Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju tě

12. 11. 2013 v 12:36Off-line Anonym
Po jak dlouhý době ste řekli svýmu partnerovi že ho milujete? Myslíte si že to bylo akorát, brzo? nebo snad pozdě?? :)

přijde mi to už jako strašně otřepaná fráze, kterou každej truhej ňouma zneužívá.. co vy na to?? :)
12. 11. 2013 v 12:57Off-line igni  (36/192/130)
Svemu ex sem to rekl asi po tydnu psani, ani sem ho nevidel nazivo a byla to pravda, opravdu sem to tak citil a to az do konce vztahu a jeste po nem. nevim jestli to lidi zneuzivaji, ja osobne sem hodne otevreny a proste kdyz to tak citim, reknu to. ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2013 v 15:40On-line igy  (38/173/81)
Pokud myslíš doslovně to "říct partnerovi", tak by to mělo být na úplném začátku, když se stává partnerem. Jaký jiný důvod než láska by k tomu měl být? :))
Jinak bývalému jsem to neřekl nikdy, a proto je bývalý. Prostě to nebylo ono a celou dobu jsem to cítil. Současnému jsem to řekl, právě na začátku vztahu, půl roku od seznámení následovaném intenzivním kamarádstvím.
Otřepaná fráze to možná je, ale je tak výstižná, že si neumím představit použít ji jen tak na někoho. Ale je fakt, že teď už ji moc neopakuju. Zato oslovení "lásko" používám několikrát denně :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload