Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Transgender Američanka se cítí být vlkem

07. 09. 2022 v 19:13Off-line Anonym
Naia Ōkamiová z amerického Seattlu se cítí být vlkem. Ačkoliv dle svých slov občas vyje, nasazuje si vlčí ocas či uši a ve volném čase tráví čas ve vlčích rezervacích, tvrzení některých lidí, že je duševně nemocná, odmítá, píše deník Daily Mail.

Osmadvacetiletá Ōkamiová, která je rovněž transgender člověkem (osoba, jejíž genderová identita není v souladu s biologickým pohlavím, které jí bylo určeno při narození, pozn. redakce), se se svým osobním příběhem svěřila v rozhovoru pro podcast s názvem I've Got News For You spadající pod australský zpravodajský web News.com.au.

O tom, že má „duši vlka“ Ōkamiová dle svých slov začala lidem ve svém okolí říkat, když jí bylo 10 let. Poté prý strávila roky hledáním své identity, než se setkala s anglickým termínem „therian“, jenž označuje lidi identifikující se jako zvíře.

„Duchovně a psychologicky se identifikuji jako vlk", svěřila se Američanka, která občas vyje, nasazuje si vlčí ocas či uši a ve volném čase dobrovolničí ve vlčích rezervacích, aby navázala bližší kontakt se svým oblíbeným zvířetem.

https://www.novinky.cz/…ita-40407997
07. 09. 2022 v 19:22Off-line Mutant  (24/172/60)
Awww. Zlaté.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Já se identifikuji jako lednička, mám duši lednice a cítím potřebu být naplněn žrádlem.... každý kdo má pochopení pro moji identitu nechť neprodleně zakoupí kilo balkánských sýrů a pošle je na adresu redakce 8)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:27Off-line bombakul  (29/176/75)
Vlci sou plaší a lidí se boji tak ať zůstane v rezervaci a do civilizace ať už nikdy nechodí
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:36Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Dřív, když si někdo umanul, že je Napoleon nebo Jana z Arku a nenechal si to vysvětlit, tak prostě přijeli chlapi v bílých pláštích, chytili ho a zavřeli někam do místnosti bez kliky zevnitř, dokud ho to neprešlo. A mezitím ho soud zbavil svéprávnosti a určil mu opatrovníka.
Dneska takoví pošuci chodí po ulici, dávají rozhovory a chtějí se považovat za něco normálního.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:39Off-line whovian  (27/179/63)
Autor článku na novinkách: Martin Vlk :D
07. 09. 2022 v 19:41Off-line hrzd  (24/194/85)
Já četl z prvu vlak :D vlk, to už není transgender, ale transněcozoofilního
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:45Off-line bombakul  (29/176/75)
Ne ale jestli chce být vlk tak ať tak žije. Jinak je to jen herečka co chce bez práce vydělat a takový patří do pracovních táborů ideálně
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:45Off-line hrzd  (24/194/85)
To je otázka, jestli nenapadá náhodné lidi a nekouše je do zadku :P :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2022 v 19:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Bombakoule nedostals v poslední době nějakou sportovní obuv od někoho? co? třeba kopačky? :D:D jsi nějaký nevrlý :D
07. 09. 2022 v 19:49Off-line Fgjk  (21/195/90)
To je celkem vtipný...já se zase identifinuju jako pán světa;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 20:41Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Treska: dokud nedělá nějaký nepřístojnosti (třeba nekouše lidi nebo nevykonává potřebu na chodníku) tak tím sice nikomu bezprostředně neubližuje, ale takovej člověk to prostě nemůže mít v palici v pořádku. A má takovej člověk mít třeba volební právo nebo právo neomezeně nakládat s majetkem? A celkově právo svými rozhodnutími ovlivňovat osudy druhých (například nějakou d***litou ohrozit rodinný majetek)?
Třeba já, jako nezletilý majitel nemovitostí, jsem s nimi nemohl pořádně nic dělat (prodat, pronajmout, přikoupit...) bez souhlasu opatrovnickýho soudu, protože v očích zákona jsem k tomu nebyl dostatečně vyspělej. A jakkoliv ze sebe nechci dělat žádnýho génia, tak i v těch čtrnácti letech, kdy jsem to všechno přebral, jsem to měl v hlavě srovnaný tisíckrát líp, než nějaká pošahaná pizda, která je sice podle zákona svéprávná, ale myslí si, že je vlk.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 09. 2022 v 20:52Off-line cervix  (36/174/72)
Američani už neví roupama coby ... :-}
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 21:47On-line Seals17  (31/177/65)
Tohle je úplně ujetý.
Jsi žena /muž nic jiného není .
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
07. 09. 2022 v 22:46On-line Lolitak69  (22/171/62)
Z toho článku vyplývá, že je to fungující součást společnosti a nikomu tím neubližuje. Tak nevidím důvod proč jí zahrnovat nenávistí a výsměchem. Každému z nás to může být úplně jedno.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2022 v 23:46Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Nie je to si ani klinický prípad zoentropie, konkrétne lykantropie, slečna asi len chce byť zaujímavá. No podarilo sa, minimálne jeden plátok zaujala, je asi uhorková sezóna.
Ináč je to maximálne zaujímavá téma v rámci psychiatrie, okultizmu a šamanizmu, čoby nie, len to by sa nemohlo odohrávať v tom súčasnom hlúpučkom trende xyz orientácií a rodových blábolení. Ináč, ja sa necítim byť myšou, ja SOM myš;)

MODLITBA MYŠKY
Som také sivé nič
s večným hladom
po pokoji.
Ó, môj Bože,
kto mi pomôže?
Striehnu na mňa
na každom kroku.
Na každom rohu
nič dobrého ma nečaká.
Ako to môžu
vyčítať myši, že je len myš?!
Veď Ty si ma stvoril!
Nuž dopraj mi raz
bezpečnú skrýš
ďaleko od pazúrov
diabla s uhrančivými očami
Amen!

Carmen Bernos de Gasztold
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 09. 2022 v 01:04Off-line bombakul  (29/176/75)
Bustere proč bych měl být nevrlej?
08. 09. 2022 v 02:27Off-line panskrt  (48/178/81)
No nevím, pokud na to dostane razítko, může být na odstřel :) Je to pár let, co si nějaká slečna brala za ženicha lustr, na párty bych nezval ani jednu, ale proti gustu ....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2022 v 13:02Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Lolitak - určite nikoho nezahŕňam nenávisťou, ba ani výsmechom nie, ale pranierujem stav našej spoločnosti, kedy je takéto niečo vnímané ako normálne, v istých kruhoch priam oslavované ako úžasný príklad "inakosti". Ak by slečna chcela, mal by jej skôr niekto poskytnúť pomoc - nie elektrošoky nasilu, samozrejme ;) nie sme v 50. rokoch. Je ľahké mať všetko v paži, v zmysle ži a nechaj žiť, veď sa nás to nijako netýka. Ale ja som pracoval s deťmi a mládežou a ajhľa, kvôli Tiktoku začalo byť odrazu populárne, že každé tretie pubertálne dievča v triede bolo trans alebo aspoň non-binary. Jasné, že ich to po čase prejde, ale na psychiku to určite nie je fajn. Z ema si svojho času takisto robil každý srandu, ale nik neriešil, že sa pubertiačky rezali len preto, lebo to bolo cool (teraz nehovorím o poruchách a skutočných problémoch).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 09. 2022 v 13:52On-line Lolitak69  (22/171/62)
MysiakPipo: Já taky pracuju s dětmi a můžu ti s jistotou říct, že za drtivou většinu těchto problémů můžou rodiče, kteří jednoduše neví jak si vychovat své vlastní děti tak, aby se v dnešním světě dokázaly orientovat. Fakt za to nemohou tzv odchylky. Navíc já neříkám že je to normální, protože normální je to, co je většinové. Ale slovo normální opravdu není synonymum pro dobré a nenormální není synonymum pro špatné. Pokud je jedinec dobře vychovaný a způsobilý, odchylky ve společnosti na něj nemají jakýkoliv negativní vliv.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2022 v 13:57Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
S tým úplne súhlasím a netvrdím nič iné. Len dodávam, že za to môžu hlavne módne vlny a trendy, pretože ľudia, špeciálne mladí ľudia, radi napodobňujú a sú ľahšie ovplyvniteľní.
08. 09. 2022 v 14:20On-line Seals17  (31/177/65)
Tyhle psychicky narušený lidé kazí pověst gayům bisexuálum. Většina lidí spojuje s námi a koukaji na nás jak na odpad.
Dost tyhle tolerance brečenim . Pohlaví jsou dvě žena /muž nic více není .
Trans atd je nemoc a konec debaty. Ukaž my transsexuální mravence . Když říkají tento je normální v přírodě. Normální v přírodě je homosexualita/bisexualita nic víc .
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
08. 09. 2022 v 14:34Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Takto: lolitak má pravdu v tom, že norma je vlastne len väčšina. Preto radšej hovorím o prirodzenosti/neprirodzenosti. Spoločenské návyky a konvencie bokom, myslím to čisto biologicky. Už aj homosexualita/bisexualita je aberácia. Odchýlka. Prirovnám to k ľavorukosti. Rôzne fetiše a pod. to už sú úchylky, čiže parafílie.
Transsexualita je ale preukázateľne vrodená záležitosť, za to nikto nemôže. Ja som skôr hovoril o tom, že vďaka sociálnym sieťam začalo byť naozaj populárne označovať sa za inak sexuálne orientovaného alebo skôr rodovo orientovaného. Móda. Možno taký každý piaty užívateľ v istej vekovej a spoločenskej kategórii, kebyže sa to spriemeruje, mal v kolonke non binary, trans, pansexuál a podobne. A to, ako vieme, je blbosť, štatistika a gaussova krivka nepustia. To ale neznamená, že transsexuáli nie sú a autenticky to tak neprežívajú. Jestvuje aj nepravá transsexualita, často napríklad sa vyskytuje v spojitosti s hraničnou poruchou osobnosti. A to je presne to, nevieš/nevieme či má slečna nejakú psychickú poruchu alebo len chce byť vplyvom trendov zaujímavá (to si osobne myslím ja), alebo, ak do toho vnesieme závan ezoteriky ;) možno má v sebe naozaj kúsok vlčej dušičky ;)
13. 09. 2022 v 16:14On-line Seals17  (31/177/65)
Všimli jste si že tohle je jediná seznamka kde někomu vnucují politický keci podle toho jak se to nějaké straně hodí.
A plno jiných uchylaren jako tenhle článek
13. 09. 2022 v 20:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Kto potrebuje vyhnať nejakého démona nech sa ozve xD
13. 09. 2022 v 21:10Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Já jsem si sealsi zase všiml, že když sem dá nějaká anonymní nula článek o někom, kdo nikoho jiného nezajímá (ať se každý cítí, čím chce), tak je tu příspěvků, jako kdyby tu dávali něco zadarmo.
15. 09. 2022 v 07:20Off-line hkboy001  (103/-/-)
Proc me tyhle americky gender sracky nijak neprekvapuji…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload