Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chystaná demonstrace na 8. října

05. 09. 2022 v 14:18Off-line Anonym
05. 09. 2022 v 14:29On-line ellvin  (23/183/81)
Chtěl jsem napsat něco jedovatého, protože na slovo demonstrace začínám být pomalu už alergický, ale pokud to nebude demonstrace proruských dezolátů, jako tomu bylo 3. září, tak asi pohoda. Nicméně touto dobou budu od Prahy vzdálen 280 kilometrů, tak i kdybych se chtěl této komedie zúčastnit, což nechci ani náhodou, tak bych stejně nemohl XD
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
05. 09. 2022 v 14:41Off-line primosigh  (103/-/-)
Chdák Středula až po něm bude subík Fiala vřískat, že je proputinovský kolaborant :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
05. 09. 2022 v 15:03On-line ellvin  (23/183/81)
@masturb20 Co to proboha meleš za nesmysly? XD Čteš po sobě ty své výblitky vůbec? XD
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 09. 2022 v 15:13On-line klucinek  (33/176/75)
Už víme jak se jmenuje Fialskyho anální kolík....ellvin....
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 09. 2022 v 15:23Off-line primosigh  (103/-/-)
Každopádně čím víc takových demonstrací tak tím líp. Ne, že by to k něčemu pomohlo, stejně ten slizoň neodstoupí stejně jako nikdy neodstoupili ti před ním (Kalousek, Babiš a další), ale alespoň nebude společně s Pekarovou a Jurečkou nosit frňáky nahoru jak jsou oblíbení a jak to dělají dobře.

A Pekarová mu může uplést neprůstřelný svetr když mu údajně kdosi vyhrožuje :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 09. 2022 v 15:42On-line ellvin  (23/183/81)
Primosigh (101/-/-)
Každopádně čím víc takových demonstrací tak tím líp. Ne, že by to k něčemu pomohlo, ale alespoň nebude společně s Pekarovou a Jurečkou nosit frňáky nahoru jak jsou oblíbení.
-----------------------
A proč si myslíš, že čím víc demonstrací bude, tím lépe? V čem podle tebe bude líp? V tom, že budou vědět, jak moc nejsou oblíbení? Jim je jedno, co si o nich myslí nějací demonstranti. Kdyby to byla celá republika, nebo většina obyvatel, tak už se asi zhrozí. Ale co je nějakých pár desítek tisíc demonstrujících oproti skoro jedenácti milionům? :-) Dostali se ke korytům? Dostali. Svého cíle dosáhli. Akorát ty vaše demonstrace, které ve finále stejně ničemu nepomůžou, jsou tak trochu obtěžující.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 09. 2022 v 17:02On-line GoGear  (38/184/73)
@Anonym
Bež už jsi z*****t, začíná ti to lézt na bednu. Mimochodem tvá věta:. "Začíná to hezky vřít" je poměrně hysterická
05. 09. 2022 v 17:15Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Občané ČR požadují demisi vlády!!!!!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
05. 09. 2022 v 17:20Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Kdy je v plánu demonstrace těch co se jim nelíbí, že se fiala chová jako komouš a ne jako pravicoví politik? Na té bych i zvážil účast.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2022 v 17:35On-line i8051  (53/184/97)
Kdyz odborari zaplatis jizdenku, jede hulakat kamkoli ... :-)

Joa Stredula vlstne chce bejt prezidentem, tak to pak chapu ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:03On-line ellvin  (23/183/81)
Rakosnicek69 (20/-/-) NOVÉ
Občané ČR požadují demisi vlády!!!!!
-------------------
Ale no tak. Nebuď směšný, kobliho. Pár desítek tisíc křiklounů opravdu nejsou celá republika. Kdyby celá republika chtěla demisi vlády, tak to rozhodně bude vypadat úplně jinak. O tom, kdo povede naši zemi, rozhodují volby, nikoliv ulice :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:10Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Právě že vůbec. Lidé dle toho co tam máme nevědí co je pro ně dobré a ČR nehodlá trpět pod útlakem těchto ignorantů.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:23On-line ellvin  (23/183/81)
@Rakosnicek69 A jakým právem si dovoluješ mluvit za celý národ, blbe? Nejvíc křičí o údajném omezování základních svobod proruské filcky, které opěvují Rusko a Vladimíra Putina, což je brutální paradox.

@masturb20 Ale no tak, koblížku. Já k volbám pravidelně chodím. A také pravidelně zasedám ve volební komisi :-) Co tam máš dál, soudruhu?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:29Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Že to říkáš ty, všem dojde, koho jsi zrovna ty volil s tlustou koblihou nad tebou volil :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:49Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Ellvin: "Pár desítek tisíc křiklounů opravdu nejsou celá republika."
Zas moc nepodceňovat. Počet lidí kteří dojde na demonstraci fakt dorazí je zlomek lidí kteří s ní souhlasí. To platí obecně. Platilo to o protibabišovskejch demonstracích, platí to i teď.
Reálně celkové číslo co chce demisi fialovy vlády budou minimálně statisíce voličů a je dost dobře možný to celkové číslo bude větší než bylo u babiše, nebo i nižší. protože nevíme jak se liší šance že odpůrce bureše půjde na protest na šanci že odpůrce fialy půjde na protest.
Zjednodušovat to na desítky tisíc je ukázka babišizmu z tvé strany, ještě bys mohl říct že to byl koncert aby byla podoba dokonalá.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:51Off-line bombakul  (28/176/75)
Asi se taky pojedu podívat
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2022 v 18:56Off-line primosigh  (103/-/-)
I kdyby se Fialovy ovce musely kvůli energiím mýt ve studené vodě v potoce a ohřívat se u ohně v barelu mezi bezdomovci tak přesto budou svému vůdci a Ukrajině provolávat slávu.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:15On-line ellvin  (23/183/81)
@masturb20 Takhle sis to vysvětlil akorát ty a tobě podobní. A co si o mně myslíte je mi opravdu jedno :sD

@Artenkotorer Ano, demonstrovalo se také v Ostravě v ten samí den. Tak či ona to nic nemění na tom, co jsem tu napsal :-) jestli je těch křiklounů o něco víc, nebo míň, v každém případě, jak jsem už napsal, o vládě rozhodují volby, nikoliv ulice.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:18On-line BussterX  (103/130/150)
Já demisu fialy nechcu, a to su přitom proruský živel v žoldu kremlu a na nočním stolku mám fotku putina 8) získá se tím něco, když současná vláda padne? ne-e... kdo asi přijde místo nich? někdo lepšejší? a kdo jako? máme někoho takovýho? ne-e... tak co jako, neni jedno kdo tam je? zas je to lepší než multimiliardářskej estébáckéj populistickej manipulátor ze slovenska
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:21Off-line bombakul  (28/176/75)
Žeby to bylo lepší se říct nedá když vidím kam sme spadli a furt máme na výběr i jiný strany než babiša. Třeba nočnímůru ale i ten bude lepší než fialka
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:23On-line BussterX  (103/130/150)
Demonácky do vlády jo? (demo jakože demoverze nácků :D) no to mě poser, a to vypadáš tak rozumně... :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:24Off-line bombakul  (28/176/75)
Zato ty si moc rozumě nikdy nepůsobil a tomu odpovídají i tvoje názory
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:25On-line klucinek  (33/176/75)
Cca sto tisíc křiklounů se bylo schopno sejít na Václaváku...a i těch, dle Andreje elvinna,pár desítek tisíc křiklounů stačilo na to aby se tací uvědomělí jako ellvin pokakakali a zalezli brečet pod postel. Místo toho aby před ty křiklouny předstoupil a do očí jim řekl svůj postoj....

PS1 na Srí Lance též rozhodly volby? Ehm....
PS2 a ve volební komisi může bez problému zasedat kdejaká cvičená opice i v počáteční fázi výcviku... takže tim moc neohromíš...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 09. 2022 v 19:32On-line ellvin  (23/183/81)
@klucinek Myslíš si, že z těch pár desítek tisíc křiklounů si třeba já něco dělám? To bys mě rozesmál :sD a co se případného výstupu před nimi týče, tak ten bych považoval za zbytečný vzhledem k tomu, že ta proruská košťata nejsou přístupná diskuzi. To, že by mi ani nebyl dán prostor k nějakému projevu zde snad ani zmiňovat nemusím, že?

PS1: jsme snad Srí Lanka?
PS2: Nepochopil jsi, co jsem tímto komentářem chtěl jemně naznačit. Nevadí :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 20:14On-line klucinek  (33/176/75)
Schválně jsem si zkusil tipnout tvou reakci a do puntíku jsem jí trefil.... klasická učebnicová reakce vysránka až na půdu... všichni reagujete stejně, aby jste svoje slabošství obhájili sami před sebou... evidentně si z těch křiklounů něco děláš jinak bys neměl potřebu reagovat, ono agitovat s letákama u kotlíku s gulášem umí kde kdo...

PS a ani mě nepřekvapilo že mě blokuješ, klasická reakce koblížků, když má někdo odlišný názor tak blok... zatím se tedy právě ty projevuješ jak to proruské koště nepřístupné diskuzi... dík že ses sám umístil do tvé domovské skupiny...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2022 v 20:20On-line ellvin  (23/183/81)
@klucinek To, že svými komentáři reaguji na aktuální dění ještě nic nedokazuje XD a teda opravdu nevím, jak jsi přišel na to, že jsem z těch demonstrantů vystrašený, ale okey. Nechám tě při tom :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 09. 2022 v 21:23On-line i8051  (53/184/97)
Jooo, osmyho rijna chlapci se uz budu pohoupavat na vlnkach nekde v Ionskym nebo pozdeji Egejskym mooori a vydrzim tam az do listopadu. Takze odborare pozdravuju, at neco utratej v mekaci a at nam nepoblejou Vencu ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2022 v 21:59On-line i8051  (53/184/97)
(se ti to vajco nezobrazilo, vol lepsi slova)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2022 v 22:09Off-line artymoj  (46/175/-)
Myslím,že tu nikdo nerozumí politice a situaci v celém světě.Hoši vi nevidíte,že se situace všude zhoršuje a ne zlepšuje?Od přírody po mezilidské vztahy?Hrozí zánik civilizace!!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 09. 2022 v 22:11On-line klucinek  (33/176/75)
Vypusťte krocany.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2022 v 22:11Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
BussterX: "získá se tím něco, když současná vláda padne?" - přestanou vydávat levicovou politiku za pravicovou. Za mě to je zisk vcelku zásadní. Přestane to snižovat šanci že někdy v budoucnu možná budeme mít i skutečně pravicovou vládu.

ellvin: Na srí lance došlo k tomu že vláda udělala fakt d***lní rozhodnutí a to dostalo dost lidí do zoufalí situace a lidi došli k názoru že za to může vláda.
Nemusíme být srí lanka aby se tady opakovalo to co na srí lance. Stačí aby si dost lidí myslelo že za k***ické zhoršení které je dostalo do zoufalé situace může vláda. Minimálně statisíce lidí se bojí že budou v zoufalé situaci (což je dost pravděpodobný) a na tý demonstraci vidíme že z toho viní vládu. I jen těch 70k co tam prej bylo je k***ická masa na defenestraci. Zlehčovat to že reálně jich jsou statisíce je tedy nesmyslné. Takže to že nejsme Srí lanka je úplně vedlejší.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 06:43Off-line sta  (38/-/-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 07:27On-line ellvin  (23/183/81)
@Artenkotorer Nutno zmínit, že v ten den Václavákem projely stovky motorkářů, takže ono kdoví, jak to s těmi sedmdesáti tisíci ve finále bylo a koho všeho započítali :-) jinak, jak jsem už psal, proti Babišovi bylo mnohonásobně víc demonstrujících... hnulo to s ním? On i jeho vláda nepadla, žádná defenestrace se nekonala. Spoustu lidí za své neúspěchy má potřebu vinit všechny a všechno, ale do svého svědomí si nesáhnou. Aspoň to vyplynulo z diskuze na Novinkách, nebo přímo pod sdílenými články na jejich facebookových stránkách. Předem chci zdůraznit, kdybys mě chtěl chytat za slovo, tak tu píšu, že spousty z nich, nikoliv všichni.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 08:53On-line ellvin  (23/183/81)
@masturb20 Pokusil bych se na ten tvůj nesmyslný komentář zareagovat, ale jak vidím, jsi marnej, kluku. Bež si radši zam***t a do světa dospělých se ještě nemotej. Na to máš čas :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 09:11On-line ellvin  (23/183/81)
@masturb20 A že zrovna ty druhým píšeš něco o sebereprezentaci XD už bys měl fakt držet hubu. Co slovo, to perla. V tom negativním slova smyslu, samozřejmě.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 09:48Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Ellvin: Všimni si že jsem použil slova "zoufalé situace" byl někdo za babiše v zoufalé situaci? Zas tak moc ne. Lidi na něj byly nasraní, ale nebyly existenčně zoufalí. Bez toho zoufalství se k***ická masa neutrhne a nepůjde defenestrovat. Na srí lance nevtrhávaly do sídla premiéra když politici prosazovaly zákaz umělých hnojiv a legislativně transformovaly zamědělství na eco, možná protestovaly, to nevím.
Tam vtrhávaly až když se to promítlo do úrody až jim levicová ecopolitika zničila zemědělství a oni se dostaly dost blízko k existenčním problémům z důvodu nedostatku jídla. Za bureše jídlo bylo, lidi nemrzly. Nebylo to zoufalství. Fakt neprotestovalo se ze zoufalství, ani z obav z blížícího se zoufalství.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 09:51Off-line Milan32  (34/-/-)
Čím se zabývají reálně lidi a co stále dokola tlačí média?

https://pravyprostor.net/…1000x565.jpg
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 09. 2022 v 09:57Off-line sta  (38/-/-)
Tak co proboha hledáš na gay seznamce, pokud LGBT je pro tebe "mediální paralelní svět"? Kšá, kšá, propagandisto
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:04Off-line Milan32  (34/-/-)
Duhoví LGBT aktivisti jako Kryštof Stupka nebo Czeslaw Walek nereprezentují české gaye. Neproběhlo žádné hlasování v rámci gay "komunity". Takže tito duhoví aktivisti mluví leda sami za sebe. Jsou samozvaní. Nemají mandát k tomu, aby někoho zastupovali. Nedostali od nikoho pověření. To samé duhové průvody, Prague Pride - těch se taky neúčastní většina českých gayů. Mlčící většina s tím nemá nic společného. Přesto v médiích jsou dokola zváni pouze tito progresivisté a je evidentní, že je tu dohoda, aby se tato agenda tlačila. A obrázek https://pravyprostor.net/…1000x565.jpg dobře ukazuje, že lgbt aktivismus dělají ti samí lidi, co tlačí green deal, ukro fanatismus, atd. Progresivisti, globalisti škodí obyčejným lidem.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:10Off-line sta  (38/-/-)
SPD a proputinovská sebranka vůbec nereprezentuje české gaye. Jste hlasitá, ale velmi malá skupinka na okraji společnosti, zčásti i podplacená Putinem
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:16Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: Myslím že jako někdo do se tu chlubil že chce volit ruskou pátou kolonu co v evropským měřítku nás dostala do současný situace zničením diverzity v energetice nemáš co voličům SPD vyčítat. Příjdeš mi asi tak stejnej...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:21Off-line sta  (38/-/-)
Artenkotorer: Putinovi špioni a propagandisté mají z tebe velkou radost. Je obtížně najít podobného užitečného i***ta, který bude jich tolerovat a podporovat každým příspěvkem. Můžeš se hlásit na ruskou ambasádu, asi dostaneš svých třicet stříbrných za rozvracení republiky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:22On-line i8051  (53/184/97)
Zase resite to, co nikdy nevyresite, misto toho, abyste resili, jak v tom umet zit a nemuset to resit ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:35Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: Myslíš ty putinovy špiony co platili zelený propagandisty co pak tlačili na zavření jaderek a uhelek? Jako někdo kdo se tu chlubil tím že to chce hodit zeleným, či pirátům bys měl šoupat nohama. Můžeš se hlásit na ruskou ambasádu, asi dostaneš svých třicet stříbrných za rozvracení evropské energetiky a vyrobení tak naší závislosti na ruském plynu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:41Off-line sta  (38/-/-)
Jenom díky zelené energetice máme teď alternativu ruskému plynu. Ale pro tebe je to příliš složité, i za třicet let budeš topit uhlím a jezdit smradlavým dieselovým autem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 09. 2022 v 10:52Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: Nemáme. Právě nestabilní obnovitelné zdroje jsou jeden z důvodů proč potřebujeme putinův plyn. Protože neumíme poroučet větru a dešti a musíme proto mít hromadu vyrovnávacích plynových elektráren.

Dřív jsme měly alternativu k putinovu plynu. Jmenovalo se to jádro. Kterou putinovi agenti - zelení jaksi v německu pozavíraly. Teda ještě jim tam zbejvaj 3. Jednu zelená putinova 5. kolona zavře během pár měsíců a ty 2 zbylí plánují jen odstavit a nechat do dubna a natvrdo odstavit až pak. Prej že za ušetření 2% plynu jim to nestojí. Asi putin dobře platí do správných zelených kapes. Které v česku mají tvůj hlas.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 11:38Off-line Fgjk  (21/195/90)
Byla tady jestě jedna alternativa-uhlí
Za celou energetickou krizi můžou zelení šmejdi, který z nás udělali závisláky na ruském plynu...kdyby Německo nezaszavilo jádro, tak se nic z toho, co se dnes děje, neděje...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 12:43Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Fgjk: A frakování. Když by jsme si plyn těžily hydraulickým štěpením v EU, asi by jsme mohly na putina udělat dlouhej nos...

Hmm, která že to putinova pátá kolona byla tak vehementně proti? Ah ano... zelení zase zelení. Si říkám zda existuje v evropě vůbec někdo kdo víc pomohl putinovi než právě zelení. I orbán aby zelený trumfl by snad musel začít rusku dodávat západní zbraně nakoupený od USA a ani to by nejspíš nestačilo!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 12:47Off-line sta  (38/-/-)
Německo zatím má jádro v rezervu a nevyřadilo ho z provozu kompletně. Čím více různých zdrojů, tím líp.

Tuto demonstraci svolali bojovnici proti islámu, rouškám a očkování:
https://www.seznamzpravy.cz/…ahotu-213311

Svět se mění, jenom někteří lidé jsou hloupí a vzdorují všem změnám.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2022 v 13:25Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: "Německo zatím má jádro v rezervu a nevyřadilo ho z provozu kompletně"
A kdy zapnou některý z tuším 14 jaderek jejichž uzavření od roku 2011 tak nějak vydupala putinova pátá kolona, jejíž českou pobočky pobočku chceš volit? Nějak neslyším nabíhání jejich turbín... To by magicky vymazalo potřebu velké části ruského plynu... Hmm stále nic. Asi mám problémy se sluchem...

Místo toho čtu o tom jak zelenej - básní že 2% ušetřeného plynu není důvod pro to nechat běžet zbylé 3 ( https://oenergetice.cz/…uspory-plynu )
Ale to je celkem starý, současný stav podle Spiegel je že definitivně ZAVŘOU další jaderku během týhle zimy a zbylá 2 půjdou milostivě do tý tví rezervy, - sice je odstaví, ale definitivní uzavření bude později, ale protože jaderka není paroplyn, tak nejspíš jde jen o hru na oko. Jádro nejde zapínat a vypínat na počkání a tak nelze používat moc jako rezervu, kterou potřebuješ podle toho jestli fouká či nefouká. Jinak definitivně ty 2 zavřou až v dubnu.
No ale do dubna se může hodně změnit. Třeba do tý doby pověsej putinovu pátou kolonu napříč celou evropou, ale teda nevím koho bys pak volil.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 15:34Off-line sta  (38/-/-)
V životě jsem neviděl takového maloměšťáckého, houževnatého omezence jako ty. Zelená energie je současnost a tvoje uhlí je daleká minulost. Za deset let to uvidíš. Pak postaví fúzní reaktory a tradiční energetika bude k ničemu. Pokrok nezastavíš
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 16:26Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: Tvojoje ideologie je nekompatibilní s realitou. Proto nejsi nic jiného než putinův užitečný i***t s vymytým mozkem.
Btw, jak moje uhlí? Já primárně píšu o jádru.

Za deset let to uvidíš... vážně? Jako fakt vážně? Já ani nevím kde mám začít.
1. energeticky jsme v háji teď kvůli pomateným bláznům jako jsi ty. Argument za 10 let uvidíš, když tuhle zimu tu dost možná budou lidi mrznout a zradikalizují se a kvůli tví ideologii budou volit okamury a bureše (v lepším případě, v horším převrat rovnou) je jaksi k ničemu, když jste vytvořili totálně závislou energetiku na putinovi. Zatím tu končí průmysl a stěhuje se kamkoliv jinam kde je energie levná. Mám pocit že tvůj plán je asi zhruba:
- Zavřeme teď elektrárny co nemáme rádi. Postavíme nestabilní zdroje energie.
- ???
- za 10 let fúze.
Očividně současnost je ??? a též očividně to znamená putinovů plyn. Jinak to totiž nejde. Nějak musíš kompenzovat nestabilitu obnovitelných zdrojů.

2. Fúze, dost se na ni těším. Jenže mi nevíme kdy bude. 10 let jsou nerealistický představy. Než se dostatečně rozšíří počítej s 30 až 50 lety. Stavba nebude rychlejší o moc než u štěpných. Sice nepotřebuješ zas tak moc řešit úniky radiace, ale zas Tokamak je zatraceně složitej. A co do tý doby? budeš tancovat větrný tanec abys přivolal vítr a ohřál si vodu na čaj? Nejsi druid. Nejsi šaman.

3.Uhelná, štěpná a fúzní elektrárna jsou v principu jen a pouze elektrárny tepelné s různým zdrojem tepla. Nic víc nic míň. Štěpná jen vyžaduje dost specifické prostředí kvůli bezpečnosti. Ale fúze zas tak moc ne. Co to znamená?
- fůze je v principu "tradiční energetika"
- Pokud máš dost velkou uhelnou elektrárnu, můžeš ji na tom místě nahradit tepelnou elektrárnou s fúzním reaktorem a využít vodní infrastrukturu té původní uhelný (nebo jaderný). V případě jaderný, nevím proč do budoucna nenahrazovat postupně vyřazované bloky štěpný fúzními. Ale to můžeme dělat až budeme mít tu fúzy. To teď nemáme.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 21:04Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Ellvin (101/-/-)
@masturb20 A že zrovna ty druhým píšeš něco o sebereprezentaci XD už bys měl fakt držet hubu. Co slovo, to perla. V tom negativním slova smyslu, samozřejmě.

No ellvin, já se divím, že ty se nejdeš raději zahrabat pane moralisto sedící u voleb. Jeden z mnoha tvých profilů kde hledáš rychlovky a skrze anál ti jde vidět až do krku pomali není moc reprezentativní :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 09. 2022 v 21:25Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Zelení, Fiala, Babiš...
Nějak se zapomíná, že původcem situace je Putin.
A naše závislost na jeho plynu.
Nevím za koho se "odstřihly" ty alespoň částečné odběry z Norska nebo odkud.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2022 v 22:50Off-line hkboy001  (103/-/-)
Ellvine, tys byval takovej celkem normalni, fajn kluk. Ale co jsi v te Pze, nebo kde, tak meles cim dal vetsi hovadiny. A nejvic me dostava, jak rikas, ze vis “vic”, bo jses soucasti fb skupin apod., o kolovratku z dezolatama, kteryma ti vymyli hlavu nemluve. Tak ti nevim…
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 09. 2022 v 23:02Off-line sta  (38/-/-)
Artenkotorer: najdi si konečně chlapa. Sex je mnohým příjemnější, něž demagogie.

Čeští Zelení nikdy nechtěli zavřít Temelín ani Dukovany. Jaderné palivo máme z Ruska, takže jsi zase mimo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 09. 2022 v 23:12Off-line Fgjk  (21/195/90)
Opravdu máme palivové tyče z Ruska?

Jen mi prosím, tyzeleňáku, připomeň jak vlastně jádro funguje a koli kodpadi za celý rok je? Já jsem již pozapomněl a je vidět, že o tom hodně víš;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2022 v 01:37Off-line Artenkotorer  (35/180/84)
Sta: Největší demagog jsi tu zatím ty. Problém je že plácnout demagogický blud ti zabere 2 řádky, mě jeho vyvrácení několik odstavců.

"Čeští Zelení nikdy nechtěli zavřít Temelín ani Dukovany"
Kdyby to řekli nahlas, tak by jejich šance na to dostat se do parlamentu nebyly nulové, ale záporné. Na co sebraly odvahu je brojení proti novým reaktorům, což demonstruje jejich postoj a skutečné přání dostatečně.

Nádhernou ukázkou tvojí demagogie je: "Jaderné palivo máme z Ruska, takže jsi zase mimo."
Jde totiž zavádějící výrok. Není problém kdo palivo dodává, ale zda jsme jím vydíratelní. Pro vyrovnání nesmyslných snů zelených o obnovitelných zdrojích potřebujeme plyn. Prakticky zelení šílencí jako ty se spoléhající se na 3 nespolehlivé zdroje energie: slunce, vítr, putin. A energie od putina ve formě plynu potřebujeme hodně. Ani plné zásobníky co vím nedokáží pokrýt spotřebu na zimu.

Jak dlouho by jsme musely být odřízlí od čerstvých dodávek paliva aby jsme měli problém? 2 až 3 roky. Na tak dlouho jsme předzásobeni. Docela rozdíl, mít palivo na 2-3 roky pohozený ve skladu vs nebýt schopen dost energie narvat do zásobníků, že? Jedna peletka o hmotnosti 5g je uskladnitelná snadněji než její ekvivalent v 480 metrů krychlových plynu, že?

Zelená energetika nevydrží bez putina zdá se ani 1 zimu. To je důvod proč se v médiích řeší plynovody a ne uran. To je důvod proč putin zadržuje a vydírá plynem a ne uranem. Ví totiž je Uran není páka k vydírání. Třeba Westinghouse dokáže dodat palivo pro obě naše JE (nakonec JETE dřív tuším zásoboval) a jaksi 2-3 roky je dost času a tak ČEZ o dodávkách už jedná. Od putina už nikdy nemusíme vidět ani peletku a energetickou bezpečnost to nijak neovlivní. Přivře kohout u nordstreamu, a začíná se zavírat výroba a stěhovat do číny (a možná i ruska), lidi se začínají bát že nebudou mít v zimě teplo,...

Takže kde jsem mimo?

https://www.idnes.cz/…konomika_maz
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2022 v 09:38Off-line sta  (38/-/-)
Potřebuješ pořádný sex místo nekonečných diskuzí. Pokud bys měl chlapa, už neměl bys čas na demagogii :D

Já nejsem proti jádru a nikdo z českých zelených nevystupuje proti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 09:45Off-line Fgjk  (21/195/90)
A co němečtí zelení...sice nejsou naši, ale jejich vypatlanost nás celkem dost ovlivňuje, hlavně odstřihnutí jádra v reichu...
Je jedno jestli to je Čech, Němec,Rakušan nebo třeba Holanďan...pořád je to zelenej vypatlanej pomatenec;-)
Takže ti to nějak nevychází;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2022 v 09:55On-line ellvin  (23/183/81)
Hkboy001 (15/-/-) NOVÉ
Ellvine, tys byval takovej celkem normalni, fajn kluk. Ale co jsi v te Pze, nebo kde, tak meles cim dal vetsi hovadiny. A nejvic me dostava, jak rikas, ze vis “vic”, bo jses soucasti fb skupin apod., o kolovratku z dezolatama, kteryma ti vymyli hlavu nemluve. Tak ti nevim…
----------------------------------
No... nevíš :-) já nikdy nesdílel názory dezinformátorů, kteří se v době lockdownu přirovnávali k Židům a na trička si dali symbol oné žluté hvězdy s textem "neočkovaný" jen proto, že si nemohli jít ožrat držku, protože nebyli očkovaní, nebo šířili nesmysly ohledně vakcín, a proruské chátry, která má až úchylnou radost z toho, co ruští vojáci páchají na Ukrajině. Tohle jsou u mě dezoláti, kterým toto označení plným právem patří. Jsem člověk, ne zrůda, abych s takovými jedinci sympatizoval. A že tě dostává, že vím o těch dezinformátorech víc? Zkrátka se o toto téma zajímám více do hloubky, a díky té nejmenované skupině vím i zákulisní informace z jejich soukromého života, díky kterým mi dává ta jejich činnost větší smysl.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 09:59On-line ellvin  (23/183/81)
@masturb20 Ty nechápeš vůbec nic, ale u tebe mě to nijak nepřekvapuje :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2022 v 13:36On-line i8051  (53/184/97)
A neni nahodou tahle planeta modra? Proc ji budeme barvit na zeleno? ... :-)
07. 09. 2022 v 14:40Off-line hkboy001  (103/-/-)
Ellvine, jses teda fakt dobre zpracovanej… :(
Skoro ti ani nepreju to prozreni, ktery jednou nutne musi prijit. Tvoje agresivita se prehlidnout ale neda. Na druhou stranu, nejsi vyjimka, agresivnich presvedcenych je cim dal tim vic, jak na sebe narazeji jejich absurdni predstavy o fungovani sveta. Ti, kteri v poslednich dekadach ovladli verejny prostor a urcuji, co si kdo smi a nesmi myslet, jak se ma zit…
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 09. 2022 v 15:08Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
On je spíš decentně přeplý, stačí vidět nějaké video s ním, zvláštní škola minimálně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 09. 2022 v 10:04On-line ellvin  (23/183/81)
@hkboy001 To je velmi jednoduchá interpretace, ale od patnáctiletého děcka neočekávám nějaké oslňující odpovědi. Víš co je nejlepší? Prostě nebýt č***k a nekecat pořád dokola, že jsme se nechali zmanipulovat těmi, co ovládli veřejný prostor. Chápu, že pro někoho jako ty a tobě podobní je tento argument jediným, který můžete neustále flusat dokola, ale lidé, kteří nemají v palici úplně nasráno, si umí najít odbornou literaturu, vědecké publikace a DŮVĚRYHODNÉ zdroje. Ale když jsme narazili na to téma pravdy, o které stále mi zaslepení ještě nevíme... kdy ty vámi zmiňované pravdy vyjdou na světlo? Už dva roky blábolíte, že každou chvíli... a ono pořád nic XD
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 09. 2022 v 10:28Off-line dejvy  (25/176/72)
...by me zajímalo, co za vědecké publikace jsi přečetl, dědo, ty.
Slovník máš vymazlený (Ottův to tedy opravdu není).
Nazdory tomu, jak TY VÍŠ, štěstím a pochopením zrovna taky nekypíš.
Ty pravdy, který ty pořád ještě neregistruješ, "vycházejí na světlo" neustále, žiješ je každým dnem. Místo toho, aby bylo líp a líp, jak byli postupně konzervativci vytlačováni z toho veřejnýho prostoru (čemuž ty moc ev. nerozumíš) tak je globálně hůř a hůř, všiml sis toho? Čím to je, když vládnou ti lepšolidi, co mají recept na úplně všechno, že?
Špetka sebereflexe, aj tej pokory by ti nezaškodila.
Jak píše ta patnáctka, ty až prozřeš...
(btw. od té patnáctky by ses asi mohl lecčemus přiučit i ve vyšším věku, člověk se vyvíjí neustále, pubertou to nekončí ;-) ).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 09. 2022 v 10:49On-line i8051  (53/184/97)
29 lety "mladik" bude rikat 22 letemu dedo ... legracni :-) nicmene nechci ti brat iluze, ale zrovna ellvin to ma v hlave dost srovnany, nenecha se utahnout na nudli a to, co pise, ma hlavu a patu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2022 v 11:00On-line ellvin  (23/183/81)
@dejvy A čemu bych se od něj tak mohl přiučit? V opakování stejných frází pořád dokola? Třeba to, jak mi řekl, že jsem jeden z těch, který se nechal zmanipulovat médii bylo naprosto mimo mísu stejně, jako tvé tvrzení, že štěstím a pochopením nekypím. To ty opravdu nemůžeš posoudit. A ty vaše "pravdy"? K tomu snad ani nemá smysl se vyjadřovat XD všichni opakujete ty stejné fráze, že jsme zaslepení médii, že se pravdu dozvíme brzy... což mimochodem tvrdíte už dva roky a pořád se nic neděje. Od vás se tu pravdu, kterou vy (dle svých slov) už dávno víte, stejně nedozvíme. Vždy přijde odpověď typu: "kdo hledá, najde", "kdo ví, ten ví", nebo "stačí neposlouchat média". Někteří nás narovinu pošlou do p***le. A víš ty co? Tyhle reakce mě ani nepřekvapují. Ono když někdo nemá argumenty, tak pak lze své názory jen těžko obhájit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 09. 2022 v 11:37Off-line dejvy  (25/176/72)
Křišťálovou kouli zrovna úplně nemám, abych odtušil, že 101=22 (což možná lecos nakonec vysvětluje, minimálně dává šanci na posun).
A iluze mi brát nebudeš, neboj, zvykl jsem si používat svojí hlavu a jednou "dobře míněnou radou" mě zrovna nepředěláš.
Spíš mám teď obavy i o tebe, jestli jseš si jistý, že nejsi přivázaný na stejné nudli, protože jestli ti nevadí "zdroje", na kteých vaří ellvin (fb skupiny, "už delší dobu se zajímá" atd.), tak je to zarážející. Asi ti spíš budou konvenovat jeho názory, ne že by to měla být ta "pravda".
Zvlaštní, jak někomu nevadí ta nekonzistence, jak nedokáže srovnat vývoj ve světě v posledních 3 dekádách (dejme tomu), s tím kdo je u moci (klidně globálně). Podstatné je, že zrovna teď mi ta "pravda" sedí.
Tak hlavně, že naše (nejen) země vzkvétá. Dál se plácejme po ramenech, jak to dobře děláme.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 09. 2022 v 11:52On-line ellvin  (23/183/81)
@dejvy No... nechápeš vůbec nic, akorát kolem sebe roztomile kopeš nohami, to je celé. Nic víc, nic míň. Své jsem k tomu napsal, ty jsi to tak trochu překroutil... točíme se v kruhu a nemá smysl toto téma zde více rozebírat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2022 v 11:55Off-line dejvy  (25/176/72)
I8051 ještě jsem mrknul na tvůj profil :-).
Člověk by řekl, že podstatou člověka bychom měli mít celkem hodně společnou řeč, takže i vzhledem k tvému věku, kdy ty máš co porovnávat z vlastní praxe, mě napadá jediné vysvětlení té "nudle" - Praha. Naštěstí už tam nežiju (potřebuju mít mj. vztah i k místu, kde žiju, tam to prostě nešlo), ale v posledních letech si všímám, že kam přijde pražák a pustí pusu na špacír, nedá se to poslouchat a všichni raději mlčí, nebo odchází. Zajímavý fenomén, který byl cítit víceméně z každé evropské metropole už před x lety. Holt se velkoměsta líp ovládají... My, z kraje F.L.Věka si zůstaneme u svého, v této době již nepokrokového, konzervativního :-))).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 09. 2022 v 12:19Off-line dejvy  (25/176/72)
Ellvin
Co čert nechtěl...
Už jsem to tu vypnul, abych se hned vrátil, když jsem viděl reklamu na další díl knihy Proměny života na Echo. Samozřejmě i vzhledem k tvému věku nevěřím, že jsi kdy jakou "vědeckou publikaci" zrovna ty četl (fakt se tě nechci dotknout), ale tohle by se ti mohlo líbit. Je to hodně čtivé, jsou tam rozhovory s reálnými, známými, ostřílenými matadory z hodně širokého světonázorového spektra a knihu nevydal "někdo z internetu", ale má svého autora. Každý si tam najde toho svého oblíbence, zazní tam opravdu hodně a je jen na čtenáři, jestli mj. zůstane tak skálopevně přesvědčený o svý "pravdě".
A co čert nechtěl? V upoutávce je část rozhovoru s "nějakým Rusákem", to by se ti mohlo obzvlášť hodit.
Fakt zainvestuj (nejlíp do obou dílů), jednou se ti to vrátí...
https://echo24.cz/…-nezautocime
09. 09. 2022 v 12:24On-line i8051  (53/184/97)
Jeziis dejve, o me obavy mit nemusis, ja jsem bezobavovej. Ja zadny FB skupiny nectu, protoze nemam zadny socky, ale radeji ziju v realite. A ackoli jsem geograficky od narozeni z Prahy, uz jsem hooodne daleko od centra. A tady uz premejslime, jako na vesnici a umime se o sebe postarat ... :-)

Jinak jo, vyvoj ve svete vnimam asi jako kazdej, protoze ovlivnuje i me. Ale ja se v zivote vzdy misto stenani, jak je svet a zivot spatnej, spis snazil v nem fungovat a udelat si ho lepsi tak, jak jsem chtel sam. Ne za pomoci statu, vlady nebo nekoho, ale za pomoci sama sebe. Pak nemusim nic svadet na nekoho, ale muzu si to svest na sebe. No neni to lepsi? :-)

dejvy (29/-/-)
Křišťálovou kouli zrovna úplně nemám, abych odtušil, že 101=22 (což možná lecos nakonec vysvětluje, minimálně dává šanci na posun).
--------
Presne jsi to napsal, zde vidis, jak jsi skocil na dezinformaci a nezjistil sis opravdu to, jak to je. Takze se mas kam posouvat ... :-) (hele, soryjako, musel jsem :-)
09. 09. 2022 v 13:04Off-line dejvy  (25/176/72)
Ok, tak aspoň tak ;-). A jestli je to lepší? Do jisté míry jo, ale je to prostě relativní, nežijeme tu sami a ať chceš nebo, vždycky budeš využívat toho, co tu nechali ti předešlí...

Btw. Nakluky.cz jako tedy dezinformační platforma? (taky jsem musel... :-) )
09. 09. 2022 v 13:22On-line i8051  (53/184/97)
Jo, tady je to plny dezinformaci, zase je to krasne prostredi na studium lidskych mysli ... :-)

Btw vlastne jsem trosku kecal, ze od statu nic nechci, vcera jsem totiz dal dalsi zadost o dotaci 205k na FVE, takze ted chci ... :-)
09. 09. 2022 v 23:34Off-line dejvy  (25/176/72)
Jo, to ano, pestré to tu je, o tom žádná. A jak zjišťuju, někteří to tu mají za druhý domov. Náhradu hospody. Náhradu fejsu. A asi i náhradu životního partnera...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload