Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hlavně nemluvme o politice?

27. 11. 2022 v 09:20Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Jeden zdejší miničlánek po okraj naplněný radami má zmínku, která mne zaujala: varuje před konverzací o politice (odkaz níže).

Je dobré se politice raději vyhnout, protože je to generátor konfliktů a bořitel přátelství, anebo je dobré se této oblasti nevyhýbat, protože rozhovor o politice může být zdrojem intelektuálního obohacení a rozšíření vlastního obzoru odlišnými pohledy?
Jak to vidíte?

https://www.nakluky.cz/…t-kazdy-gay/
27. 11. 2022 v 09:45Off-line Milan32  (34/-/-)
Ty jsi to necitoval celé: "o politice, náboženství, zdravotních problémech a bývalých partnerech byste mluvit neměli."


No a můj názor je přesně opačný. Pokud chceš vztah, tak toto jsou zásadní věci. Něco jiného by bylo rande, kde má jít jen o jednorázovku, sex. Tam politika, vyznání a ani zdraví nehraje roli ( pokud nemá pohl. přenosnou nemoc). Ovšem pokud hledáš trvalý vztah, tak zdraví, rodinná situace, shoda v politice je nutná. Neumím si představit vztah třebas s jehovistou, satanistou nebo probruselským vlastizrádcem - voličem pětisopla nebo sebestředným narcisem nebo ženatým podvodníkem atd. Tyto patologie je třeba odfiltrovat hned. A nejlépe ještě před schůzkou. K tomu pomůže telefonický nebo skype hovor.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 11. 2022 v 13:25Off-line poklad  (29/177/69)
Tyhle články jsou totální bláboly... Je to téma sice konfliktní, ale zcela se mu vyhnout nejde, každý má nějaké názory....
A pokud jsou něčí názory diametrálně odlišné a není schopen je zmírnit nebo tolerovat jiné... Tak je na místě pořádná hádka a nazdar. Další randění s takovým člověkem by byla ztráta času.
27. 11. 2022 v 13:54Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Lol. Ve 40 bych očekával více rozumu.
27. 11. 2022 v 15:47Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Však má ten člověk pravdu. Chceš se bavit o tom, jaký je Bureš z**d a ten druhý ti bude papouškovat Fialova drahota? To je nice rande xD
27. 11. 2022 v 18:23On-line i8051  (53/184/97)
Ja si delam z politiky bzundu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 11. 2022 v 19:43Off-line Milan32  (34/-/-)
Ale kdepak, ty ženatá buzerantská k***o. Vždyť ses tu chlubila, jak běháš po demonstracích pětisopla.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 11. 2022 v 01:02Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Ad Milan32: Překvapivý názor... proč pokládáte shodu v politice pro vztah za nutnou?
28. 11. 2022 v 09:08Off-line Milan32  (34/-/-)
Klidny_kluk (40/189/89) NOVÉ
Ad Milan32: Překvapivý názor... proč pokládáte shodu v politice pro vztah za nutnou?

Já jsem ale vypsal celou řadu patologií. Nepsal jsem o podmínce jako 100% nutné shodě v politice. Nikdy jsem nežil s někým, s kým bych se 100% shodoval. To přece ani nejde. Psal jsem o patologiích, které je třeba odfiltrovat hned na začátku. Vztah nemůžu mít s jehovistou, satanistou nebo probruselským vlastizrádcem - voličem pětisopla nebo sebestředným narcisem nebo ženatým podvodníkem atd. A nepsal jsem to náhodou. Ti, co rádi pózují, cítí se jako lepšolidi, jsou voliči pětisopla. To je zákonitost. Takže mně by bylo jedno, koho volí. Jenže když volí pětisopel, už tehdy není normální. Páč se to spojí s dalšími vadami. Je to fanoušek inkluze, green dealu, migrace, ukronacismu, České televize, transgenderismu, padesáti pohlaví, atd. To má přesah i do běžného života. Tím spíše, pokud to bude třebas Pirát. Vysoká pravděpodobnost, že bude mít sklon užívat marihuanu, alkohol atd. Já takové lidi nepotřebuju ke svému životu. Mám všecko naopak. Jsem konzervativní. Takže nejde o to, že by si partner nemohl svobodně volit jinou stranu. To jistě může. Ale nemůže mít HODNOTOVĚ všecko naopak. Partnera si vybírám a chci s ním žít, aby mi bylo dobře, abych byl šťastný, ne abych se stále o něčem přetahoval a stále něco omlouval, přehlížel, nebo skřípal zuby. To by přece stejně dříve nebo později krachlo. Vztah má být spontánní, chtěný. Proto každému doporučuji pořádně si vybrat. Partnera si nevybíráš jako rohlík na krámě. Mně se osvědčilo absolvovat hodně schůzek a vybrat si opravdu až toho TOP. Takže jsem klidně šel na 40, 50 schůzek, než jsem potkal toho pravého. Ale pak to stálo za to. Kdybych se unáhlil a začal chodit s prvním na ráně, tak by to nemuselo dopadnout dobře...
28. 11. 2022 v 13:10Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Politika a podobné věci jsou vždy ožehavé témata, ale vždy jde o to jaký kdo má názor a pokud ten druhý má jiný názor, tak je to jeho názor a prostě by se neměl nutit ke změně on by neměl nutit tě do svého názoru a ty do jeho protože to vždycky vyvolává rozkoly a tak
30. 11. 2022 v 14:56Off-line Frankie11  (19/174/51)
Já jsem třeba zvyklej mluvit o tom s rodiči /i když nikdo politik není/
ani strýc, který kdysi prý chtěl...
jenže konfliktní to asi je, což je fakt....
01. 12. 2022 v 17:42Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
"protože rozhovor o politice může být zdrojem intelektuálního obohacení a rozšíření vlastního obzoru odlišnými pohledy?"

tak toto sotva :D to by si sa musel rozprávať so skutočným politológom a/alebo sociológom + filozofom. Schválne - koľkí z vás sa rozprávajú na akademickej úrovni alebo aspoň trochu seriózne? Nevravím, že sa to nedeje, ale je to riedky úkaz, pretože to nevyžaduje len nadpriemernú inteligenciu, ale veľa znalostí a veľký prehľad, rozhľad. Debaty na politické témy, to je zväčša len mlátenie prázdnej slamy, pretože ľudia to väčšinou vnímajú ako formu svetského náboženstva a sú teda psychotypovo veriacimi, ktorí si melú stále dokolečka to svoje, navyše sú to často len bezobsažné frázy prípadne utkvelé predstavy a zbožné priania nereflektujúce realitu, o obsesívnom ponosovaní sa, frflaní a nadávaní ani nevraviac.
Ja skôr radím - ak sa nechcete točiť v kruhu rapotajúc hlúposti hodné gaučového "odborníka", vyhnite sa politickým dišputom.
Okrem toho ma politika ani trochu nezaujíma, je toľko iných interesantných tém, že až, tak prečo brblať o politike? Nuž ale ak to niekoho baví...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload