Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak jste se smířili s tím, že jste heterosexuálové?

05. 10. 2022 v 09:19Off-line Anonym
Vím, že na tento server chodí i někteří heterosexuálové. Stejně jako já. Jak jste se smířili s tím, že jste hetero?
Já to vidím jen jako prokletí a nedokážu se s tím smířit. Vždy jsem snil o tom, že budu mít kámoše, parťáka. Už jako dítě jsem si rozuměl více s kluky než s holkami. A bylo nás více. Vlastně většina kluků ve škole chce sedět v lavici s klukem raději než s holkou. Většina lidí si lépe rozumí v rámci stejného pohlaví. Nicméně časem jsem si začal uvědomovat svou hetero orientaci. Reálně si totiž můžu vybírat partnera jen mezi ženami. Je to takový paradox. Muži si sice psychicky rozumí více s muži, ale tělesně v případě heterosexuálů je přitahují fyzicky více ženy. Je tu rozpor mezi psychikou (ta by byla lepší v rámci stejného pohlaví) a mezi tělesnou žádostivostí, ta je v případě heterosexuálů na ženy. Ovšem ženy se moc nehrnou na schůzku. Zatímco muži jsou aktivnější. Závidím vám, homosexuálům a bisexuálům, že máte větší odezvu při seznamování. Ženy se upejpají, váhají, spíše odmítají. Zatímco můj gay kamarád to má snazší a jiné gaye nemusí tak přemlouvat. Navíc i v tom sexu si lépe rozumí kluk s klukem, jedná se o stejné tělo. S ženou je to komplikovanější. Ženy mají složitější psychiku, je těžké se v nich vyznat. Mají menstruaci, své dny, když jsou těhotné, tak je to ještě větší změna. S klukem všechny komplikace odpadají. S klukem si dáte večer pivo, necháte flašky třebas na zemi a žádná ženská neječí, že to máš uklidit. Nebo s klukem se dá lépe hrát tenis, jezdit na kolech, kluk není brzda, je stejně rychlý a silný. Ženy jsou trochu brzda. Ostatně je to vidět i ve filmech, třebas dobrodružných nebo krimi, když se na hlavního hrdinu nabalí nějaká ženská, tak jsou jen komplikace, zdržování, stres, kdežto když se hlavní hrdina spojí v rámci příběhu s rovnocenným parťákem, je to zdvojení síly a úspěchu. No, máte to lepší, milí gayové a bisexuálové. Závidím vám.

:-)
:-)
05. 10. 2022 v 09:24Off-line Fgjk  (19/195/90)
No co...aspoň je to fakt vtipně napsaný, co na tom, že zo je provokace?;-)
05. 10. 2022 v 19:26Off-line cervix  (35/174/72)
:- D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...

OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload