Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pro trans

22. 11. 2022 v 22:38Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Čau lidi :o)
Jak tady máme vedle to téma, tak se chci zeptat, protože jsem to nezažil, tak tomu nerozumím a rád bych to pochopil: Když pominu orientaci, jak jste si uvědomili, že jste kluk v ženském těle nebo naopak?
Protože když se já nějak cítím (ať je to jakkoliv), tak jak vím, že se cítím jako chlap správně/špatně když nevím, jak se cítí ženská?
Jaké jsou to důvody, pocity?
A pomiňme asi chuť oblékat se do ženských šatů atp.:o)

Díky a ať je to jak chce, držím palce. Musí to být ještě víc svět vzhůru nohama, než když si člověk uvědomí, že je gay. O hledání partnera/ky asi ani nemluvě.
23. 11. 2022 v 00:54Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Viktor - je to trošku zahmlievanie a relativizovanie. Je pravda, že niektoré kultúry poznajú aj tzv. tretie pohlavie. Tam bachnú všetky sex. mino***y, všetky odlišné orientácie či vôbec jedincov, čo sa cítia byť "v inom tele". Napr. u niektorých severoamerických prérijných indiánov tam patrili ako aj transsexuáli, tak i homosexuáli - oni to príliš nerozlišovali, len mohol takúto spoločenskú rolu "dvojdušných" ľudí zastávať každý, kto sa necítil rodovo/ sex. orientáciou v normatívnom, štandardnom prerozdelení. Verili, že telo takého človeka obýva aj duša opačného pohlavia. No a v spoločenstve často zastávali funkciu šamanov, takže už svojou podstatou boli vnímaní ako niečo vzácne a špeciálne. Inak, až na riedučké výnimky, ktoré sú často citované antropológmi a etnológmi (práve pre svoju ra***nosť), skoro všetky ľudské kultúry (neviem ako to je s mimozemšťanmi :)) majú prerozdelené rodové roly a vyplývajú z pohlavia. Je to jednoducho tak pre lepšiu organizáciu a deľbu práce, za tie tisíce rokov to už bude pravdepodobne nielen sociálnym konštruktom, ale skutočne i biologicky podmienené. Samozrejme, že telesne silnejší bude skôr čeliť nebezpečiu a rizikovým, fyzickým prekážkam. No a drvivá väčšina telesne silnejšej populácie, to sú muži.
Identita je vrodená disponovanosť + prevzaté vzory, ktoré pretrvávajú v spoločnosti. Jedno ovplyvňuje druhé, je to previazané a nechcem zľahčovať obrovský dopad okolia na správanie jedinca, ale gro je biologická podmienenosť. Úplne sprosto povedané, mužskosť to je testosterón ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2022 v 02:54Off-line Michael990  (26/177/70)
Prostě nemáš rád sví tělo nemáš rád svuj penis nelíběj se ti chlupy nenávídíš vousy nemáš rád žádný mužký věci a vidíš se v ženském těle když vidíš nákou holku. nic tě netěší a jsi furt neštastný, A sex si představuješ tak že máš opačný genital.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2022 v 08:57Off-line power  (23/180/65)
MysiakPipo (100/176/60)

niektoré kultúry poznajú aj tzv. tretie pohlavie
-------

Kdyby jen tretie. V evropské unii máme 72 pohlaví..... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
23. 11. 2022 v 10:24Off-line vasek698  (25/-/-)
Zajímavej dotaz. Já jsem kluk a taky netuším, jak poznám, že se jako kluk cítím. Že mám p**o vím a že jsem kluk vím podle toho, že mám p**o. Ale když vlastně víme, že hrát si s vojáčky či panenkami je spíš přisouzený, než přirozený, jak se to teda projevuje?
A pokud je ve společnosti rozdělení úkolů na základě fyziky (chlap kameník, zedník a ženská kuchařka a pradlena - tedy dokud nepřišel pokrok a je možný se zabývat pracema dle libosti, protože už není potřeba se dřít tolik jako předkové), tak už ne tolik jako dřív. No a teď závěr. To se trans cítí, že jeho tělo nevyjadřuje jeho? Já třeba necítím vnitřní logiku toho, že mám mít pero. Prostě ho mám. Nebo teda vím, že jsem kluk ale nejsem spokojený s rolí kluka ve společnosti, tak se jdu změnit?
Protože ruku na srdce. Podle čeho jinýho než podle pera víte, že jste kluci? Nebo šířeji - podle čeho dalšího krom těla to víte? Já se totiž snažím přemýšlet a fakt nemám pocit, že to VÍM i jinak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2022 v 10:35Off-line BussterX  (103/130/150)
23. 11. 2022 v 10:39Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Mě spíš to občas zaráží ale to je každého věc spíš jen jako jsem nepochopil z minulého vlákna co na toto téma bylo, jak tedy si to najde partnera to mu nevadí že prca kluka s kozama nebo holku s p***m? Nwm jsem sice gay ale že bych extra vyhledával někoho kdo má ještě kozy tak to může dotyčný opracat tlusťocha co je má a hotovo
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 11. 2022 v 10:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Hele, toto je výrazně kratší video než to co jsem dal nahoře, a toto myslím pochopí každej... https://www.youtube.com/watch?…
23. 11. 2022 v 11:06Off-line Peta80  (43/187/-)
Lukrecius, pokud jseš normální chlap, co rád nosí mužské šaty, tak si na sebe oblíkni dámské hadry, koukni na sebe do zrcadla, jak ti to bude "sedět" a zajdi pak ještě někam na kafe/jídlo a až se tě obsluha bude ptát "Paní, co si dáte?", tak ti to asi dojde. :)
23. 11. 2022 v 11:56Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Reprezentace národa má asi dost nasrané v hlavě. Někdy nechápu o čem kecá chuj :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2022 v 12:03Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Drahý tomiiku jde mi o to že nebudu označovat někoho "to" jen kvůli tomu že se nerozhopal jestli je teda baba nebo chlap a vysira tím nás ostatní pak se není čemu divit že nás jak LGBT označují za bandu divno lidí kvůli takovým jako jsou trans a tak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
23. 11. 2022 v 12:08Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Se mi líbí jak buzny žádají toleranci heteráků a přitom je smutné, že sami nejsou tolerance schopní, Transsexuálové to mají mnohem těžší než "klasicky obyčejný" gay, chce to trochu toho pochopení a úcty. Pořád to jsou lidé a navíc někteří bezmezně šarmantní a hodní(vím s vlastní zkušenosti)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2022 v 12:12Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
To nikdo netvrdí jen jako máme akceptovat to co nám dělá ostudu, chápu jsme všichni nějací ale zase kvůli ním roste Alianci podpora protože tím se nastavuje zrcadlo že my ostatní by jsme měli mít nějaký práva na normální manželství nebo adopci dítěte. Vždy jde o vyšší princip ale chápu je vám to u zadku hlavní je tolerance
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 11. 2022 v 12:26Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Stejně manželství pro všechny nebude, ani adopce. ČR je sto let za opicema :D prober se :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2022 v 12:26Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Sám seš ostuda :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2022 v 19:49Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Tak jen kvůli takovým padavkům jako ty i hloupé ženy si támhle protahli ten svůj feminismus širokým spektrem a jen pro to že jsi hnusný jak orangutaní zadek tak chápu že to nemáš za potřebí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:12Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Udivuje mě co píšeš, někdy to nemá hlavu ani patu. Tvůj problém ????
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:15Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Celkem žádný stejně každý na to tady jebe, navíc mě jen štve to že furt musí být tady dementní témata, kde se vždy všichni zhádají a nic kloudného z toho není a jen se pak útočí na anonymy
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:18Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Jo, někdy jsou to fakt pitomosti, tak na to kašli. Jdi ven a potkáš někoho fajn :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:19Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Venku jsou ještě větší k***ti tady aspoň je zábava
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:21Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Přece nechceš promarnit život tady na pořádně. To radši najít někoho se stejnými zájmy a trávit spolu čas
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:22Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Ne tady je to lepší
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 11. 2022 v 20:25Off-line Tomiik92  (31/167/70)
Tu je nuda.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 05:11Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Ahoj, jako trans kluk bych chtěl mluvit sám za sebe, jak to mám já.
Řekl bych, že běžní lidé to nechápu, protože dostatečně neznají sami sebe.
Já sám jsem nad tím přemýšlel několik let, odkud se to bere ve mně a obecně v ostatních, přičemž bych nejradši řekl jednoduchou odpověď ,,odpověz si sám, tak jak se cítíš ty se cítím i já".

Kdyby ti amputovali nohy, nezapomněl bys na to, jaký to byl pocit je mít.

Mozek je propojený s nervovou soustavnou a když budeš nad tím rozjímat, sám zjistíš, že cítíš své fyzické tělo, aniž by tě to někdo musel naučit. Já cítím že mám mužský hrudník, ramena, ploché břicho a pás. Se vším počítám, i s tím, že mám p**o nebo koule. Podvědomí, pudy a všechno co mám v mozku s tím počítá a dle toho také vypadá má psychika, reakce, instinkty. Jako osvobození tomu přizpůsobuji svůj život a beru si berličky, jako ten handicapovaný bez nohy. Od svého dětství jsem přirozeně počítal s tím, že budu růst stejně jako ostatní muži. Dětství bylo příjemné a puberta byla překážkou, ale neodpovědnost rodičů řešit zdraví transgender dítě bylo zklamáním. Dle psychologie zapadám do mentálního vývoje kluků a dle mne transgender děti ví kdo jsou a co potřebují. Náš svět je přeplněný neplatnými sračkami o pohlaví, které každému muži či ženě aspoň jednou ublížili. Muži se mohou stydět za své nedostatky ale já s nimi soucítím.

Co ani to říct, já osobně také netuším jak se ženy cítí, ale věřím, pokud mají neurologickou výbavu jak nakládat s ženským tělem které mají, tak se mohou ve svém těle cítit komfortně a to jako poznání stačí.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 12:24Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Já spíš popisoval vjemy než pocity jakožto city. Nemůžu za to že se cítíš ze sebe špatně.

Váha mozku nemá na strukturu mozku žádný vliv.
Vaječníky během hormonální terapie (podávání testosteronu do těla) neprodukují žádný estrogen.

Když myslíš že máš na to nárok, tak se sebou něco dělej. Udělej progres a pak poučuj ostatní. :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 11. 2022 v 12:33On-line R77  (47/-/-)
Postmortem Tissue Studies
Brain weight is known to decrease with age. Changes begin in the third and fourth decades and show a progressive decline throughout the life span. At age 20, the average weight of the male brain is approximately 1400 g, and by the age of 65 brain weight is approximately 1300 g. Brain weight for females follows a similar trend, although the total weight is 100–150 g less than that of males. Most changes occur after age 55, with a total loss of up to 15% of the peak brain weight by age 90.
24. 11. 2022 v 17:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak když může bejt mozek CHLAPA přitahovanej k***tem místo kundou tak proč by nemohlo bejt možný aby se mozek CHLAPA cítil jako mozek ŽENY, no ňi? :D
24. 11. 2022 v 18:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Aha jiřino, tak když to napíšeš takhle tak fakt nemám co dodat, to znělo až překvapivě rozumně na tvůj obvyklý standard :D ... akorát jenom malá technická: já si zas myslím, že aby se chlap cítil jako baba nebo jako bagr tak nepotřebuje mít o 10 deka lehčí mozek než má chlap běžného typového provedení :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 19:54Off-line matyasismaddeinczech  (23/164/54)
Ahooj,

"Transsexualita" nemá přesnou diagnozu. Spousta věcí je velmi individuální a nejde přesně říct co máš nebo nemáš cítit abys trans* byl/a.

Pokud máš Instagram, tak tě odkážu na svůj profil, kde spoustu trans věcí vysvětluju (do ted zatím jen ze své strany jako ftm kluka, ale do budoucna mám v plánu to více zobecnit).

Pokud ho nemáš můžeš mi samozřejmě napsat a probereme to v chatu, protože z některých reakcí se tu akorát naštvu. Názor vám neberu, ale víte o tom pravděpodobně kulový, tak tu nepleťte lidem hlavu svými domněnkami.
24. 11. 2022 v 20:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Každej kdo z nás neni trans se můžeme akorát DOMNÍVAT, soryjako 8) btw KDO ti má napsat? já? :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2022 v 21:10Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
Tvůj nebo můj mozek je tvořený stejnými buňkami, gliové, nervové neurony... tak jako u všech obratlovců.

Chceš rozlišovat mužský a ženský mozek, přičemž jen zmiňuješ jeho sekundární rysy jako váha mozku, která nemá na jeho funkci vliv. Například Einsteinův mozek vážil 1230 gramů a průměrný ženský váží 1198 gramů. Dělá to z něj ženu, když nedosahuje jeho mozek průměrné váhy mužských mozků 1300 až 1400 gramů? Asi těžko. Důležitý je obsah mozku.

Postav se zpátky nohama na zem a předlož mi fakta a argumenty, jak se odlišuje mozek a proč funguje jako ženský nebo mužský. Odkud se ve tvém mozku bere, že funguješ jako muž?

Definuj prvně hlavní point, když už chceš o tom diskutovat a nesnižuj diskuzi na nějaké výkřiky do tmy.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 11. 2022 v 22:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Jirkovi makovi věř, ví co říká... taky si chtěl původně nechat uřezat ptáka, ale pak své mužské tělo přijal aji s mužským mozkem pravého mačo chlapa :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 22:16Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
My víme že se liší, sám jsem to napsal. Ale já se ptám, proč? Napíšeš to už konečně? A nezajímá mne biologie základní školy, já jsem také vychodil základní školu. Drž se neurologie.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 11. 2022 v 22:23Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
Kámo, já jsem přemýšlel úplně, ale jakože úplně stejně, tak jak jsi napsal v prvním příspěvku. Pamatuji si doby, kdy jsem takto uvažoval a myslel, že to takto může fungovat. Nějakou dobu jsem takto také flexil. Ale prozradím ti pravdu. Ať tomu věříš nebo ne, omrzelo by tě to...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 22:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Na jiřino, tady baba couvá s kamionem s návěsem, čtvrtá minuta videa :P

https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2022 v 22:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Desítky let ne jiřino, 13 let s MTF... ale měla krásnýho ptáka a hezkej xichtík takže bysem pro ňu tehdá dejchal a bral bysem ju aji kdyby se cítila bejt upírem :P
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2022 v 23:01Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
Takže tvůj hlavní point stojí na tom, že věříš, že ženy jsou hloupější než muži. LoL.

Vyšší počet neuronů neznamená vyšší IQ, intelekt, nebo myšlení. Nejnovější odhady jsou, že máme přes 80 milionů neutronů v hlavě. Neustále se nacházíme v momentě kdy nám umírají tisíce neuronů a vytvářejí se nové. Né všechny aktivně používáme. Proto větší hustota neuronů v nějaké oblasti není zárukou větší aktivity mozku. Neuronů máme v hlavě nacpaný přebytek. Nějaký intelekt stojí spíš na synapsích, které se mezi neurony vytváření. Izolovaný neuron sám o sobě nemyslí. Proto čím více spojení mezi neurony v mozku máš, tím vyšší intelekt můžeš mít. IQ je vrozené či získané a pohlaví na jeho výši nehraje roli.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2022 v 23:05Off-line thing7oio  (47/-/-)
Proboha lidi ...proc urputne pisete o necem co neprozivate tak zarputile...
Trans lidi jsou lidi co maji k***a problem , je to hlavne problem citeni sebe sameho , sexuality potazmo.Nechci psat do podrobna abych tim nenavadel na mozne ublizovani a poskozovani se sebe sameho. Musi to byt neskutecne tezke zit s timhle rozdilem v citeni se a pohledem na sve telo. Gay bud jsi nebo nejsi a je vymalovano. Jenom ze tranzice je behem na celej zivot , dokonce si troufnu napsat ze nema ani moznost dosahnout cil...Podle sebe vim ,ze nejhrosi je najit cloveka kteremu se muzete sve*** , ze pocitujete a prozivate takovejto nesoulad , kdyz trefite na nespravnou osobu je jiste ze to skonci posmnesky, pomluvami , zesmnesnovanim , spolecenskou izolaci..Proto Vas zadam - nerejpejte do techto lidi ,proto ze to maji moc , moc tezke v zivote ...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2022 v 23:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli nejsi na netu první den tak musíš vědět, že apelováním na slušnost ničeho na netu nedosáhneš, jedinej správnej způsob je když do tebe někdo rejpe na netu tak ho buď ignorovat nebo do něj rejpat 3x tolik :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2022 v 23:36Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
Díky, já si také přeji šťestí :D

Dobrá, ale pořád zmiňuješ sekundární rysy, které nevysvětlují mužské a ženské fungování mozku, proto to nepodporuje tvé osobní přesvědčeni.

Já bych zde mohl postovat studie o transgender mozcích. Rentgenové snímky co dokazují, že aktivita transgender mozku se podobá více mozkům muže či ženy, pohlaví s kterým se ztotožňují. Odkazy na studie kde transgender děti ve školkovském věku prokazují převážně stejné chování jako děti toho pohlaví, kterým se cítí být. Rozepsal bych se také, proč to tak je a funguje, o oblastech mozku, kde se zpracovává identita, jak to posila z jedné oblasti do druhé, jak mozek celkově ovlivňuje sexualita a td. Ale pro laika by to bylo nečitelné, plné faktů a studií.

Tvůrce tohoto příspěvku chtěl vědět jaké to je si to uvědomit a já napsal vlastní zkušenost. Nestačí napsat jenom fakta, to že fakticky transgender lidé existují, to jest dokázané, ale kdyby jsi chtěl vědět, nastuduješ si to sám.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 11. 2022 v 09:10Off-line i8051  (53/184/97)
Jirka.mak_z_bruntalu (52/184/137)
Ptáka jsem si nikdy uřezat nechtěl. To je místní legenda bájená ženatými strejdy.

jirka.mak_z_bruntalu (52/184/137)
Nebo něco praktického z běžného života - je obtížné až nemožné najít ženu, která by dokázala couvat autem s přívěsným vozíkem.

--------------

Couvat s vozejkem taky neumis, takze jsi podle svych slov typicka baba a pak je pochopitelny, ze sis toho ptaka chtel urezat. A legracni je od tebe, Mgr. Strejdy slyset, ze tu legendu udelali nejaci strejdove ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 11. 2022 v 09:28Off-line matyasismaddeinczech  (23/164/54)
Dávám možnost napsat komukoliv koho zajímá toto téma a chtěl by se o něm dozvědět více.
25. 11. 2022 v 22:41Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Jirka.mak_z_bruntalu
Ano, máš pravdu, na můj život opravdu nemá vliv změna tvého názoru, ve který si jen tak věříš. Ty jsi započal diskuzi semnou. Proto s tebou diskuzi vedu a jediné co po tobě můžu chtít, je to, aby ses zamýšlel nad tím co napíšeš. Já mám stejné názory jako ty. Napsal jsem to tu několikrát. Můj názor je, že existují rozdíly mezi ženským a mužským tělem, mozkem a myšlením. Ale přesto připouštím, že existují živé organismy s mixem samčích a samičích vlastností. Ať jsou to například transgender lidé, intersex lidé nebo nadaní jedinci.

Chromozomální abnormality jsou mixem chromozomů X a Y.
https://en.m.wikipedia.org/…me_anomalies

Lidé s různými variacemi chromozomů nemusí být intersexuální, a proto je zajímavé, že můžou existovat muži s chromosomy XX. https://en.m.wikipedia.org/…ale_syndrome

Naopak intersexuální lidé mohou mít běžnou variaci chromozomů, jako muž XY a žena XX. V tomto případě v prenatálním vývoji sehrávají větší roli hormony.
https://medlineplus.gov/…e/001669.htm

Nadaní lidé porušují genderové stereotypy v myšlení a učení. Proto nadaní jedinci mají vyšší sklony být androgynní. Mohou prokazovat mix schopností, které se průměrně přisuzují ženám nebo mužům.

Ps: Vypadám sebestředně protože chci abych pro lidi sebestředně vypadal.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
26. 11. 2022 v 00:36Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Androgynie
Androgynie je kombinace mužských a ženských charakteristik. Neznamená to, že bys nebyl baba ani chlap. Pleteš tu borce a tématu se nedržíš. Tak to je konec naší diskuze.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 11. 2022 v 14:35Off-line i8051  (53/184/97)
Jirinka ma zase kramy, no potes kozy ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 04:15Off-line PrinceznaLuky  (24/130/144)
Fotka pro kamaráda jirka.mak_z_bruntalu

https://www.nakluky.cz/…7527/528290/

Já jsem pán Troll (důraz na velké T)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 21:37Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Tak prepáč, toto je iná blbosť :D šialená pseudoveda, ktorá sa opiera... len o tvoje zbožné prianie. Nemám nič proti sebavedomým ľuďom, ale ich sebadôvera sa musí opierať o realitu a ich skutočné schopnosti a úspechy. Toto je len neoprávnená pýcha - ak si tým teda myslel seba, inak ti nechcem nič podsúvať a implementovať tvoje názory, takže ak som to zle pochopil, tak prepáč.
"Nadaní lidé porušují genderové stereotypy v myšlení a učení. Proto nadaní jedinci mají vyšší sklony být androgynní. Mohou prokazovat mix schopností, které se průměrně přisuzují ženám nebo mužům."
Pobavil som sa.
Poznám xyz ľudí, pohybujem sa v umeleckých kruhoch (literatúra) a medzi spisovateľmi nie je vyšší výskyt homosexuálov (ani androgynných jedincov), len boli odjakživa viditeľnejší, lebo umelecká komunita je tradične otvorenejšia a tolerantnejšia.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload