Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarad nebo to melo byt neco vic?

02. 09. 2022 v 07:31Off-line Anonym
Zacinal jsem v nove praci a kolega si me vzal na starost ukazoval me co a jak se u nich dela atd…cestou k nam prijel muj budouci kamos kerej je originally from Moldava a ptal se to ho co mi to tam ukazoval na naky veci noc jsme jim nerozumel ale podle me se ptal na me pac porad koukal:D nebudu lhat he was hot as f**k:D kdyz odjel tak jsem se ptal toho co mi to tam ukazoval jestli ten kluk mluvit English a on ze vibec tak jsem si rikal to tak nema cenu zkouset navazovat nakej kontakt s nim...po dvou tydnech ten kluk zamnou prisel s jeho telefonem a tam bylo prelozeny do anglictiny ze chce byt muj kamad ze jestli snim pujdu ven atd…ja jsem mu rekl ze jo ale nebral jsem ho moc vazne pac he couldn’t speak English at all kdyz jsem sel na prestavku tak on me zavolel a vzal si me stranou od ostatnich na prekladaci mi psal kdo je co ho bavi atd...od toho dne zamnou chodil porad nase komunikace byli jen na prekladaci nekdy Russian ale to malo kdy pac ja Russian moc neumim ale to je jedno jeho otazky pozdeji smerovali na to jak jsem na tom dole tak jsem mu rekl random number a on si dal o cislo min :D ja jsem mu se chytl za malicek u rekl jsem this is you jen tak ze srandy on na me ze mi klidne posle naky fotky jestli neverim ja ze ne ze je nemusi posilat ale on je prostel chtel poslat a chytl me za ruku ze jestli bude mit on pravdu tak ze koupim flasku ja tada ze ok problem byl ze od nas stal par metru nakej chlap a my ho nevideli jestli nas slysel tak to nwm kazdopadne jsme sli na break a ja jsem tam sedel a kecal s ostanima kamos prisel a zacal tam neco rikat ze jsem gay nebo tak neco moc jsme mu nerozumel ale prave to me na tom sralo a po chvili jsem ho vzal za bundu i rekl jsem mu ze at na to sere byl jsem nasranej na nej ze mi tohle udelal on potom zamnou prisel a omlouva se ze to tak nemyslel atd...ten den jsme se snim uz nebavil a nechal jsem to byt do dalsi ho dne…cestou domu domu jsem vedel ze ho zajima jak jsem an tom ale taky jsem si rikal ze asi stejank bude lepsi se snim prestat bavit pac I already knew that i got some feelings for him tak abych to zkratil:D dva mesice jsme se snim nebavil bylo videt na nem ze je nasranej kolikrat treba ani neprisel do prace taky se me ptal nekolikrat jestli po vanocich zustanu delat tady jak on ja jen pokrcil rameny a ignoroval jsem ho ten posledni den co jsem tam byl tak si koupit to samou hoodie jako ja rano zamnou prisel a ukazal mi ji ja jsem se jen na nej usmal a rikal jsem si ze se snim tada zacnu zas bavit atd...two days later se me zacal prat jaky mam cislo nohy :D me bylo jasny ze preste ze je aspon bi ze preste mysli na to jak jsem na tom dole ze mu to neda ja jsem mi rekl cislo on mi taky somozree rekl cislo :D po praci jsme sel s kamosi ven v patek se ozrat on mi psal ze chce prijit ja ze klidne jedna kamoska co o tom vedela tak aniz by ho znala tak mu to proste rekla ze jsem bi problem byl ze ona me chtela a vedela ze mu noc rikat nema tak ze ten kamos mi to hnedka rekl ze mu to rekla ja ze to je p*****na on ma to ze neni na kluky ja ze ok no problem…ten vecer jsem odjel domu nasranej druhej den jsem mu napsal ze mamoska mela pravdu on ze ok ze mu to nevadi ale ze on neni na kluky ja jsem mu rekl ze ho muliju ze bude asi teda lepsi kdyz si kazdj pojden po svim on ze teda jo ze to bude lepsi par dni na to jsem ho potkal a zdalky jsem videl ze se na me zas usmiva nevim jestli tomu ze se mi chtel vysmivat nebo jestli chtel abych za nim prisel kazdopadne ja jsem si sel po svim a nechal jsem to byt uz to bude 7 mesicu co jsem ho nevidel ani nepsal kazdopadne by me zajimalo jestli se da tohle jeste zachranit nebo jestli mate naky podobny zkusenosti? Je to asi prasecina to cist za to se omlouvam ja jsem vyrustal v Anglii nepsal jsem tam vsechno pac by to nemelo konce ale taky tam bylo konverzace kdy se me ptal jestli by jsme snim sel atd...me jde o to ze ja si proste myslim ze bud mi to ta komoska zk***ila a on sel lekl a nebo on to na me nak poznal a chtel me mozna jen vyuzit? Me se tohle nikdy nestalo
02. 09. 2022 v 07:51Off-line klucinek  (33/176/75)
Didovoep***letosenedacist.....
02. 09. 2022 v 08:10Off-line klucinek  (33/176/75)
Jezino ty možná píšeš ve větách, ale sračky to jsou stejný....
02. 09. 2022 v 08:30Off-line Bweepo  (24/175/60)
Tohle je důvod proč se ve škole učí sloh. Kde jsou odstavce, jak tohle má kdokoli přečíst?
02. 09. 2022 v 08:43Off-line klucinek  (33/176/75)
Copak, zase jsi bumbal jezíku? Nebo ti tvůj jediný životní přítel C2H5OH došel, tak jsi nervózní?
02. 09. 2022 v 09:00Off-line honzak  (33/183/65)
Tohle asi zachránit půjde v pohodě. Jestli jsem to dobře pochopil, tak si spíě koukal ty po něm a on se toho chytil, ale nic hlubšího v něm nevzplanulo. Je z ciziny, nemá moc přátel, žádný důvěrný, u tebe někoho takovýho asi našel. Jestli seš s tím ok, tak se mu zase ozvi. Já mam několik kamarádů, se kterými jsme si od začátku sedli, já se zabouchnul (páč mě to zmátlo) a oni hej sorry nejsem na kluky, ale přátelství je furt suprový...
02. 09. 2022 v 09:05Off-line onlip  (61/180/84)
Před hodinouOn-line Delis (44/-/-)
Jako až to zkrátíš do 5!! vět,tak to ostatní budou ochotni přečíst, tak ti poradí..
___________________

Absolutně tupá, tupá, tupá smrdutá nána Tedybera určuje v gay poradně pravidla, jak má vypadat dotaz muže-gaye?
02. 09. 2022 v 09:56Off-line i8051  (53/184/97)
Taakze deti vidite, co budete u Jeziny snidat: rohlik s lovecakem. Dobrou chut ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2022 v 12:06Off-line i8051  (53/184/97)
Jez1920FC22 (58/196/-)
Pořád lepší, než tu tvou vycpanou krávu z kůlny, která se už nedá ani žvýkat
-------------
Uz od rana nasavas, vid? Nebo co jsi chtel napsat? :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload