mám tady fakt
24. 05. 2022 v 16:06Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Já zas mám p***l z tvých myšlenkových pochodů a tvýho vyjadřování. Je ti 23 a máš písemnej projev jak třináctiletej smrad na FB. Jo, a máš tam málo smajlíků, není to dost cool.
A jestli se ti to nelíbí, nebo máš nějakej problém s tím, že někdo reaguje na tvoje příspěvky, tak sem holt nelez, jednoduchý. Random hovna jsou leda tak názory o tom, že smazání profilu je důkaz lásky a věrnosti, a jeho existence znamená nějaký zadní kolečka a potenciální nevěru. Ale prozradím ti jednu věc - takhle jednoduchej ten život fakt není.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 05. 2022 v 21:28Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
XDDDD ooof
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 05. 2022 v 05:12Off-line bombakul  (28/176/75)
Láska se dá vyjádřit mnoha způsoby který se navíc dají dělat několikrát denně a smazání profilu mezi ně fakt nepatří. A rozhodně to není tak jako že dokud tu máš profil tak si nevěříme. Naopak kdyby mě přítel nutil do zrušení profilu tak by to znamenalo že mi nevěří a dost možná by se dřív nebo později hrabal v mém soukromí jako správná stíhačka. My si ale plně věříme a proto nemáme sebemenší problém tady být a stejně tak mi nemá co vadit když si dom dotáhne návštěvu což by pro někoho byl jasný důkaz že spolu prcali
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 05. 2022 v 06:39Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ale no tak, chlapci, všichni víme, že příležitost dělá zloděje, pokušení je mocná čarodějka a prevence není nikdy dost.
Seznamka od slova seznámit a ne každý je tak morálně silný jedinec, aby sem chodil jen na poradnu :o)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 05. 2022 v 10:31Off-line i8051  (53/184/97)
Ja jo ... :-)
25. 05. 2022 v 10:34On-line iglw  (48/172/77)
Ano,máš pravdu,hodně se to tu zhoršilo v průběhu pandemie a pokračuje to tu!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 05. 2022 v 20:33Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Lukre, mluv za sebe. Za celou dobu, co jsem tady a za celou dobu, co jsem s boyfriendem, jsem nikdy neměl ani na pikosek***u potřebu se sčuchávat s někým jiným. Ne že bych byl vzor nějaký slušnosti nebo skromnosti, ale jestli jsem v něčem zásadovej, tak je to tohle. Mám spoustu špatných vlastností, ale podrážení lidí na kterých mi záleží mezi ně nepatří.
Lidi si buď věří, nebo ne. Bez ohledu na to kde kdo má nebo nemá profil. A pokud by byl někdo nervózní kvůli profilu, tak by byl zrovna tak nervózní kvůli čemukoliv jinýmu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2022 v 07:34Off-line EduardLeAdam  (25/186/57)
Ne nejsi vzor slušnosti ...skromnosti to nevím ale sám říkáš že nejsi.... spíš mi začínáš připadat jako taková ta klasická špína společnosti proč ... protože lidi se sem jdou podělit o názory...
A přijde two men bathroom (TommenBaratheon) a začne jebat do všech ....nonstop tady reješ do lidí kteří chtějí říct svůj názor ... Musíš se obhájit na 100% protože jsi vlastně ten nejdokonalejší a nejchytřejší xDD lmao bez profilovky to je další věc co nechápu ... Jak ti někdo napíše když nemáš profilovku xDDD ale dobrý máš přítele ať imaginárního nebo ne tak ho máš a profilovku nepotřebuješ dobrý beru ..

...asi to celý shrnu ... Prostě nebuď taková dotčená p**a a buď trochu normální taky přestaň na lidi lejt kbelíky s hovna a nech je říct svůj názor .

..taky hodím aspoň jedno hovno na tebe

Nemusíš podvádět ... Ale honit nad cizima fotkama by jsi taky neměl
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2022 v 08:33Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ne, nepotřebuju. Není povinnost tu vystavovat ksicht. Že ty něco nechápeš, to je tvůj problém. Ostatně, ty toho evidentně nechápeš mnohem víc. A hovna tu hážeš celou dobu, o jedno víc nebo míň, na tom už nesejde.
Ještě by mě tak zajímala tvoje definice slova "normální".
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload