Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Shopaholicadel

04. 09. 2022 v 17:00Off-line Anonym
Jaký na tuto osobu máte názor?
04. 09. 2022 v 17:19Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Toleruji jí. Ať si dělá co chce, je to její věc a pokud se to někomu nezdá, není nic lehčího než na to nekoukat. Její Haters jsou nejubožejší lidský ksindl.
Jako když malé dítě kreslí - není důležitá umělecká hodnota, ale to že ho to baví. Znehodnocovat jeho výkony je ubohé a necitelné
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
04. 09. 2022 v 17:32Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Takový člověk by nebyl problém, pokud by jí nesledovaly malé děti, které jí posílají peníze svých rodičů. Některé si z ní berou i příklad, že takové chování je normální. Je smutné, že tyto bizáry jsou bohužel oceňované jako celeb***y, viz další podobné kreatury.
04. 09. 2022 v 17:38Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Tak teď se ukázalo, jaký dement jsi. Adél je nemocná osoba, zlá a využívající lidi. Neštítí se násilí ani psychického vydírání a posměšky na její osobu jsem víc jak na místě a ty ještě tu p**u obhajuješ a říkáš tomu výkon? Fakt, já už chápu proč mi nesedíš, jsi jako její chlapská verze.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:01Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kde jsem tomu řekl výkon? Nauč se číst, ty vulvo nemytá. Z mého komentáře jasně vyplívá, že ji vůbec nesleduji a nemám na ni dobrý názor, ty d***le. Víš co to je tolerance? Jen se nemusím snižovat k tomu abych jí nadával.
Takže to napíšu tak jak to je. Nikdo ji nemusí sledovat, a pokud ji někdo sleduje tak je to jeho osobní boj, ne můj. Jestli je někdo tak pitomej že ji sleduje, tak si její obsah zaslouží! Jestli je dítě tak blbé že ji pošle peníze, ukazuje to jeho inteligenci a výchovu - nehodlám ho ochraňovat a zastávat se ho. Za d***litu se prostě platí. A třeba si to pazneht zapamatuje, až se spálí. Pokud je prostě někdo takový k****n aby si dal prsty do zásuvky, zaslouží si dostat ránu a je to jen a jen jeho vina.
Co ty se vůbec sereš do toho kdo na co kouká a komu co posílá? Chceš cenzurovat a zakazovat, viď, ty rudá s***ě? Neustále strkáš nos do cizích záležitostí jak ta největší bolševická pakáž
Kdybych se zastával lidí kteří si sami serou do bot, nemohli bychom jim posléze rozdělovat Darwinovi ceny. A já Darwinovi ceny miluji!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:14Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Jako když malé dítě kreslí - není důležitá umělecká hodnota, ale to že ho to baví. Znehodnocovat jeho výkony je ubohé a necitelné.

Tady jsi to napsal, tak si příště pamatuj, co píšeš. I dítě má lepší výkon než tahle osůbka, která umírá když jí klesají čísla.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:21Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tvl to je metafora! Vygoogli si co to je a rovnou se nauč i další rétorické způsoby vyjadřování a třeba začneš víc chápat co píšu.
A navíc tam nikde není dáno jestli je to dobrý nebo špatný výkon OMG. Slovo výkon sebou nenese jasně pozitivní význam, a pokud si myslíš že ano, tak mi napiš opak pozitivního slova výkon. Jen prosím. Už se těším na nové slovíčko do mého slovníku.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:30Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
04. 09. 2022 v 18:39Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Správně. Ty na to prostě nemáš a tak musíš žádat o pomoc boha. Čekám na to slovo které označuje opak pozitivního výkonu. Tvá snaha o mou dehonestaci jenom potvrzuje že ti došla slova a tak se snižuješ k zesměšňování, ty rudá záři.
A ty si mě dovolíš nazvat její mužskou verzí? TY MNE? Vždyť by jsi si s ní mohl podat ruku, ty negramote. Ona si určitě taky myslí že slovo "výkon" znamená "to nejlepší na světě" nebo co si pod tím vlastně představujete :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:49Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Samomluva není zdravá.
04. 09. 2022 v 18:56Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Další blbost:) samomluvu propagovalo spoustu vědců a fylozofů - říct že není zdravá může pouze nevzdělaný neinteligentní primitiv bez schopnosti sebepozorování a sebereflexe. (nehledě na to že moc dobře víš že mluvím k tobě, ty lemple)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2022 v 18:59Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Lemple si říkej té své kurvě, mě nezajímají tvoje choutky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 09. 2022 v 19:11Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Taky že jo. Ty jseš moje k***ička. Vidím jak tě bere když tebou někdo opovrhuje, ty úchylo :*
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2022 v 19:13Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Jo jasný taťko, úplně si představuji jak mnou opovrhuješ a tvrdě mě mrdáš!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 09. 2022 v 20:37Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Kdyby jen blila hovadiny, čert ji vem. Problém je, že ta pošahaná kráva žebrá prachy od lidí (včetně děcek, jak už bylo řečeno) a ve svý zhovadilosti se nestydí ani kvůli komentářům udávat nezletilý děti na policii. Mimochodem, údajně má být v podmínce za nějaký úvěrový podvody nebo něco takovýho. Tak co si o někom takovým mám myslet...
04. 09. 2022 v 20:42Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jenom to ne. Jak kdyby tu těch ichtylů bylo málo..
04. 09. 2022 v 20:53Off-line LordDeath  (29/160/55)
Musíte jí srát i sem mam ji plný youtube ale tady jí nechci
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2022 v 20:57Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Vždyť to dělají skoro všichni. Většina našich "influenceru" si udělala kariéru na dětech :D
Třeba Jirka Král: "Tento merch je pro SKUTEČNÉ fanoušky!" (Tak pět let zpátky tohle vypustil) Zdá se to nevinné, že? Ale ve skutečnosti je to velmi šikovná manipulace účinná na lidí bez vlastní vůle.
Odsoudíme tuhle pindu jen za to že své žebrání neumí skrývat tak jako ostatní?
Že udává děcka jsem nevěděl, ale nijak extra mi to nevadí. :) Nesouhlasím s tím, ale ani proti tomu nijak nic nemám. Třeba si následně někdo uvědomí, že děti na internetu potřebují větší kontrolu, protože to prostě není zrovna bezpečné místo. Pořád se řeší "nebezpečí internetu" a stejně to někdo nechápe.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 09. 2022 v 21:27Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Sorry, ale práskat děcka fízlům (byť jí třeba nadávají) je už poněkud přes čáru. Nikdo ji nenutil, aby se prezentovala na internetu a natáčela nějaký slabomyslný videa. Pokud se rozhodnu něco takovýho dělat, tak prostě musím být nad věcí. Mimochodem, i soudy se v minulosti vyjádřily ve smyslu, že veřejně známá osoba (byť v tomto případě úplně blbá) musí snést vyšší míru k***iky a negativních reakcí, než běžnej no-name smrtelník. Ono z toho samozřejmě nebude nic, protože i ti fízli jistě vědí, že je to pošahaná koza, ale aspoň formálně každý oznámení prověřit musí + nenulový riziko, že pak budou někoho úplně zbytečně obtěžovat s podáním vysvětlení nebo nějakým trapným pohovorem na sociálce. Ono je to reálně stejně jen takový neškodný bu-bu-bu, ale už se s tím člověk musí srát. A ne každej je tak asertivní a právně uvědomělej, aby si z nich ve věku okolo patnácti let dělal p***l a tahal je za fusekli jak svýho času já.
Jo, pokud by jí někdo regulérně vyhrožoval fyzickou likvidací, tak ok (to bych si taky líbit nenechal), ale nějaký dětský výlevy, byť sprostý a nejapný, s tím se prostě musí popasovat sama. Být milej na každýho i***ta není povinnost a už je dost stará na to, aby pochopila, že ne všichni ji budou milovat.

A je jaksi rozdíl nabídnout nějaký fanouškovský haraburdí vs. otevřeně o ty prachy žebrat jen tak. Na tomhle je postavená celá reklama, že nabízím lidem nějakej produkt (byť to třeba s tou chválou přeháním)... Navíc, když si koupím tričko, hrnek nebo nějakou jinou k***tinu s logem, tak aspoň za ty prachy dostanu nějakou protihodnotu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2022 v 21:54Off-line i8051  (53/184/97)
Asi jsem o neco prisel, ale to nevadi ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 06:05Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tommen je to přes čáru, ale to chování "přes čáru" má stále právní oporu. A jelikož oba víme že těm děckám v podstatě nic nehrozí, nemůže to na nich zanechat až tak velké následky. Ono to zas tak velké psychické následky na těch děckách nenechá a třeba se tak následně naučí rozdíl mezi k***ikou a urážkou. Nikdo nenutil jí aby natáčela videa - nikdo nenutí ostatní aby se na ta videa dívali. Všichni vědí že veřejně známé osoby (kterou ona nebyla než se jí chytli "k***ici") musí být připraveni na nějakou negativní reakci - ale to neznamená že si na ně mohou no-name smrtelníci dovolovat co se jim zlíbí protože mají pocit že "veřejně známé" osobnosti jim, jakožto té veřejnosti, podléhají a jsou to jejich otloukánci do kterých si mohou beztrestně kopnout.
A o té hodnotě merche bych spekuloval. Protihodnotou pomoci druhým má být příjemný pocit, ale to ze mne asi mluví idealismus a opovržení materialismem. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2022 v 12:21Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Psychické vydírání, urážení LGBT, neustálé si stěžování, tahle parodie na člověka nejde obhájit https://youtu.be/AmhMH0nVAag?t=43
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 09. 2022 v 01:05On-line WileECoyote  (34/178/-)
Masturb20: komu ujel Titanic, ten slavil. Ne na každý bandwagon se musí nastoupit, je dobré rozeznat totální pí- :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload