Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Průzkum LGBT

17. 11. 2013 v 18:48Off-line Anonym
Zdravím, dělám průzkum na referát do školy, pomozte mi prosím ... Popřípadě rozešlete známým. Dík moc

https://docs.google.com/…TTE/viewform
17. 11. 2013 v 19:21Off-line Hany  (27/165/-)
Ten nadpis je zavádějící. 96% transsexuálů jsou heterosexuální. ;) Takže otázka o přitažlivosti stejného pohlaví je trochu mimo.
17. 11. 2013 v 19:30Off-line Anonym
Už jsem to upřesnil, díky moc
17. 11. 2013 v 21:48Off-line Anonym
Díky za vyplnění kluci ... :)
17. 11. 2013 v 21:50Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Opět bych uvítal, kdybych věděl, pro koho je takový dotazník určen. Některé otázky, bohužel, nejdou jednoznačně odpovědět, možná by bylo dobrý to příště konzultovat s někým, kdo má s dotazníky zkušenosti ;-)
17. 11. 2013 v 22:47Off-line Anonym
Díky za připomínku... Jje to, pokud to stačí, pro mě, dělám referát o LGBT na SŠ, zadání bylo, aby jsme si vybrali menšinovou skupinu a o ní něco pověděli. Takže takto. Udělám z toho něco ve stylu většina z této menšiny se neskrývá, je se sebou spokojena a hledá nebo má vážný vztah... něco v tomto směru. Ty otázky-Že se na něco nedá jasně odpovědět je jasné, ale neshledal jsem tam něco nejednoznačného, ale je to individuální. Takové základní obecné otázky. Jedna výhoda Google dotazníku je ta, že autor odpovědí není uveden a je to vše jen procentuálně a grafem.
17. 11. 2013 v 23:07Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Otázka: Jak to přijalo okolí? Přičemž se tím myslí rodiče i okolí.
Pak je tedy otázka špatně a měla být správně: Jak to přijali rodiče a okolí?
Jenže možné odpovědi tomu neodpovídají - rodiče to přece nemusí přijmout stejně jako okolí.
Na otázku, jestli hledáte vážný vztah by se našlo více odpovědí, tam bych nechal jen 3 možnosti - ano, ne a nehledám, mám (bez těch závorek, samozřejmě).

Jinak se nepíše "aby jsme", ale "abysme" (spisovně abychom).
Závěr, že se většina z gayů neskrývá bych asi podpořil. Ovšem nezaměňovat s "vytrubuje to o sobě do celého světa".
Závěr, že je se sebou spokojena....no, nevím, o tom dost pochybuju. Myslím, že většina řeší sebe mnohem víc než heteráci.
S vážným vztahem to tak asi je, ale myslím, že z těch, kteří ho hledají, na to hodně jedinců nemá.
17. 11. 2013 v 23:15Off-line Anonym
Dobře, dík za reakci, za pravopis díky, jsem s ním na štíru ..
17. 11. 2013 v 23:41Off-line LostHere  (36/180/65)
Prieskum LGBT (len homosexuálne skupiny) ma trroochu poobavilo. Načoo si tam pootom zahrrnul aj bisexuálov, keď nás to vylučuje/vždyy tam polovica chýba? (Kdy jste na sobě začali pozorovat, že jste orientováni na své pohlaví ? , Jak se vnímáte ?
Ohled na homosexualitu)
17. 11. 2013 v 23:46Off-line Anonym
Neměl jsem v žádné otázce ohled na bisexuály - aspon ne schválně, nebo úmyslně. A ta otázka - jak se vnímáte- může to být sebe samotného, svou sexualitu ... Asi by šli napsat lépe,ale tak na ty základní body to stačí, všichni to přelouskali :D
18. 11. 2013 v 11:58Off-line LostHere  (36/180/65)
Potoom je ale zavádzajúce, ak ten výskum nazveš prieskum LGBT, keď tam to B nepasuje, nem? ;) Odkiaľ si zbieral respondentky lesby? Ako ten dotazník diskriminuje na základe toho, či sa niekto hoomosexuálne sppráva, ale nedefinuje sám seba ako lesba/gay? Čo ľudia, čo sami seba nevidia ani ako ženy, mužoov, genderqueer ľudia, agenderr ľudia, ľudia čo neveria v roodové stereotypyy a pod.?
18. 11. 2013 v 15:20Off-line Anonym
Jinak ještě abych dodal, právě těch holek tam moc nemám... jestli 6 ... Je to málo,, nevím kde poplašit
18. 11. 2013 v 21:36Off-line LostHere  (36/180/65)
No na klasickú strednú by to síce stačiť mohlo, ale záleží od toho, či ti stačí urobiť podpriemerný neppreukazný prieskum. Leboo poodľa toho, čo som sa dozvedel doo toho "LGBT" výskumu tak celkom vôbec nezah´ˇnaš bisexuálov a bisexuálky + ani lesby tam nemáš pporiadne (6?) zastúpené. Zo soociooloogického hľadiska je to neobjektívne, možno keby si to premenoval na prieskum MsM ľudí..
18. 11. 2013 v 22:39Off-line Anonym
Představ si čistého heteráka ! Jako většina naší čistě klučičí třídy ! Jistě by tě zajímali tyto podrobnosti. Vím že by tam měli být zapojeni i bisexuálové a cituji: "genderqueer ľudia, agenderr ľudia, ľudia čo neveria v roodové stereotypyy" , ale sám jsem se musel dívat, co to vlastně znamená. Představení a vysvětlení projektu je na 10 minut. Jen než bych vysvětlil jedno slovo je 5 minut pryč. Proto je to obecné ! Až budu dělat seminárku na toto téma, jistě se to tam objeví ;-). Jinak díky za další nedostatky,ale jak říkám heteráky tyto podrpbnosti těžce nezajímaj.
18. 11. 2013 v 22:48Off-line LostHere  (36/180/65)
Na 10 minút to postačí. Dostaneš jedničku s hviezdičkou ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload