Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bude někdy vůbec mobilní verze?

05. 07. 2022 v 16:29Off-line Anonym
Ahoj vsem vim ze asi d***lni otazka nebo proste hloupa ale zajimalo by me jestli nekdy vubec bude mobilni verze teto seznamky ja kdyz jsem tu byl na tehle seznamce poprve to byl rok 2011 tedy rok kdy tato seznamka vznikla tak jsem se ptal primo Adminu a bylo mi receno ze budou delat napred vzhled chatu a pak terpve udelaji optimilizaci pro mobili myslel jsem ze spis aplikaci ale ta by pry byla dost financne narocna pro ne coz chapu jsou seznamka a asi nemaji tolik penez kdyz si vezmeme ze udrzba serveru taky neco stoji ale ta optimilizace pro mobily a tablety by byla fajn kdyz si vezmu ze kdyz jste na seznamce pres mobil tak je vse pindaty a malinky :D tak by bylo fajn mit alespon optimilizovany web pro mobily nakluky.cz ale nic z toho se bohuzel nenaplnilo to jak mi to psali z toho dodrzeli jen to ze jsou nove zpravy chat vylepsili a to je vse tak chci slyset vas nazor jestli nekdy v dohlednu vubec nejaka verze pro mobily bude ci se na to uz uplne vykaslali
05. 07. 2022 v 16:38Off-line Anonym
Khalo : ano to mas pravdu driv komunikovali ale ted spis ne kdyz neco chces tak se ti ozvou treba az za tyden ja jim psal a napsali mi skoro az po dvou tydnech
05. 07. 2022 v 16:39Off-line idea  (39/170/-)
V plánu je asi nedělat nic, jen rejžovat prachy za reklamu a upravovat názvy témat v poradně :D
05. 07. 2022 v 16:39Off-line i8051  (53/184/97)
Sak uz to zoptimalizovali tak mohutne, ze ted uz zbejva to cely smazat a napsat znova. Navic proc se ptas na nas nazor? Nas nazor je k nicemu, my s tim nic neudelame, takze to neres, neprepinej ... :-)

Joa jestli programatori budou psat ve stejnym frystajlu, jako pises ty, bude to nepouzitelny :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2022 v 16:44Off-line i8051  (53/184/97)
No asi to prvni tema do 25 si dali sami a tvoje nad 35 jim odhanelo kliose ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2022 v 16:53Off-line i8051  (53/184/97)
Ale to plati jen do 40, pak je zase hezky :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload