Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Strašení

08. 07. 2022 v 19:07Off-line Anonym
Ahoj, vím, že je to v našem civilizovaném a moderním světě nemožné, ale přesto se ptám, jestli se někdo setkal s něčím nadpřirozeným u sebe doma nebo někde jinde? Prosím bez předsudků.
08. 07. 2022 v 19:46Off-line creepycandle  (30/180/65)
Ano
08. 07. 2022 v 19:52Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Jos, a to ma aj dostalo k tomu, aby som si o tom po večeroch čítkal a zaoberal sa tým... ak čosi, napíš do správy, pokecáme o tom viac.
08. 07. 2022 v 20:51Off-line Projekt  (48/177/74)
Strašně moc
08. 07. 2022 v 21:35Off-line Peta80  (43/187/-)
Tak třeba Jezinka tady straší už roky. :)

(Héééč, héééč, íčkoňo, předběh jsem tě. :P :P :D)
08. 07. 2022 v 22:19On-line miloslav9  (31/171/60)
Ja ako častý návštevník legendárneho pohoria Tribeč som zažil viacero paranormálnych javov na tomto pohorí - a nielen ja.

Zväčša to neboli veci, ktorý by vyvolávali strach, ale zo dva krát boli aj také udalosti
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2022 v 23:25Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Anonyme ano, uživatel nicku Jez1920FC22
08. 07. 2022 v 23:51On-line WileECoyote  (35/178/-)
Všechno jen ve snech. V realitě nic.
09. 07. 2022 v 17:09On-line ellvin  (23/183/81)
Nebudeš mi věřit, anonyme, ale ano, setkal jsem se s něčím nadpřirozeným, co mě vyděsilo. Jednoho letního dne jsem si domluvil s jistým zdejším uživatelem mrdání u mě s tím, že jsem ho měl vyzvednout na nádraží. Chvíli před osmnáctou hodinou jsem se vydal na nádraží jemu naproti. Měl jsem ještě patnáct minut, tak jsem tolik nespěchal, protože od nádraží bydlím co by kamenem dohodil. Přišel jsem na nádraží, kde kromě jednoho podivného týpka, který vypadal, že se mentálně noří v jiných dimenzích, nebyla ani noha. Držel jsem si od tohoto týpka odstup. Ale to mě už týpek uviděl a vydával se mým směrem mávaje na mě svoji pravačkou. A sakra... řekl jsem si. Ten týpek se začal ke mě hlásit, což mě vyvedlo z míry. Psal jsem si s devatenáctiletým klukem a na nádraží mě čekala třicetiletá vyžilá fetka, která vypadala na čtyřicet. Ihned se mi vybavil nejeden scénář, ve kterém čtyřicátník dobře ukrytý za profilem náctiletého, láká další náctileté, protože ví, že jiná reálná šance se sejít s někým mladším, pro něj není. Začal mi tvrdit, že je bratr toho kluka, se kterým jsem si psal, kterého zadržela policie za nějakou krádež, kterou podnikl s kamarádem. A že on, hrdina tohoto příběhu, uviděl otevřenou konverzaci, ve které si se mnou psal. Tak jasně. Přesně něco takového by tvrdil starej slizoun s chutí na mladé maso. Kromě toho mi také řekl, že na mě na tomto nádraží čeká už od jedné hodiny odpoledne, což mě trochu znechutilo. Nemám rád zoufalce. Po pár prohozených slovech mi došlo, že na jeho příběhu něco nehraje, a tak jsem se s ním rychle rozloučil a šel. Bylo na něm vidět, že by si dal se mnou říct, ale já s ním ne, což jsem mu dal důrazně najevo. Muž se se staženým ocasem stáhl a tím se mohla celá situace zklidnit, ale to by bylo příliš fádní. Nazrál totiž čas na další hloupý nápad. Ten mu v hlavě dozrál cestou domu, a tak se asi o dva měsíce později a pár prohozených a dost ostrých zpráv, před vchodem do našeho baráku objevil nápis, že jsem šukavec. Ani jsem nevěděl, jak zjistil, kde bydlím, což na tom bylo to nejděsivější, ale v tu dobu jsem to tak nějak přešel. Člověk by řekl, že tím se jeho pytel hloupostí vyprázdnil, ale ukázalo se, že ne. Následovalo asi čtvrt roku vyhrožování, které nakonec ukončila jeho smrt. Pravděpodobně. Byl to feťák na totálním dně, který ale už tady na seznamce není aktivní přes pět let, profil jeho údajného bratra také stejně tak, to samé i na FB, kde poslední příspěvek sdílel v lednu 2018, dokonce jsem ho už ani v Kralupech nikde neviděl. A to se mi stalo, že jsem na něj občas narazil.

No... jeho životní styl byl i jeho záhubou.
09. 07. 2022 v 17:43Off-line i8051  (53/184/97)
Notyvole, to zfilmujeme :-)
09. 07. 2022 v 17:44Off-line pansexualnikluk  (28/-/-)
Ano a ne jednou. :)
09. 07. 2022 v 17:50Off-line Peta80  (43/187/-)
Před 18 hodinami On-line Jez1920FC22 (58/196/-)
"Ičko na tebe sere, páč jeden den tu fňukáš a druhý den se předvádíš...:-)"


Fňukám? To myslíš jak jsem se ptal na toho psychologa, ty jelito? :)
09. 07. 2022 v 17:56Off-line Peta80  (43/187/-)
Ellvin, emm, poslední příspěvek 2018? Kolik ti bylo při té schůzce? :)
09. 07. 2022 v 19:37On-line ellvin  (23/183/81)
@peta80 skoro šestnáct let
09. 07. 2022 v 19:44Off-line Anonym
Ty kráso, tak to musí mít se svými zkušenostmi víc rozjetou dirku jak já.
09. 07. 2022 v 19:53Off-line Tygr728  (30/190/90)
Elvin ty jsi z Kralup jo? Tam jsem se něco nachodil do hospod...
09. 07. 2022 v 22:54Off-line klucinek  (33/176/75)
Naposled mi přišlo trochu nadpřirozený když mě cizí chlap, trhající mé ovoce, vyhazoval z mého vlastního pozemku, s tím, že si mám jít po svých, jinak můžu taky dostat po tlamě. No naštěstí jako vidlák mám široký výběr vidlí, tak jeho problém svižně vyřešily "čtyřky" hnojačky... což mě přimělo k umístění zatrámové brokovnice pro příští návštěvy... Halt hloupý vidlák nedomyslí že cedule vstup zakázán, soukromý pozemek pro Pražáky znamená v překladu vítejte, pojďte dál, zde samoobsluha...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2022 v 01:02Off-line Radek42  (46/178/84)
I když žiji v Praze .
Pocházím z venkova , kam se vracím za rodiči na víkendy .
Mám tam pořád svůj pokoj .

Nikdy jsem na duchy a nadpřirozeno nevěřil .
Vydrželo mi to do té doby, než za mnou začalo něco chodit . Vždy kolem druhé hodiny jsem pocítil že na mne někdo sahá . Noc co noc . Nikdy jsem neotevřel oči abych to viděl . A jednou jsem se probudil a cítil jsem že mě něco drží pod krkem . Cítil jsem že jsem jak přilepený k posteli . Docházelo mi že když by to něco jen trošku zmáčklo můj krk tak je za chvíli po mě . Další den jsem si dodal odvahy a chtěl jsem to vidět .
Řekl jsem si jak ucítím dotek hned otevřu oči at následuje cokoli .
Tak se i stalo . U postele mi stála postava v háčkovaném přehozu.
V ruce držela tyč na které byl obraz ve zlatém rámu . Ten rám zářil . Na něm byli namalovaná dvě batolata jedno mělo zlaté vlasy a druhé černé vlasy .
Obě se na mě upřeně dívali . Byli nahé jen přes intimní partie měli namalovaný bílí šátek . Po chvilce to vše zmizelo . Necítil jsem strach .

Další noce již na mne nikdo nesahal . Myslel jsem si že je konec .

Až zas po nějakém čase se v noci probudím a nejsem ve své posteli . Ani nohy nemám na zemi . Něco mě drží za pas . Podívám se co to je a vidím že mě drží ruka ale která nemá ani kůži ani maso na sobě . Sou to jen kosti .
co mě drží . když si to vše uvědomím . Sem už zas v posteli .
Tak se to děje po mnoho nocí co mě ten duch nosí po pokoji .
Přichází vždy 2 hodiny po půlnoci .
Nedokáži vysvětlit ten pocit ale nebojím se ho .
Snažím se sním komunikovat . Ne mluveným slovem ale spíše telepatií .
Ptám se ho , je si je smrt ? Řekl že ne .

Pak jsem i mu položil nejhloupější otázku . Kdy zemřu .
Na tu sem dostal zvláštní odpověd .A spoustu dalších dotazů sem měl .
Po nějakém čase to zas skončí . Tak po pěti víkendech .
NĚJAKÝ ČAS SE ZAS NEDĚJE NIC .

Tak po půl roce cítím ten obvyklí dotek po druhé hodině raní .
Otevřu oči a vidím postavu. Která mě žádá abych šel sní .
A zas se to děje noc co noc přes víkend .Pohladí mě a žádá furt to samé .
Po pár týdnech ně to začne otravovat .

Když další noc přišel a žádal to samé . Říkám mu ano . Podal jsem mu svou ruku, on mě za ní chytil svou kostěnou . A vylítli jsme spolu oknem ven z mého pokoje . Pamatuji si že jsme letěly jakoby dlouhou trubkou
Jasně modré barvy všude kolem svítily žluté hvězdičky .

Bohužel víc si nepamatuji . Ráno sem se normálně probudil v posteli .

Chtěl jsem se nechat zhypnotizovat abych se dozvěděl kde sem byl s ním .

Když jsem to někomu odvyprávěl co po něm chci a proč .
Tak se ten člověk vždy zalekl . Prý se bojí co bych mu v té hypnóze mohl
řekl .

Tet je zas období co za mnou nechodí .
10. 07. 2022 v 05:31On-line ellvin  (23/183/81)
Tygr728 (29/190/90)
Elvin ty jsi z Kralup jo?
---------------------
Byl jsem... stačí si rozkliknout profil. Hned bys viděl, že na něm o Kralupech nemám jedinou zmínku. Pak by ses nemusel takhle hloupě ptát :-)
10. 07. 2022 v 08:58On-line francjosef  (67/169/72)
A pak se ten kluk probudil a měl ruku v nočníku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2022 v 13:15Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Kedysi som, napríklad, navštívil jednu pani, o ktorej sa hovorilo, že je jasnovidka, ale hlavne liečiteľka (uzdravovanie dotykom), mal som 15 rokov a bol som zúfalý zo svojej sexuality a ešte zúfalejšie som túžil byť normálny chalan, ktorému sa páčia dievčatá. Nemal som internet, správy z kníh a časopisov som mal veľmi kusé, a tak som nesmierne naivne veril, že ma z toho azda vylieči :D - topiaci sa slamky chytá...
Hrozne som sa bál a hanbil zároveň, nakoniec sa tam aj rozplakal, ale okrem pozdravu som jej vôbec nič nepovedal a ona ma nainštruovala, aby som si položil ruku na stôl, zatiaľ čo mi ju prikryla svojou dlaňou. Potom si vzala siderické kyvadielko a to sa jej vôbec netočilo, skrátka jej to nefungovalo, vyzerala ako stará čarodejnica vystrihnutá z detskej knižky, všade mala samé ezoterické gýčiky, no zlá komédia, myslel som si, že to bude fiasko. Ale potom mi začala hovoriť veci o mojom zdravotnom stave, a čo mám robiť, aby sa zlepšil. Všetko, všetko do body sedelo a neboli to všeobecné kecy, ktoré sadnú na každého, ale úplne jasné, konkrétne a špecifické záležitosti, ktoré nemala ako zistiť, vypozorovať (a nepovedal som jej okrem pozdravu jedinú vetu). Na to som jej odvetil, že moje telesné zdravie ma nezaujíma, že mám problémy so svojou sexualitou. Povedala mi, že som v poriadku, že to nie je choroba... napokon tá posledná veta mi veľmi psychologicky pomohla.
10. 07. 2022 v 13:24Off-line pansexualnikluk  (28/-/-)
Já mimo jiné umím křísit mrtvé, stačí když začnu zpívat. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 07. 2022 v 16:17Off-line Mutant  (24/172/60)
Jop stalo viac krát. Naposledy sa odomna kamaráti zdvihli a odišli keď sa to stalo. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 07. 2022 v 16:44Off-line pansexualnikluk  (28/-/-)
Mutant: Já bych od tebe teda rozhodně neodcházel.:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload