Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace

20. 11. 2022 v 16:10Off-line Anonym
Měl jsem poslesní 2 roky problém s orientací. Cítil jsem se, že jsem bisexuál, možná gay. V poslední době ale cítím, že mě muži ani nic podobné nepřitahuje a jsem na 100% na ženy.
Je to nějak zvláštní, bylo to jak lusknutím prstu, prostě jsem se zamyslel a už se necítím být na muže
20. 11. 2022 v 20:10Off-line ikar  (44/182/80)
Tady z někoho mluví závist a hloupost.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 11. 2022 v 23:04On-line WileECoyote  (35/178/-)
Prostě ti to přeplo zpátky. Pohoda, to se stává, ženskou najdeš v pohodě. Ale chtělo by to ideálně takovou, která si nechá vysvětlit případnou další chuť na druhé p**o v baráku, až ti to zase přepne. Pokud bude mít stejné chutě jak ty, a seženete si třetího, naprostá pohoda. Pokud jí ale budeš v budoucnu utíkat na tajňačku za p**ama až ti to zase přepne, tak budeš jednoduše k***a.
21. 11. 2022 v 08:54Off-line power  (23/180/65)
Ajtak.tom (51/184/97)

Udělej to jako uživatel i8051.
Ožeň se s ženou a současně buď na gay seznamce vylepený 365/7/24.
-------

Kde to mohu podepsat? ...... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
21. 11. 2022 v 12:29Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ale chtělo by to ideálně takovou, která si nechá vysvětlit případnou další chuť na druhé p**o v baráku, až ti to zase přepne.
- celý život není jen o sexu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 11. 2022 v 22:46Off-line Milan32  (34/-/-)
Dentist - orientace je vrozená zčásti, ne zcela. A spousta lidí se rodí bisexuální. Mně se v pubertě zdály sny i o holkách. Včetně noční poluce, kde figurovala holka. Taky i spolužák. Tak různě. Ale na pokec jsem si rozuměl více se s kluky. Na pivo jsem chodil se dvěma spolužáky. To bylo na gymplu. Ale přitom když vedle mě seděla holka, pěkná spolužačka a dotkla se mě stehnama, tak mě to vzrušovalo taky. Měl jsem ale štěstí na fajn spolužáky, tak mě to směrovalo spíše na ty kluky. Kdybych měl smůlu na (některé) zdejší upištěné a hašteřivé buzíčky, tak bych raději dal přednost holkám. Jelikož jsem měl fajn kluky, s kterými šlo sportovat, chodit na výlety, atd., tak jsem byl s nimi. Jen tomu chyběl ten sex. Až později jsem našel parťáka a slezl s ním všechny štíty hor i velehor a zažil spoustu dobrodružství. To by s holkou šlo obtížně. Většina holek chce rodinku a dětičky. Nikdy mě nelákalo sedět doma a mít dětičky a tlačit kočárek. Někteří gayové se oženili a založili rodinky, možná byli spíše bisexuální. Těžko říct, ale skončili u kluků. Podle mě většina chlapů přijde na to, že s chlapem je to snazší. Prostě jsem chtěl hodně cestovat a mít život více free. Ne, že mě nějaká baba bude komandovat, co mám a nemám dělat. Poznal jsem ženy a jejich psychika mi vadila.

Takže můj závěr je, že orientace je vrozená zčásti a zčásti si ji vybíráme tím, jak jde život, koho potkáme a jaké máme v té době prio***y.
21. 11. 2022 v 23:03Off-line Milan32  (34/-/-)
Dentist - jak kteří heteráci. Znám heteráky, kterým náramně vyhovuje, že jsou s ženou, páč mu vaří, pere, dělá teplo domova, porodí dětičky, stará se o ně, ten chlap ukazuje všude svoji rodinku a je to pro něj prestiž, zvyšuje mu to jeho ego, sociální status apod. A s ženou si rozumí. Tam musí být i nějaký zájem o ženskou psychiku, nejen ženské tělo. Ale máš pravdu, že znám i heteráky, co mi řekli, že žít s ženou vyžaduje zlaté nervy a nevyjadřují se o ženách uctivě, ale spíše dost negativně. Tak u těch to není v souladu a zažívají disonanci. Čili zase případ od případu je to jiné. Zobecňovat se vztahy nedají.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload