Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Duhoví lidé z queer komunity v LGBT světě

21. 10. 2022 v 20:04Off-line Anonym
1. Neviděl jsem nikdy nikoho oblečeného do duhy. Ani neznám nikoho s duhovou vlajkou nebo tak něco.
2. Nestýkám se s mužoženami, co si uřezali ptáka a nechali narůst kozy.
3. Nestýkám se ani s ženatými nebo jinými bisexuály.
4. Nestýkám se ani s lesbami.
5. Nestýkám se s nebinárními.
6. Nechodím na Prague Pride ani do žádných jiných průvodů.
7. Nechci adoptovat děti.
8. Nechci manželství s chlapem.

Stýkám se jen s přítelem a pár kamarády gayi a ti to mají taky tak jako já.

Tak o jaké queer lgbt komunitě tu stále média hovoří, když žádná taková uzavřená sekta ve společnosti neexistuje? Není to spíše konspirace, pohádka? Nevím, co bych měl mít společného s někým, kdo se cítí v nějakém opačném těle. Nerozumím mu. Nerozumím ani těm, co se ožení s ženou a mají děti. Jde to mimo mě. Nemám nic společného s lesbami. Ani s nebinárními. Proč nás dávají do jednoho pytle? Dokonce i s pedofily, nekrofily, zoofily a dalšími? Já s nimi nemám nic společného. Ani ti kluci, které znám, s nimi nemají nic společného.

Když v médiích čtu o nějaké LGBT komunitě, mám pocit, že hovoří o něčem vzdáleném, cizím. Jako by nějaká ideologie, nějaká sekta nebo něco politického apod. Ale to se mnou nemá nic společného.
21. 10. 2022 v 20:22Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Protože ať se nám to líbí nebo ne, tak se k nám přidružují trans lidé, lesby a bisexuálové, ačkoliv s námi prakticky nemají nic společného. Transky pomali neví jestli jsou muži nebo ženy, bisexuálové prcají obojí, lesby, ty jsou zcela jinde a pak jsou tu gayové.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:23On-line BussterX  (103/130/150)
Se s tim smiř jirko máku z bruntála :D já nevim jestli rozumim ženatým a bisexům a babám s ptákem, já je hlavně neřešim apriori jako ženaté nebo bisexe pokud teda mě nechcou voprcat, řeším lidi, ne škatule... teda s vyjímkou islamistů opásaných semtexem :D ale chápu kam tím míříš... mě taky serou "neziskovky" který si z práva gayů a leseb udělaly náboženství, když ne něco jako byznys nebo politický program ... :D btw já pracuju pro neziskovku, ovšem normální, ne nějakou genderovou pošahanost :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:28Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
A s čím potřebuješ poradit?
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:35On-line BussterX  (103/130/150)
Paradoxně jiřina z bruntála (zakladatelka tématu, tedy spíše pamfletu :D) si prošla sama obdobím kdy si chtěla odřezat ptáka a teď nesnáší transky :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:36Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
Jsem s tím naprosto v pohodě, dokud mě někdo nezačne přirovnávat k trans, rozhodně nepatříme do stejné skupiny :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:38On-line BussterX  (103/130/150)
Kouříš ptáky a necháš se prcat do p***le, já myslím, že něco společnýho s transkama by se našlo... :D:D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:43Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
No a heteráci taky šukají do p***le a někteří kouří p**a nebo minimálně polykají mrdku od manželčiných milenců, takový cuckoldi, takže jsou zase jako my xD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:47On-line BussterX  (103/130/150)
Je mně 55 a eště sem nepotkal heteráka kterej by kouřil ptáky, znám pár heteráků kteří se třeba v kriminále nebo ožralí kouřit nechali... ale upe nejvíc znám bisexuálů a gayů kteří sami sobě říkají heteráci... heterák je ten, kterýho p**o druhýho chlapa nerajcuje, ne ten, kterej o sobě říká že je hetero :D a eště taková poznámka - gaye nedělá schopnost kouřit ptáky, ale schopnost zamilovat se do chlapa... já su gay, jak to máš ty, obojživelný chlapče? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:51Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
BussterX : Já jsem bisex, takže buď mladá nebo nějakej týpek, podle chuti xD Ale já už poznal pár týpků, co p**o do huby vzalo, protože jim to přikázala jejich stará která si nad tím dělala dobře a čím víc se mu to nelíbilo, tím víc se to líbilo jí xD 100% sub
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 10. 2022 v 20:52On-line BussterX  (103/130/150)
Omfg, svět se v p***l obrací, putina na vás :P du gamesit :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 10. 2022 v 21:24Off-line sta  (38/-/-)
"Neviděl jsem nikdy nikoho oblečeného do duhy", "Nechci manželství s chlapem" - to už zní jako vnitřní homofobie, nepřijetí vlastní homosexuality, nebo aspoň jako velmi omezené hledisko.

Já jsem cisgender (narodil jsem se jako kluk a cítím se jako kluk), ale měl jsem skvělého kamaráda FTM. Bisexuály neodsuzuji, průvodů se nebojím :P Pokecat je vždy zajímavé, i když to nebude tvoje životní láska.
21. 10. 2022 v 21:24Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Twl, ty jí nadáváš a spamuješ tady úplně stejně xDDDD Vlastně hůř, ona všude necpe starý kkt onlip.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 10. 2022 v 21:54On-line R77  (47/-/-)
Takhle to dopadá když zhrzený chlap je bez mozku :D :D :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 10. 2022 v 02:13Off-line Adam1513  (27/-/72)
Mě by zajímalo na co se ptá :d žádná otázka zde nepadla :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 10. 2022 v 01:27Off-line dejvy  (25/176/72)
To vis, ty skatulky. Ale ja ti rozumim. Holt ideologie…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 10. 2022 v 09:42Off-line Frankie11  (19/174/51)
No myslím, že ta komunita je různorodá a někteří třeba chtějí tu svatbu, nebo adopci, a stát by je neměl diskriminovat...i když jich je třeba, nevím, 20%...i kdyby 5%, menšina nemá být šikanovaná většinou....
každej by měl mít právo žít podle svýho, když tím nikomu neublíží, a neporušuje zákon...
23. 10. 2022 v 09:46Off-line Frankie11  (19/174/51)
Btw oblékání do duhy a extravagantní oblečení je ok....mají se mladí oblíkat jak ženatí fotři, když ani nechtějí tu image?
A co máš proti lesbám/ nebinárním/trans, jsou to třeba super lidi....
já mám bi kámošky a ani jedna neobtěžuje nebo tak....
často jsou víc vybíravé než hetero holky....
24. 10. 2022 v 16:55Off-line Kulisek_kuli  (20/180/75)
Lol kamo co to meleš. Já už na této stránce nechci slyšet nic o tom jak někdo nechápe druhé za to jací jsou. To je něco co miluju úplně nejvíc... Víc než homofobni i*****li nenávidím gaye, kteří nedokáží pochopit lidi typu trans, femboy, queer, apod. Všichni máme něco společného. A to je ta věc že jsme v něčem odlišní, zejména co se sexuální stránky týče. Vůbec se nemusíš cítit dotčeně, spousta gayů se nehlásí k LGBT komunitě. Všechno je jen o tom, co hledáš ty. Spoustu lidí má kolem sebe (fyzicky či na netu) rádo lidi s podobnou životní cestou. A to že se k tomu nehlásíš, to je tvoje věc. Vůbec si článků o lgbt nemusíš všímat pokud se s ní nechceš spojovat. Vřele doporučuji se nad sebou zamyslet. Zamysli se nad tím jak je to absurdní... Gay, který obvykle chce aby byl okolím pochopen a neodsuzován, nechápe a odsoudí jiné gaye/lesby/trans lidi.
24. 10. 2022 v 17:59On-line BussterX  (103/130/150)
Jojo, svatá pravda... ale baby tady nechceme, proto je musíme vyčenichat, nabonzovat adminům a vymlátit odsud -_-
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2022 v 19:54Off-line Kady  (25/-/-)
Mě spíš toto téma připadá, jak když si autor splete zpovědnici s poradnou:D
24. 10. 2022 v 20:21Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Autor asi má nějaký problém. Vložit víc piva do skla nebo palic do papírku.

1. taky jsem neviděl, protože pride ignoruju. Až se to bude jmenovat love parade nebo nějak tak a bude to i pro heteráky, tak se stavim, i když jsem gay.
2. Znám jednoho, co se narodil jako holka. Trochu náladový, jinak v pohodě.
3. Ženatý mě jednou balil, fajn chlap. Ale nechtěl jsem mu dělat milenku.
4. Pár jsem jich potkal, v pohodě ženský, i když jsem málem dostal momenťákem po držce.
5. Nikoho nebinárně lineárního neznám.
6. Taky ne.
7. Kdyby nápadník měl děti, nemám s tím problém ale adoptovat aktivně asi ne.
8. Kdybych si mohl vzít chlapa, tak dobrý. To bych si ale musel najít nějakýho, co by za to stál.
9. Stýkám se s kamarády heteráky i gayi, pohoda. Znám i pár vtipů, třeba "Víte, co mají gayové a offrouďáci společné?" "Mají všichni gumy od bahna, a já jsem obojí"
25. 10. 2022 v 00:09Off-line Kady  (25/-/-)
Já teda respektuji, že každý je jaký je .. mám přítele Bi, který se zná s x lidmi ať jsou gayové, lesby,hetero,trans či jsou předělání z muže na ženu atd...
To s jakými lidmi se stýká jsem nějakou chvilku potřeboval vstřebat, ale zvykl jsem si

Co se týče manželství, tak to bych chtěl já i přítel už jen proto, že chceme oba rodinu...já před prvním zamilovaním do kluka snil o hezké rodině s chytrou holčinou, tak bych si to teď přál s přítelem
Je tu spousta normálních i praštěných lgbt, ale heterosexuálové na tom nejsou jinak ... když např nadávají že kluk nosí masku psa a oni si taky nosí oblečky a všelijaké hračky, a nikdo jim nic neříká
Jediné co nás dělí jsou orientace a ty rozděluje příroda, nevybírame si je
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload