Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Toto už nie je normálne

19. 10. 2022 v 13:11Off-line Anonym
https://ctrlv.cz/vcb0 Aký máte na to názor? Príde vám to úplne v poriadku zneužívať túto tragédiu a obracať ju proti nám? Práve títo extrémisti vo svojej svätej vojne sú najhoršie.
19. 10. 2022 v 13:40Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Máš pravdu, normální to není.
Podobně jako tvrzení těch s VŠ života, že Ukra. je ve válce schválně, aby vytřískala peníze na dotacích, nebo že očkováním si nás měl čipovat B. Gates.
Snaha získat voliče bez jakýchkoliv skrupulí, o nic jiného nejde.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 10. 2022 v 13:50Off-line ellvin  (23/183/81)
Přijde mi to nechutné a nevhodné, ale ve společnosti se najde dost vymaštěných palic, který tomu uvěří. Vezměme si za příklad třeba naši SPD, ANO, Janu Hamplovou, plné václavské náměstí, atd... :-) to jsou přesně ti, na které tihle demagogové cílí.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 10. 2022 v 22:18Off-line hardestboner  (42/186/-)
Ked nebol internet, tak len tvoja rodina a znami vedeli ze si k***t. Teraz to uz vie cely svet.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 10. 2022 v 11:41Off-line klucikhk  (32/165/56)
Úplně to vnímám, jak ostřílené právničce Hamplové s vysokou školou a spoustou hmatalné pomoci lidem okolo, má co řict nějakej zpovykanej cucák ellvin a spol., kteří z (ne)známých důvodů uvěřili tomu, že oni jsou těmi, co znají pravdu, nebyli zpovykáni a jsou spasiteli planety.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 10. 2022 v 11:49Off-line R77  (47/-/-)
Pokud je někdo právník tak je asi jasné že VŠ má…. :D :D :D to jsou zase moudra ze studánky vědomostí!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 10. 2022 v 16:43Off-line klucikhk  (32/165/56)
...no úplně si pprávě nejsem jistej, jestli to tomu ellvinovi dochází, ten má jen to rudo před očima :D
22. 10. 2022 v 14:58Off-line ellvin  (23/183/81)
@klucikhk Tak kde bych jen začal? Začal bych tím, že na spasitelku a tu, která má ve všem pravdu, se pasuje ona a ti tupci, kteří komentují její příspěvky. Je to lhářka, která pro své lži a manipulace nemá žádné argumenty, proto každého, kdo projeví opoziční názor, zablokuje. A když píšu, že každého, myslím tím skutečně každého. Na její stránce nelze dohledat jediný k***ický komentář. A pokud se tam přeci jen nějaký objeví, tak zanedlouho zmizí. A proč asi? Jana je dezinformátorka, která po osobní stránce nemá žádnou úroveň. A fakt, že má za partnera hloupého a sprostého fracka ji její úroveň snižuje ještě více. Co se jejích právnických schopností týče, tak ty ohodnotil Nejvyšší soud jako mimořádně nekvalitní. Zeptám se na jeden jediný příklad toho, kdy skutečně pomohla lidem? Kromě toho, že šíří dezinformace a je to ruský nok.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2022 v 15:06Off-line bombakul  (28/176/75)
Ellvine ty si ale taky trochu zahleděnej jen sám do sebe a ignoruješ jiné názory takže i ty si trochu dezinformátor
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 10. 2022 v 15:15Off-line ellvin  (23/183/81)
@bombakul Já nejsem zahleděný sám do sebe. Když někdo šíří prokazatelné lži, tak si zaslouží být označen za dezinformátora. Co jiného s takovým? :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2022 v 15:16Off-line Anonym
Asi dát ho na Hrad, jak to má v plánu jeden nejmenovaný politik :D
22. 10. 2022 v 15:49Off-line bombakul  (28/176/75)
Ano ellvine a ty děláš co?
22. 10. 2022 v 16:11Off-line klucikhk  (32/165/56)
Prokazatelne lzi? Muzes byt konkretni?
Muzes byt konkretni i co se tyce ohodnoceni “Nejvyssiho soudu”? Staci odkazy, nepotrebuju prezvykavce.
Dezinformace? Opet, muzes byt konkretni?
Jinak tohle je presne ta dehonestacni taktika, bez jakychkoliv ambici podpo*** ji sebemensim faktickym argumentem, kterou se dela politika poslednich cca 5-7 let. Tak jsem moc zvedavej, co z tebe vypadne.
Protoze ti tvy “tupci” tvoji nestrannost, kterou bys tak rad videl u zbytku sveta, rozhodne nepodporujou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2022 v 16:19Off-line klucikhk  (32/165/56)
Btw. co si asi tak muzu o tobe myslet, kdyz za jeden negativni nazor na tebe okamzite dostanu ban a nemuzu ti tak dat ani “Nesouhlasim”. Ty nebudes ten, kdo pase po svobode, po spravedlnosti. Ty si jen nalhavas, aby ti tvuj svet dal sedel. Ty jsi proste jen hlupak, kdyz s takovymhle pristupem vedes tyhle litanie a do ostatnich se tu navazis kecama o jejich vicero profilech atd.
22. 10. 2022 v 16:34Off-line Anonym
22. 10. 2022 v 16:54Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Je zcela normální a žádoucí aby se k****ni hlasitě přiznávaly k tomu že jsou k****ni. Pak se ti nestane že bys jim omylem dal hlas ve volbách, kdyby si je nutil to skrývat a oni pro to měli talent.
22. 10. 2022 v 17:13Off-line ellvin  (23/183/81)
@klucikhk Zablokoval jsem si tě jen proto, aby ses mi náhodou nerozhodl vyzvracet do zpráv. Prevence :sD na souhlasy a nesouhlasy já nehraju. Ptáš se na dezinformace? Třeba když tvrdila, že ohledně očkování nejsou žádné informace. A co se toho ohodnocení od nejvyššího soudu týče, tak to není informace, kterou by bylo kdovíjak obtížné vyhledat. Ale dobrá, že jsi to ty, tak sem vložím odkaz:

https://www.forum24.cz/…-nekvalitne/
22. 10. 2022 v 17:19Off-line ellvin  (23/183/81)
Mimochodem, jestli sis nevšiml, klucikhku, tak jsem se ptal na jeden jediný příklad toho, kdy skutečně pomohla lidem.
23. 10. 2022 v 01:15Off-line klucikhk  (32/165/56)
No tvl. ty mi s temahla kecama o tom, abych se ti naaahodou nerozhodl “vyzvracet” do nejakych zprav nestojis za to, abych se vubec svtebou dal mazal. Jsi regulerne srac.
Nehlede na to, ze ani ty sam se nesnazis vubec o nic. Argumenty 0, jak jsem cekal. A jestli ultralevicaky z Fora24, celkem hmatatelne posahany, povazujes za validni zdroj informaci, kterym mi chces oponovat, tak se vubec nedivim ani tvy nenavisti, kterou jses ted napechovanej. A uz definitivne vubec mi nestojis za to, s tebou vest nejakou diskuzi, ztrata casu. Sry.
Ale jako domaci ukol ber recnickou otazku, jak muze v tvrdem kapitalizmu prezivat 30 let advokat, ktery nikdy nikomu nepomohl.
23. 10. 2022 v 04:02Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Klucikhk: Uvedly tam odkaz na zdroj, čímž je usnesení:
https://www.zakonyprolidi.cz/…do-2817-2021
23. 10. 2022 v 07:31Off-line ellvin  (23/183/81)
@klucikhk Panečku, ty se umíš dobře vztekat. Asi jsem se trefil do černého. A tuhle nicneříkající odpověď ti trvalo sesumírovat takhle dlouho? Byl jsi dobu po odeslání mého komentáře online, takže jsi mohl reagovat už včera. Ale k věci. Napsal jsem ti zde to, v čem lhala. Pokud sleduješ její stránku, což předpokládám, že ano, tak si jednotlivé její výroky můžeš vyhledat pomocí lupy vpravo nahoře. Já ti je vyhledat bohužel nemůžu, protože jsem byl po otázce, zda cenzuruje opoziční názory, zablokován. Co jsi chtěl říct tou narážkou na zdroj, ze kterého čerpám? Jakože je lživý? Myslím si, že žádná redakce by si nedovolila o někom napsat lživý článek. Na druhou stranu jsem od tebe přesně čekal hromadu nicneříkajících nesmyslů završenou zpochybněním zdroje. Ten odkaz na usnesení v tom článku je. Chceš říct, že i on se nezakládá úplně na pravdě? Jsi tak průhledný, až to bolí -_- mimochodem jsi mi pořád ještě neodpověděl na dotaz, kdy skutečně pomohla lidem.

@Artenkotorer Obavám se, že ten tupec nemá dostatečnou inteligenci na práci se zdroji, takže se s ním snažíš diskutovat zcela zbytečně.
23. 10. 2022 v 08:30Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"Co se jejích právnických schopností týče, tak ty ohodnotil Nejvyšší soud jako mimořádně nekvalitní."

Hm. A obtěžoval ses přečíst si i to samotné rozhodnutí, nebo jen ten novinářský výblitek?
To slovní spojení je použito jen v jedné jediné větě bez dalších podrobností jako poznámka jen tak mimochodem, ale soud už se neobtěžuje specifikovat, v čem přesně měla ta "nekvalita" dovolání spočívat. Ve zbytku už je to usnesení korektní a není ničím zvláštní, prostě klasická strohá "odmítačka" při absenci nebo neupřesnění dovolacích důvodů. A odmítnutí nebo zamítnutí dovolání samo o sobě nevypovídá nic o kvalitách advokáta.
Na mě to spíš působí tak, že Hamplová v minulosti někomu z té trojice Simon/Pirk/Ištvánek šlápla na kuří oko a pánové využili příležitosti si do ní kopnout.
Presstituti po tom samozřejmě hned skočili jak po flusu a náležitě se na tom vyřádili - ostatně už ten titulek absolutně nekoresponduje s tím, co je obsahem toho usnesení - soud nekomentoval práci jako takovou, ale ulevil si jen nad tím jedním konkrétním dovoláním.
No a věta "Přitom však soud naznačil, že dovolací důvody by bylo možné spatřovat, pokud by však podání bylo zpracováno odpovídajícím způsobem." - sorry, ale já tam nic takového nečtu. Soud říká jen to, že mu nebyly v dovolání dány k posouzení konkrétní právní otázky a uvádí příklady toho, o jaké právní otázky by se mělo jednat, ale už nic o tom, že by to jinak dovolací důvody byly nebo být mohly. Suma sumárum - novinářské mrdky si vycucaly z p***le něco, co v tom usnesení vůbec není.
23. 10. 2022 v 10:07Off-line klucikhk  (32/165/56)
Ellvin
Nas cas vyprsel. Nemam cas ztracet cas s demagogem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload