Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nedokážu v sobě potlačovat vnitřní děvuchu

19. 09. 2022 v 23:14Off-line Anonym
Je to tady. Sakra. Nikdy jsem nečekal, že se tu někdy budu svěřovat... no nic. Mám už skoro pětiletej vztah. Vytáhnul mě ze sraček, pomohl mi dát se psychicky dohromady a vymanit se z toxicity mojí rodiny. Už to pomalu začíná připomínat dvacetiletý manželství, jeho potřeba sexu je jednou za týden, občas klidně jednou za 14 dní, moje potřeba je tak jednou denně minimálně. Navíc když už na to dojde, dá jedno kolo a je konec, už se mu nepostaví. I po těch pěti letech mě pořád rajcuje, já jeho už asi moc ne. Moje pokusy o svádění (prádlo, hračky, apd.) nepomáhají. Ani už ten sex sám od sebe nevyžaduje. Vždycky si ho musim vyžebrat já. Jenže po citový stránce všechno klape, udělal by pro mě snad všechno, jen ten sex kulhá… Jsem jak Billie ze Sex/life. Mám partnera, kterej je z 85% perfektní, a těch 15% chybí. Jenže občas, nejčastěji během konfliktů, převáží těch 15 a já mám chuť na důkaz svojí volnosti jít, a vyspat se s jinym. A zkrátka… prostě mi chybí ten skvělej sex. Ten adrenalin. Ta eufórie. To, když vás někdo touží dostat z oblečení a na místě vás vojet nebo se nechat vojet. Ten pořádnej fyzickej kontakt.

Je to prostě obrovskej vnitřní konflikt. Rád bych s ním zestárnul, jenže zároveň vim, že pokud to takhle bude pokračovat dál, asi to už nevydržim. A já vlastně nevim, co dělat dál. Viagru brát nechce, c**k ring zkusit nechce, náš sexuální život měnit nechce. Maximum pro něj je to, že mi teda vyhoní nebo nedejbože v*****í, aby se neřeklo. Jenže mně to prostě nestačí, a on to po mnoha upozorněních ví. Na sex prostě musí mít náladu, a taky Měsíc musí být v úplňku a venku nesmí být moc vlhko. :D Jenže ho nechci opustit jen kvůli sexu, ale zároveň se nechci pelešit jinde za jeho zády. A v případě rozchodu ani nemám ke komu na přechodnou dobu odejít. S rodinou nemám dobrý vztahy a už s nimi nechci sdílet domácnost. Co byste dělali v mojí kůži?

Prosím o seriózní odpovědi.
19. 09. 2022 v 23:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 25 lety když mě ještě bral hodně sex, na tvým místě v týhle situaci bysem mu asi občas zahnul... ALE kdybych před těmi 25 lety měl ty zkušenosti co mám dneska, tak bysem se ho držel jak howno košile a rači bych si honil na hajzlu jen abych o něj nepřišel... jenže ke všemu se člověk dopracovat musí SÁM... už teď vím, jak se rozhodneš a jak to pak asi dopadne se dá domýšlet... všechno má svůj čas a každá životní etapa s sebou nese poznání, který je nepřenosný... tak gud lák 8)
20. 09. 2022 v 08:52Off-line Anonym
No… právě že rodiče spolu kvůli nevěře nejsou, ikdyž to bylo spíš vyvrcholení jejich otřesnýho vztahu a nešlo ani o ten sex, spíš o to jak si navzájem ublížit. A právě jejich cestou jít nechci, protože tim rozbili celou rodinu. A když řikám celou, tak opravdu celou. :) No prostě… Pořád si dávám pro a proti, snažim se nad tim racionálně přemýšlet, ale prostě pak stačí chvíle iracionálních myšlenek, a jsem zpátky na začátku. A na intuici se spoléhat nemůžu, ta mi radí utíkat v jakýkoliv těžší situaci. :|
20. 09. 2022 v 09:10Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Sám jsi si vlastně odpověděl: 85:15%
Jasně, vášnivý sex je fajn, ale není to všechno.
20. 09. 2022 v 09:27Off-line primosigh  (103/-/-)
Ve vztahu nikdy nebudeš mít 100%. Máš 85% a hledáš těch zbylých 15%, ale až se ti ten vztah z tohoto důvodu rozpadne, tak si uvědomíš, že jsi vyměnil 85% za 15%.
20. 09. 2022 v 10:03On-line WileECoyote  (34/178/-)
Znám dva páry, které to vyřešily tak, že si našli třetího a druhý pár, a tak nějak jim to funguje už roky. Já ale hledám spíš monogamní vztah a doufám, že tohle nebudu muset řešit. Řešení ale je, a dá se to i bez tajného zahýbání nebo rozchodu a hledání.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2022 v 12:42Off-line MusicVampire  (23/194/-)
Jak už tu padlo několikrát, opravdu chceš vyměnit přítele/eventuálně manžela kvůli tomu, že pokulhává sexuální stránka? Řekněme, že se s ním rozejdeš, začneš si užívat, ale co potom? Bude ti 30, 40, 50 - už dalšího partnéra na vztah třeba ani nenajdeš a když, nebudeš tak spokojen jako teď se stávajícím. Opravdu to za to stojí?
Na jednu stranu ti rozumím, většinu času jsem horny aswell, ale rozhodně bych si - jak tu někdo napsal - raději vyhonil na záchodě a měl stabilní vztah, milující osobu než si užívat a pak nakonec zůstat sám a neštastný. Každý strůjce svého štěstí, zkus si sestavit pro a proti, co všechno získáš a naopak ztratíš. Koneckonců jen ty sám víš, jaké to teď je, co k tomu předcházelo atp. Rozhodně bych mu nezahnul za jeho zády, sám osobně vím, že tomu druhému bych nevěru neodpustil. Zklameš jednou, zklameš víckrát.
Hodně štěstí. ;)
20. 09. 2022 v 12:52Off-line supervisor  (18/181/70)
To já si můžu o 5ti letým vztahu zatìm nechat jen zdát :p
20. 09. 2022 v 13:48Off-line Peta80  (43/187/-)
Hele Anonyme, a netlačíš s tím sexem na něj moc? Ono pokud člověk není vyloženej subík, tak u (většiny) lidí tlačení na sex dokáže tu touhu pěkně zabíjet...
20. 09. 2022 v 13:56Off-line Peta80  (43/187/-)
Pane supervajzr, a člověk by řekl, že tu o mladou náctku bude přehršel zájmu. :)
20. 09. 2022 v 14:00Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
V 16 letech by bylo spíš podezřelý, kdyby ten pětiletej vztah už měl.
20. 09. 2022 v 16:47Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jezino ty jsi fakt tak jednoduchej tvl. :D kam až zajdeš aby jsi se pokusil být vtipný?
A když už tak tomu co má Bussterix se říká "Bílý sex" a toto označení se díky turistům začíná objevovat i v zahraničí :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2022 v 16:58On-line klucinek  (33/176/75)
Nezahoď ty roky kvůli pár vteřinám dobrýho pocitu a pár milíkům bezcenný tekutiny....tím mu akorát ukážeš že kus svýho života a svoje srdce daroval zbytečně...a pokud to je pravda co píšeš vyrveš mu to srdce za živa z těla....a po určitý době zjistíš žes to srdce z těla vyrval i sám sobě...
20. 09. 2022 v 18:14Off-line Oldikk  (23/179/58)
Hlavně ho neztrať kvůli chvilce euforie v podobě sexu, nestojí to za to .
20. 09. 2022 v 21:40Off-line qweert  (28/180/70)
Nejak nevim, proc to tady zni, jako ze nejde mit zaroven p***ele a k tomu bokem nejake milence. Sam znam par, kde to takhle stabilne funguje a o vsech svych milencich si rikaji. A pokud to ma nebyt za zady, tak se spolu muzete proste domluvit. Neco jako: Vsechno klape, chci s tebou stravit zivot, ale moje potreba sexu je ocividne vetsi nez ta tvoje. S kym konkretnim by ten sex byl, to muze a nemusi ten druhej vedet (nekdy je radsi, kdyz nevi). Problem by mohl nastat, pokud by ses do toho milence zamiloval. Tomu by se ale dalo zabranit tak, ze by ses s nim prestal stykat v momente, kdy bys zacal citit i citovou naklonnost (to se pry dela u kamaradu s vyhodama).
20. 09. 2022 v 22:50Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Tak áno, voľný vzťah takto môže fungovať. Áno, môže to fungovať, a áno, je to vzťah... ale príde to len mne taká z núdze cnosť, také skoro provizórium?
Nedá sa nikdy adekvátne poradiť, lebo môžeme len povedať, čo by sme my robili na tvojom mieste, lenže to sme my - s inou psychickou konštitúciou, inými názormi vyplývajúcimi z (možno) odlišných skúseností. Ale poviem, čo si myslím, že by som robil, keby som sa ocitol na tvojom mieste. Občas si to spestril autoerotikou ;) - život nie je iba o fyzických potešeniach a z fyzických potešení nemusí byť najintenzívnejší ten sex. A aj keď ti rozumiem, tak nie je ani múdre, ani citlivé vymeniť erotické dobrodružstvo za lásku a pekný trvalý vzťah.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload