Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Páté kolo u vozu?

10. 11. 2022 v 12:22Off-line jirik43  (33/184/83)
Ahoj,

chtěl bych se s Vámi podělit o svůj pocit, který mě tíží natolik, že jsem zašel až sem, kde to všechno začalo.
Abych to shrnul, tak jsem nedávno potkal kluka, se kterým jsme si sedli hned do noty, a začali spolu chodit.

Po krátké době se mi svěřil, že je přes 10 let ve vztahu se svým klukem, se kterým nemají přirozeně sex už delší dobu (koho by to taky bavilo, si říkám), ale vídají se a jsou pravidelně v kontaktu a vyhovuje jim to. A tak mi přijde zvláštní, že se mnou plánuje dlouhodobý vztah, společné aktivity apod.

Já jsem si řekl, že když je nám spolu dobře, tak proč bych dělal unáhlené rozhodnutí, kterého bych později litoval. Díky němu jsem si začal více vážit svého zdraví, věnovat se tomu, co mě baví a celkově se mi zlepšila kvalita života.

Jediné přes co se pořád nedokážu přenést a smířit, je fakt, že má svého vlastního kluka, kde určitě převládá toho víc, jako jsou city, porozumění, soužití... čímž, si akorát připadám, jako sekundární kluk, ten, na kterého zbydou drobky a zároveň jim závidím. Spolu jsme se o tom upřímně bavili, a došli jsme k tomu, že když se známe jenom chvíli, tak se mnou není kvůli sexu, nebo aby si okořenil život a s jistotou mi to dal najevo (plánovat věci do budoucna).
Aby jste si nemysleli, že spíme všichni 3 spolu nebo něco, tak to opravdu není.

Sám kdybych byl v jeho kůži, tak po několika letech chození s jedním klukem, by mě některé věci taky nebavili a možná bych si hledal taky někoho jiného, ale prozatím se mi tomu nechce věřit, že bych toho byl schopen, protože sám jsem ve vztahu nikdy nebyl, a je to pro mě něco nového Takže nemůžu říct, jak by to bylo.

Momentálně se ve mě pere hodně pocitů, které by chtěli ven, ale nemůžou, protože je tam jakási bariéra nebo něco. Takže hledám pomoc/radu od někoho, kdo si někdy prošel nebo prochází podobnou situací. :)

Mám se tím nezabývat a doufat, jestli se z toho vyvine životní lekce či úspěch?
Anebo svůj osud můžu ovlivnit a usměrnit tak, jak potřebuji?

PS: Jsem rád aspoň za přečetní, a věřím, že to je změna, než pořád dokola tady číst anonymní příspěvky typu: "Nad čím rádi honíte?", "Jak velký je váš penis?" apod.

Díky.
10. 11. 2022 v 12:28On-line i8051  (53/184/97)
Plati nepsany pravidlo, ze se nemas sr*t do cizich vztahu, protoze se ti to vymsti. Ale pokud na to mas zaludek a poneses si za vysledek zodpovednost, tak smele do toho. Staci tato strucna odpoved? :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 11. 2022 v 13:04Off-line MusicVampire  (23/194/-)
Jak píše ičko... Jinak bych si nezačal s někým něco víc, pokud bych věděl, že je už s někým ve vztahu - pokec/přátelství okay, ale tím to končí.
Teď už se obávám, že je pro tebe pozdě jít o krok zpět, protože už nemáš kompletně čisté, racionální myšlení, ale pohlížíš na to všechno s emocemi.

Nevím, asi bych si s tím klukem sedl a vyjasnil si, co od toho očekává, co od toho očekáváš ty a nějak se domluvit. Koneckonců konverzace je vždy důležitá. Hodně štěstí, bude to těžké.
10. 11. 2022 v 13:07Off-line FMK  (29/162/55)
Kdybych byl tebou, tak bych do toho šel. Nikoho nemáš a žádný vztah si neměl tak nemáš co ztratit. Můžeš pouze získat. :)

+ jestli se ti zlepšil život, tak je třeba toho maximálně využít.

Jestli to vyjde nebo nevyjde je v podstatě jedno. Rozhodně bych se ale nezbavoval někoho, se kterým sis sednul.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2022 v 13:13Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
A co na to říká ten jeho přítel? Ví to nebo to neví? Kdyby to věděl, tak se dá asi nějak dohodnout, jestli to neví, tak jsi klasická milenka, ale vždycky se nakonec většinou vrátí k tomu, co má doma.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2022 v 13:47Off-line power  (23/180/65)
Jirik43 (32/184/83)

Jediné přes co se pořád nedokážu přenést a smířit, je fakt, že má svého vlastního kluka, kde....
--------

A to něčemu vadí? Vrzat se dá i se zadanejma. Taková pravidelná bokovka je k nezaplacení..... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 11. 2022 v 14:35Off-line Milan32  (34/-/-)
"Po krátké době se mi svěřil, že je přes 10 let ve vztahu se svým klukem, se kterým nemají přirozeně sex už delší dobu (koho by to taky bavilo, si říkám)"
jirik43 (32/184/83)

Záleží, s kým jsi. Mám ještě delší vztah a sex stále funguje. To je pověra, že po deseti letech tě sex nebaví. To je individuální. Některá dvojice přestane sexovat mnohem dříve, některé to baví i po 20 letech i více. Pokud to máš tak v hlavě nastavené, že tě sex brzy omrzí a hledáš nové podněty jinde, tak pro tebe stálý vztah není. Lepší budeš mít střídat různé kamarády "s výhodami".
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 11. 2022 v 18:12Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
To ty ale nemůžeš vědět, power. Tobě vrže akorát ten rezavej buzykl, kterej našla tvoje maminka u popelnic a dala ti ho k narozeninám.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 11. 2022 v 05:22Off-line bombakul  (29/176/75)
Já ti nevím ale už si to sám napsal. Když ti řekne že sex už přirozeně nemají a tebe napadne koho by to taky bavilo tak ani jeden z vás není na vztah vyzrálý nebo spíš vyspělý. Ať se vyjádří i třetí strana
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2022 v 07:15Off-line power  (23/180/65)
TommenBaratheon teď už by si měl být ve škole a šoupat nohama ve školní lavici..... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload