Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vzah na dálku - má to smysl?

13. 11. 2013 v 22:15Off-line Anonym
Dobrý večír,
nechtěl jsem vůbec psát sem a žádat o radu, ale nedalo mi to. Chci se zeptat jestli má cenu vztah na dálku. Scházíme se jen o víkendech v týdnu opravdu jen výjimečně. Trvá to tak už nějakou chvilku, miluju ho, ale opravdu nevím co dál. Když jsme spolu tak se chová uplně super, povídáme si, smějeme se, mazlíme se, no a tak dál ... Ale když mu chci v týdnu napsat, tak buď odsekává nebo neodpovídá. Teď se vymluvil na tři víkendy.Nemůže to být taky v tom,že našel někoho jiného. Předem všem děkuju za rady :).
13. 11. 2013 v 22:20Off-line syTOM  (25/-/-)
Lepší je když se nebudeš bát se ho zeptat jestli si asi někoho nenašel..
13. 11. 2013 v 23:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Podle popisu to vypadá, že o tebe nestojí. Buď si našel někoho jinýho nebo už o tebe nemá takový zájem. Jak je to doopravdy a jaký jsou důvody, to ví jen on, takže si o tom musíš promluvit s ním. Tady se dočkáš jen spekulací.
Obecně vztahy na dálku moc nefungují, ale záleží na vzdálenosti, možnostech a ochotě se setkávat a tak.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2013 v 01:24Off-line Georg  (40/175/56)
Určitě by stálo za to si spolu promluvit je možné že má někoho nového ale taky mýt nemusí. Je hezký že se spolu smějete atd. Vztah na dálku většinou nefunguje nebo aspoň si to myslím.
14. 11. 2013 v 02:00Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Georg:

Obecně je vztah na dálku samozřejmě možný. Já sám jsem toho živoucím důkazem, neboť už to téměř dva roky táhnu s přítelem, který je z Polska. Tudíž bohužel nemáme možnost scházet se alespoň každý víkend, ale zatím to funguje velmi dobře a rozhodně si nemyslím, že by náš vztah měl projít nějakými drastickými změnami k horšímu.

V otázce tohoto konkrétního případu neporadím, to si holt musíte vyřešit mezi sebou. Záleží jestli o to máte oba zájem a jestli se chováte zodpovědně, protože právě větší vzdálenost podle mě vyžaduje trochu víc disciplíny.
14. 11. 2013 v 14:23Off-line beem82  (42/152/59)
Proč to analizujete a rozebíráte?! dal jednoduchou otázku tak mu jednoduše odpovězte. vztah nadálni pravěpodobně NENÁ CENU.
14. 11. 2013 v 17:31Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Muj prvni rok s p***elem: vidali jsme se kazdy druhy vikend. druhy, treti a ctvrty rok jsme spolu bydleli a byli spolu kazdy den. paty rok jsme se videli cca jednou za tri mesice na tyden a vydrzelo nam to, takze kdyz se chce...
14. 11. 2013 v 17:39Off-line Anonym
Všem moc děkuji za rady... cením si jich.. a už jsem to vyřešil :)
Kdyby to někoho zajímalo dopadlo to tak, že se vymlouval na spoustu věcí a nakonci rozhovoru mi pověděl, že teda někoho potkal.. nemělo cenu to nějak zachraňovat.. Na jednu stranu jsem z toho špatnej, ale na druhou se mi ulevilo...
21. 03. 2014 v 00:45Off-line marcelo  (45/170/-)
Nema to cenu
21. 03. 2014 v 00:51Off-line Prcek1994  (30/175/69)
Po své nedávné zkušenosti - nemá. Udržován v iluzi fungujícího vztahu byly u protějšku silnější sexuální pudy. Anonym: Koukám, že nejsem sám, což jen potvrzuje mou první větu.
21. 03. 2014 v 03:19Off-line fogacer  (55/172/61)
Vztah na dálku má opodstatnění spíše jen v počátku. Tedy pokud se vzájemně navštěvujete,po předchozích písemných dotazech o sobě. Ale z dlouhodobého hlediska ani nikoli. Přeci jen každý člověk má touhu být nablízku tomu jehož miluje. Otázkou je tedy jen jak dlouho se dokážete navštěvovat než se rozhodnete zda váš vztah má perpektivu. Nejde jen o vztah ale i o např.společné bydlení,školu,práci,rodinu. Ale to nejdůležitější hlavně v počátku dobře se vzájemně poznat a občas trávit spolu třeba víkendy,volna apod. Pokud i poté si věříte a cítíte to stejně a hlavně jste si věrni.Pak nastává doba kdy váš vztah lze posunout do vztahu trvalého. Ovšem za předpokladu, že stále po tom oba toužíte a hlavně oba jste ochotni k jistým ústupkům. např.to kde budete bydlet,změna zaměstnání apod. není to jednoduché a proto není třeba to zlehčovat.
25. 03. 2014 v 09:03Off-line Antiochos  (51/179/85)
Vztah na dálku cenu má jenom potud pokud ti tvůj partner dokáže dát najevo že tě pořád miluje a co je hlavní ty to musíš sám z něho cítit.Pokud ne tak to stejně vyšumí.Samozdřejmě co čekáš od něj musíš dát i ty sám.To je přece jasné.
25. 03. 2014 v 22:56Off-line Anonym
Je to celkem staré téma, ale napíšu jak to pokračuje.... ještě stále jsme spolu, vídáme se v podstatě každý víkend, povětšinou i v týdnu, i přes nějaké ústupky je zatím všechno v pořádku.
26. 03. 2014 v 17:15Off-line Petan1  (31/186/70)
Vztah na dalku jde pokud jsou si oba věrný a milují se a dokažou spolu komunikovat... ale dlouhodobe to nejde... milující šlovek chce mít partnera furt u sebe :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload