Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vzrušují mě obě pohlaví

14. 11. 2013 v 18:22Off-line Anonym
Dobrý večer..
Mám problém.. Je mi 16 ale vzrušují mně obě pohlaví..
Více ženy, ale je tady problém, že jakmile se udělám u muže, tak se mi to začne úplně hnusit...
Měl jsem možnost jít s mužem do sexu naživo, ale couvl jsem.... :/
Poradí někdo, jak se zachovat, jak to vyřešit ... ?
14. 11. 2013 v 18:29Off-line syTOM  (25/-/-)
Normal bisex ;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2013 v 20:18Off-line lukastaverna  (33/176/76)
No máš bod A homoseual a bod Z hetero...mezi tím máš celou abecedu možnosti..n%ekdo je kompletně teplej..jini zase kompletně hetero...a není na tom nic divného..na druhou stranu heteráci maji radi analek ačasto maji radší vyholenou ženskou p***l..než cglupatou chlapskou kteryou použivaji když opravdu není co oprcat...Kvantita je větši než kvalita...holky maji dokonce tři diry!
15. 11. 2013 v 23:07Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Si bisexual, raz mas chut viac na zeny, raz na chalanov... Ber to ako vyhodu, mas o to vacsie moznosi vyberu partnera :)
16. 11. 2013 v 00:39Off-line LostHere  (36/180/65)
Buď happy, riaď sa svojimi pocitmi prri výbere partnerky či partnera a hlavne sa nenechaj zaškatuľkovať a pomýliť niekým, kto sa ti bude snažiť tvrdiť, že je to len fáza, máš si vybrať jedno, alebo druhé pohlavie, že nie si bi, aj kkeď to tak cítiš TY a podobné bulls**ty. Buď sám sebou a užívaj si život. Ako bisexuáli v ňom máme obrovskú výhodu pred monosexuálmi ;)
16. 11. 2013 v 11:01Off-line beem82  (42/152/59)
TOMU CO PROŽÍVÁŠ n se říká comming out je to rozhodování ve smyslu, kam se vydáš na jakou cestu. v tuto chvíly máš bisexuální jednání- díky kterému se utvrzuješ co je pro tebe lepší, vzrušivější, mimochodem jsi ve věku kdy kluka vzruší i pohled na křeslo :-) dej tomu čas ono se to ustálí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 11. 2013 v 22:22Off-line joachim3  (37/-/-)
Ahoj, tobě bych taky doporučil tantru-jógu pro muže. Už ji cvičím pár let, dost mě obohatila. Pomohla mi zjistit, co v životě doopravdy chci a nenechat se mást iluzemi a hlavně jsem se naučil používat sexuální energii zcela novým způsobem. Mrkni se třeba sem: http://www.sugama.cz/…s/detail.php?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload