Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nový kandidát na prezidenta

30. 10. 2022 v 19:50Off-line Anonym
A.Babiš bude kandidovat.

Bude líp?
30. 10. 2022 v 19:54Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Proč nový, anonymní sračko? Čekal snad někdo něco jiného, zvlášť když nepostavil nikoho za ANO?
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 19:55Off-line Anonym
Tak úplně jasný to nebylo anonymní sračko. Spekulovalo se o Alence.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
30. 10. 2022 v 19:57Off-line klucinek  (33/176/75)
Bába je všem u ***u...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 19:58Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
To byly jen zastírací kydy. A nebuť drzý, nebo tě na tebe pošlu :o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2022 v 19:59Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Bureš nikoho nezajímá. Nevěřím, že by byli lidi až tak dementní a vymletí aby ho volili a pokud ano, svůj osud si zaslouží a sejdou jeho plamenem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:01Off-line i8051  (53/184/97)
No Rakosi bacha, viz ta svoloc, co byla v patek na Vaclavaku ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:09Off-line R77  (47/-/-)
Bohužel ano, privatizace Hradu a poté i státu na dalších 8 let. :( snad ne, ale je tak jednoduché čekat na spasitele místo zvednou zadek ze židle a něco dělat.

Snad se to nestane….
30. 10. 2022 v 20:12Off-line tatrman  (27/-/-)
Ičko: ta svoloc, co byla v patek na Vaclavaku

ičko, s těma nálepkama bych byl opatrnej. Nejsem příznivce rusofilů, to už každej ví. Ale jednu velkou chybu česká vláda udělala a možná se jí i časem vymstí: a sice nadřadila potřeby občanů cizího státu potřebám domácích lidí. Já jsem zastánce pomoci všem stejně bez rozdílu národnosti. Žádný dvojí metr podle pasu. Dvojí přístup a kontrola , dávky podle pasu. A tady si myslím, že fialova vláda zaspala. Jako pro čecha(v nouzi) byty nesháněl nikdo, poraď si sám..byty nemáme znělo z úřadů. nikdo mu neplatil nájmy nesháněl byty. Když žádal o dávky, tak napřed důkladná úřední kontrola podobná svlíkání do naha, všetně prohledání domácího prádelníku. U jiného stačí stáhnout aplikaci do mobilu. Dále rozdílná výše dávky v řádu tisíců. U doplatku na bydlení musí čech doložit hromadu papírů a čekat řadu měsíců na schválení, jiný nemusí nic. 11.000 měsíčně na osobu cash. Prostě těch věcí je dost, a stát to pěkně jebe.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:14Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Proto musíme doufat, že kdyby se to tu hodně posralo, tak nás Ukrajina přivítá stejně jako to bylo u nás.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:23Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Pro čecha(v nouzi) byty nesháněl nikdo, poraď si sám..
- tatře, možná píšu blbost, ale není to tak, že si stát nechává nějakou rezervu pro případy, jako je tento?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:33Off-line i8051  (53/184/97)
A jeeje, tatrman uz zase mzoura o bytech zdarma a muze se podelat, ze byt misto neho, zdravyho cloveka v demokratickym state, kde nepadaj v noci bomby, ho dostala nestatsna rodina z UA s detma, kterejm vybombardovali mesto a poslali tatku do valky. Ty jsi tatrmane takovej svinackej zm*d, ze se to fakt nevidi. Tobe fakt preju to nejhorsi v zivote a vesmir ti to nalozi dvojnasobne. To si pis ...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:37Off-line i8051  (53/184/97)
Hele radobyvykastrovanej Jiriku, ja tam dneska zrovna byl. Moje druha demonstrace po 29 letech. Ta prvni byla u Ceskyho telekomu za levnejsi impulzy za vytacenej internet. No a dneska super lidi, zadny prazdny fraze a dezinfa. Normalni atmosfera bez hulakani nesmyslu a zadny panoptikum komunisticko-populisticko-extremistickyho razeni. Mels prijit taky, koupil bych ti pivo ... :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:42Off-line klucinek  (33/176/75)
Tak zrovna UA bomby a putler mi je taky u ***u stejně jako bába, nechť se tam pomelou do sekaný a zelenina patří do polívky.. zato tu největší chudáci cigoši musejí trpět, páč je zastínili ukáčka a už jim není věnována veškerá pozornost... to nikomu nevadí...
30. 10. 2022 v 20:43Off-line tatrman  (27/-/-)
Lukrecius.01 (50/172/78) NOVÉ
Pro čecha(v nouzi) byty nesháněl nikdo, poraď si sám..
- tatře, možná píšu blbost, ale není to tak, že si stát nechává nějakou rezervu pro případy, jako je tento?

Lukro, nemyslím si, že je to chytrá taktika, pokud to byl záměr. Spíše naopak. Vsadí to klín do sociální soudržnosti ve společnosti. Ani si nemyslím, že je to košer po právní stránce, kde je v ústavě rovnost před zákony, kam spadají i ty dávky.
Jako utajovat státní prázdný byty, pro případ kdyby byla válka v zahraničí a do té doby nechat mrznout lidi na ulicích nebo desetiletí živořit na ubytovnách...:) To jako fakt?.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:44Off-line i8051  (53/184/97)
Co to zae tatrmane meles? Narok na davky je definovanej v Ustave? Jezis ty jsi hovado ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:46Off-line tatrman  (27/-/-)
Ičko pěkně sis popřál.
30. 10. 2022 v 20:48Off-line tatrman  (27/-/-)
Ustava je nejvyšší zákon země, všechny ostatní jsou jí podřízené. tzn. nesmí odporovat ústavě a jejímu smyslu. Je to základ právního státu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:48Off-line i8051  (53/184/97)
Ukaz mi prosim cast Ustavy, kde se definuje narok na socialni davky prosim ... :-)

Pokud nenajdes, smis pouzit fotoshop ... :-)

Btv Ustava je s velkym U, ale to ty nevis, ty z ni vis jen to, co se tobe, jako liny vsi, hodi do kramu ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:55Off-line tatrman  (27/-/-)
Jak jsem psal, ústava je "nadzákon". Není důležité, jestli jde o nařízení vlády, vyhláška, zákon o dávkách hmotné nouzy - všechny tyto normy jsou jí podřízené.
Kdyby tomu tak nebylo, tak bys mohl beztrestně vydat vyhlášku, že např. neromové mají dostávat od státu poloviční dávku hmotné nouze než romové.
30. 10. 2022 v 20:56Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Utajovat státní prázdný byty, pro případ kdyby byla válka v zahraničí
- ne vyloženě pro zahraniční utečence,ale nějaké rezervy asi mít musí
30. 10. 2022 v 20:58Off-line i8051  (53/184/97)
Ustava zadny nadzakon neni, zle ty jsi mozna nadb***c ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2022 v 20:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Lukro
to si myslím, že neexistuje, ale nevím, pro takový případy max. tělocvična v sokolovně nebo škole.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2022 v 21:00Off-line tatrman  (27/-/-)
Pro blbce bez právního vzdělání, kteří maj v hlavě nasráno a neumí googlit cituji:

Ústava státu je základní zákon (nebo jejich soubor u ústavy polylegální) státu a nejvyšší právní norma jeho právního řádu. Ústava je právním výrazem existence státu a vytváří pravidla výkonu státní moci a zaručuje občanům základní lidská práva.

Zákony a podzákonné právní předpisy musejí být podle pravidla Lex superior derogat inferiori v souladu s Ústavou a ústavními zákony, které dohromady tvoří ústavní řád[2][3] (v České republice ústavní pořádek České republiky).[4][5][6] Na dodržování ústavního řádu dohlíží a případné rozpory prostých zákonů s ním řeší v právních státech obvykle ústavní soudy
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
30. 10. 2022 v 21:01Off-line i8051  (53/184/97)
Nikde tam nectu, ze je prideleni bytu zdarma zakladni lidske pravo. Ty ano? Mozna si precti, co patri mezi zakladni lidska prava, at nejsi za hlupku. Mozna umis googlit, ale neumis pochopit a vstrebat to, cos vygooglil ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2022 v 21:08Off-line tatrman  (27/-/-)
To byla reakce na tohle, cos vy.ral:
i8051 (51/184/97)
Ustava zadny nadzakon neni, zle ty jsi mozna nadb***c ..



Lex superior derogat inferiori
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
30. 10. 2022 v 21:10Off-line i8051  (53/184/97)
Ani o zadnem nadzakonu se nikde nepise, nejenze neumis cist, ale ani chapat. Ohaneni se opsanou latinou ti chytrosti neprida ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2022 v 21:28Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Super, že do toho jde.
Zvýší to volební účast :o)
30. 10. 2022 v 22:12Off-line primosigh  (103/-/-)
Ukrajince, Rusáky a jinou přistěhovaleckou svoloč by patřilo vypráskat za hranice České republiky, ne jim dávat byty a dávky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
30. 10. 2022 v 22:13Off-line fifotronic  (33/188/92)
Jeden nebo druhy estebak.. co uz. Spis je desive, ze i ten zbytek kandidatu je jedna tragedie vedle druhe. Prakticky nikdo z nich neni vhodna osoba pro tu funkci.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
30. 10. 2022 v 22:59Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Sociální případe tatrmane, už jdi s tím fňukáním jednou provždy do vole p***le. Za tvůj posranej život a za to, že žiješ z ruky do držky, nemůže nikdo jinej než ty sám.

A ad "Lex superior derogat inferiori" - když už ses rozhodl používat latinský právní termíny, tak si aspoň nastuduj, co znamenají a nedělej ze sebe ještě většího d***la, než jsi.
Ta zásada, zjednodušeně řečeno, řeší právní "hierarchii", tzn. zákon je silnější právní norma než vyhláška nebo nařízení vlády, ústavní zákon je silnější než "běžnej" zákon atd. a to, že předpis nižší právní síly nemůže být v rozporu s tím vyšším. Toť vše. Ale vůbec to nesouvisí s nějakými byty. To, že města hned nerozdají všechny byty, co zrovna mají sockám jako seš ty, není nijak v rozporu s ústavou.

Hlavně že ty právní vzdělání máš, ty lopato. Kdybys měl právní vzdělání, tak nemusíš nic googlit, ale věděl bys to a dokázal bys to říct i vlastními slovy, blbe. Prostě sis našel nějakej random právní termín a teď tu s ním machruješ, i když víš kravskou p**u o tom, co znamená.

Ale fajn. Můžeš vysvětlit, jakej konkrétní zákon, rozhodnutí atd. je podle tebe v rozporu s ústavou?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 10. 2022 v 02:10On-line Richard33  (44/185/80)
Co na to říct?

Snad jen:
A. Babiš: 6.11.2014 - Ubezpečuji @ErikBest, že nikdy nebudu kandidovat na prezidenta. Náplň jeho práce by mě nikdy nebavila ani na ni nemám předpoklady.

Ale těhto "nikdy" jsme v jeho podání už zažili...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2022 v 03:44Off-line iglw  (48/172/77)
Stačilo už,že jeden Slovák,Husák,zašpinil náš ryze český Hrad svou normalizační přítomností!!Radši generála Pavla,než nějakého zase kašpara v dnešní válečné době!!Ukrajina musí vyhrát a bude klid v celé Evropě a než se opět spraví celá infrastruktura na Ukrajině,tak to já už tady nebudu!!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 10. 2022 v 07:32Off-line primosigh  (103/-/-)
Volím Babiše. Ta sebranka, která teď sedí ve vládě si ho na Hradě zaslouží.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
31. 10. 2022 v 07:32Off-line tatrman  (27/-/-)
Tomen:Hlavně že ty právní vzdělání máš, ty lopato. Kdybys měl právní vzdělání, tak nemusíš nic googlit, ale věděl bys to a dokázal bys to říct i vlastními slovy, blbe. Prostě sis našel nějakej random právní termín a teď tu s ním machruješ, i když víš kravskou p**u o tom, co znamená.

ty i***te, já jsem googlil až poté, co jsem celou věc vyložil vlastními slovy přitroublému ičkovi,který chápe úplný hovno stejně jako ty. Když neumíš číst psané slovo ani celý vlákno,tak se do debaty vůbec nepouštěj, jinak se neskutečně ztrapňuješ svojí hloupostí.

a teď se pěkně vrať dopředu debaty, znova si to celé přečti a omluv se mi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
31. 10. 2022 v 07:39Off-line tatrman  (27/-/-)
Tomen:Můžeš vysvětlit, jakej konkrétní zákon, rozhodnutí atd. je podle tebe v rozporu s ústavou?

Jak už jsem psal ičkovi nahoře dám ti hypotetický příklad:
Ty posuď, jestli je v rozporu s ústavou:
dejme tomu, že stát vydá vládní nařízení podle kterýho:neromové mají dostávat od státu poloviční dávku hmotné nouze než romové.
31. 10. 2022 v 11:42Off-line i8051  (53/184/97)
Jezina je dnes strizliva??? :-)
31. 10. 2022 v 11:48Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman  (26/-/-)
Ty posuď, jestli je v rozporu s ústavou:
dejme tomu, že stát vydá vládní nařízení podle kterýho:neromové mají dostávat od státu poloviční dávku hmotné nouze než romové
-----
Narok a velikost socialni davky je dana Ustavou? Prideleni bytu zdarma je dano Ustavou? Cena vajicek v Kaufu je dana Ustavou? Velikost tveho platu je dana Ustavou? Tak to pak kasleme i na tabulkovy platy, prece je protiustavni aby uklizecka na urade brala miin nez pravnik a muzeme rovnou tatrmanum dat vse zadara ... :-)

Tatrmane, ty jsi tak hloupej a uplne nejlepcejsi na tom je to, ze to v kazdym tvym textu neustale dokazujes a nekdy se i prekonavas. Navic tvoje existence je nebezpecna pro lidstvo a tve okoli a proto ani nemas zadne kamarady ani p***ele (ja viiim, nikoho nehledas - ale on nikdo ani tebe) ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 10. 2022 v 12:45Off-line tatrman  (27/-/-)
Tvůj názor mě ičko nezajímá, protože jsi neskutečně hloupej.

Ten dotaz jsem přesměrovalna tomena.

K tbě dodám jen poslední věc:
ičko napsalo: prece je protiustavni aby uklizecka na urade brala miin nez pravnik a muzeme rovnou tatrmanum dat vse zadara ... :-)

opět jak je tvým zvykem, používáš neplatné argumenty nesouvisející s otázkou. Plat uklizečky a právníka je dán platovou tabulkou obhajitelné dle dosažené kvalifikace!!
Dávky jsou nárokovou složkou od státu, na existenční minimum má nárok každý občan bez ohledu na národnost, barvu pleti, sex. orientaci, náboženské vyznání atd. za splnění všech ostatních podmínek.

Tímto už s tebou nehodlám dál diskutovat, protože jsi blb na entou.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
31. 10. 2022 v 13:33Off-line i8051  (53/184/97)
No sak on ti to vysvetli uplne stejne a stane se tak v tvych ocich take neskutecne hloupym, jako uz jsi to o nem napsal vyse ... :-)

tatrman: Dávky jsou nárokovou složkou od státu, na existenční minimum má nárok každý občan bez ohledu na národnost, barvu pleti, sex. orientaci, náboženské vyznání atd. za splnění všech ostatních podmínek.
--------------
Vsak ano, take je dostava, pokud na ne ma narok, nebo snad ne? Je nekdo, kdo ma na davky narok a nedostane je? Nemyslim jeden dva pripady, myslim tim nejaka velka skupina lidi ... :-)
31. 10. 2022 v 14:29Off-line tatrman  (27/-/-)
Doufám,že se k mému právnímu příkladu výše tommen vyjádří a nebude dělat mrtvýho brouka.
31. 10. 2022 v 15:23Off-line i8051  (53/184/97)
Je dost fuk tatrmane, jestli se TB vyjadri a jak se vyjadri, protoze ty stejne budes mlit porad to samy. Ty to ani jinak neumis ... :-)
31. 10. 2022 v 21:02Off-line 1H1  (74/-/-)
Rakosnicek69
Proto musíme doufat, že kdyby se to tu hodně posralo, tak nás Ukrajina přivítá stejně jako to bylo u nás.

Tak ty mne bavíšššš:)
Je vidět, že jsi mladý bezmozek a nevíš nic o těch, co momentálně vládnou Ukrajině. Věř, že budeš jen stěží rozcházet tu tvrdou realitu, až zjistíš, že nám vrátí velký kulový!!!
To jen náš národ je tak dementní, že druhým by se rozdal a sám na sebe se..
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
31. 10. 2022 v 22:15Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
1H1 (72/-/-) NOVÉ
Je vidět, že jsi mladý bezmozek
- o co horší je bezmozek starý
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
31. 10. 2022 v 22:45Off-line 1H1  (74/-/-)
Lukrecius.01
1H1 (72/-/-) NOVÉ
Je vidět, že jsi mladý bezmozek
- o co horší je bezmozek starý

Odpověz si sám, patříš přece k těm starým už, neee :D Ale jak na tvém příkladu vidím i mezi starými se najdou bezmozci, že jo?
Chceš mi snad říct, že nám Ukrajinci někdy s něčím pomohou???? Směšná otázka, že jo?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
31. 10. 2022 v 23:43Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"a teď se pěkně vrať dopředu debaty, znova si to celé přečti a omluv se mi"
Jo, jasně. To jedině až peklo zamrzne a slunce vyjde na západě, ty blbe.


"Jak už jsem psal ičkovi nahoře dám ti hypotetický příklad:
Ty posuď, jestli je v rozporu s ústavou:
dejme tomu, že stát vydá vládní nařízení podle kterýho:neromové mají dostávat od státu poloviční dávku hmotné nouze než romové."

Ale já se tě neptám na nějaké hypotetické příklady, co sis zrovna vytáhl z p***le, ani žádné tvoje "dejme tomu". Číst umíš, nebo s tím máš taky problémy? Já jsem se ptal: "Můžeš vysvětlit, jakej KONKRÉTNÍ zákon, rozhodnutí atd. je podle tebe v rozporu s ústavou?" A máš snad pocit, že slova "konkrétní" a "hypotetický" jsou synonyma?


"Dávky jsou nárokovou složkou od státu, na existenční minimum má nárok každý občan bez ohledu na národnost, barvu pleti, sex. orientaci, náboženské vyznání atd. za splnění všech ostatních podmínek."

Jo, správně. Dávky jsou nárokové jen v případě, pokud splníš podmínky, které stanovuje zákon a navazující podzákonné předpisy. A ty, pokud vím, nikdy nikdo kvůli rozporu s ústavou nenapadl (nebo aspoň ne za posledních X let).
Přidělování městských bytů dtto - ten mechanismus má nějaká svoje k***éria, která jsou předem daná každým městem/obcí. Pokud se ti na tom zdá být něco protiústavního, nic ti nebrání začít to řešit. Ale to bys musel být napřed schopen nějak smysluplně popsat, co je na tom podle tebe v rozporu s ústavou.
01. 11. 2022 v 10:50Off-line tatrman  (27/-/-)
Tommenbarathein:
Ale já se tě neptám na nějaké hypotetické příklady, co sis zrovna vytáhl z p***le, ani žádné tvoje "dejme tomu". Číst umíš, nebo s tím máš taky problémy? Já jsem se ptal: "Můžeš vysvětlit, jakej KONKRÉTNÍ zákon, rozhodnutí atd. je podle tebe v rozporu s ústavou?" A máš snad pocit, že slova "konkrétní" a "hypotetický" jsou synonyma?

dávám příklad hypotetický schválně, abys mě neudal. V dnešní době nemůžeš psát, co si opravdu myslíš nebo víš. Dal jsem ti vzoreček a ty si tam potom můžeš dosadit cokoliv aktuálního z dnešní doby jen proměnné zaměníš. Ty aktuální problémy jsem popsal výše. Stačí umět číst.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 11:45Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Je mi u zadele, kdo koho volí nebo ne. Ale mocinki se mi líbánkuje, jak se odpůrci Spolu snaží vymýšlet rádobyvtipné přezdívky (nejen jim), které nejsou vtipné ani za Mák a jsou tak na úrovní začtva 1. stupně ZŠ. :o)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 11:56Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
"dejme tomu, že stát vydá vládní nařízení podle kterýho:neromové mají dostávat od státu poloviční dávku hmotné nouze než romové"

Fajn, tak abys furt nekňučel - takový zákon/podzákonný předpis by samozřejmě v rozporu s ústavou a LZPS byl. Ale vzhledem k tomu, že nic takového neexistuje a ani nebude, tak jsou tyhle úvahy úplně bezpředmětné.

A jakkoliv se mi to neustálé podkuřování Ukrajině taky nelíbí, tak odporujícího ústavě v tom nevidím vůbec nic. Ty dávky nemá automaticky každý Ukrajinec, ale jen ti, kterým byla přiznaná mezinárodní ochrana podle zákona o azylu vázaná na vojenský konflikt na Ukrajině. Navíc má ten zákon časově omezenou platnost.

A proč by ti měl někdo shánět byt? Ty narozdíl od Ukrajince máš české občanství, tudíž na tebe ten zákon nedopadá. Nic tě neomezuje v tom si ten byt sehnat sám a podklady k žádosti pro dávky si můžeš obstarat bez větších problémů. Navíc, ten Ukrajinec si to byrokratické kolečko dá zrovna tak a jako pro cizince je to pro něj srovnatelný opruz jako pro toho Čecha + jazyková bariéra.

P.S.: schválně, jestli aspoň dokážeš říct, který zákon řeší dávky pro Ukrajince a všechny ty voloviny okolo toho, když už o tom zasvěceně pindáš.
01. 11. 2022 v 13:00Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Maku, taky se nauč číst, dík.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 13:15Off-line i8051  (53/184/97)
Mate? A ty Makovice kupujes plyn a ropu snad odjinud? Ne, takze jsi stejny p*****c. Ja si aspon vyrabim energii sam, ale ty jen pindas a platis ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 13:30Off-line tatrman  (27/-/-)
Tommen:Fajn, tak abys furt nekňučel - takový zákon/podzákonný předpis by samozřejmě v rozporu s ústavou a LZPS byl.

To mi stačí.:)jj právo a spravedlnost se nedá jen tak obechcat, a VŠ ti nepomůže. Můžeš se ji max. snažit obejít, ale člověk má cit a smysl pro spravedlnost vrozený a ten neobchčiješ.
01. 11. 2022 v 13:33Off-line i8051  (53/184/97)
Ty mas ale tatrmane leda vrozenej smysl pro vychcanost a zavist ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 14:03Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No, hloupý tatrmane... On by takový zákon v rozporu s ústavou byl, pokud by ovšem existoval. Jenže on neexistuje, tak nevím co jsi tím sledoval. Takových "příkladů", co by bylo v rozporu s ústavou, ti vyplivnu během minuty asi tak tisíc. Ale na co by kdyby byly v p***li ryby tu nehrajeme.

A už jsi našel ty zákony vztahující se k Ukrajincům a dávkám, nebo na to potřebuješ celý den?
01. 11. 2022 v 14:03Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
P.S.: hledej, šmudlo, napovídat ti nebudu.
01. 11. 2022 v 14:07Off-line tatrman  (27/-/-)
Tommen:
A proč by ti měl někdo shánět byt? Ty narozdíl od Ukrajince máš české občanství, tudíž na tebe ten zákon nedopadá. Nic tě neomezuje v tom si ten byt sehnat sám a podklady k žádosti pro dávky si můžeš obstarat bez větších problémů. Navíc, ten Ukrajinec si to byrokratické kolečko dá zrovna tak a jako pro cizince je to pro něj srovnatelný opruz jako pro toho Čecha + jazyková bariéra.

lžeš, má k dispozici překladatele, úředního asistenta, dobrovolníky z neziskovek, navíc:
https://www.ceskenoviny.cz/…0-kc/2277486

nejsem si jist, jestli se doplatky na bydlení a dávky zvedaly o 50% u občanů ČR z měsíce na měsíc. Pochybuju.

hele ale jak už jsem psal, mně pomoc Ukr. nevadí, jen mi jde o pomoc rovnocennou té pomoci české pro české občany. Nemyslím si, že si ji nezaslouží nebo zaslouží méně než ti Ukr., pokud jsou v tíživé životní situaci.
To jen na vysvětlenou. I ty píšeš úředně arogantně, čech? ať se postará sám, v podstatě stejně jako to úřady dělají.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 14:21Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ano, má k dispozici tlumočníka. Jako příslušník každé jiné národnostní menšiny uznávané v ČR a stejně tak jako jakýkoliv jiný cizinec v řízení před českými úřady, který dostatečně neovládá češtinu.
A pokud jde o dobrovolníky, tak ti to dělají, jak už plyne z toho slova, dobrovolně. Nikdo je k tomu nenutí.

A neplač pořád. Kdybys tu energii a čas, který věnuješ kňourání na netu o tom, jak se o tebe stát nestará, věnoval něčemu smysluplnému, tak by sis neměl na co stěžovat. Takže táhni do práce, lemro, a nestěžuj si furt.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 14:22Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Už jsi ten zákon našel, nebo jsi v p***li a nemáš páru, o čem mluvím?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 14:24Off-line supervisor  (18/181/70)
Vy jste krásně drsnej pane Tommene ale já vás žeru :d
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 11. 2022 v 14:33Off-line i8051  (53/184/97)
Hele .. neni na tebe Tommen mladej? Zase oproti Jezine je to ale o 30 levlu jinde ... :-)
01. 11. 2022 v 14:56Off-line tatrman  (27/-/-)
Tomene nevyzobávej si jen co se ti hodí(tlumočník) a odpovídej na vše, co je ti položeno.
ten odkaz sis rozklikl nebo opět děláš mrtvýho brouka? o tlumočníkovi ten odkaz není...
01. 11. 2022 v 14:59Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl ta ruda lemra lina si jeste bude rozkazovat, co ma kdo delat a na co odpovidat ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 15:09Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jsem. Nevím co mu jebe v palici.
Vykání si nech pro Jezinu, já ti na to seru.
01. 11. 2022 v 15:13Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
A ne, tatrmane, nerozklikl. České noviny.cz... sračky nečtu, ztráta času. Zkus něco seriózního.

Už jsi našel ten zákon, osle? Nebo ho furt hledáš a potřebuješ na to ještě měsíc?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 15:23Off-line tatrman  (27/-/-)
TommenBaratheon (19/174/74)
A ne, tatrmane, nerozklikl. České noviny.cz... sračky nečtu

tak si naser
01. 11. 2022 v 15:26Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Rychle se tady z toho stalo úplně jiné téma až jsme se zapomněli radovat z toho, co všechno už Bureš slibuje, až bude na hradě xD
01. 11. 2022 v 15:26Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Takže nenašel. Překvapivě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 15:26Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Našli moji rádcové, našli, našli?
Našli jsme hovno, nejjasnější pane králi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2022 v 16:28Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman je stoupenec konspiraci a dezinfoplatku, ten jen kopiruje, hledat pravdu neumi :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload