Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka nevyhnutelná

05. 11. 2022 v 17:03Off-line Tapser  (30/170/73)
Zdravím všechny. Je tu někdo kdo podstoupil obřízku v nějakém vyšším věku a ne po narození a kdo dokáže popsat rozdíl? Bohužel po každém sexu se mi natrhne oblast která drží uzd**ku na penisu a nateče mi kůže na zaludu. Je to občas bolestivé a při sexu mě to hodně omezuje, když se to natrhne tak nemůžu mít několik dní sex ani. Jenže mě děsí diskuse, někde čtu že je to lepší, někdo kdo ani obřízku nemá zase píše že to zničí sexuální život, je tu někdo kdo to může porovnat před a po? A popřípadě jestli je lepší mít částečnou obřízku a nebo uplnou? Děkuji všem
05. 11. 2022 v 17:42Off-line Tapser  (30/170/73)
Jinak pro info, predkozka mi jde přetáhnout bez problémů jen prostě po sexu to praská a nateka
05. 11. 2022 v 17:56Off-line Tapser  (30/170/73)
Po sexu mi vždy nateče vršek kůže na zaludu která vytvoří takový,, prstenec,,
06. 11. 2022 v 17:55Off-line tombart  (56/189/95)
Ahoj,
já jsem podstoupil obřízku přibližně ve tvém věku, po pár dnech chození se ten žalud v kalhotách ošoupe a mírně znecitliví. Rozhodně to nebolí a po dni intenzivního pohybu je člověk docela nadržený :-) Trochu to ztěžuje honění, je potřeba používat nějaké mazadlo, vazelínu nebo lubrikant, na druhou stranu člověk víc a déle vydrží, takže orgasmus jak pak intenzivnější. Pro onanování je to mírně zhoršení, naopak pro orální a analní styk je to lepší. Mám úplnou obřízku a jsem s ní spokojený, tobě taky doporučuji úplnou, ale bude záležet na tom. co ti řekne doktor.
06. 11. 2022 v 19:00Off-line Peta80  (43/187/-)
Můžeš mít jen zkrácenou uzdičku. A ať už je to zkrácená uzdička nebo to tam máš zkrácené/zúžené někde jinde, tak jako tak je to kůže a ta se dá "vytahat" (se koukni třeba někde na netu, jak si kluci tunelama dokážou vytahat uši, s předkožkou je to podobné). A pokud bys to nechtěl vytahávat, jde udělat i jen plastika uzdičky.
06. 11. 2022 v 19:04Off-line Tapser  (30/170/73)
@peta80 no už mi jeden psal ohledně toho že to vypadá na tu zkrácenou uzd**ku, to by byla ta nejlepší varianta. Přijde mi právě že tim jak poradit ta uzd**ka praská tak se ta kůže víc a víc povoluje a občas už visí kousek přes žalud, ale to už jsem vypozoroval že když kůži nechávám přes den pretazenou přes žalud tak se zase natahuje zpět a je to lepší
07. 11. 2022 v 22:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Proc uplnou obrizku, kdyz muze stacit nariznout uzd**ku. Potom to proste tolik netaha. Ve 12 jsem si udelal Sam doma. Akorat pri hojeni neni zadouci, ABY srostla zpatky, to Pak NEMA smysl.
Mozna ale uplnou vynuti ten natekajici prstenec, ktery s uzd**kou samotnou az tak nesouvisi...
21. 03. 2023 v 13:52Off-line piercpa  (54/175/80)
Neboj se toho, i ve vyšším věku to má smysl..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload