Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Život s bubble butt

02. 07. 2022 v 18:10Off-line Anonym
Ahoj mám otázku na kluky kteří mají od přírody trošku větší zadek. Jak se vám s tím žije? Nevadí vám že vám na něj kluci často koukají a že jde vidět a vyčnívá v každém oblečení které si vezmete? Není nějaký způsob jak ho třeba zmenšit děkuji za odpovědi.
02. 07. 2022 v 19:47Off-line ferro84  (49/-/-)
Ze začátku mě to hodně štvalo jak mi každý říkal že mám velkou p***l, ale ted mi je to celkem jedno. Zatím jsem nepřišel na způsob jak ho zmenšit a ani nechci. Třeba se někomu zalíbím a bude něco z toho.
02. 07. 2022 v 21:47Off-line Projekt  (48/177/74)
Ale zmenší zdravá strava a pravidelný trénink ho zmenší klidně o 50 procent takže kecy v kleci. Kdo nechce hledá důvody...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2022 v 21:55Off-line Projekt  (48/177/74)
Chlapče tak zkus nezrat jako prase a denně cvičit celé tělo včetně zadku a že je na to spousty přístrojů a cviků a vydrz aspoň tři měsíce a uvidíme... Víš hovno o cvičení genetika funguje hlavně při nabírání hmoty kde tě omezuje ale při schazovani váhy už tolik ne takže asi jsi nikdy pořádně necvicil. Já ve 23 letech 120 kg svalové hmoty. Dnes 73 až 75 kg jak kdy a stále se zlepšují takže asi tak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 07. 2022 v 21:58Off-line ferro84  (49/-/-)
To ze jsi zhubnul celkove neznamená ze můžeš zhubnout v hýžďích. Když budeš dělat nějaké cviky na zadek tak se nezmenší ale naopak, zvětší. Sám víš hovno tak si přestaň hrát na všeználka.
02. 07. 2022 v 22:15Off-line Projekt  (48/177/74)
D***le já nezhubnul cvičím od 18 takže dýl než jsi ty na světě. Začínal jsem s váhou 65 kg. Já se tu snažím lidí motivovat a vzkázat že jde vše. To ty tu děláš přesný opak na základě svého neúspěchu. Já mám moc fyzicky náročnou práci a cvičím 6x v týdnu, sedmý den mám box. Váhu jsem si vždy upravoval jak jsem chtěl. Když jsem měl 120 kg a drepoval s 300kg tak mi taky narostl zadek jak prase a dneska ho mám zase malinký. Kalorický deficit a vysoký počet opakování do nesnesitelné bolesti udělá sví. Tady machrujes jak cvičíš a vsadím se že jsi stejný jak ty omáčky z fitka co se litují čumí do mobilu a nevědí co je opravdová dřina. Jeden trénink semnou a 4 dny by jsi se léčil... Tak drž picu když nevíš ani ještě co je svalová paměť či série do absolutního selhání...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 07. 2022 v 22:17Off-line ferro84  (49/-/-)
Ukázkový d***l. Myslí si svoje a nenechá si poradit. Škoda času.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2022 v 22:24Off-line Projekt  (48/177/74)
Běž si dát dobrou polívku, třeba p***lacku... Neber druhým naději víš hovno o tom co se dá s tělem dělat, genetika je jen výmluva pro tvoji neschopnost. Já už pomohl spousty klukům zhubnout a to včetně rapidním zmenšení zadku... A vůbec jsi o 20 let mladší tak komu tykas ty opice
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 07. 2022 v 22:30Off-line Projekt  (48/177/74)
23 let 120 kg svalů... Chtěl bys vidět tak by jsi viděl tak náročné tréninky a tolik jídla že by ti z toho bylo špatně. Jen i***t řekne že je to díky steroidům... B***cku steroidy jsou tu proto aby až dosáhneš svého genetického maxima tak aby jsi ho mohl překonat. Což znamená extrémní tréninky plne bolesti tehdá jsem chtěl být profi kulturista a byl jsem tím pohlcen. Víš hovno co to znamená blít při tréninku mít večerní horečky a každý druhý den řvát bolesti po tréninku. Jíst když už nemůžeš a jít vždy za samotné hranice bolesti... Já jsem byl prostě talent který se jen tak nevidí a nebýt toho že jsem si ve 25 uvědomil že jsem gay tak jsem dnes známí český kulturista a určitě s profi kartou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 07. 2022 v 22:32Off-line ferro84  (49/-/-)
Khalo, škoda slov.
02. 07. 2022 v 22:46Off-line ferro84  (49/-/-)
XD. Takovýhle lidi je lepší ignorovat.
02. 07. 2022 v 22:46Off-line Projekt  (48/177/74)
Hele když se na tebe podívám ti nevěřím že víš co je opravdový trénink a zdravá strava. Jen kecáš a litujes se. Ne mě to nezničilo kariéru já cvičím do teď a stále to miluji jen mě to neživý. Tak nekecej nesmysli... Prostě místo extrémní hmoty cvičím teď jen pro sportovní postavu a zdraví s jedním max dvěma jídli denně a bez jakéhokoli doplňku stravy převážně jedu na zelenině a stejně i tak mám furt svaly aspoň teda malý... Nebudu se hádat s lidma co se litují a hledají důvody proč to nejde. Víš co udělej si odlitek p***le , pověs si to na zeď aby až jednou z tebe zbyde v zemi jen kostra tak aspoň podle toho odlitku si bude moc říct budoucí generace teda ten měl p***l. Pro ty ostatní ...zadek se dá zmenšit a celé tělo upravovat. Musíte to jen vidět v mysli , věřit tomu a udělat pro to maximum . Víc na tohle téma už psát nebudu ....cus
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
04. 07. 2022 v 00:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Velke zadky jsou k zbliti. osobne bych ocenil, kdyby pasivove prestali o svych vysnenych aktivnich pichacich uvazovat jako o heteracich, co sukaj zensky. vecny problem vsech buzerantu: snazi se zit podle heteronormalniho sveta
04. 07. 2022 v 04:25Off-line bombakul  (29/176/75)
Takže 120 kg svalové hmoty? A celkem si vážil kolik? 180? Za pouhých 5 let cvičení?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload