Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Knihy

12. 11. 2013 v 21:17Off-line Anonym
Neviete kde by som stiahol knihy online ? :) samozrejme ze zadarmo :P
12. 11. 2013 v 21:22Off-line igni  (36/192/130)
Google. primo nejakych serveru taky par je. v anglictine samozrejme vic. ale doporucuji zadat jmeno knihy + pdf a neco to najde ;)
12. 11. 2013 v 22:03Off-line Georg  (40/175/56)
Hrůza to není !
12. 11. 2013 v 22:51Off-line igni  (36/192/130)
Ja nevim, ja treba knizky co si stahuju do kindlu, tak mam i doma v knihovne. a nechapu, proc bych mel znova platit ty nehorazne penize co za ebooky chteji, kdyz uz sem si to jednou koupil. PS: pozadovat za nove ebooky stejne jako za tistene knihy mi prijde nehorazne, protoze vyrobni, distribucni a skladovaci naklady jsou u nich v podstate nulove v porovnani s klasickou knihou. A jsou taky knizky, ktere proste nejdou koupit, protoze uz se netisknou ;)
12. 11. 2013 v 23:14Off-line igni  (36/192/130)
Sou knihy, ktere proste koupit nejdou, protoze jejich autori nedovolili dotisk, pripadne to neni v zajmu tiskarskych spolecnosti. a ne neni to o elektronizaci. naopak, doma knihu ctu vzdy tistenou, ale kdyz nekam jezdim, tak vzit si kindl, co zabira malo mista a vazi i s protector obalem 350g nebo obrovskou knizku v pevne vazbe co ma pres kilo je obrovsky rozdil ;)
13. 11. 2013 v 01:08Off-line vymalovanazed  (29/179/-)
Ne čtečko. Ano skutečná kniho, ty která voníš.
13. 11. 2013 v 01:17Off-line igni  (36/192/130)
Vymalovanazed: ne ctecko rekni ve chvili, az se budes muset prokousavat tisicema stran elektronickych dokumentu :D pak bud reknes ne ctecko, nebo ne ocicka, ale chapu tvuj sentiment, ver mi, mam slusnou knihovnu opravdov\ch knih ;)
13. 11. 2013 v 16:29Off-line Likaini  (25/-/-)
Čtečky jsou zlo, za chvíli budeme mít stroje na všechno a nechci vidět, jak to dopadne...

Už jenom čekám, až se vynaleznou čtečky s vůní pro ty, kteří chtějí knihy při čtení cítit...
16. 11. 2013 v 21:18Off-line defconist  (34/172/65)
Pokud ti nevadí knihy v angličtině, zkus projekt Gutenberg. Je to legální a zdarma.
16. 11. 2013 v 21:42Off-line Charles2300  (32/183/85)
Gumboy19
Tak to doufam, ze mas originalni windows :-D
17. 11. 2013 v 13:49Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Ne všechno je pirátství! Autorský zákon platí jenom po určitou dobu od smrti autora, takže některé starší věci si můžete stáhnout naprosto legálně třeba na stránkách městské knihovny v Praze (viz http://www.mlp.cz/…/e-knihovna/)

Stejně tak se dají plné texty knih najít třeba na téhle odnoži wikipedie: http://cs.wikisource.org/…C3%AD_strana
17. 11. 2013 v 19:25Off-line klucinek  (33/176/75)
Gumboy ptáš se proč když má knihu ve fyzické podobě proč jí má i v elektronické. Vysvětlím ti to z mé praxe. Já také nemám rád knihy v elektronické podobě i když jich mám v počítači stovky (vše to jsou samozdřejmě technické knihy, dokumentace atd.). Tyto knihy mám i ve fyzické podobě a to proto že když někam jdu a ke spoustě vybavení bych měl sebou nést ještě 10 knih o váze kilogramu asi bych u toho zdechnul a tak si vemu notas a tam mám vše potřebné. A pokud potřebuju déle s touto knihou manipulovat otevřu si její fyzickou verzi, jenže vyhledávat v knize o 1500 stranách je trochu zdlouhavý, proto si jí otvřu na monitor kde mi počítač vyhledá kýžený výraz a ten si potom nalistuju v knize fyzické, takže proto vlastním knihy v obou verzích. A to že jsou i nelegální, bohužel nemám na to abych zaplatil 30 táců za dokumentaci ve které stejně žádné know how není zaznamenáno....
21. 06. 2017 v 20:37Off-line ozvien  (73/-/-)
Výhledově budou knihy stále ustupovat jelikož mladá generace nečte. Abych se jich vůbec zbavil, měl jsem to štěstí, že přijel z antikvariátu v Dlážděné a za to všechno mi dal 4500. Bohužel, mladá generace ve své většině má docela jiné starosti a technika se stále dere kupředu a za patnáct let bude mnohé docela jinak. Technika v mnohém ohledu se stane nepřitelem lidstva.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 06. 2017 v 22:04Off-line MatyC  (23/-/-)
Proč by někdo nemohl číst v této době? Na matu***u si alespoň každý přečte pár knih, existují čtečky knih. Lidi píšou, to co říkate, ozvien, je blbost. Novinka, která se postupně dostává do čech jsou audio knihy, kdy slavní lidé (spíš dabéři) čtou knihy, a člověk si je za pár korun může koupit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 06. 2017 v 07:36Off-line Vig  (34/185/77)
Ozvien: Blbost, mladí furt čtou, stačí se koukat kolem sebe. Třeba kolik mladých v šalině vytáhne knížku z batohu během cesty. To stejný můžu říct já o starších, že nečtou. Pokažde se divili a první větou že tak moc čtu a druhou větou z nich vypadne že oni četli naposledy před třiceti lety. Kdyby mladí nečetli, tak se tolik knížek nevydává. Když jeden vleze do knihkupectví, tak tam vidí hlavně mladý lidi nakupovat. Skoro vždy platilo, že pravidelně čte jen tak pětina populace
22. 06. 2017 v 17:58Off-line Alda29  (36/192/90)
S tou tištěnou a elektronickou verzí, to je podobný jak s hudebními nosiči. Když budu mít LP desku nebo kazetu a chci si stejnou nahrávku pořídit i v elektronické podobě (bez toho, aniž bych musel staré nosiče přímo digitalizovat já sám), musím za to zaplatit znova.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload