Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevhodné téma

12. 08. 2022 v 11:58Off-line Anonym
Ahoj, chci se zeptat, když jsem nedostal žádnou dpověď, proč je nevhodné téma či nenávistný obsah to, když pouze řeknu svůj názor na to, že by na gay seznamce neměli být ženy a transky, jelikož jde o seznamka pro muže. Nikoho jsem tím neurazil, pouze jsem konstatoval fakta. Admini mi nebyli schopní podvědět, co jsem udělal špatně, proto se ptám vás. Je mi jasné, že to bude opět smazané jako nevhodné téma, ale chybí mi důvod té nevhodnosti, děkuji.
12. 08. 2022 v 12:04Off-line i8051  (53/184/97)
Kdybys byl muz, jak o sobe pises, tak mas koule to sem napsat pod svym nickem. Ale ty jsi jen holcicka a ty sem preci podle tveho nazoru nepatri, ne? Tak ahoj a anonymni nazory si vezmi s sebou ...:-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2022 v 12:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ženské profily sú opakovane mazané, čo je trochu škoda, pretože jedna pani naozaj potrebovala iba pomoc a ja by som jej s tým dokázal pomôcť :D
12. 08. 2022 v 12:16Off-line syTOM  (25/-/-)
Nech lidi si dělat co chtějí. Tebe to nějak neohrožuje tak se do nich neser
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2022 v 12:22Off-line Frankie11  (19/174/51)
Asi některé trans muže uráží ten postoj, že když se nechali přeoperovat, což muselo bejt hodně náročný fyzicky i duševně, tak je furt někdo za muže nebere...to asi naštve...
Nebo když je někdo z muže na ženu a hledá gaye a nebo bi-kluka, proč by -i tady- nemohl? Co na tom může někomu vadit? Konkurence? :-)) Nebo někdo, kdo je upravenej? To je spíš těžší pro něho/ni a ještě mu/jí nadávat...chce to trochu tolerance, je to taky člověk...A žena? Nevím, možná leda tady hledá bi-exe...:-))).../svýho bejvalýho/...Btw aspon dotyčnému nevadí Bi...nebo mu nedošlo, že žena může hledat leda je...:-))))...lesbičky tu asi nebudou...
12. 08. 2022 v 12:46Off-line Anonym
Takže vlastně kdybych teď šel na lesbické stránky jako muž oblečený v dámském a hlásil se k tomu, že se cítím jako žena, měl bych plné právo tam být a nemohli by mě vyhodit. No upřímně myslím, že u lesbiček by takový člověk letěl hned a to nemám předsudky.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2022 v 12:52Off-line i8051  (53/184/97)
Vic co? Bez si vazne kam chces, fakt je nam to jedno. Muzes si klidne vzit masku psa, do p***le vrazit ocasek, zahafat si a jit na psi poradnu probirat kvalitu granuli ... :-)
12. 08. 2022 v 14:19Off-line Tygr728  (30/190/90)
Tak co by tu dělali ženský toť otázka. Co by dělal někdo z nás na lesbický seznamce taky nevím.
Ale myslím že pes má právo se vyjádřit ke kvalitě granulí ....ach jo už plácám hovna jdu radši něco dělat :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload