Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikana vlastního obyvatelstva

17. 08. 2022 v 11:56Off-line Anonym
Můj soused včera celý večer řezal dřevo na cirkulárce. Dřevo na zimu. A dneska mu jede cirkulárka znovu. I když má zavedený plyn do baráku a vlastně celé roky doposud topil plynem. Ale když teď hrozí riziko omezení nebo zastavení plynu, tak si koupil dřevo. Má naštěstí výhodu, že má možnost přepnout ventily a má i druhý kotel na tuhá paliva. Chudáci lidi, co mají kotel jen na plyn a kotel na tuhá paliva si ve svatém nadšení zlikvidovali. Viděl jsem v televizi, jak Petr Fiala hrozí pěstičkami, máchá rukama a vyhrožuje Rusku a Putinovi. Jenže on neublížil Rusům. Petr Fiala ublížil českému obyvatelstvu. V Maďarsku nemusejí předělávat kotle na tuhá paliva. Plynu mají dostatek. Orbán zajistil dodávky pro své vlastní obyvatelstvo. Kdo je tu schopný a kdo neschopný? Fiala nebo Orbán?
17. 08. 2022 v 12:01Off-line ellvin  (23/183/81)
Tak se k***a odstěhuj do Maďarska, nebo Ruska. Anebo ještě lépe, běž fňukat na patřičná místa, nikoliv jen do buznaporadny.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:07Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Vždyť hranice už dávno uzavřené nejsou, můžeš si vybrat kde chceš žít. Klidně i v Rusku, tam mají svého plynu dostatek, ne? A mají i hezké propagační videjko jak to tam mají všechno levné, vodku a krásné ženy.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:19Off-line Milan32  (34/-/-)
Jo, to vyhazování z republiky, když máš nepohodlný názor, dělali bolševici. Ellvin (21/184/79) a Lolitak69 (21/170/60) se řídí radami STBáků. To dělala STB, že vozila lidi k hranicím a nabádala nepohodlné, aby opustili republiku. Tak je vidět, že povstali noví bolševici. Historie se opakuje.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:20On-line bombakul  (28/176/75)
Toho Fialu asi někdo volil a odhaduju že to byla většina tak teď nebrečte. Máte přesně to co ste chtěli
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:23Off-line igy  (38/173/81)
Ano, máme přesně, co jsme chtěli. Radši Fialu než Orbána.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:23Off-line Anonym
Wow, já jsem nikde nepsal, že chci žít v Rusku, ani jsem nepsal, že fňukám. Já jsem psal o sousedovi. Ten musel vyřešit problém s topením na plyn. Já tento problém nemám. A není to fňukání. Je to popis reality. Používájí zde někteřá zbytečně hysterické výrazy. A vodka v Rusku a levné ženy mě opravdu nezajímají. Samé emoce, žádný rozum.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:23Off-line ellvin  (23/183/81)
@Milan32 Já někoho vyhazuji z republiky? Nevšiml jsem si xD jen jsem mu (anonymovi) nabídl tři možnosti, mezi kterými bylo i odstěhování se do států, kde je vše sluníčkové :sD
17. 08. 2022 v 12:25Off-line Milan32  (34/-/-)
Bombakul: Tak pětikolku volilo jen 43% voličů. To není ani většina voličů, natož většina obyvatelstva.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:26Off-line igy  (38/173/81)
Hlavně si myslím, že ani Babiš by se nezachoval jinak. Možná tak Okamura - ten je všehoschopný, jako Orbán. Ale to bychom se tu už možná nebavili, protože bychom měli tuhle seznamku zavřenou pro propagaci homosexualismu mezi mládeží.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:27On-line bombakul  (28/176/75)
Kdyby někdo měl 44% tak je u vlády on. Jo a do jakých sraček nás dostala předchozí vláda? Nevšiml sem si že by před tím byla energetická nebo ekonomická krize
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:40Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Pominu-li to že jsem proti státům celkově, a zcela bych to nechal na volném trhu, tak mi nevadí ty sankce. Vadí jen alibistický přístup politiků "za to může putin".
Občani by braly mnohem lépe když by z nich politici nedělali i***ty. Zkrátka bych ocenil aby fiala a spol spolu se zahraničními politiky veřejně řekly
"Za drahé energie můžou naše rozhodnutí, naše sankce uvalené na rusko. Ale co by jste dělali vy? nechali putina vraždit bez reakce?"
Místo toho slyším jen alibistický kecy jak oni nic, oni muzikanti, za to může putin. Putin sankce nevyhlásil.

Putin je hlavní viník války s ru vs au, ale naše reakce na válku která se nás netýká přímo je jen naše rozhodnutí se zapojit a rozjet rozjet ekonomickou válku na podporu napadeného státu se kterým nejsme v alianci a nemáme platnou smlouvu o vzajemné obraně. Neříkám že ekonomickou válku za této situace nepodporuji, byť ideální řešení si představuji jinak, ale teď je ekonomická válka nejlepší dostupné. Ale nelze se divit že ekonomicky napadený putin opětuje úder stejně jako se putin nemůže divit že ukrajinci střílí nazpět.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:43Off-line Milan32  (34/-/-)
Bombakul Pětikoalice měla 43% hlasů z těch, co přišli k volbám. Milionu voličů propadl hlas. ( ČSSD, KSČM, Přísaha, Trikolóra Svobodní, atd. ) A díky tomu získala pětikoalice 108 poslanců.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 08. 2022 v 12:43Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Podle toho názvu Šikana vlastního obyvatelstva to vypadala na k***iku minulé vlády za doby covidové, to asi lidé zapomněli jakou jsme zažili šikanu raději :D
17. 08. 2022 v 12:50Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Khalo: jsi si jistý že menší zlo? fiala se nám už pomalu profiluje jako komouš když už mluvěj o znárodňování, potlačují svobodu slova, plní volební program KSČM se sektorou daní (byť maskovanou za daň z neočekávaných zisků)... takže nemyslím že by stbák by stihl za tak krátkou dobu po volbách udělat něco horšího. Za bureše by byl aspoň levnej plyn, byť by byl v putinově zadku až po palce u nohou. Agrofert potřebuje plyn na výrobu hnojiv, takže jsem si celkem jistej že by ten plyn nějak zařídil a pro nižší a nižší střední třídu by výsledná situace byla lepší...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 08. 2022 v 13:21Off-line primosigh  (103/-/-)
Musí máchat ručičkama a vyhrožovat Putinovi aby si zvýšil sebevědomí, protože je to podpantoflák a myslím si, že ho stará Fialová doma řeže bičíkem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 08. 2022 v 15:03Off-line kloudik  (38/182/80)
Tomuhle tématu se člověk fakt nechová. Něco o penisech nebo zážitcích z wc by tam nebylo? Už se mi začíná stýskat :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 15:04Off-line kloudik  (38/182/80)
Footfetishku bečet musíš jinde :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2022 v 17:05On-line bombakul  (28/176/75)
Fůte mám pro tebe novinu. Většina živočichů stárne a taky blbne jen u tebe to druhý už není moc možný a kňučíš tady jen ty. Kéž by tu bylo tak 3 miliony Ukrajinců ať světu ukážeme jak sme solidární
17. 08. 2022 v 18:50Off-line Collapsenik  (23/170/-)
Tady někdo žere dezinformace a nepoužívá k***ické myšlení.
Za 1. drahé ceny energií zde máme kvůli válce, které začalo Rusko. To že má Maďarsko plynu dostatek je jen proto, protože Orbán leze Putinovi do p***le a přistoupil na jeho podmínky placení za plyn ruským rublem.
Za 2. mohli bychom mít levnější plyn, kdyby Babišova vláda za 8 let!!! něco udělala a našla jiného dodavatele. Po anexi Krymu v roce 2014 bylo nadmíru zřejmé, že Rusko není spolehlivým a důvěryhodným obchodním partnerem (anexí porušilo své vlastní závazky) a rozumný politik by už v té době se snažil závislost na Rusku snížit.
Za 3. minimálně 8% z naší inflace je způsobeno vládou Andreje Babiše díky neefektivitě jejich hospodaření se stáním rozpočtem a dárečkům pro jejich voliče.
"Téměř 90 procent meziročního nárůstu celkových výdajů loňského státního rozpočtu nesouviselo s výdaji vynaloženými v souvislosti s bojem proti pandemii nemoci covid-19." dle zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 20:07On-line Adam1513  (27/-/72)
Neschopný jsi pouze ty, protože asi nevíš, že plyn mají i jinné státy než rusko. Když oni přestanou dodávat česku plyn tak může třeba Norsko. Než něco pustíš do světa, tak si o tom něco přečti :)
viz. článek: https://oenergetice.cz/…ynu-jiz-lete
17. 08. 2022 v 20:17On-line bombakul  (28/176/75)
Adame napřed si něco zjisti ty. Norsko možná pokryje čtvrtinu nebo i třetinu spotřeby Evropy ale to až po dokončení rekonstrukce a co ty zbývající tři čtvrtiny? A další věci. Polsko se připravovalo 10 let a i když budou Poláci a Němci kteří mimochodem stejně jako USA prodloužili s Ruskem smlouvy odebírat plyn nebo i ropu z Norska tak furt tam vidím jen Polsko a Německo a kde je ČR? Zase na konci potravního řetězce kam se nedostane ani kapka dokud ji 10x nepřeplatíme
17. 08. 2022 v 20:19On-line bombakul  (28/176/75)
Collapse dezinformace čteš hlavně ty a fůte já sem fašoun? To ty si ukrajinobijec a víš o tom že všichni ukrajinští zajatci sou focení do půl pasu kvůli jejich krásnýmu tetování?
17. 08. 2022 v 20:31Off-line Fgjk  (21/195/90)
Poměrně dost by mne zajímalo, jak ve skutečnosti bude s těmi 18°
17. 08. 2022 v 20:36On-line bombakul  (28/176/75)
Spíš jak to bude kdo kontrolovat a není náhodou v zákoně že třeba ve škole musí být 22?
17. 08. 2022 v 20:39Off-line Fgjk  (21/195/90)
To nevím, jde ale to, že baraky jsou stavěné na nějakou teplotu a podle toho se "chovají" i jejich jednotlivé kce...no a může se stát, že tímto snížením teploty se rosný bod posune směrem do INT a voda začně kondenzovat buď přímo v kci nebo na ní=průser jako p**a kvůli plísním a degradaci materiálů;-)
17. 08. 2022 v 20:40On-line Richard33  (44/185/80)
Bombakul: Myslíš konkrétně pluk Azov? Pluk (velikost se dá dohledatt) není celá ukrajinská armáda (počty vojáku se také dají dohledat). I v Azovu bylo v "nejůspěšnějších dobách" max. 30 procent "nacistů". Což už není delší dobu pravda. To ja jako o ČR říct, že se tu poslanci furt rvou a ničí řečnické pultíky. Realita je ovšem jiná, ten jeden, co ten pultík jednou zneschopnil už poslanec není :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2022 v 20:42On-line bombakul  (28/176/75)
Tak zas takhle tragicky bych to neviděl ty baráky zas tak neutrpí protože výkyvy teplot sou tag furt. Mě spíš zajímá ta kontrola kdo ji bude platit a s policajtama a kdo bude vydávat povolení k domovní prohlídce
17. 08. 2022 v 20:44On-line bombakul  (28/176/75)
Richarde konkrétně nemám na mysli nic. Hele myslet si můžeme co chceme ale pravdu nikdy nezjistíme aspoň ne obyčejní pitomci jako sme my
17. 08. 2022 v 21:01On-line WileECoyote  (34/178/-)
1) Zase další nípání sršního hnízda anonymy :-D
2) Srát na politiku, chci klidný a pohodový život, a budu volit ty, co nebudou vymýšlet jen další a další pakárny na lidi. Ubylo by je nechat technologické a dodavatelsko-zákaznické vztahy na nabídce a poptávce? Ne, oni se jen musejí do všeho srát a na svá drahá řešení naroubovat problém, aby mohli vysát lidem peněženky. Nechci sponzorovat burzy, politiky a hromadu přeprodeje, když v ideálním případě můžu zaplatit elektrárně, majiteli drátů a ostatním nasrat do nastavených dlaní.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 08. 2022 v 22:19Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"kdo bude vydávat povolení k domovní prohlídce"
Odpověď je jednoduchá - nikdo. Příkaz k domovní prohlídce může vydat soud jen v trestním řízení, což není tenhle případ. Státní energetická inspekce nemá žádný zákonný páky na to, fyzicky si vynutit vstup do soukromýho bytu. Ani v doprovodu fízlů, protože ti mají jen pár zákonných výjimek, kdy smí vlézt do baráku bez souhlasu majitele a nějaká kontrola teploty to rozhodně není.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 22:26On-line bombakul  (28/176/75)
To já vím proto mě zajímá způsob kontroly. Začínáme se v některých věcech napadne podobat samotnému nejen Rusku ale i Číně a to během několika týdnů
17. 08. 2022 v 23:09Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Dokážu si představit kontroly přes kotelny podle měřáků, ale kontrola koncový teploty přímo v bytech a místnostech je utopie. Do technikálií zas tolik nevidím, nějak jsem neměl potřebu se v tom šťourat až tak dopodrobna.

Jinak vyhláška o maximálních teplotách existuje už dávno, ale nemám poznatky o tom, že by se to nějak krvopotně řešilo.
18. 08. 2022 v 00:22Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Collapsenik: Importovaná inflace bude o dost větší než bys čekal. ECB a FED nemůžou "tisknout" prachy jako šílení a mi tu čekat že se nám to neprojeví inflačně. Další část inflace je způsobena pro změnu interně ČNB, něco připadá na putina (ikdyž inflace je vždy monetární jev) a až ten zbytek na bureše, malí to nebude, ale 8% rozhodně je přestřel.
A mimochodem, inflace způsobená covidovou pomocí je větší část než ten zbytek z těch 500 miliard, ten očekávám že šel běžnějšími kanály s pomalejšími nástupy. Covidová pomoc šla relativně přímočaře běžným lidem, kteří za ně kupují přesně to ze spotřebního koše a tím způsobují světe div se růst inflace dle CPI. Jenže místo tehdy dost z těch peněz šetřili a tak se projevuje až teď.

A dál k burešově inflaci sice přinesl, ale fiala s tím vůbec nic nedělá a pomalinku už nabíhá inflace způsobena jeho nečinností a dalším rozhazováním a plynulým navázáním na burešovu nezodpovědnou politikou další nezodpovědnou politikou. Ta burešova bude dobíhat ještě dlouho, ale fialova bude postupně přebírat podíl.

Pokud by se fiala aspoň snažil něco dělat, teď by byl václavák plne protestujících státních ouřadů za rostleskávání odborářskejch předáků. Nic takového nevidím, takže zcela jednoznačně se fiala vydlábl na vlastní volební program a místo toho jeho vláda básní o znárodňování ČEZu, obdobě na sektorovou daň, omezování svobody slova a dalších nesmyslů z programu a snů ksčm.
18. 08. 2022 v 00:31Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Bombakul : No jednoduše. Sice relativně málo, lidí, ale rostoucí počet lidí obzvlášť pokud budou chtít víc šetřit a netopit když doma nejsou chytrý termostaty co to v klidu posílají do cloudu. Stačí úředník se šmíráckou meltalitou kterému nevadí invaze do soukromí co si řekne: "Jo aha, si zažádáme o data" nakonec, tohle od toho není v principu moc daleko:
https://arstechnica.com/…ser-consent/

jinde se musí spoléhat na práskače.
18. 08. 2022 v 04:59On-line bombakul  (28/176/75)
Ale to já vím že možnosti vždycky sou hlavně s různě agresivní charakteristikou a nemusíš mít doma nic chytrýho ani internet. Nevím jak to dopadlo ale v Německu měli montovat elektroměry který mohli dálkově vypínat. Němci je s tím ale poslali do p***le tak se měli montovat u nás a vypnutím elektriky ti teplotu zregulují raz dva.a kdyby si náhodou někdo myslel že když topí plynem tak se ho to netýká tak čerpadla jedou taky na eletriku a bez čerpadla můžeš topit jak chceš. U rekonstrukcí starších baráků kde chtěli zachovat způsob vytápění a měli tam klasickej plynovej litiňák sem jim doporučoval pro případy výpadku kolem čerpadla odbočku. Kotel samotnej když je dost silnej sice teplou vodu dokáže protlačit i sám ale vypnutý čerpadlo mu klade zbytečně odpor
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload