Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejhorší lidská vlastnost

21. 08. 2022 v 19:21Off-line Anonym
Jaká je podle vás vůbec ta nejhorší lidská vlastnost?
21. 08. 2022 v 19:23On-line Lolitak69  (22/171/62)
Nevědomost.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 08. 2022 v 19:24Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Neupřímnost
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 08. 2022 v 19:25Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
21. 08. 2022 v 19:30Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Klamstvo. Lebo ako povedal čarodej Merlin - ten, kto klame, ničí časť sveta. Od toho sa odvíjajú mnohé ďalšie zlá.
A ok, možno ešte hrabůvka :D
21. 08. 2022 v 19:54Off-line i8051  (53/184/97)
Prizdisracstvi = anonymita ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 08. 2022 v 20:12Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Hrabuvka je zářný příklad toho, kam to může nepovedený potrat dotáhnout...
21. 08. 2022 v 20:42Off-line tatrman  (27/-/-)
Pokrytectví,kázat vodu a pít víno.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 08. 2022 v 20:52Off-line i8051  (53/184/97)
Joa uplne nejhortsi je bejt tatrman ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 08. 2022 v 21:16Off-line ellvin  (23/183/81)
Ta vůbec nejhorší lidská vlastnost je být rusofilní antivaxer. To je vražedná kombinace dvou už tak nejhorších vlastností. Naštěstí nikoho takového neznám osobně, pouze z Facebooku. A bohatě mi to stačí. Nevím, co mě na nich sere nejvíc. Jestli jejich nekonečná hloupost a arogance, nebo to, že nemají koule na to, aby mě uráželi pod svým pravým profilem se svojí fotkou a jménem. A abych jim nekřivdil, pár z nich pod svým profilem přeci jen vystupuje, jdou poznat podle české vlaječky na profilovce (ti odvážnější si na ní dají tu ruskou), ale těch je jen mizivé procento.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 08. 2022 v 21:58Off-line radomir  (40/183/75)
Závist, pokrytectví. Neumím přesně rozhodnout, co je horší...
21. 08. 2022 v 22:13Off-line iglw  (48/172/77)
Podlost,např.!!!!
21. 08. 2022 v 22:52Off-line Tygr728  (30/190/90)
No že se rusofil pozná podle české vlaječky je dost zajímá logika.
Ale dneska je moderní označit každýho kdo má byť pochybnost o současné propagandě za ruského, bez ohledu na jeho názor na rusko nebo vladimira, to je extremismus.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2022 v 23:00Off-line ellvin  (23/183/81)
@Tygr728 Česká vlaječka na profilovce je takové poznávací znamení proruských i***tů. Snad každý takový jedinec naši vlajku na své profilovce má, pokud si tam nedal rovnou tu ruskou, nebo pokud nevystupuje pod falešným účtem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2022 v 23:06Off-line Tygr728  (30/190/90)
Bohužel jsi na velkým omylu, zřejmě je to tím že část jedinců s IQ cca 85 možná méně možná lehce více, jsou nejvíc hlasití což mohlo způsobit tvůj názor. Ti cyhtřejší nebudou nic za každou cenu rozkřikovat ani tě urážet což může způsobit že si myslíš že takoví neexistují (a mají/měli českou vlaječku).
Já žádnou vlaječku sice nemám ale znám takové co mají a proruští i***ti to bohužel nejsou, ale myslet si to můžeš to ti nikdo nebere :-)
21. 08. 2022 v 23:15Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tygr728 Ono záleží na argumentaci a rétorice toho člověka. Když někdo slepě papouškuje proruské weby, nadává na solida***u k zemi postižené válkou a ani se neštítí říct že si Ukrajina tohle zaslouží, tak asi to Rusko opravdu podporuje...a že se s tím sveze několik lidí kteří zas tak špatní nejsou? Máte se od těchto lidí distancovat a nechovat se jako oni, tedy nepoužívat ani stejné značky.
Já taky nevěřím tomu, že by to bylo tak černobílé jak nám to naši evropští lídři tvrdí - Ukrajina má na triku spoustu prohřešků a do Evropské unie ani náhodou nepatří. Ale víš proč si tohle mohu dovolit tvrdit bez toho abych byl označen za rusofila? Protože nejsem členem žádné společenské skupiny (jako třeba ti vaši vlajkoví "flastenci") která by skýtala takové množství z**dů.. stejně tak nepoužívám LGBT výmysly, abych nebyl osočován z konání LGBT komunity.. jednoduché a účinné.
21. 08. 2022 v 23:18Off-line ellvin  (23/183/81)
Já jsem se tedy nesetkal s nějakým komentujícím s českou vlaječkou na profilovce, který by pod články týkající se konfliktu mezi Ruskem Ukrajinou reagoval na nějaké úrovni, tedy bez zbytečné nenávisti a nemístných vulga***. Nenapsal jsem, že každý uživatel s českou vlaječkou je proruský, napsal jsem, že česká vlaječka je jejich poznávací znamení, což je fakt. Že se mezi tou hromadou blbů může najít někdo normální, kdo v komentářích nebude šířit kolem sebe nenávist jsem nikde nezpochybnil. Akorát jsem se s takovým komentářem ještě nesetkal. Ale nerozporuji to, takže klídek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 08. 2022 v 23:39Off-line Tygr728  (30/190/90)
Tak ono slepě papouškovat weby svědčí o něčem, já třeba žádné proruské weby neznám a to nemyslím ironicky, já žádné nečtu, a to ani idnes ani novinky apod. Jen vyjímečně když třeba někdo hodí něco zajímavýho na fb apod.
K***ika tzv. solida***y nemá podle mě s ruskem nic společnýho.
Jako upřímně reálně proruskejch lidí je tady tak 4 % :-D takže bych to jako problém neviděl těch pár lidí.
Já jsem pro být pročeský, a to není proruský ale ani proukrajinský.

Být nebo nebýt členem společenské skupiny...no dost filosofická otázka, na moc písmen.

Já tím že nečtu články tak nečtu ani diskuze takže to nemůžu absolutně posoudit.
Říkám to jen proto že znám takové lidi osobně (s vlaječkou) a jsou to slušní chytří lidé, a někteří jsou dost při penězích což je dobrý že na ně nejdou urážky typu ,,ty jsi frustrovanej protože nemáš na plyn ty zasraná socko".

Ale koukám že nečtením těhle věcí o nich nepřicházím, asi mi stačí občas tohle tady :D
22. 08. 2022 v 01:44Off-line mitterand  (58/172/50)
Lidska hloupost,zavist druhemu a neuprimnost-pretvarka a netolerance jeden k druhemu.
22. 08. 2022 v 13:00Off-line Peta80  (43/187/-)
Paranoidní sadistickej manipulativní psychopat. Bohužel jsem měl tu "čest" se s pár takovými jednici střetnout, mezi nácky jich není zas tak málo. Nic, s čím sem se v životě setkal, se víc neblížilo "čistému zlu".
22. 08. 2022 v 14:44Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Vynech toho psychopata. Psychopatie není něco, za co bys mohl lidi soudit. Soudíme pouze ty psychopaty, kteří opravdu něco provedli, jenže většina z nich projdou životem bez toho aby komukoliv nějak výrazně ublížili.
Navíc v posledních letech se o "poruchách" empatie začíná ve vědeckých kruzích mluvit jako o evolucí vytvořených stavů které pomáhají lidem přežít. Psychopaté, asociálové, antisociálové atd. mají od přírody větší šanci na přežití než "normální" člověk
22. 08. 2022 v 15:28Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tím že tě udržuje na živu společnost a zákony? Jsi fakt tak jetej, že ani nevíš co je to boj o přežití, přírodní výběr a nebo třeba to blbé přísloví "silnější pes mrdá"?
Takže ti to zkusím dát na lopatě abys to pochopil: Je válka, není dost jídla a lidé každý den bojují o holý život - kdo má největší šanci na přežití? Milius který brečí když vidí plačící dítě,, a nebo psychopat který tomu miliusovi rozbije hlavu a vezme mu vše aby mohl nakrmit svou vlastní rodinu? Slaboch kterému se hroutí svět když se zdraží máslo o dvě koruny, a nebo psychopat jehož stav mysli se i za příznivých podmínek podobá stavu mysli vojáka v zákopech?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2022 v 15:42Off-line Tygr728  (30/190/90)
Myslím že to přirovnání co se týče psychopata je poněkud nešťastný, ale to je jedno.
Aź prijde občanská válka nebo tak něco, tak vyhrávat budou ti kteří budou v ,,tlupách" a umí se postarat (nemusí mít kvůli tomu poruchy mozku) a prohrají ti co jsou sami a neumí se postarat.
22. 08. 2022 v 15:52Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
22. 08. 2022 v 16:09Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nešťastné je když někdo pro pár tisíc let civilizace úplně zapomněl na to jak funguje příroda. I ti psychopaté se dostávají do skupin - a to velmi silných skupin. Třeba dnes máš spoustu psychopatů mezi doktory, ozbrojenými složkami, v bankovním a pojišťovacím sektoru, v novinařině atd. Jestli bereš psychopaty jako nějaké nesociální tvory kteří chtějí být o samotě, tak je bereš špatně - psychopaté umí velmi dobře fungovat ve společnosti, a díky tomu dosahují svých cílů. Ty si řekneš "psychopat, ten nemá mé skupině co nabídnout" jenže oni toho můžou nabídnout opravdu spoustu. Jsou schopni udělat těžká rozhodnutí aby svou skupinu ochránily.
22. 08. 2022 v 16:39Off-line tatrman  (27/-/-)
Freud: Psychopaté, asociálové, antisociálové atd. mají od přírody větší šanci na přežití než "normální" člověk

Tohle dle mně platí jen pro jedince či více jedinců žijících v empatické společnosti, nikoliv však pro celek(lidstvo). Pakliže by se stala psychopatickou celá společnost bez výjimky, tak by lidstvo zaniklo, došlo by vyvraždění nebo vyhynutí. Ten psychopat totiž přímo těží ze "slabin" empatické většiny. těží z toho, že to, co si dovolí on v souboji o chleba si z morálních zábran nedovolí ostatní, a proto jakože vítězí. jestli jde o skutečné vítězství ale rozhodne až ten nahoře u posledního soudu.
Jinak psychopat nemyslí na skupinu jak píšeš, on myslí v prvé řadě na sebe na svůj prospěch. Kdyby myslel na skupinu, tak už tam je určitá forma empatie s celkem. takže toto neplatí.
22. 08. 2022 v 16:47Off-line bombakul  (28/176/75)
Ono to rozdělení lidí kdo mě přežít fakt není psychopat/normální člověk ale:
Vládnoucí/sloužící
Lídr/autsajdr
Predátor/kořist
Před lomítkem je prostě skupina která se umí rozhodovat a umí jednat. Za lomítkem je skupina pitomců kteří nic neumí furt se o ně někdo musí starat a celkově v době blahobytu slouží jen jako otroci ale když přituhne tak sou společnosti na obtíž a ponecháni svojemu osudu což je kvůli jejich neschopnosti vlastně odsouzení k vyhynutí. Až se situace zlepší tak mezi těma silnějšíma vzniknou zase takové dvě skupinky z nichž jedna ovládne tu slabší a ta bude zase plodit další pitomce a tak pořád dokola
22. 08. 2022 v 16:57Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ten nahoře... Jako začal jsi velmi hezky a skončíš to takovýmto blábolem. :(
A já přeci netvrdil, že by to mělo býti pro celé lidstvo. Sice bychom nevymřeli, tak jak říkáš, ale úplně nejmilejší by to nebylo. Vše o co mi jde je to aby se psychopatům nepřiřazovaly negativní charakterové jevy a nebyli tak automaticky považováni za nějaký "kriminální živel" protože to oni nejsou - jen k tomu mají větší předpoklady.
Já bych chtěl, aby se vytvořilo prostředí ve kterém budou moci takoví lidé veřejně vystoupit a promluvit o svém "problému" bez toho aby byli vystavení nenávisti a nebezpečí. Protože když nevytváříme bezpečné prostředí, vždy se budou obávat nepřiměřené reakce od bigotních Čechů. (To se týká třeba i pedofilů, kteří nejsou zpravidla špatní lidé - uvědomují si že je jejich "úchylka" velmi závadná a vědí že jsou nemocní. Rozhodně jim nepomůže to že udržujeme prostředí ve kterém se bojí otevřeně mluvit o svém onemocnění)
22. 08. 2022 v 17:05Off-line i8051  (53/184/97)
Hlavne kdyz preziju ja ... :-)
22. 08. 2022 v 17:09Off-line tatrman  (27/-/-)
Pedofil ale nemusí být asociál nebo psychopat, myslím, že jsi smíchal několik diagnoz dohromady.
Bavíme-li se o psychopatovi, tak to může být naoko docela milý inteligentní člověk, v práci schopný řešit problémy, ale chybí mu jedna zásadní věc pro existenci lidstva jako celku: svědomí. Prostě ho nemá a nenarodil se s ním. Proto je schopný v řešeních problémů, protože ho nic nekouše a je mu jedno např. kolik lidí propustí z práce a kdy. Prostě to necítí, nemá empatii. Prvotní je ale jeho osobní prospěch, sláva, kariera, peníze pro to udělá vše a jde klidně přes mrtvoly. Proto nejvíc psychopatů najdeš v politice a byznysu. nikoliv v kriminále.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 08. 2022 v 17:09Off-line Tygr728  (30/190/90)
Psychopat je člověk kterej má poruchu mozku, narozdíl třeba od sociopata apod. To je naprosto zásadní rozdíl.
To že se to třeba někdy nebude brát jako porucha je možné.
Neberu je jako asociály apod. Nejsem na toto téma odborník ale četl jsem knížku od doktora který spoluvynalezl diagnostiku na psychopaty a velkou knihu o sériových vrazích kteří byli často psychopati, takže zase nejsem uplně mimo.

Já si jen tvrdím že v principu když bude nějaká megakrize tak nelze tvrdit že psychopat bude mít nějaké výhody protože je psychopat. Samotná klasifikace téhle diagnozy nikoho nepředurčuje bejt predátor který vše přežije.

Když pomineme právní prostředí a zůstaneme u konfliktu, tak větší šanci má ten kdo umí strílet, bojovat, první pomoc, ví jakej lék, umí udělat oheň, vypěstovat něco a ubránit to a není na to sám.
22. 08. 2022 v 17:19Off-line Tygr728  (30/190/90)
...,,Já bych chtěl, aby se vytvořilo prostředí ve kterém budou moci takoví lidé veřejně vystoupit a promluvit o svém "problému" bez toho aby byli vystavení nenávisti a nebezpečí...."

Z toho ale vynech psychopaty, oni problém nemají tudíž o něm nemohou mluvit. Problém mají ty ostatní.
22. 08. 2022 v 17:31Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tatra já ale nemíchám diagnózy dohromady. Já poukazuji na problematiku toho že se člověk bojí o svém problému mluvit kvůli reakci okolí. Jak psychopat tak pedofil jsou součástí skupiny o které panují velmi přehnané představy. Když se řekne psychopat - neuvědomělí si představí nějakého sadistického vraha a hned psychopata odsoudí. Když se řekne pedofil - neuvědomělí už si představují jak prcá dítě a hned ho odsoudí..
Tygr hele já myslím že všichni zpíváme stejnou píseň, jen používáme jiná slova a tak se ztrácíme ve všech slokách. Můj prvotní úkol byl apelovat na to aby se psychopatie nepoužívala jako "negativní vlastnost" protože psychopaté mohou být, jak tady všichni víme, úplně bezproblémoví lidé. To jsem splnil. Pak už jsem jen dodal malý výmluvný dovětek o tom že se na poruchy empatie začíná nahlížet jinak... A vy jste se toho chytli jako kdybych tvrdil že psychopaté jsou snad nějak nadřazený druh nebo co... A nebo to je kvůli tomu jak to vysvětluji Jezinovi?.. hele jako zkuste si mu něco dát na lopatě tak aby to pochopil - musel jsem to osekat - vytvořit takový scénář aby to alespoň trošku pochopil:D
22. 08. 2022 v 17:48Off-line Oldikk  (23/179/58)
Závist, žárlivost.
22. 08. 2022 v 17:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Nejhorší lidská vlastnost je když mně někdo nechce vyhulit p**o 8)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2022 v 18:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Freud:A vy jste se toho chytli jako kdybych tvrdil že psychopaté jsou snad nějak nadřazený druh nebo co..

Ano já jsem tvůj výklad tak pochopil, když jsi psal o tom, že psychopaté přežijí ostatní. psal jsi : přísloví "silnější pes mrdá", nebo že jde o nějaké trénované vojáky pro přežití ve špatných podmínkách...
To podle mě není pravda.
V opravdu bojových podmínkách totiž by se ti psychopaté nemohli spolehnout na právní systém, který je chrání. Byla by určitá forma bezpráví a v něm by těch psychopatů bylo mnohem víc, než obvykle. Navíc psychopat nemusí být ve skvělé fyzické kondici a formě, často to bývá spíše obráceně zatučnělý vychcaný líný prase , a tím by byl spíše první na ráně v těch bojovkách a šel by první pod kudlu. Prostě by nebyl tím silnějším psem. Nemohl by se totiž opřít o policii, právní systém a peníze, kdyby pozbyly hodnoty.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload