Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kondom a jiné etnikum

13. 08. 2022 v 23:01Off-line Anonym
Ahoj, mám takový problém, našel jsem si docela fajn týpka na sex. Je jiného etnika, nebudu říkat jakého raději, ale jako u každého náhodného sexu jsem chtěl použít kondom a byl jsem osočen z toho, že jsem rasista a jen proto, že je tmavší pleti chci použít kondom a hned to znamená, že musí být prašivý. Vůbec jsem to nepochopil a teď mi jeho banda vyhrožuje a nadává, že jsem nácek. Nevím co s tím, přijde vám to normální?
13. 08. 2022 v 23:10Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Je to i***t. Vysvětli mu že to není proto že jsi rasista, ale homofob... třeba na to skočí a daj ti pokoj.
13. 08. 2022 v 23:43Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Jeho banda?..
Hej more to je ten gádžo co mě nechtěl m***t bez gumy!! jáj, dem ho zbít more!
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 08. 2022 v 02:44Off-line Milan32  (34/-/-)
Příběh je samozřejmě fake. Protože u romského etnika nepřipadá v úvahu, že by se nějaký cikán chlubil své komunitě, že měl sex s chlapem a ještě bílým. Romské etnikum je patriarchální, machistické, homofobní a bílofobní. A stejně tak příběh nefunguje, kdyby byl konstruován na vietnamské etnikum. Tam by to bylo podobně nežádoucí se s něčím podobným svěřovat. A u arabského etnika - tam by hrozilo v případě prozrazení lynčování i smrt.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
14. 08. 2022 v 02:51Off-line Anonym
To mi přijde jako blbost, nebyl to první ani poslední rom kterého jsem měl a nikomu nedělalo problém se s tím chlubit, to samé platí i o vietnamcích, asi jsi spíš narazil na podivné typy.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 08. 2022 v 04:54Off-line iglw  (48/172/77)
V prvém případě mysli vždy na zdraví i v dnešní době,jinak ho pusť z hlavy!!
14. 08. 2022 v 09:51Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jasně, takže sis našel tupýho rasistickýho cikána. No, doufám že aspoň dobře š**á :D
14. 08. 2022 v 10:07Off-line dominantnimens  (54/195/110)
Tak a teď nám pověz tu o Budulínkovi :-)
14. 08. 2022 v 11:47Off-line hkboy001  (103/-/-)
Hustý, no. Holt i tady platí, revoluce požírá svoje děti.

Holt si teď nabíháme na všechna ta klišé, která jsme tak pracně uváděli do života, abychom lacině, revolučně změnili chod společnosti. Těm, co jsou naše hodnoty u zadele, ta naše bezzubost bude vždycky náramně vhod a využijí to proti nám.

Ale běda, jak někdo uhne z narativu, třeba o rasismu.

A etnikum? Vsadil bych se, že je to arabáč. Obzvlášť v tomhle případě bych se obrátil pro radu jen a jedině na "In IUSTITIA", tam se snaží o integraci všeho možného a specializují se právě na (nově příchozí) etnika a LGBT a jejich pohled na věc by mě mocinky moc zajímal...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
14. 08. 2022 v 12:10Off-line ellvin  (23/183/81)
Tohle nemá s rasismem vůbec nic společného, jen jsi narazil na i***ta. A takových je tahle seznamka bohužel plná. Měl jsi mu zatnout tipec odpovědí, že kdyby byl prašivý, tak bys s ním neměl sex ani s kondomem. Víš, menšiny v poslední době mají potřebu se ohánět rasismem i v těch méně vhodných momentech, kdy to fakt není na místě.
15. 08. 2022 v 13:37Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Hlúpa situácia, mňa tiež v realite, nie na nete, obvinilo pár cigánov z rasizmu, keď som im nezobal z ruky - absurdné, mám medzi nimi pár kamarátov, nemám absolútne nič proti nim. Je to taká srabácka taktika večne nahnevaného a nespokojného - a neuspokojeného muža ;), stočiť to na inštitucionalizovaná a internalizovaný rasizmus :D asi má sám so sebou problém.
ALE a na to som chcel poukázať, máš zatiaľ asi najlepší názov témy. Perfiš, skoro som umrel :D - Kondom a jiné etnikum, to je božie, z toho by bol dobrý názov nejakej postmodernej poviedky :D
15. 08. 2022 v 13:48Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No prostě klasickej přičmoudlík. Jak není po jeho, je to rasismus.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload