Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orální sex s hetero kamarádem

17. 12. 2022 v 15:27Off-line Anonym
Ahoj všichni, tak nějak nevím, jak se mám teď cítit, a budu rád za nějaký názor nebo radu... Minulý víkend jsem zůstal přes noc u kamaráda, se kterým se známe od dětství a večer došlo na to, že jsem mu ho vykouřil. Nebudu psát, kolik jsme toho vypili, ani podrobnosti, ale nemůžu to teď dostat z hlavy. Hlavně teda z toho důvodu, že se bojím negativních dopadů na naše kamarádství skrz tenhle "úlet". Od té doby si píšeme normálně a děláme jakože nic, ale zároveň je vidět, že je ten kamarád takový jakoby na jednu stranu v něčem opatrnější, ale taky mi přijde že jsem mu tak nějak bližší. Nemyslím to tak, že by ke mně něco cítil, ale spíš jakoby to co se stalo nějakým způsobem buď poničilo a nebo naopak vylepšilo naše kamarádství a on teď neví jak se chovat (a já taky ne). Nevím prostě jak to popsat. Nevím vlastně ani co teď, budu rád za každý názor/radu/odpověď... Cokoliv. Díky
17. 12. 2022 v 15:43Off-line Mobi  (46/177/72)
Se chovejte oba úplně normálně a spontánně. A hotovo.
17. 12. 2022 v 15:43Off-line ellvin  (23/183/81)
Nepijte, když to neumíte. Alkohol odbourává zábrany, no a pak to dopadá přesně takhle.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 12. 2022 v 15:44Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
Hele asi neví jak ti říct, že by si to zopakoval. Taky jsem to tak měl podobně s kámošem. Když se nestáhl, tak se mu to 100% líbilo a dojde k tomu zase.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2022 v 15:59Off-line dl-Tom  (22/178/56)
Spíš ho žere že měl něcos klukem ale je hetero což se dá pochopit
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2022 v 16:38Off-line tatrman  (27/-/-)
Je více vysvětlení, ale podle mě, pokud je hodně mladej, tak bude mít strach to dál rozvíjet, i přesto, že se mu to moc líbilo. A proč? No, protože bude mít strach bejt za "úchyla", před heteráckým většinovým okolím - rodinou, která čeká na potomtvo a celej život ho indoktrinovala, jak to "má správně bejt".

Hodně těchto kluků svý jednání vnitřně odmítne a prohlásí to za úlet nebo se prohlásí za bisexuály, aby měli vrátka zpět otevřené. Takových kluků i tady najdš mraky. Popírají se, svoji podstatu, to , co se jim líbí zcela nepodmíněně.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2022 v 16:53Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
17. 12. 2022 v 19:05Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Můj známý, říkejme mu Jirka, má podobnou zkušenost. I v jeho případě se jednalo o dlouholetého kamaráda od dětství a spolužáka ze ZŠ a gymnázia. Po obdobně proběhlém jednostranném orálním sexu se "obsloužený" od Jirky odtáhl a začal se mu vyhýbat. Jirka toto odcizení nesl dost špatně. Cestu k sobě opět našli až po pár letech. "Obsloužený" se mezitím oženil. A přestože se příležitostně vídají, jejich vztah prý už není, jako předtím. Co poradit...? Nechat to být a "netlačit na pilu". Co se stalo, nelze vzít zpět. Buď to stráví, nebo ne a život jde dál.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2022 v 20:17Off-line NadrzenejKrtecekk  (28/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
18. 12. 2022 v 00:07Off-line i8051  (53/184/97)
Tak tohle uz je lepsi, davam 2 hvezd**ky z 5 ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 03:32Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Dvě z pěti...? To ses moc nepochlapil ;-) Nejde o bajku pro přihřátou mládež, ale o skutečnou příhodu ze života, jejíž oba aktéry znám...
18. 12. 2022 v 04:45Off-line radomir  (40/183/75)
Je to křehký.... Netlač na pilu, buď na blízku, pokud to bude vyžadovat, ale nebuď vtíravý...

Kamarád to s tebou chtěl asi zkusit už dřív, ale až teď k tomu našel odvahu - navíc jakože alkohol, aby se to dalo na něco svést.

Možná má teď v hlavě guláš, možná jsi mu to udělal líp, než to měl kdy od holky... A to ho bude buď děsit = začne se ti vyhýbat, nebo ho to naopak bude k tobě přitahovat a bude to s tebou vyhledávat.

Čas ukáže. Vím, že moc nejde dělat, jakože nic, ale nemluvil bych o tom. Jen když by o tom začal on zase někdy...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 05:07Off-line iglw  (48/172/77)
Neřeš to a bav se dál,jako že nic a časem pochopopíš,jestli to byl jen jednoúlet,nebo se nechá častěji kouřit,aniž by to narušilo vaše kamarádství.Jasně,alkohol dělá svoje!!
18. 12. 2022 v 12:12Off-line TadyJeMistoProNick  (16/168/49)
Určitě si to zopakujete :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 12. 2022 v 16:10Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Btw jsem našel jedno video, kde pán jasně píše, že se takhle baví se svým hetero kamarádem, tak snad to uzavře i věčné debaty o tom, že heterák nic nezkouší s mužem xD https://ctrlv.cz/qFJO
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2023 v 09:19Off-line friens  (22/-/-)
Mně se taky v minulosti stalo přesně to samé. Jednou zjistil jaké to je když mu ho někdo kouří a pak to chtěl znovu a častěji. Dnes to ale už neděláme a přátelství je pevné.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload