Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztahy na dálku

24. 10. 2022 v 00:11Off-line Anonym
Čau... asi tohle “téma” potkalo mnoho z vás, ale mám proste dilema.Poznal jsem moc úžasného kluka byli jsme spolu venku proběhli i polibky, sympatie je úžasná, máme podobné názory a humor a také dobře si rozumíme. Pouze to má malinký háček a to právě ten že jsme od sebe daleko. Já vím že láska hory přenáší a člověk je zamilovaný takže to vidí vše růžově ale v dnešní době bych řekl ze je to ještě větší problém ta dálka... já chodím na výšku a on pracuje na velmi dobré pozici takže společné volno a to se vidět a dojet za tím druhým je docela náročné (jsou samozřejmě i horší případy ) takže by jsme se viděli tak 1 do měsíce na max 2-3dny. Nechci ho ztratit ale zároveň nechci aby jsme se takhle “trápili” budu rad když se někdo podělíte o své zážitky/zkušenosti jak jste se rozhodli vy atd.
24. 10. 2022 v 23:29Off-line Velesios  (38/178/90)
S expřítelem jsme za sebou jezdili 200km každý druhý víkend celý první rok a dalo se to :) Pak jsme se tedy odstěhovali do Prahy a byli spolu 7 let , takže asi záleží, jak moc Vás to k sobě táhne, ale fungovat to může.
25. 10. 2022 v 08:21Off-line power  (23/180/65)
To je na pikaču, jezdit mhd 45 minut někam daleko na opačnou stranu města, takovej vztah fakt nemá cenu. Najdi si někoho blíž.... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload