Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out v Kataru?

18. 10. 2022 v 12:06Off-line tatrman  (27/-/-)
Už jsem to psal kdysi, že je hrozně divný, jak málo je gayů mezi sportovci, jakoby ani neexistovali. Fotbalisti, basket, tenis, atletika...skoro nikdo se nehlásí ke gays. Proč to tak je?
Třeba se to změní na fotbalovým šampionátu...:)

Gary Lineker situaci homosexuálů mezi profesionálními fotbalisty považuje za šílenou, a to přesto, že je přesvědčený, že jejich spoluhráči o tom nejspíš vědí.
Bývalý anglický fotbalista a současný komentátor Gary Lineker zná minimálně dvě hvězdy Premier League, které zvažují, že se veřejně přihlásí ke své homosexualitě. „Bylo by úžasné, kdyby to udělali během mistrovství světa v Kataru, “ myslí si Lineker.

https://www.nast**tu.cz/…atu-v-kataru?…
18. 10. 2022 v 12:25Off-line R77  (47/-/-)
Já jsem v tomto konzervativní…. Proč?

Pokud se to Garyho netýká tak ať nevybízí druhé, jelikož on s kůží na trh nejde.
18. 10. 2022 v 12:36Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
"Lesby, gayové, bisexuálové a transexuálové (LGBT) žijící v Kataru zde čelí jistým komplikacím v svém životě. Homosexuální pohlavní styky mezi dospělými muži a ženami jsou nezákonné.[1] Není zde žádné právní uznání stejnopohlavních manželství nebo jiných forem stejnopohlavního soužití ve společné domácnosti."

"V průběhu 90. let dle různých statistik byl tento zákon použit i proti cizincům"

"Katar nepřiznává stejnopohlavním párům žádnou formu právního ošetření jejich soužití, ba dokonce i samotné nesezdané soužití mezi dvěma nepříbuznými osobami je ilegální. "

Ale plyn nám od nich nesmrdí...
18. 10. 2022 v 12:45Off-line Bromley  (26/198/98)
Zrovna v kataru bych to fakt necekal no :D
18. 10. 2022 v 18:22Off-line tatrman  (27/-/-)
Artenkotorer (34/180/84) NOVÉ
"Lesby, gayové, bisexuálové a transexuálové (LGBT) žijící v Kataru zde čelí jistým komplikacím v svém životě. Homosexuální pohlavní styky mezi dospělými muži a ženami jsou nezákonné.[1] Není zde žádné právní uznání stejnopohlavních manželství nebo jiných forem stejnopohlavního soužití ve společné domácnosti."

"V průběhu 90. let dle různých statistik byl tento zákon použit i proti cizincům"

"Katar nepřiznává stejnopohlavním párům žádnou formu právního ošetření jejich soužití, ba dokonce i samotné nesezdané soužití mezi dvěma nepříbuznými osobami je ilegální. "

Ale plyn nám od nich nesmrdí...

Zrovna od tebe jako přívržence volného trhu a tržního liberalismu to sedí, uvědomuješ si, že kdybys uplatnil svoje morální principy a neobchodoval se všemi zeměmi světa, na kterých ti něco vadí, tak neobchoduješ skoro s nikým mimo EU a NATO?
i tebou milovaná Čína by byla mimo hru na blacklistu jako number 1. S čím bys jako pak obchodoval?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 10. 2022 v 01:42Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Volný trh má jednu zásadní vlastnost. Můžeš se sám rozhodnout pro koho a proti komu budeš hlasovat peněženkou. Na volném trhu tedy mohu hledat takového poskytovatele který mi poskytne plyn ze zdrojů jaké já upřednostňuji. Tohle dost komplikuje až znemožňuje ona absence volného trhu.

Já čínu nemiluji, to mi podsouváš. Nemiluji žádnou zemi (nakonec, jsem anarchista, to že nemiluji žádný stát ti mohlo dojít už z toho), ale řadím je od horších po lepších. Čína má relativně dobrou ekonomickou svobodu (či měla), ale zato má zcela příšernou svobodu osobní. Řadím ji tedy celkem nízko.
19. 10. 2022 v 07:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Art: Čína - Řadím ji tedy celkem nízko

Neodpovídáš na dotazy, jak je tvým negativním zvykem.
Já se neptal kam ji řadíš, já se ptal s kým bys teda jako globalista obchodoval. Když ti plyn z Kataru smrdí a Čínu máš nízko.
19. 10. 2022 v 10:21Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Plácáš nesmysly jako "i tebou milovaná Čína " což je jasnej strawman a pak se divíš že pro potřebu vyvracet tvoje lži a pomluvy zapomínám odpovídat na otázky.

S kým se rozhodnu, podle aktuálních podmínek na trhu, dostupnosti ostatních dodavatelů a dostupných substitů. Připlatit si za plyn abych ho měl ze zdrojů se kterým nemám morální problém je v pořádku, pro ty co nemají tento morální problém by pak zůstal levný plyn z kataru a ruska.
19. 10. 2022 v 10:54Off-line tatrman  (27/-/-)
Art

aha takže co budeš dělat, pokud ty substituty nemáš a drtivá většina zásob plynu je v amorálních zemích? Přestaneš s nimi obchodovat a vrátíš se do jeskyně?
19. 10. 2022 v 11:43Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tatrman: Všechny země jsou amorální. Jde jen o míru jak moc jsou amorální a co v daný okamžik považuji ještě za přijatelnou míru.
Zrovna u plynu ten problém není. Nebýt omezování volného trhu tak se v evropě frakuje už dávno a plynu je dost.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload